Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Nexus 5

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Nexus 5

    Czy w tym przedziale cenowym to będzie najlepszy wybór? Zastanawiałem się też nad LG G2, jednak aparat w sumie mi aż tak potrzebny nie bedzie (mam teraz 5mpx, robi zdjecia jakby mial z 2mpx i w sumie jak robie fotki notatek to zawsze potem spokojnie się doczytuje itp;d a prócz tego to robie fotki i wysylam je mmsami, wiec sie pogarszają jakosciowo bardzo) i ta bateria jeszcze w G2 duuzo lepsza. Niby i tak na zadne długie tripy telefonu brać nie bede no ale jednak czasami zapomne naładować przez noc i bede miał lipe ;p
    Takto w sumie na tyle na telefonach się nie znam, mam teraz starego LG L7 i jest on tak kur**** tragiczny ze ledwie dzwonić mogę. Dlatego za Nexusem przemawia do mnie jego szybkość działania - ponoc spokojnie przez lat moge bez najmniejszego freeza na nim działać i robić wszystko :p

    Albo może cos całkowicie innego?
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Nexus 5, a jeżeli nie masz awersji do chin to one plus one

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nexus 5, a jeżeli nie masz awersji do chin to one plus one
    myslalem o nim, nawet staralem sie o zaproszenie do kupna (ktore wkoncu dostałem nawet:p). Jednak dla mnie taka kwota za telefon jest okropnie duza i gdyby stało się cokolwiek to tutaj zdecydowanie pewniej moglbym sie czuć jezeli chodzi o gwarancję. Pozatym z tym transportem 1+1 troche lipa, cos niby czytalem o tym zamawianiu do niemczech a potem dopiero do polski ale to są straszne motki ;p
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  5. #4
    Avatar esik
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    795
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Bez problemowo z zamówieniem, paczka leci z UK do Niemiec, jak przychodzi dostajesz informację na maila, wybierasz sposób transportu do Polski, opłacasz i leci do polski. Wszystko na stronie masz po angielsku także nawet nie musisz znać niemieckiego. Zero stresu, wszystko jak po maśle, tak samo telefonik, polecam w 100%, nexus nie ma startu do niego ;d

    I tylko żeby nie było...

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pozostalem jednak przy kupnie tego nexusa 5, wczoraj go w sumie nabyłem dopiero i... no cos niesamowitego. Miałem dosc przycinek na starym telefonie itp, no tutaj nawet o zacinaniu sie czy freezach chociazby milisekundowych nie ma mowy, tutaj jak juz to moglibysmy podyskutowac o ilosci fps bo mam wrazenie jakby ten telefon mial z 500 XDD tak niesamowita plynnosc w działaniu, zajebisty wyglad wszystkiego, aparat w sumie tez mi sie bardzo podoba (najlepszy wkoncu jaki mialem kiedykolwiek xd), tylko ze teraz wrocielm do domu a tutaj mam neta skopanego i nawet 10% mozliwosci nie bd mogl wykorzystac tego tel :( chociaz przed przyjazdem na szybko fifke 15 sobie sciagnalem i nawalam :D:D
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  7. #6

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pozostalem jednak przy kupnie tego nexusa 5, wczoraj go w sumie nabyłem dopiero i... no cos niesamowitego. Miałem dosc przycinek na starym telefonie itp, no tutaj nawet o zacinaniu sie czy freezach chociazby milisekundowych nie ma mowy, tutaj jak juz to moglibysmy podyskutowac o ilosci fps bo mam wrazenie jakby ten telefon mial z 500 XDD tak niesamowita plynnosc w działaniu, zajebisty wyglad wszystkiego, aparat w sumie tez mi sie bardzo podoba (najlepszy wkoncu jaki mialem kiedykolwiek xd), tylko ze teraz wrocielm do domu a tutaj mam neta skopanego i nawet 10% mozliwosci nie bd mogl wykorzystac tego tel :( chociaz przed przyjazdem na szybko fifke 15 sobie sciagnalem i nawalam :D:D
    Gratuluje, dobry imo wybór. Zależy co kto lubi, ale jak dla mnie jakość wykonania Nexusa(->Problemy z klejem/ekranem w 1+1), wyższe zagęszczenie pikseli i jego wsparcie wraz z bezproblemową gwarancją przewyższają różnicę w aparacie czy jeden gb ramu więcej u chinczyka. Zwłaszcza, że trzeba pamiętać o różnicy czasowej między jednym i drugim urządzeniem.

    Od siebie polecam wgranie CM, co zapewni Ci kilka dodatkowych funkcji względem czystego androida. No i kod kreskowy z numerem imei z tyłu to naklejka zwykła, nie jest wprasowany ni nic. Podważ paznokciem i przeklej sobie na pudełko. Po co? A no dlatego, że bardzo szybko się wyciera i robi biała(numer IMEI jest też chociażby na tacce sim, więc looz) a telefon bez niej prezentuje się imo lepiej. ;)
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 19-12-2014, 11:28
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  8. #7
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pozostalem jednak przy kupnie tego nexusa 5, wczoraj go w sumie nabyłem dopiero i... no cos niesamowitego. Miałem dosc przycinek na starym telefonie itp, no tutaj nawet o zacinaniu sie czy freezach chociazby milisekundowych nie ma mowy, tutaj jak juz to moglibysmy podyskutowac o ilosci fps bo mam wrazenie jakby ten telefon mial z 500 XDD tak niesamowita plynnosc w działaniu, zajebisty wyglad wszystkiego, aparat w sumie tez mi sie bardzo podoba (najlepszy wkoncu jaki mialem kiedykolwiek xd), tylko ze teraz wrocielm do domu a tutaj mam neta skopanego i nawet 10% mozliwosci nie bd mogl wykorzystac tego tel :( chociaz przed przyjazdem na szybko fifke 15 sobie sciagnalem i nawalam :D:D
    Sedan androidowi ludzie zarzucają, że się syfi. Po wyjęciu z pudełka może szybki, ale za parę miesięcy będą lagi i katorga. Gwarantuje Ci, że tego na Nexusie nie odczujesz ;) Czysty lizak i nic więcej człowiekowi do szczęścia nie trzeba ! ;)

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Przemo - dzięki :) zauwazylem juz ta naklejke z tyłu, ale dopiero po przeczytaniu Twojego posta ją sobie zdrapałem:P narazie nawet nie moge się zbytnio pobawic, juz przed chwilka mi sie pakiet internetowy skonczyl i nawet nie zauwazylem jak w niecala minute mi zabralo 30zł z konta :D Dlatego poki co, zanim nie ogarne sobie internetu normalnego to jestem zmuszony siedziec na kitkacie :D ale chcialbym tez zobaczyc tego lolipopa jeszcze. A po wgraniu CM strace podobniez gwarancje? Bo to mnie troche przeraza szczerze mowiac :p

    Justakas - dokładnie tak, nie wyobrazam sobie co jeszcze moglby miec telefon :D nooo, moze ta bateria i aparat.. :PP
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  10. #9

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to wgrasz sobie czystego androida przed oddaniem na gwarancję, to nic trudnego.

    Ja w nexusie lubię jeszcze bezprzewodowe ładowanie, wygodna sprawa.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Nexus 7 reklamy
    Przez DirtyFlower w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-01-2015, 01:15
  2. Zepsuty nexus 4
    Przez matius w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 25-12-2013, 19:29
  3. LG Swift G czy Nexus 4
    Przez Ishy w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 31-07-2013, 21:25
  4. Pytanie do posiadaczy LG Nexus
    Przez Klops w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 06-06-2013, 20:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •