Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: 52 ED PG do 100, warto?

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Liverpool
    Posty
    929
    Siła reputacji
    14

    Domyślny 52 ED PG do 100, warto?

    Witam, w ostatnich 2 dniach wbiłem od 8 do 50 lvl eda z 52 m lvlem, i zastanawiam się czy robić dalej pg do samej 100 i wtedy robić dostępy? zaczęło mnie to zastanawiać czy mi się opłaca takie pg do 100 robić na chuuura, jeżeli tak to jakieś miejscówki gdzie z sd lub tez nie koniecznie można PG robić? a jak nie to od czego zacząć na 52 lvl co bić tak żeby tez np task pointy leciały :) generalnie proszę o dorade :) kasę w banku będę miał 5kk ale tez nie chce aby w 3-4 dni się rozpłynęła.

  2. #2
    Avatar billy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    964
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    watery, tomby, workery
    czyli tylko dostęp na yala wchodzi w grę lecz od 80 zrobiłbym też na farmine żeby lizaki bić z ava

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Liverpool
    Posty
    929
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj billy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    watery, tomby, workery
    czyli tylko dostęp na yala wchodzi w grę lecz od 80 zrobiłbym też na farmine żeby lizaki bić z ava
    No to to co do PG Yala mam, ale chce wiedziec od was jak zrobic najlepiej co do calego pytania.

  5. #4

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ktos kiedys napisal ze do 50lvla są spoko the spikes.. faktycznie, byly zajebiste - 150-200k/h na premce do 50lvla to zajebisty wynik. Ale od 50 to sie zaczela dopiero zabawa:D terra seta se zmotałem i masowo z gfb zaczalem te nizsze poziomy bic (robie taski na ancienty i mutated raty). A robie 220k/h przy tym profit :) z samych gp i tych lumpow jestem juz leciutko na profit, a co jeszcze spadnie to moje :)
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  6. #5

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Liverpool
    Posty
    929
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktos kiedys napisal ze do 50lvla są spoko the spikes.. faktycznie, byly zajebiste - 150-200k/h na premce do 50lvla to zajebisty wynik. Ale od 50 to sie zaczela dopiero zabawa:D terra seta se zmotałem i masowo z gfb zaczalem te nizsze poziomy bic (robie taski na ancienty i mutated raty). A robie 220k/h przy tym profit :) z samych gp i tych lumpow jestem juz leciutko na profit, a co jeszcze spadnie to moje :)
    No tak ale gdzie bijesz, gdzie nizej? bo nie zaczailem nic ^_^ tylko tyle ze 220k/h profit i task.

  7. #6

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jeżeli chodzi o taski to ancienty, na dużej kopie powinieneś mieć 150k/h bez spinki i z profitem ładnym. Potem jeszcze zrób ice golemy + crystal spidery, exp podobny a i loot się zgadza. Z cystali spadają silki i k sety jak głupie :)

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Rodenos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak ale gdzie bijesz, gdzie nizej? bo nie zaczailem nic ^_^ tylko tyle ze 220k/h profit i task.
    nizej the spike :P te poziomy dla lvli 50-80
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  9. #8
    ripus3k

    Domyślny

    Bonebeast island, Bonebeast island, Bonebeast island.

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktos kiedys napisal ze do 50lvla są spoko the spikes.. faktycznie, byly zajebiste - 150-200k/h na premce do 50lvla to zajebisty wynik. Ale od 50 to sie zaczela dopiero zabawa:D terra seta se zmotałem i masowo z gfb zaczalem te nizsze poziomy bic (robie taski na ancienty i mutated raty). A robie 220k/h przy tym profit :) z samych gp i tych lumpow jestem juz leciutko na profit, a co jeszcze spadnie to moje :)
    50 magiem idzie to ogarnąć bez przypału? Generalnie gram manualnie bez healerów etc i wydaje mi się to troche trudne. Co do profitu też mam obiekcje?

  11. #10
    Avatar Edwin
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecinek
    Wiek
    31
    Posty
    120
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ogólnie to ED jest raczej stworzony do wspólnych huntów, więc wbicie tego 100lvl'a może Ci wyjść na dobre, bo będziesz miał więcej opcji expa. Na twoim miejscu na razie pomęczyłbym się na dragach ze wszystkimi możliwymi czarami (frigo, gran frigo hur), dzięki czemu na zielonej powinieneś wyciągnąć przy wolnym respie na Yala jakieś 300-400k/h i tak do 60-70lvl'a, po czym brać SD i na DL'e/wyrmy/frosty do 100lvl'a. Od 80-90 też możesz spokojnie bić lizaki na parnych z SD, bądź ava (przy okazji task, punkty powbijać). Ja tak dość szybko wbiłem 100, jednak trochę na to kasy poszło i dość mocno poczułem to w taskach, przez co teraz muszę nadrabiać punkty na drakenach/meduzach/serpentach.
    Ostatnio zmieniony przez Edwin : 29-11-2014, 19:09

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Smartbandy - warto, nie warto o to jest pytanie?
    Przez Bubuch w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 02-11-2018, 22:51
  2. 100 ek + 100 rp - Mortal Combat
    Przez Uhuhany w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 12-08-2013, 13:41
  3. npvp MS 22-100 & EK 30-100 Fastest EXP
    Przez H5N1 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-10-2012, 10:41
  4. 130rp , 100 rp , 100 ed l exp?
    Przez Wymiataka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 01-02-2012, 15:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •