Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Tibiatunnel vs Pingzapper

  1. #1

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Tibiatunnel vs Pingzapper

    Witam,

    Może się ktoś podzielić swoim doświadczeniem dot. tuneli do Tibii? Aktualnie zastanawiam się nad tibiatunnel (wielu streamerów na twitchu Tibii czy na Castach polecali/-ają), pingzapper jest ciekawą tańszą alternatywą.

    Czy działanie pingzappera jest tak samo dobre jak tibiatunnel? Bo różnica w cenie jednak jest.

    Poproszę o informacje czy warto dopłacać do tibiatunnel czy jednak wziąć tańszą alternatywę - pingzappera.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Avatar Mexy
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    187
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ja osobiście używam PandoriumX Tunnel :) Działa bardzo dobrze, używam internetu mobilnego LTE i dzięki niemu mogę grać ze stabilnym pingiem :)
    Niestety jeszcze nie sprawdzałem pingzappera, lub tibiatunnela, ale mogę jak najbardziej polecić pandoriumX tunnel. Płaciłem chyba 10$ za 90 dni i nie wiem jak to wypada w porównaniu do pozostałych.

    Pozdrawiam.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    861
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja używam mobilnego LTE z playa i nie mam żadnych problemów z pingiem. Kiedyś używałem pingzappera, dość ciekawa opcja da się grać

  5. #4
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Sam miałem zamiar przetestować Pingzapper'a, po tym jak skończył się trial na reducethelag, który swoją drogą działał znakomicie. Jednak, żebym wybrał pomiędzy tymi dwoma programami musiałbym wiedzieć właśnie jak działa Pingzapper, a z tego co się orientuję trial wyłącza się po 30 minutach, przez które ciężko będzie zobaczyć różnice.
    Tak więc jak ktoś używał bądź używa to też chętnie poczytam opinie i zastanowię się co będzie lepszym wyborem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pingzapper limit tuneli
    Przez Rulkiss w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 16-10-2022, 21:21
  2. tibiatunnel
    Przez werner w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 04-11-2015, 13:07
  3. Pingzapper
    Przez Samouwielbienie w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 22-01-2015, 10:44

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •