Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Realna zmiana hardware id

  1. #1
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Realna zmiana hardware id

    Chcialem przetestowac jeden program, okazalo sie, ze nie wiadomo skad zna moje id. Sciagnalem sobie HardDiskSerialNumberChanger , ale po rzekomej zmianie hardware , tamtej drugi program przeinstalowany (przez Revo), dalej znajduje stare id, a nie te na ktore zmienilem.
    Jakies pomysly?
    PS. format chyba odpada bo mam viste na lapku, a nie mam zadnej plytki instalacyjnej do windy
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  2. #2
    Avatar Malpa of Hell
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stargard
    Wiek
    30
    Posty
    556
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Adisky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Realna zmiana hardware id
    Zmien komputer.

    A tak na serio, podaj jaki program chcesz oszukac. Bo hardware ID mozna generowac z roznych informacji (CPU/MOBA/MAC/HDD etc) na temat PC.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    chodzi o windbota, nawet napisalem temat u nich tam na forum, ale zanim mi odpisza to chcialem sam to ogarnac
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  5. #4
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    sama zmiana id dysku (np przez zmiane rozmiaru dysku [wtedy w windbocie zmienia się hwid]) nic nie daje. Próbowałem zmieniać również mac, ale to też nic nie dało.
    Próbowałem również cheat enginem zmieniać hwid, mimo zmiany i tak nic nie daje. Co za tym idzie bot musi sprawdzać coś jeszcze innego, nie wiem może to być nawet ip, klucz w rejestrze, ba może zmieniać jeden bajt w np tibia.exe albo notepad.exe albo innym podstawowym programie w windowsie (bajt w nagłówku nie wpłynie na działanie programu) i sobie sprawdzać w wind czy dany bajt jest zapisany w jakimstam programie a co za tym idzie czy trial już był przyznany.
    Tak że, odpuść sobie :)

    >szukaj na forum bota informacji jak go scrackować (aka ominąć zabezpieczenia i korzystać z triala forever)
    Kontakt ze mną:
    pw

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2021, 12:07
  2. Hardware video error!
    Przez bojkowY w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 25-06-2014, 18:10
  3. [inne] Hardware Fingerprint:
    Przez Grudi89 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 08-04-2010, 14:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •