Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: Wydawnictwo

  1. #16

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja myślałem, że dobry materiał zanosi się do wydawnictwa, które ocenia czy warto to wydać, jeśli stwierdzą, że warto to autor siedzi i czeka na spotkania autorskie a wydawnictwo w tym czasie zajmuje się drukiem, reklamą, dystrybucją tak by zarobić jak najwięcej i odpalić procent autorowi...
    może w normalnym kraju

  2. #17
    NoweCentrumŁodzi

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ja myślałem, że dobry materiał zanosi się do wydawnictwa, które ocenia czy warto to wydać, jeśli stwierdzą, że warto to autor siedzi i czeka na spotkania autorskie a wydawnictwo w tym czasie zajmuje się drukiem, reklamą, dystrybucją tak by zarobić jak najwięcej i odpalić procent autorowi...
    Przepraszam, jakiś czas mnie nie było. Książka jest z gatunku fantasy oraz sporą ilością krwi :p
    Cóż, w dzisiejszym świecie nawet wybitnych nie wydają, bo zwyczajnie się boją. Polskie wydawnictwa wolą sprawdzonych autorów, którzy (najlepiej) są już znani. Dlatego chcę wydać książkę za swoje pieniądze. Jeśli będzie trzeba, również sama, będę ją promować. Akurat w tym mam już pewne doświadczenie. W necie jest mało wydawnictw, które coś takiego robią, a przynajmniej mało się ogłasza. Kiedy to już robią to ceny są z kosmosu. Chodzi mi dokładnie o to, że wydawnictwo nie ponosi takich kosztów, a od pisarza woła zdecydowanie za dużo kasy.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wydawnictwo płatne bierze tyle kasy od autora, aby na tym zarobiło, zakładając że opłacona powieść sie nie sprzeda, trzeba opłacić druk, redaktorów, grafików, podatki, rachunki itp,
    Jeśli bardzo Ci zależy na samodzielnym wydaniu, wydawnictwo Poligraf woła 10 tysięcy, to nie jest dużo, zwazywszy na fakt, ze normalne wydawnictwa wydają na autora w okolicach 30 tysiecy i wiecej
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wos wydawnictwo Operon
    Przez Kredka w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 21-11-2011, 00:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •