Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Dlaczego nie warto kupować CC na Allegro?

  1. #1
    Avatar KastiTV
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    56
    Siła reputacji
    10

    Domyślny Dlaczego nie warto kupować CC na Allegro?

    Jedno ze starszych nagrań z mojego kanału. Ale w obecnych czasach gdzie gra się wykańcza warto wiedzieć o tym co powiedziałem na nagraniu i nie wspierać tego botterskiego ścierwa.


  2. #2

    Notoryczny Miotacz Postów Harvi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Bielsko Biala
    Posty
    1,094
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Powiem tak, cena gp drastycznie spadla, po wprowadzeniu creature product ;D
    Boty nie mialy na to az tak duzego wplywu, bardziej kasyna w yalahar, to jest dopiero interes :D W kazdym razie cipsoft powinien od razu zajac sie botterami a nie teraz, gdy gra juz upada ;D
    Jeszcze rok temu na aurorze, cena gp dochodzila nawet do 35 zl, pol roku temu (jeszcze przed sprowadzeniem expa x1 i upadku servera), cena ta spadla nawet do 20 zl/1kk

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    super, podoba mi sie, tworz dalej!
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  5. #4
    Avatar yeeq
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,634
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja kupilem wczoraj 2kk za i jestem szczesliwy nie mow mi jak mam zyc

  6. #5
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cena gp spadła bo jest ich coraz więcej na serverach normalna krzywa popytu i podaży która wystepuje w kazdej grze mmo jak i wnormalnym życiu. Jak czegoś na rynku jest mnóstwo i jest ogolnodostepne to cena spada. Mówienie że za czasów 7.6-7.92 się tyle nie bocilo lekko mija sie z prawdą poprostu o profit z huntu było dużo trudniej no i oczywiscie nie bylo 400-800 lvl-i którzy wyciagaja dziennie 1kk.

  7. #6
    Avatar joozioom
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,460
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rynek sprzedaży gp jest już taki duży że chyba nic się z tym nie zrobi jak tak teraz patrzę xD
    Pamiętam czasy gdy 1cc kosztował 6zł a na antice pacca na 90dni kupowałem za 120k od brazoli xD

  8. #7
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,037
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj KastiTV napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedno ze starszych nagrań z mojego kanału. Ale w obecnych czasach gdzie gra się wykańcza warto wiedzieć o tym co powiedziałem na nagraniu i nie wspierać tego botterskiego ścierwa.

    gra się wykańcza? Fajnie że się obudziłeś po 5 latach bo przynajmniej od 5 lat tak to wygląda. Winni nie są gracze bo oni zawsze będą oszukiwać jeśli będą mieli taką możliwość ale winą jest cipsoft który doskonale wie o całej tej sytuacji i nic z tym nie robi. Jak by chcieli zlikwidować botterów to już dawno by się to stało. Mówisz że ktoś boci 300 knightem i zarabia 1kk w dwa dni. Ilu takich 300 botów jest na całej tibi? 100? 150? Jak by 5 osób z uprawnieniami gma przysiadło na jeden dzień i zaczęło banować to w jeden dzień by rozwiązali problem. Bo wyexpienie takiego 300lvla to są jednak miesiące bocenia. Tylko że cipsoft po prostu nie chce nic z tym robić bo bardziej mu się opłaca utrzymywać taki stan jaki jest bo zarabiają więcej hajsu, mają stabilizację finansową i nie będą wprowadzali drastycznych zmian. I będą to prowadzić tak długo aż przestanie się to opłacać i najprawdopodobniej dopiero wtedy coś się zmieni. A z ciebie zajebisty blogger, w 3 minutownym nagraniu dałeś radę się pomylić parę razy, do tego tak płytko przedstawiłeś problem że płycej się nie dało.
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 31-12-2014, 14:52
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  9. #8
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gra się wykańcza? Fajnie że się obudziłeś po 5 latach...
    No z tego co sluchalem to on chcial wyjasnic tylko dlaczego tak sie dzieje a nie napisac, ze "o hej, nie uwierzycie ale gra upada"

    Wracajac do tematu, mam 200+ ms na calvie, server martwy na dzien dzisiejszy, gra okolo 60 graczy dziennie, postanowilem sobie wbic black skulla, ubilem 8 graczy i tylko jedna z nich okazala sie manualnym graczem, wiec dla mnie to cos znaczy.

  10. #9
    Avatar NoLossPrevented
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    831
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gra się wykańcza? Fajnie że się obudziłeś po 5 latach bo przynajmniej od 5 lat tak to wygląda. Winni nie są gracze bo oni zawsze będą oszukiwać jeśli będą mieli taką możliwość ale winą jest cipsoft który doskonale wie o całej tej sytuacji i nic z tym nie robi. Jak by chcieli zlikwidować botterów to już dawno by się to stało. Mówisz że ktoś boci 300 knightem i zarabia 1kk w dwa dni. Ilu takich 300 botów jest na całej tibi? 100? 150? Jak by 5 osób z uprawnieniami gma przysiadło na jeden dzień i zaczęło banować to w jeden dzień by rozwiązali problem. Bo wyexpienie takiego 300lvla to są jednak miesiące bocenia. Tylko że cipsoft po prostu nie chce nic z tym robić bo bardziej mu się opłaca utrzymywać taki stan jaki jest bo zarabiają więcej hajsu, mają stabilizację finansową i nie będą wprowadzali drastycznych zmian. I będą to prowadzić tak długo aż przestanie się to opłacać i najprawdopodobniej dopiero wtedy coś się zmieni. A z ciebie zajebisty blogger, w 3 minutownym nagraniu dałeś radę się pomylić parę razy, do tego tak płytko przedstawiłeś problem że płycej się nie dało.
    Tyle prawdy w jednym poście. Niemały wpływ na taką sytuację miły też otsy, gdzie ludzie zamiast miesiącami expić biją 3-4 dni lvl i idą się klepać

  11. #10
    Avatar yeeq
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,634
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj joozioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rynek sprzedaży gp jest już taki duży że chyba nic się z tym nie zrobi jak tak teraz patrzę xD
    Pamiętam czasy gdy 1cc kosztował 6zł a na antice pacca na 90dni kupowałem za 120k od brazoli xD
    moje pierwsze zloto w tibii kupowalem od mamy kolegi z klasy za 10zl/10k to byly czasy

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czy warto ten soundbar kupować?
    Przez Edytapl w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 08-02-2019, 22:33
  2. Smartbandy - warto, nie warto o to jest pytanie?
    Przez Bubuch w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 02-11-2018, 22:51
  3. Czy warto kupować soundbar?
    Przez Piotruś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-06-2018, 19:34
  4. Czy warto kupować ps4 tylko do stremowania?
    Przez Piotruś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 10-06-2018, 17:06
  5. Telewizor z 3d - warto kupować teraz ?
    Przez haxigi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post: 25-04-2012, 17:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •