Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Delete

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Delete

    Witam.

    Dostalem delete za to ze na czacie ogolnym przez przypadek napisalem slowo "skrypt" chce pisac wlasnie odwolanie , jakies pomysly? Mysle o tym zeby napisac ze chodzilo mi o skrypt na studia bo teraz w polsce jest sesja i ze ktos to pomylil :P

  2. #2
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Serio za takie cos dostales delete?
    Oczywiscie ze mozesz sie odwolac, nawet mozesz napisac prawde ze chodzilo ci o skrypt na studia :D
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zalezy od kontekstu rozmowy, oni maja do niej wglad. Jak pisales o skrypcie do bota, to lipa. Jak o studiach, to pisz odwolanie, przedstaw kontekst.

  5. #4

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    161
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wlasnie chodzi o to ze bylo "nie moge uruchomic skrypta" tylko ze powaznie chodzilo i skrypt na studia bo studiujemy informatyke i musimy wykonac skrypty . :P

  6. #5
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Samouwielbienie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "nie moge uruchomic skrypta"
    To powodzenia xD
    szansę na oddeljtowanie 0.1%
    Ale próbuj xD

  7. #6
    Avatar baddie
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Katowice
    Posty
    224
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja kiedys dostalem bana na tydzien za " od razu sprzedaje softy na allegro" odbanowali mnie po 2 dniach i dostalem tydzien pacca

    moj mejl do nich

    Hello

    I'm sad cause of getting banned for "real money advertising", " ja odrazu sprzedaje softy za rl kase" on my character Nihllathak, it was poor decision. It wasnt any offer of selling. " ja odrazu sprzedaje softy za rl kase" means i WILL not im selling soft boots for real cash, i dont have any pair of soft boots so how i can sell them ? Even if I would to sell soft boots in future u can ban me only in future already I didn't give ane offer of selling anything, but its not important. How could u banned me for sentence out of context ? My words were unclear, ambigous. We were talking about people who play on new server Aurora only for profits in real word, I mean people who will sell cash on "allegro" or "ebay". We are laughing on it, my words "ja odrazu sprzedaje softy za rl kase" was a joke against tibia gold sellers. I didn't have any intention of selling anything. Have you use translator or you have high degree diplom of polish ? Next time please be some more wise when you want to ban someone and dont do it only from sentence out of context. Please unban me or return my cash spend on premium time and delete my account. I won't play game where someone banned me for his ignorance.

    Thank You

    wywołaj u nich poczucie winy to bez problemu Cie odbanują


    tu mnie poniosło pijanego xd

    Dear Cipsoft

    I'm Tibia Player since 7,6. It was and it is still a best game I have ever seen. We had a huge problem with a players using macro, please dont disagree. Your automatic system to ban dishonest players doesn't work. Your decision to remove game masters at all wasn't correct. Your system was working in the beginnig but now there is a huge amount of bots wich can fool yours auto-ban system. I am active user of Tibia's forum which is active almost from the beginnig of your activity, I was talking a lot of them. They give me a reasons to think that my thoughts are correct. I have heard a lot opinios like " Tibia is a great game but this bots", "I could play Tibia but I cant hunt anything cause of bots", "If i could only ban them, please bring back Game Masters". Last time I tried to play with my new character but when I saw more then five players using macro even at Trolls ab'dendriel I had to leave game. Please do something with them ! I'm talking to you, me poor player. If you decide to fight with macro user, I,m on your side, I could get rid of them. I could stand in front of your new army, army against macro users. I could to ban more than fifty unhonest players daily on every server, but wait in their place will come fifty honorable players. Belive me. Macro users are doom of Tibia, like conservative muslim for Europe.

    Sincerely
    xxx xxx
    Ostatnio zmieniony przez baddie : 19-12-2014, 21:49
    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cytuj Serllo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie to jest głupie. Czasami napisze przekleństwo nieświadomie (tak z przyzwyczajenia)
    Zatem nie ma dla Ciebie miejsca na torgu.

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Samouwielbienie ;
    Napisz do nich email, ze studiujesz tam i tam, i chodzilo o taki i taki skrypt, na 100% odbanuja. Chyba, ze delete byl np za bota z autodetect , a nie za to :p

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Delete postaci.
    Przez Arczii w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 29-10-2010, 14:21
  2. Ban a delete
    Przez Sotarber w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-09-2010, 22:29
  3. Pomoc w odwołaniu delete account.
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 01-08-2010, 10:59
  4. Wycofanie wplaty za pacc=delete?
    Przez Duzy Maciek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 25-07-2010, 16:17
  5. Delete char - stronka
    Przez iLight w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-12-2009, 17:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •