Reklama
Strona 724 z 724 PierwszaPierwsza ... 224624674714722723724
Pokazuje wyniki od 10,846 do 10,860 z 10860

Temat: [MEDIVIA] Spectrum

  1. #10846
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj pytho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A na pirata to obrażony tak bardzo jesteś bo cię zbanowal na tsie? Mówił wtedy ze zwykły frajer jesteś co siedzi na kanale i słucha tylko jak ktoś coś o swoim życiu powie żebyś mógł do tibi77 poleciec, prawie nikt mu nie wierzył bo jak można być takim zjebem jak ty a tu suprise
    xD
    Ty siwa pało beholderska, on nic dla mnie nie szpiegował, bo guwno mnie obchodzi, że pirat obalił harnasia a raptorek kupił sobie koszulę w vivo. Ja nawet wtedy nie grałem w ogóle. Po prostu ty od dawna miałeś bul dupy z mojego powodu, więc ci nie pasowało, że qwasu, czy ktoś tam, zaprosił go na tsa, a pirat dodatkowo złapał jakieś schizy, po tym jak raz wszedłem i zbanowałem dilera.
    Jeszcze powiedziałem wtedy po tych spinach, że nie wiem, czemu ktokolwiek go słucha, jak to jest taka glizda i jak przyjdzie co do czego, to za chuja kolegom nie pomoże, tylko będzie robił z siebie dalajlamę i jeszcze na nich napluje. I dokładnie tak się potem stało, jak małpy shunciły gang starra za lurowanie gsa na caveboty, a wy go zostawiliście, bo hehe nie morzna robić wojny bo nikt nie bendzie grał na spectrum!!!! niech go shuncom xD

    Pirat & Siwy theme (Zasadzka Movie OST):

    [y]qD0xjKrPqB8[/y]

  2. #10847
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a kto to gang starr? jakiś kapeć, gra od początku spektrum i 80 maga wbił, jeszcze z pomocą kwasa

  3. Reklama
  4. #10848

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jakby ktos chcial wbic na pendulum w piatek to zalecam


  5. #10849
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to niezły wisdom scroll na pendulum gdzie po zabiciu 20 wenrzy jesteś na mainie

  6. #10850
    Avatar Wartownik
    Data rejestracji
    2018
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze powiedziałem wtedy po tych spinach, że nie wiem, czemu ktokolwiek go słucha, jak to jest taka glizda i jak przyjdzie co do czego, to za chuja kolegom nie pomoże, tylko będzie robił z siebie dalajlamę i jeszcze na nich napluje. I dokładnie tak się potem stało, jak małpy shunciły gang starra za lurowanie gsa na caveboty, a wy go zostawiliście, bo hehe nie morzna robić wojny bo nikt nie bendzie grał na spectrum!!!! niech go shuncom xD
    zaorane


    Cytuj pg123 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakby ktos chcial wbic na pendulum w piatek to zalecam
    nie polecam wbijac w piatek na medivie bo to gunwo gierka. elo

  7. #10851

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Umea, Vasterbotten
    Wiek
    31
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ktośby mogl merytorecznie sie wypowiedziec dlaczego Medivia to gunwo gierka? Przed po updatcie. Jak ktoś powie ze sprity to chyba sie udusze ze smiechu, kto gra w Tibję ze wzgledu na grafike. XD PvP jest wlasciwie takie samo.

  8. #10852
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Malhazar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktośby mogl merytorecznie sie wypowiedziec dlaczego Medivia to gunwo gierka? Przed po updatcie. Jak ktoś powie ze sprity to chyba sie udusze ze smiechu, kto gra w Tibję ze wzgledu na grafike. XD PvP jest wlasciwie takie samo.
    Bo bolek robiąc 7.4 kuality content lizał dupe graczom i muwił że będzie 80% rl tibia. a teraz jakaś śmieszkowa mapa dla rpg grajków, to jest coś jak ten znakomity utwór:
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #10853
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Bo ta grafa wyglada jak kurwa nawet nie z pokemonow. jak z digimonów

  10. #10854

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Wartownik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktośby mogl merytorecznie sie wypowiedziec dlaczego Medivia to gunwo gierka? Przed po updatcie. Jak ktoś powie ze sprity to chyba sie udusze ze smiechu, kto gra w Tibję ze wzgledu na grafike. XD PvP jest wlasciwie takie samo.
    Gosciu, ale te grafiki sa tak spierdolone, ze nie da sie na to patrzec. Ja zrezygnowalem m.in dlatego, ze to wyglada jak jakas niedorobiona zezania.

  11. #10855

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Umea, Vasterbotten
    Wiek
    31
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Po tygodniu przestalem zwracac na to uwage, na 7.4 tez byly chujowe ale przez lata utrwalone w mózgownicy. Tylko sprity? 7.4 przecież nudzi się po paru miesiącach gry, wspomnienia na temat 7.4 != granie na 7.4. Jakby zostawil chociaz stary main bylbym kontent.

  12. #10856

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Malhazar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktośby mogl merytorecznie sie wypowiedziec dlaczego Medivia to gunwo gierka? Przed po updatcie. Jak ktoś powie ze sprity to chyba sie udusze ze smiechu, kto gra w Tibję ze wzgledu na grafike. XD PvP jest wlasciwie takie samo.
    Ja grałem z przyjemnością przed updatem; chyba na wszystkie możliwe sposoby (nie jednocześnie, tylko z odstępami czasu):
    a) RPG (typu z monkami na mintwallin czy rozwiązywanie jakichś tibijskich zagadek ;), teamhunty i te sprawy)
    b) PG* z farmą 15+ postaci na bocie
    c) PG* z 4 postaciami na runach na paccu
    d) Biłem się w wojnie (wojnach)
    e) Robiłem random PKerke
    f) Botowałem knighta / sorka / palka
    więc pozwolę się wypowiedzieć. Bardzo podobały mi się customowe miejscówki, docelowo były dobrze zbalansowane, ciężkie, nie było jakiegoś uber profitu - no taki klimacik 7.4 (wiem wiem, trochę zajęło zanim zbalansowali ;) ale końcowy efekt był dobry).

    Ja przestałem grać, bo zmieniają z dobrego na gorsze. I te błędne decyzje widać od dłuższego czasu non-stop. (Kiedyś były decyzje dobre i złe, teraz są już prawie same złe).

    Ja, w swoim krótki medivijskim życiu doświadczyłem takich "afer" jak:
    1. Zbanowali jakiegoś random typka, za to, że zrobił "payback" na paypalu, którego nigdy nie zrobił - gościu przez 3 tygodnie (!!!!!!!!!) upominał się do McDragorna i Iryonta dzień w dzień, że dostał bana niesłusznie, i dopiero po wysmarowaniu gówna na torgu gościu dostał unbana. Przez 21 dni McDragorn mu pisał "napisz do Iryonta", a Iryont "napisz do McDragorna". Zero przeprosin, czas pacca niezwrócony, ogólnie no nic.
    2. Zbanowanie TOP3 (chyba nawet top1 w wojnie wtedy, Eldrick się nie bił) druida (aka Siabadabada), za to, że "uleczył się za szybko" - story behind takie, że była wojna i bajtowaliśmy na niego, mieliśmy massloga przygotowanego a on jedynie musiał się leczyć. Według McDragorna uleczył się za szybko (XD) i dostał bana. Chyba milion razy przed tym incydentem, i po tym incydencie, zgłaszałem gości na autohealu, ale McDragorn twierdzi, że "za autoheal nie banuje" (XD)
    3. Zbanowanie TOP2 maga na serwerze, aka Rozrabiaka, za to, że w wojnie robił runy na noobcharze i nie odpisywał enemy (którzy swoją drogą spamowali go jakieś 10 godzin dziennie)
    4. Zbanowanie chara pewnemu TOP5 na serwerze w czasie wojny, bo na noobchara przesyłał wszystkie runy, kosztowne itemy itd - gościu chyba jakieś ~3000 złotych w runach miał na tym charku, ale Iryont mu to zbanował, bo "a skąd to masz i po co ci te runy?". Nie odbanowany do teraz, bo Iryont uważa, że tyle run w depo mu muli serwer (XD). Chyba na chara pójdzie za niedługo delejtera @GaryTroy ; może się wypowiesz po chuj banujecie typowi chara-depo? To już trwa chyba z pół roku
    5. Kontrowersyjny i chyba jedyny w historii ban dla lidera damodredów za account sharing (chyba nikt inny za acc sharing nie dostał bana).
    6. Wybiórcze sprawdzanie caveboterów, a nawet nie sprawdzanie ich wcale. Już pomijam te godziny pracy oficjalne 8-15 (XD), ale jeżeli ja potrafiłem bocić charka 0-150lvl bez żadnego sprawdzania mnie (dosłownie 0 razy mnie sprawdzał McDragorn) to jest jakaś totalna kpina. Leciałem praktycznie na fullafku z quitem i nie było jak mnie nagrać. Czasami zbanuje nagranych typków dla spokoju i tyle ;) Reszta to zabotowane gówno.



    I to co piszę to nie są jakieś żale urażonej Grażyny, bo w dupie mam większość banów itd., po prostu chcę pokazać, że od pewnego czasu każda decyzja Iryonta i McDragorna to jakaś kurwa kpina.
    W sumie to ludzie w dupie mają tą grafikę, ale widząc, że zmiana jest z "dobrego na gorsze", widzą, że tutaj nie podejmuje się dobrych decyzji. Żeby daleko nie szukać - wraz z updatem usunięli możliwość runek dla FACC nie pytając o to graczy. Teraz pytają graczy, czy to przywrócić. No pijarowy strzał w stopę. Jeszcze wcześniej, zmienili działanie łóżek tak, by zlikwidować bedmage. W tym updejcie cofnęli zmiany i jeszcze bardziej zbuffowali, żeby bedmage się opłacały.
    Kompletna zmiana PACC area sprawiła, że już żaden nowy teamek PVP nie wbije na serwer, bo by najpierw musieli przez 3 miesiące uczyć się nowej mapy - a to przede wszystkim gracze PvP generują/zarządzają ruchem na serwerze.

    Ludzie, którzy tu grali dla 7.4 poniekąd zostali oszukani, bo chcieli grać w 7.4 a dostali jakieś customowe gówno.




    Dobra tak się rozpisałem, wrzućcie to kiedyś Iryontowi jak będzie się pytał gdzie jego szekle i czy dodawać runy do sms shopa.
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 10-05-2018, 17:57

  13. #10857
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Prosze o natychmiastowa banicje tego typa. To pewnie ktos oplacany przez bolka xD

  14. #10858

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    nie ma to jak miec zajebisty server (tak to ten przed update), i zatrudnic goscia od zezeni na ktorej gra 20 osob zeby skopiowal grafiki JA PIERDOLE XD

  15. #10859
    Avatar sechtub
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,619
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Iront mysli :KURA TYLE WYDALEM NA GRAFY , KURA TYLE ZROBILEM DLA LUDZI TAKI CONTENTY NOWE , BANICJA NA RUNYFACC A TU CHUJ 250 osob gra , gdzie gralo 1k(wiadomo ze 50 % boty na faccrune) ale ci co grali , to grali bo jakos to wygladalo , mialem z tego servera przyjemnosc,zarobek,team z ktorym gralem.. a przez te zmiany pierd*le ta gre ;_) i nie polecam wbijac na te customowe gowno
    Pożeracz snów

  16. #10860
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szybki czek tego oto pana bo nie kojarzę nicku, red bagi w normie, przeglądam posty bo coś mi się nie zgadza
    [y]55qW2pdNOJo[/y]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 15-01-2016, 10:09
  2. Sprzedam Medivia 12 prem rose spectrum
    Przez lemurek w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 16-10-2015, 12:01
  3. Sprzedam [Medivia Online -SPECTRUM] 65~ MS
    Przez Afganiecc1 w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-09-2015, 14:50
  4. Sprzedam [MEDIVIA-TIBIANIC][SPECTRUM] 30 lvl knight , eq itemy kasa , PACC
    Przez NeverWalkAlone w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-09-2015, 18:16
  5. Kupię [MEDIVIA] SPECTRUM - KUPIE MAKERÓW
    Przez Byczek w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-09-2015, 08:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •