Reklama
Strona 354 z 724 PierwszaPierwsza ... 254304344352353354355356364404454 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,296 do 5,310 z 10860

Temat: Medivia [MEDIVIA] Spectrum

  1. #5296

    Notoryczny Miotacz Postów Kaplar jest teraz offline
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ty zamknij morde sd under roof bo jestes ostatnim gosciem ktory moze na tym forum mowic cokolwiek o podawaniu swojego nicku xD

  2. #5297
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale to nie ma żadnego związku z tematem. Ty serio jesteś tak tępy?
    Poza tym, znowu bredzisz, bo jest sporo 60+ magów, którzy nie są w wojnie.
    A co do gsów, to tobie się tylko zdaje, że ciśniesz bekę, bo na serio to robisz z siebie debila i każdy normalny to widzi. Już ci nawet niektórzy napisali jak to można zrobić, no ale chuj. A w całym tym zagadnieniu nie chodziło o to, że 13 sorc powinien huncić gsy, tylko o pokazanie jaki jesteś przyjebany, że nie potrafisz ogarnąć, że coś takiego jest możliwe, tak jak i wiele innych, dużo przydatniejszych, rzeczy, o których nie masz pojęcia. Dlatego o tym rzuciłem.
    Ale kurwa to ty pierdolisz glupoty z tymi gsami, bo nikt zapewniam cie nikt na dluzsza mete nie bedzie bic sorcem gsow z energy fieldow czy ze spearow czy z kamieni czy z czego ty tam je bijesz, czy ty nie rozumiesz tego ze ludzie robiac msa po tylu latach spedzonych w tej grze wiedza ze bez farmy/VIVUSOW XDDD nie poradzisz sobie w tej grze na dluzsza mete? Wystarczy raz sie przejsc na tombe z gfbkow, a nigdy wiecej zaden ms nie pojdzie bic gsow twoimi sposobami, albo nie pojde na orce edron robic 40-50k/h. Wlasnie dlatego ludzie chodza na rotwormy z war hammerem, dlatego chodza na minosy z monkami bo jest to po prostu najbardziej efektywne ale ty dalej pierdol o gsach z profitem 13 sorcem. Pojecia nie mam jak ty niby mogles byc w czolowce na poczatku servera jak ty pierdolisz jakies glupoty jak ludzie ktorzy w zyciu nie wbili wiekszego niz 30 lvl i dyskutuja na temat filozofii gry pod carlin depo

    Cytuj Alchemik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    14:40 Vivuspl: SELL MONEY ON SPECTRUM PRICE: 250K = 25EURO" 650K = 40EURO" 750K = 50EURO" PAYPAL-MOBILE-SKRILL-SWISH (100% TRUSTED)


    dawaj waw kupuj xd
    Nie mam zadnego chara aktualnie, wiec po co mi gpki :( A nie widze na razie sensu w kupowaniu czegokolwiek sobie bo i tak to co ostatnio sie dzieje na akcjach z tlumami noobcharow jest wkurwiajace ;/ A szkoda, vivus by juz poszedl w ruch h3h3h3h3h3
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 29-11-2015, 17:19

  3. Reklama
  4. #5298
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Waw992 ;
    Czyli jednak jesteś tak tępy. xD
    No jak byk napisane masz, że nie chodziło mi o to, że 13 sorc powinien huncić gsy, tylko rzuciłem przykład, że jest wiele możliwości, których takie boby jak ty nie ogarniają i które można wykorzystywać w różny sposób, niekoniecznie na gsach (tak, może to być bardziej efektywne od rotów z war hammerem), a ty dalej swoje bla bla bla o gsach.
    Oczywiście jak kupisz miliard gp albo będziesz miał farmę 100 runemakerów, to zawsze będziesz do przodu, niż gdybyś tego nie zrobił i nikt tego nie neguje. Nikt też nie neguje, że na mino zarabia się dużo kasy. Ale to kurwa nie znaczy, że bez tego bym sobie "nie poradził", jak ty cały czas twierdzisz. xD I mi tu nie gadaj, że bla bla no można se grać i mieć 40 lvl coś tam coś tam, ale ja jestem w wojnie hehe. Bo w tej twojej wojnie się bije cała masa jakichś 80 lvli też, a serwer ma niecały rok. A to jest wystarczająco dużo czasu, żeby zrobić trzech takich 80 magów bez żadnych farm i vivusów i bez huncenia mino z monkami. I o tym tylko mówię, żebyś tu przestał wciskać każdemu, kto zapyta czy grać magiem, że bez farmy to nawet z rooka nie wyjdzie.
    Ostatni raz ci odpisałem, bo ty nie potrafisz nawet przeczytać ze zrozumieniem, więc szkoda mi czasu na to.

    Cytuj SD under roof napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta pokaz, i jeszcze mozesz nick podac na jakimkolwiek tibianicu grales
    nick marksman, aktualnie dmitrie, miał już pewnie z 5 ownerów od kiedy sprzedałem

    konto sprzedałem trochę wcześniej, ale czekałem na hajs (pewnie musiał wziąć chwilówkę najpierw), 295 ełro plus miałem jeszcze z bp róż kupionych za gpki, które sprzedawałem potem na torgu
    a grać przestałem, bo mnie wkurwiało, że nie banowali innych, którzy masowo czitowali, żeby być w topce
    rozumiem, że to był twój ostatni post w tym temacie, czy zrobisz sobie dupę z gęby i dalej będzie postował?
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 29-11-2015, 19:10

  5. #5299
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    spokuj

    18:49 Congratulations! You have finished the task of killing Dwarves Soldiers with total amount of 800 kills.

    18:51 You see a bag (Vol:10).
    It weighs 14904.0 oz.

  6. #5300
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no weźcie nie bądźcie tacy, jak ktoś ma pacc to niech zrobi quest na stealth ringa plz :( zajmie to 10 minut a ja chętnie odkupię

    #mam juz
    Ostatnio zmieniony przez Hunterius : 29-11-2015, 20:00

  7. #5301
    Avatar biaggi12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    643
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ma ktoś fire sworda ? Kupie za 4-5 k. Parcel na sleatherek (AB)
    i kaske wyśle asap. Moge nawet 4 zł na konto XD
    Ostatnio zmieniony przez biaggi12 : 29-11-2015, 20:35
    https://qoinpro.com/45ae8d6bb74871f83b54351b448ed450 <-- Darmowe kryptowaluty codziennie. Rejestruj się z refka plis :P

  8. #5302
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    23:36 Congratulations! You have finished the task of killing Cyclops with total amount of 500 kills.


    dziekuje dobranoc, 3h30min roboty z przerwami na herbatke, siku, 2,5bp uh used, 1k na plus



    tyle czasu marnowalem na sorcu nigdy nie grając kapciem a chyba odkrylem swoje powołanie

  9. #5303
    Avatar pepeszka
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    28
    Posty
    3,157
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    23:36 Congratulations! You have finished the task of killing Cyclops with total amount of 500 kills.


    dziekuje dobranoc, 3h30min roboty z przerwami na herbatke, siku, 2,5bp uh used, 1k na plus



    tyle czasu marnowalem na sorcu nigdy nie grając kapciem a chyba odkrylem swoje powołanie
    Jakie masz już skille tym knightem?

  10. #5304
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    75~

  11. #5305

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    451
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @Byczek Polecam najcikiem bardzo przyjemna gra.

  12. #5306
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @strike ;

    a Ty grasz cos kumplu? czy juz dawno kuniec?

    no wiem wlasnie wrocilem na traina wbije 80tki i poexpie jeszcze, potem 85tki i elo mozna bic 100

  13. #5307
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Poszedłem sobie na DSy. Mówię: wezmę arrowsy, będę często trafiał, pewnie spore hity, sporo dsów ubiję itd. Poszedłem. Raz że straciłem z 6 uhów przez ghoule i zlurowanego dsa zanim doszedłem do respa, to 700 arrowsów starczyło mi na 37 DSów.. ja się nie będę co chwilę do miasta wracał, o. Biorę zaraz speary i zobaczę jak pójdzie z nimi

    #ok, odkładam tego taska na 15mlvl jak będę mógł zarzucić niewidkę bo bez tego jest niekomfortowo a ring szybko się kończy. No chyba, że doradzicie jakieś lepsze miejsce niż poi
    Ostatnio zmieniony przez Hunterius : 30-11-2015, 20:06

  14. #5308
    Avatar hallan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Wiek
    35
    Posty
    558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszedłem sobie na DSy. Mówię: wezmę arrowsy, będę często trafiał, pewnie spore hity, sporo dsów ubiję itd. Poszedłem. Raz że straciłem z 6 uhów przez ghoule i zlurowanego dsa zanim doszedłem do respa, to 700 arrowsów starczyło mi na 37 DSów.. ja się nie będę co chwilę do miasta wracał, o. Biorę zaraz speary i zobaczę jak pójdzie z nimi

    #ok, odkładam tego taska na 15mlvl jak będę mógł zarzucić niewidkę bo bez tego jest niekomfortowo a ring szybko się kończy. No chyba, że doradzicie jakieś lepsze miejsce niż poi
    Ja robiłem na ghoustlandzie, tylko tam też czasem przydaje się niewidka/ring

  15. #5309
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja na necro house polecam dsy nic się nie panoszy tylko po drodze uwaga na GS





  16. #5310
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No ja wiem, bo właśnie byłem pod necro housem. Problem w tym, że strasznie szybko kończą mi się arrowsy i musiałbym często wracać do miasta + ghoule mnie orają po drodze, z kolei speary są niekomfortowe i często zdarza się tak, że są missy, albo się kończą w łapie i muszę zakładać ringa.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 15-01-2016, 10:09
  2. Sprzedam Medivia 12 prem rose spectrum
    Przez lemurek w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 16-10-2015, 12:01
  3. Sprzedam [Medivia Online -SPECTRUM] 65~ MS
    Przez Afganiecc1 w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-09-2015, 14:50
  4. Sprzedam [MEDIVIA-TIBIANIC][SPECTRUM] 30 lvl knight , eq itemy kasa , PACC
    Przez NeverWalkAlone w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 06-09-2015, 18:16
  5. Kupię [MEDIVIA] SPECTRUM - KUPIE MAKERÓW
    Przez Byczek w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-09-2015, 08:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •