Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Olympa - wspólne hunty (120 MS)

  1. #1

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zgierz
    Posty
    85
    Siła reputacji
    20

    Domyślny Olympa - wspólne hunty (120 MS)

    Hej,

    poszukuję kogoś do wspólnej gry na w.w. serwerze, jak zbierze się jakaś kilkuosobowa grupa też będzie spoko :)

    Moja postać to 120ms z full eq + dużą ilością kasy, porobionymi większościami questów na dostępy (w zasadzie brakuje mi pełnego WOTE i Yalahar + tasków od 130 lvla, narazie mam 71 punktów) więc spokojnie możemy pobiegać najchętniej z jakimś ek na podobnym levelu. Mogą być też oczywiście inne profesje.
    Jeśli chodzi o czas na grę, wiadomo nie ma go za dużo, ale późnymi porami w tygodniu/weekend zawsze 2h się wygospodaruje (może być też wcześnie rano), najlepiej jakbyśmy byli w kontakcie fb/sms. Należę do gildii, ale są to głównie high levele i wiadomo, że huncą w nieco innych miejscach.
    Preferencje co do sposobu expienia: najlepiej masowo z obszarowych czarów ofensywnych/run ava/gfb, profit nie ma dla mnie znaczenia :) (jak wyjdę na zero będzie super).

    Pozdrawiam aktywnych graczy!!!
    "Czytałem twój poradnik jak nie miec lagow i sie naucz nie Łindos tylko Windos lolu jak nie umisz to nie pisz ja ci tez dam rade naucz sie pisac CYA" RuleZ !

  2. #2

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    130
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cześć, może trochę poniżej Twoich oczekiwań, ale mam na Olympie obecnie 92 RP (Fireflame Akka). Jeśli będziesz chciał gdzieś polecieć to chętnie :) Kasę na PG oczywiście mam.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Zgierz
    Posty
    85
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Hej,

    nie ma problemu :) dobijesz trochę levela i będzie można poszaleć na lepszych potworkach :)
    "Czytałem twój poradnik jak nie miec lagow i sie naucz nie Łindos tylko Windos lolu jak nie umisz to nie pisz ja ci tez dam rade naucz sie pisac CYA" RuleZ !

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Exp w trzech msów - 170, 120, 120
    Przez Mebleusz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-01-2015, 12:37
  2. Wspólne zakładanie serwera w Garry's mod
    Przez camile w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 14-09-2013, 16:04
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-07-2012, 23:39
  4. [Olympa] Real life of Olympa Friends
    Przez mac1ek w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 27-11-2010, 22:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •