Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: inwestycje, co byście zrobili?

  1. #31

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    mówicie że 50 tyś to małe sumki, ale ja za 4 tysiące złotych będę miał dochód prawie że pasywny w wysokości ponad 6 tysięcy złotych ( po 3 latach, wcześniej mniej), i z każdym rokiem możliwość większego zarobku, i to bez podatku. HEJa.

    teraz pytanie, czy należy się z tego cieszyć, ale licząc że inwestycja to przynajmniej 15 lat,

    to 15 x 6.5 tysiąca złotych = 97.5 tysiąca, z 4 tysięcy złotych, to całkiem niezły wynik.

  2. #32
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ten dochód pasywny to mówisz rocznie? @Zwytkly ;

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    od 10k mozna juz brac udzial (crowdfunding) flippingu na kamienicach - od stycznia rusza firma sprzedajaca, ktora sprzedaje udizal w nirruchomosci za 10k.

    zwrot co najmniej 10% w skali roku

  5. #34
    Avatar czecho24
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    981
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mozna zarobic dobra kase jesli sie zainwestuje lub pare dolcow bez inwestycji patrz moja >sygnaturka
    polecam sa to dwa nowe projekty

    mozna poczytac w necie jest o tym glosno lub do mnie na pw lub gg
    https://trafficmonsoon.com/?ref=czecho79 <<< najlepszy program do zdobywania referali
    http://moonbit.co.in/?ref=4666307ebff1 < Najlepszy program do nabijania bitcoin komputer wylaczony a licznik rosnie
    lotto kupon od 2 groszy >> globlotto
    https://www.bitmarket.pl/?ref=4937 <<< tutaj mozesz sprzedac bitcoiny

  6. #35

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @ vOire

    tak, raz na rok

  7. #36

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    414
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mówicie że 50 tyś to małe sumki, ale ja za 4 tysiące złotych będę miał dochód prawie że pasywny w wysokości ponad 6 tysięcy złotych ( po 3 latach, wcześniej mniej), i z każdym rokiem możliwość większego zarobku, i to bez podatku. HEJa.

    teraz pytanie, czy należy się z tego cieszyć, ale licząc że inwestycja to przynajmniej 15 lat,

    to 15 x 6.5 tysiąca złotych = 97.5 tysiąca, z 4 tysięcy złotych, to całkiem niezły wynik.
    Napisz coś więcej bo tak to każdy może sobie pisać ;- )
    Wychodzi, że z inwestycji 4 tys. masz ok. 12,5% dochodu/miesiąc.. O ile nie jesteś lichwiarzem to w taką inwestycję nie uwierzę ; -)
    Sam pożyczyłem jakiś czas temu sporą sumę pieniędzy na 10% w skali roku (do tego trzeba doliczyć podatek bo spisaliśmy umowę), więc 12% w skali miesiąca jest dla mnie wybujałą wyobraźnią nastolatka ; o

    Czyli gdybyś zainwestował 40 tys. po 3 latach Twój dochód roczny wynosiłby 60 tys.? Chętnie odkupię pomysł na inwestycję za dwukrotność Twojego rocznego dochodu co Ty na to?

    @Zwytkly
    Ostatnio zmieniony przez Gummi : 02-12-2014, 23:20

  8. #37

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    109
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mówicie że 50 tyś to małe sumki, ale ja za 4 tysiące złotych będę miał dochód prawie że pasywny w wysokości ponad 6 tysięcy złotych ( po 3 latach, wcześniej mniej), i z każdym rokiem możliwość większego zarobku, i to bez podatku. HEJa.

    teraz pytanie, czy należy się z tego cieszyć, ale licząc że inwestycja to przynajmniej 15 lat,

    to 15 x 6.5 tysiąca złotych = 97.5 tysiąca, z 4 tysięcy złotych, to całkiem niezły wynik.


    Cytuj Zwytkly napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    będę


    Będziesz (może), ale jeszcze nie masz. Rozumiem, ze zawarłeś cudowną polisę z "gwarantowanym" zyskiem. Ależ bym chciał zobaczyć twoją minę jak będą Ci wypłacać kasę po tej świetnej inwestycji.

  9. #38
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Wojax napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aliexpress to była pierwsza myśl skąd można wziąć ciuchy,
    Zesrasz się jak będziesz musiał zapłacić cło ;p

  10. #39

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Gummi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napisz coś więcej bo tak to każdy może sobie pisać ;- )
    Wychodzi, że z inwestycji 4 tys. masz ok. 12,5% dochodu/miesiąc.. O ile nie jesteś lichwiarzem to w taką inwestycję nie uwierzę ; -)
    Sam pożyczyłem jakiś czas temu sporą sumę pieniędzy na 10% w skali roku (do tego trzeba doliczyć podatek bo spisaliśmy umowę), więc 12% w skali miesiąca jest dla mnie wybujałą wyobraźnią nastolatka ; o

    Czyli gdybyś zainwestował 40 tys. po 3 latach Twój dochód roczny wynosiłby 60 tys.? Chętnie odkupię pomysł na inwestycję za dwukrotność Twojego rocznego dochodu co Ty na to?

    @Zwytkly
    Hej,
    Zarabiam 2000 zł netto, tzn czasem mniej czasem więcej ale wokół 2k oscyluje moja wypłata, 2k x 12 = 24 tysiące
    24k x 2 = 48 tysiące złotych,

    nono, nie jest źle, ale taki "chytrus"to ja nie jestem a co do twoich wyliczeń, to tak przy takiej kwocie inwestycji 60 tysięcy po 3 latach to bardzo realny zysk, i to na okres do 30/35 lat.
    Jeśli pytacie mnie, kiedy wpadłem na ten pomysł, to całkiem niedawno, w przeciągu ostatnich 2 tygodni.
    pisze że to dochód prawie pasywny, bo trzeba poświęcić na to, przy inwestycji rzędu 4000 zł około 30 godzin "roboczych" w roku, co chyba nie jest tak dużo, przynajmniej ja taki czas wygospodaruje bez problemu.


    @ qwerty1610
    gdzie ja pisałem o jakiś polisach ubezpieczniowych? haha, głupi nie jestem luz, i nic związanego z takimi polisami na 99% nie włoże pieniędzy, tak samo jak to nie forex/giełda/złoto/metale szlachetne/sztuka nic z tych rzeczy.


    Pozdrawiam

    @down
    nie, to nie mlm ani nic z tym związanego, jeśli to forum przetrwa te 3 lata i nadal bede to odwiedzać to wastawie ci tu fotki i screen z konta bankowego. hej
    Ostatnio zmieniony przez Zwytkly : 04-12-2014, 20:18

  11. #40
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zostaja jeszcze piramidy finansowe i systemy MLM podobne
    Nihil novi sub sole
    ipse se nihil scire id unum sciat

  12. #41
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    25k śmiało mozna zainwestować w złoto. inna dobra inwestycja nie istnieje za te pieniądze
    Załącznik 325195

  13. #42

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo za 25k idzie uczyc sie przez 4 lata na dosc prestizowej uczelni



    nigdzie indziej nie postudiujesz za taka cene w takich warunkach
    @Shany
    Zainteresowałeś mnie tym. Jeśli opierasz się na tym:
    http://krzysztofmajak.natemat.pl/124...-na-filipinach
    to z moich obliczeń wychodzi jakieś 30-35tys. Wiesz coś więcej na ten temat, jak to wyliczyłeś i co np. co można tam w te 4 lata za tę kwotę zrobić?
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 06-01-2015, 12:26
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  14. #43

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    owszem, wychodzi sporo wiecej i rzeczywiscie opieralem sie na tym artykule, na ktory gdzies przypadkowo trafilem


    natomiast odwiedzilem strone uczelni i ma to wszystko jak najbardziej rece i nogi


    jedna z najdrozszych na wspomnianej wyspie Dumaguete
    http://su.edu.ph/resources/ESTIMATED...20&%20FEES.pdf

    chcac studiowac wokalistyke przewidywany kosz to 31,816.17 peso, czyli ~25,5k zl

    nie moglem znalelezc teraz cen akademikow i utrzymania, ale jesli wierzyc artykulowi 750 zl~/miesiac, czyli 36k za 4 lata


    sporo, w zasadzie to wyjdzie drozej niz zaocznie w Polsce, gdzie mozemy zalapac jakas fuche. tylko, ze te dane odnosza sie do jednej z najdrozszych i najbardziej prestizowej uczelni - cena, za 5-letnie studia lekarskie w Polsce to ok 10 kola za semestr w glupim Lublinie. na Filipinach, na w/w uczelni bedzie to 40k za caly cykl, zapewne tez 5-letni i to w jakich warunkach i prestizu - nie trzeba chyba nic wiecej mowic

    z drugiej strony polskie uniwersytety medyczne tez swoja renome na swiecie maja
    okej, ale no of units to w jakiej jednostce liczone? 1 unit to ? Kurcze, siedzę w UK i zastanawiam się, czy nie zacząć na to zbierać, czy po prostu nie wrócić po 2-3 latach do Polski i tam zacząć działać
    poza tym, przez 4 lata na pewno zabije mnie tam tsunami :(

    @Shany
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 06-01-2015, 14:01
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  15. #44

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    nie wzielismy pod uwage samego przelotu, ktory w dwie strony wyniesie z 5-6 tysi lekko

    @Shany
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 06-01-2015, 15:30
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Inwestycje gminy
    Przez wąż w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 25-09-2018, 12:21
  2. Co byście zrobili gdyby był problem z wykładowcą
    Przez Hardware w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 06-03-2016, 20:29
  3. Grali byście na takim servie?
    Przez Freiser w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-08-2010, 01:09
  4. Na jakim ots'ie chcieli byscie grac ?
    Przez Monti90 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 25-08-2010, 17:38

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •