Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Opłaca mi się tu wrócić? Jak się odnaleźć w nowej Tibii?

  1. #16
    Avatar Alex12
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    116
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mam pytanie troche z innej beczki, ale nie wiem co z tym zrobic. Chce sie normalnie zalogowac, wpisuje account name i haslo, wyskakuje mi lista postai a pozniej sie wyswietla komunikat "you are not logged into your account anymore. Please login again" i nie mogezalogowac. O co z tym chodzi. Dawno nei gralem na rl i slabo sie orientuje

  2. #17

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    30
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Przy logowaniu zaznacz opcję 'stay logged for a session', umożliwi to przelogogywanie postaci w zakresie konta.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Alex12
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    116
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Zaznaocze mam ale dalej to samo, przez stronke na tibia.com sie zalogowalem a przez klienta nie moge.

  5. #19
    Avatar Mercedresu
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Północ Centrum Poludnie
    Posty
    80
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli chcesz pograć sobie ala RPG to zapraszam na Irmade gramy tam w kilka osób z torga i tibiopedi.pl. Dużo polaków, botów nie dużo bo delete był. Aktualnie gildia trochę obumarła bo sesje ludzie mają. Jakby co to pomożemy. Odradzam Inferne bo przez te 200-300 lvl gra stracila urok, lataja i zabijaja 8 lvl .

  6. #20

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Zabawie sie w wujka dobra rada:

    Nie wracaj do gry w Tibie! przynajmniej tą RL tibie, niezależnie od servera czy to pvp czy non pvp czy e pvp

    ale po kolei, jeśli chcesz grać na e-pvp, i obawiasz sie że ktoś Cie zabije na każdym kroku, to tak, jak ja grałem ostatnio kilka miesiecy temu, miałem z 30 lvl, to jakiś debil 120 ms sie do mnie przyjebał o nic, i kilka razy mnie ubił, ale dzięki różnicy lvlowej, unfair fight tracisz tyle co nic, kase na blessa + czas najważniejszy tak naprawde..
    raz miałem sytuacje, chyba na 50 lub 60 zagadnąłem do jakiegoś 200 msa, a ten zrobił Fire Elementala, jako że długo nie grałem w tibie i nie wiedziałem że zasady zmieniły sie na bardziej pedalskie, to zaatakowałem mu tego fe, i tym samym zrobiłem sobie pz, gościu z BR cały czas mówił pay or die pay or die,

    kupiłem dodatkowo z 200 potów, i zacząłem spamować na channelach ze taki a taki PK, i ku mojemu zdziwieniu po 10 minutach przybiegli polacy typu Mini Lazia o ile dobrze pamietam i go poskładali na wierzy magicznej w Liberty, ogólnie łatwo nie jest, dużo pk, ale w porównaniu do 2007 roku, to inferna teraz i tak jest jak non pvp, bo kiedyś było znacznie gorzej.


    ale botów i tak jest w chuj, na tych lepszych respach chociaż, plus na infernie gra bardzo mało ludzi, co sprawia że grasz sam ze sobą, ew jak masz jakąś ekipe to te kilka osób, ale to i tak mało.


    jak już chcesz grać, wybierz jakiś dobry OTS niż rl tibie, bo to dno jest teraz ,odradzam wydawania choćby 1$ na to gówno ;p

    może za dużo hejtu w poście, ale mimo wszystko oddaje prawde

  7. #21
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zabawie sie w wujka dobra rada:

    Nie wracaj do gry w Tibie! przynajmniej tą RL tibie, niezależnie od servera czy to pvp czy non pvp czy e pvp

    ale po kolei, jeśli chcesz grać na e-pvp, i obawiasz sie że ktoś Cie zabije na każdym kroku, to tak, jak ja grałem ostatnio kilka miesiecy temu, miałem z 30 lvl, to jakiś debil 120 ms sie do mnie przyjebał o nic, i kilka razy mnie ubił, ale dzięki różnicy lvlowej, unfair fight tracisz tyle co nic, kase na blessa + czas najważniejszy tak naprawde..
    raz miałem sytuacje, chyba na 50 lub 60 zagadnąłem do jakiegoś 200 msa, a ten zrobił Fire Elementala, jako że długo nie grałem w tibie i nie wiedziałem że zasady zmieniły sie na bardziej pedalskie, to zaatakowałem mu tego fe, i tym samym zrobiłem sobie pz, gościu z BR cały czas mówił pay or die pay or die,

    kupiłem dodatkowo z 200 potów, i zacząłem spamować na channelach ze taki a taki PK, i ku mojemu zdziwieniu po 10 minutach przybiegli polacy typu Mini Lazia o ile dobrze pamietam i go poskładali na wierzy magicznej w Liberty, ogólnie łatwo nie jest, dużo pk, ale w porównaniu do 2007 roku, to inferna teraz i tak jest jak non pvp, bo kiedyś było znacznie gorzej.


    ale botów i tak jest w chuj, na tych lepszych respach chociaż, plus na infernie gra bardzo mało ludzi, co sprawia że grasz sam ze sobą, ew jak masz jakąś ekipe to te kilka osób, ale to i tak mało.


    jak już chcesz grać, wybierz jakiś dobry OTS niż rl tibie, bo to dno jest teraz ,odradzam wydawania choćby 1$ na to gówno ;p

    może za dużo hejtu w poście, ale mimo wszystko oddaje prawde
    super historia xDDDDDDDDDDD zesralem sie troche

    dobry OTS
    a tu to już w ogóle

    nie oddaje zadnej prawdy

  8. #22
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Toxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a tu to już w ogóle
    no kurwa rzeczywiście

    Osobiście rl odpuściłem sobie kawał czasu temu (poza kilkumiesięcznym epizodem bot farmy) - polecam, imho ots mają więcej do zaoferowania niż rl.

    ps torg ots zawsze na propsie :v

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak zainstalować mapki w nowej Tibii?
    Przez ziomek620 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 03-02-2017, 20:18
  2. Angielski - jak się odnaleźć?
    Przez Ivvy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 06-09-2016, 18:15
  3. Czy opłaca się wrócić?
    Przez Athread w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 22-02-2016, 16:14
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 24-07-2011, 00:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •