Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 27

Temat: Powrót po kilku latach-Sorc PACC

  1. #1
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Powrót po kilku latach-Sorc PACC

    Ema, ostatni raz gralem we Tibia na wersji 8.2 xD Zalozylem sorca na Antice, mam 8lvl i tera wszedlem w off trening mlvla. W dp mam 100k. Gdzie isc, gdzie expic, co kupic. Pomocy kumple
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  2. #2
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ema, ostatni raz gralem we Tibia na wersji 8.2 xD Zalozylem sorca na Antice, mam 8lvl i tera wszedlem w off trening mlvla. W dp mam 100k. Gdzie isc, gdzie expic, co kupic. Pomocy kumple
    wbij lvl na exori flama na rotwormach, kup kilka stealh ringów, idz port hope, wez task na tarantule i ze stealh ringami x3 jak go skonczysz 3x task na malpy z ava chyba ze nie wbijesz jeszcze lvla na ava to 3x carniphilie ( tutaj masz bossa więc warto zacząć od tego, ale na małym lvlu łatwo się poskładać)
    W tym momencie masz 20 pkt u addamsa i ~40 lv i 1 boss pointa (proponuję zostawić na bossa scarabów), teraz możesz dobić lvl na małpach(-1 -2 exp leci jak szalony) do 50 albo zaszaleć gdzieś jak masz na to ochotę.
    Na 50 bierzesz task na ancient scaraby robisz go 3 x ( trochę mozolny ale w miarę exp + profit, polecam scaraby na darashi [lions rock quest], z bossa leci broszka sporo warta) potem robisz taski na crystal spidery + ice golemy ( gratis mozesz wziąc jeszcze na wyverny ale przez 3 taski na tamto powinieneś skończyć max 1 na wyverny, bijesz to na lodowcu svar<< od mamuta do barbarian questa, no i bonebeasty na bonebeast island (boss gówno daje ale exp tam jest zajebisty)
    Nie jestem pewien czy tak dobijesz 80, jak tak to możesz robić kolejne taski od adamsa ( wbijając 70 pkt masz dragon clawa z demodrasa a to np u mnie na serverze 700 k )

    Ogólnie jestem wielkim zwolennikiem robienia tych tasków bo exp na nich zajebisty i profit całkiem.
    Alternatywą jest bicie water elementali od 50 lvla ale to zawsze zabocone
    Jak wbijesz ten 80 to zaczniesz się zastanawiać co dalej, więc na tym zakończę póki co :D
    Ostatnio zmieniony przez Maciek_1993 : 26-01-2015, 22:31

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to mi sie podoba o to chodzi
    a co z tzw eq
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  5. #4
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to mi sie podoba o to chodzi
    a co z tzw eq
    Kup sobie focus cape hat of the mad tarcza najlepiej demonka b legi na ten lvl bohy i rózga, nie wiem czy się w 100 k zmieścisz.
    Ogólnie mlvl najważniejszy i używaj dużo spelli ( lepiej jakbyś kupił tańsze eq i manasy na waste żebyś spellami mógł to wszystko bić, ew jak Ci hajsu zabraknie to zamów sobie z allegro z 500k-1kk na rozruch ) i będziesz najlepszym msem na antice

  6. #5
    Avatar Morganus
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    207
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Najlepszy sposób na szybki exp - kupujesz w markecie stealth ringi i od 12 lvla lecisz z exori na cyklopy na mistrock (yalahar) - kup dwarven pickaxe w markecie. Nie potrzebujesz żadnego eq, tylko uważaj na czas stealth ringa. Exp leci nieziemski.

  7. #6
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a powiedzcie mi jak to jest z tym treningiem offline. zalozmy ze o godzinie 20 zaczalem wiec trenuje mi sie bez przerwy do 8 rano. i potem po 8 sam sie czas odnawia czy musze najpierw zalogowac
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  8. #7
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a powiedzcie mi jak to jest z tym treningiem offline. zalozmy ze o godzinie 20 zaczalem wiec trenuje mi sie bez przerwy do 8 rano. i potem po 8 sam sie czas odnawia czy musze najpierw zalogowac
    1 minuta nie korzystania z off trainingu ładuje 1 minutę off trainingu, nie ważne czy jesteś online czy offline

  9. #8
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    i automatycznie przerywa trening po czasie, nie musisz logowac zeby zaczeło odnawiac
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  10. #9
    Avatar Mexy
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    187
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ja bardzo polecam wbić ten 30 na cyclopach mistrock, a następnie peninsula -3(za tp) z gfb i wand of cosmic energy(na DS'y)- exp jest masakryczny, bo od 150-250 k można nawet wycisnąć na green staminie. Waste bo waste, ale nie będziesz musiał się męczyć godzinami na jakiś nudnych expowiskach. :P A od 50 to już standardowo Ancienty, potem CS'y ( silki są baaardzo dużo warte). :)

  11. #10
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bardzo polecam wbić ten 30 na cyclopach mistrock, a następnie peninsula -3(za tp) z gfb i wand of cosmic energy(na DS'y)- exp jest masakryczny, bo od 150-250 k można nawet wycisnąć na green staminie. Waste bo waste, ale nie będziesz musiał się męczyć godzinami na jakiś nudnych expowiskach. :P A od 50 to już standardowo Ancienty, potem CS'y ( silki są baaardzo dużo warte). :)
    Tarantule na tym 15 lvlu na green staminie 100k+ carniphilie lekko po 150-200 miałem, więc exp porównywalny->ma pkt u adamsa i szanse na profit
    Ostatnio zmieniony przez Maciek_1993 : 26-01-2015, 23:41

  12. #11

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zgierz
    Posty
    85
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Poki nie wbiles niewiadomo jak wysokiego levelu, sprobuj stworzyc postac od poczatku, kup sobie konto z voucherem na allegro (takie chodza po 10-20 zlotych) + 1,5kk też za kilkanaście złotych i wbij 60 mlvl najpierw, przy voucherze skille w tym mlvl wskakuja 2 razy szybciej. Fakt, jest to ładne pare godzin spamowania manasów + life ringow i softów, ale po tych kilku godzinach od razu polecisz z expem jak szalony :) No i do tego dodatkowa premia expa do 50 lvl'a, setke wbijesz naprawdę momentalnie :)
    "Czytałem twój poradnik jak nie miec lagow i sie naucz nie Łindos tylko Windos lolu jak nie umisz to nie pisz ja ci tez dam rade naucz sie pisac CYA" RuleZ !

  13. #12
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kurr ale waste na tych tarantulach, manasy schodza jak popierdolon ;/
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  14. #13
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurr ale waste na tych tarantulach, manasy schodza jak popierdolon ;/
    Żeby nie mieć waste na low lvlu postacią magiczną musiałbyś bić tylko z różdżki i czekać na mane po zjechaniu jej do 0 ( mana oczywiście regenerowana foodem ), więc nie dziw się że masz waste ;d

  15. #14

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Halunek ;

    1 000 000 gp kosztuje 20-15 zl, przeciez waste to zabawa

  16. #15
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ok, mam juz 34lvl i 37mlvl (w tym 2mlvl z eq) i zrobiony 3x taks na tarantule i 3x na carniphile, hujowy loot z bossow ale z carni mi spadl kijek ze marchewka ;3
    http://tibiopedia.pl/forum/t/14459,M...-Exp-i-Taski,1
    wg tego poradnika potem nalezy wybrac albo stone golemy albo malpy, a nie mozna wszystkich? im wiecej pkt tym lepiej chyba ;o

    edit
    dodam, ze do poniedzialku mam vouchera 2x exp i skille @Maciek_1993 ;
    Ostatnio zmieniony przez Halunek : 06-02-2015, 20:33
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 28-04-2014, 16:31
  2. Powrót po kilku latach do gry-co się zmieniło?
    Przez Karollo222 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 18-02-2013, 10:20
  3. Powrót po dobrych kilku latach
    Przez Mefix92 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 31-10-2012, 18:38
  4. Powrót, pomożecie w kilku wyborach?
    Przez VeryL w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 14-03-2012, 01:36
  5. powrot po dwoch latach
    Przez radoL w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 08-08-2010, 10:49

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •