Reklama
Strona 11 z 12 PierwszaPierwsza ... 9101112 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 177

Temat: Wyniki wyborów samorządowych

  1. #151
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co ty gadasz? byli na 1 stronie/?? wooow nie pierwszy raz juz bodaj z 4 razy wcześniej byli na 1 stronie. Jak czytasz arty na wp to czytaj uważnie a nie wybiórczo....

    Nie chodzi tu o samo słowo fałszowanie bo fałszować można umyślnie i nie umyślnie
    wkleje Ci tutaj takie jedno zdjęcie przyglądaj sie aż coś wywnioskujesz....
    I co probujesz udowodnic tym zdjeciem? Jesli to byl jedynie blad przy liczeniu to by zostal wychwycony przy przeliczaniu koncowym i wszystko by zostalo powtorzone, a jesli to manipulacja wynikami wyborczymi, której komisja nie była w stanie wykryc to nic z tym nie zrobimy i prawdopodobnie takie czyny zdażały się przy kazdych wyborach, ktore odbyly sie w Polsce przez ostatnie 23 lata, bo system liczenia glosow jest ten sam.

    @down
    przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisalem powyzej i troche kultury
    Ostatnio zmieniony przez Yomar Carod : 26-11-2014, 23:22

  2. #152
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Ale czytałeś w ogóle gdzieś o tych wyborach czy po prostu z góry zakładasz że zostały świetnie przeprowadzone bo tak i chuj?

  3. Reklama
  4. #153

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I co probujesz udowodnic tym zdjeciem? Jesli to byl jedynie blad przy liczeniu to by zostal wychwycony przy przeliczaniu koncowym i wszystko by zostalo powtorzone, a jesli to manipulacja wynikami wyborczymi, której komisja nie była w stanie wykryc to nic z tym nie zrobimy i prawdopodobnie takie czyny zdażały się przy kazdych wyborach, ktore odbyly sie w Polsce przez ostatnie 23 lata, bo system liczenia glosow jest ten sam.

    @down
    przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisalem powyzej i troche kultury
    ignorować póki nie poda kontrargumentów, bo przykładów w internecie można znaleźć multum, a wszystkie prawicowe partie opozycyjne (i nawet te mniej prawicowe jak PIS) otwarcie już przyznają, że wybory były sfałszowane.

    Polska 1922 rok:
    W wyborach do Sejmu i Senatu:
    - frekwencja: 69%
    - analfabetyzm: ok. 33%
    - głosów nieważnych: poniżej 1%

    Polska 2014 rok:
    W wyborach samorządowych:
    - frekwencja: ok. 47%
    - analfabetyzm: ponoć brak
    - głosów nieważnych: nawet do 40%
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  5. #154
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Yomar Carod ; wytłumacz to co napisał Adisky ale argumentami a nie bełkotem dziennikarza tvnu czyli konkrety konkrety konkrety.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  6. #155
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Z tego co ja slyszalem to glosow niewaznych bylo okolo 20% nie 40% i chyba nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi poszlo na te wybory nie zobaczylo zadnego znanego nazwiska, lub nie chcialo na nikogo glosowac i oddalo pusta karte (glos niewazny), albo glosuje i zaznacza w zlym miejscu itp. W komisji gdzie ja oddawalem glos weszla jakas babcia po 70-tce i zaczela krzyczec 'CHCE ZAGLOSOWAC NA KACZYNSKIEGO, GDZIE JEST KACZYNSKI', a gdy ktos jej chcial pomoc i wytlumaczyc ona zrobila awanture, ze to agenci i ona sama sobie poradzi! :) Niektorzy jeszcze chyba zyja jeszcze w poprzednim ustroju, a inni uwazaja ze on nadal istnieje w Polsce. Dla ciekawostki powiem, że ostatnio na mojej uczelni były wybory na przewodniczacego rady studenckiej i zgadnijcie ile głosów bylo niewaznych? Na 12 - 4 byly niewazne, 1 osoba specjalnie nikogo nie wybrala a 3 pozostale postawily krzyzyk po zlej stronie, wnioski wyciagnijcie sami.

  7. #156
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co ja slyszalem to glosow niewaznych bylo okolo 20% nie 40% i chyba nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi poszlo na te wybory nie zobaczylo zadnego znanego nazwiska, lub nie chcialo na nikogo glosowac i oddalo pusta karte (glos niewazny), albo glosuje i zaznacza w zlym miejscu itp. W komisji gdzie ja oddawalem glos weszla jakas babcia po 70-tce i zaczela krzyczec 'CHCE ZAGLOSOWAC NA KACZYNSKIEGO, GDZIE JEST KACZYNSKI', a gdy ktos jej chcial pomoc i wytlumaczyc ona zrobila awanture, ze to agenci i ona sama sobie poradzi! :) Niektorzy jeszcze chyba zyja jeszcze w poprzednim ustroju, a inni uwazaja ze on nadal istnieje w Polsce. Dla ciekawostki powiem, że ostatnio na mojej uczelni były wybory na przewodniczacego rady studenckiej i zgadnijcie ile głosów bylo niewaznych? Na 12 - 4 byly niewazne, 1 osoba specjalnie nikogo nie wybrala a 3 pozostale postawily krzyzyk po zlej stronie, wnioski wyciagnijcie sami.
    a ile razy mam pisać, że są dziesiątki zgłoszeń osób, które głosowały na siebie i mają 0 głosów? To też spisek? Nie potrafili dobrze krzyżyka postawić? No i druga sprawa to te wszystkie nieprawidlowosci, zmienianie ciągle wyników przez pkw, gdyby to było na Ukrainie to wszyscy by trabili, że Putin maczał w tym palce

  8. #157
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Prosze o wiarygodne zrodla, a nie 'dziesiatki zgloszen', poprzyj jakos te swoje argumenty. A co do nieprawidlowosci to juz podawalem film opisujacy nieprawidlowosci jakie to dopiero mialy miejsce w Ameryce w 2000 roku, a jakoś nikt nie mówił o sfałszowanych wyborach i nie panikował.
    Ostatnio zmieniony przez Yomar Carod : 27-11-2014, 14:28

  9. #158
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jedynym wnioskiem jaki wyciągam to to że chodzisz do CKU (co kto umie) bo u mnie w podstawówce jak było głosowanie na przewodniczącego szkoły np to umielismy wypełnic kartke krzyzykiem przy nazwisku jesli u was tego nie potrafią to współczuje.... Jak narazie nie widziałem żadnego sensownego argumentu np popartego faktami .... wejdz na strone pkw i sprawdz ile było nieważnych (w niektórych miastach nawet 40%) nie licz takich 70 latek z demencją bo ich nie ma napewno 30% i napewno ktoś szedł sobie na wybory po to żeby zaznaczyć zle lub oddać czystą kartke bo mu sie w domku nudziło....

    popatrz to są argumenty i poparte "wiarygodnymi" informacjami
    klik

    tutaj dam fotke jeszcze z demotów bo nie mnoge oryginału znaleźc ale widać wszystko
    klik

    i była Pani która dostała 0 głosów jak sie oburzyła to znalazło się jednak jej 40 głosów ale teraz nie mam czasu na szukanie moze ktos ma linka niech zapoda

    a może teraz ty wreszcie poprzesz swoje zródła że w polsce mamy analfabetyzm/debilizm/kretynizm itp ze krzyzyka nie potrafimy postawic dobrze?
    Ostatnio zmieniony przez Ximax1243 : 27-11-2014, 14:52
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  10. #159
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prosze o wiarygodne zrodla, a nie 'dziesiatki zgloszen', poprzyj jakos te swoje argumenty. A co do nieprawidlowosci to juz podawalem film opisujacy nieprawidlowosci jakie to dopiero mialy miejsce w Ameryce w 2000 roku, a jakoś nikt nie mówił o sfałszowanych wyborach i nie panikował.
    Szkoda, że nas prezydent, który teraz nie widzi żadnych nieprawidłowości był bardzo zaniepokojony, kiedy na Ukrainie trzeba było czekać tydzień na wynik wyborów. Sami politycy innych partii mówią o tym, że często zdarzało się tak, że nie było całych list jakiegoś komitetu w różnych komisjach, dotyczyło to i PiS i PO i SLD i innych, nie będę się doszukiwał źródeł, ale chyba ci ludzie nie wyssali tego z palca. W jakimś mieście(było podane ale nie pamiętam) była różnica między kandydatami jednego głosu, nagle się okazuje, że 2 karty, które były nieważne są jednak ważne. Karty były drukowane przez osoby prywatne bez przestrzeganych odpowiednich procedur, karty już po zliczeniu głosów były przewożone przez osoby trzecie do PKW, a na miejscu porozrzucane w workach na śmieci, komisje przerywały liczenie głosów, chociaż nie można tego robić. Dowodów ci nie podam, bo to wszystko są świeże sprawy w toku, które zostają do wyjaśnienia, przecież nie wrzucę ci jakiegoś pisma poświadczonego, że było tak i tak. Na tym etapie tylko tyle wiadomo. W niektórych okręgach było za dużo kart.
    To tak jakby nie wiem... ktoś kogoś zabił, jakiś świadek mówi, że widział taką i taką sytuację, a ty prosisz o wiarygodne źródła... na tym etapie trzeba jeszcze poczekać. Poza tym ci ludzie wysyłali zdjęcia kart wraz ze swoimi dowodami i wyniki w danych komisjach, ale skąd ja mam mieć do tego dostęp. Przecież nikt nie wrzuci do internetu zdjęcia swojego dowodu osobistego, trzeba poczekać na rozwój wydarzeń i zbadanie sprawy. Samo ciągłe zmienianie tych wyników przez PKW i przede wszystkim różnica między sondażami i exit pool, a rzeczywistymi wynikami. Może dla ciebie wydawać się to nieznaczące, ale zapytaj jakiegokolwiek matematyka co myśli o tym, że różnica między exit pool, a rzeczywistymi wynikami wynosi kilkanaście procent.

  11. #160

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    po prostu ludzie to debile, liczylem glosy to co chwile ktos albo stawial ptaszka w kratce (czego uznac nie mozna) albo zaznaczal po jednym na kazdej liscie albo kreslil wszystko co sie dalo albo w ogole oddawali puste

  12. #161
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem dlaczego Was dziwi, ze ludzie chodza na wybory zeby oddac pusta karte i chyba nie zdajecie sobie sprawy jak wiele osob tak robi.

    A co do tych argumentow, to z demota to moze byc przerobione foto w kilka minut (a jak nie to faktyczie cos namieszali, ale nie sadze, zeby na skale kraju bylo wiele takich przypadkow), a pomylka w Szczecinie no faktycznie katastrofa bo system cos namieszal i w kilka godzin to skorygowali... Facet przynajmniej mogl sie poczuc przez chwile prezydentem! :)

    Na ta chwile to ja Wam ciagle podaje jakies argumenty, a Wy nie jestescie w stanie mi nic udowodnić niestety...
    Ostatnio zmieniony przez Yomar Carod : 27-11-2014, 17:04

  13. #162
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem dlaczego Was dziwi, ze ludzie chodza na wybory zeby oddac pusta karte i chyba nie zdajecie sobie sprawy jak wiele osob tak robi.

    A co do tych argumentow, to z demota to moze byc przerobione foto w kilka minut (a jak nie to faktyczie cos namieszali, ale nie sadze, zeby na skale kraju bylo wiele takich przypadkow), a pomylka w Szczecinie no faktycznie katastrofa bo system cos namieszal i w kilka godzin to skorygowali... Facet przynajmniej mogl sie poczuc przez chwile prezydentem! :)

    Na ta chwile to ja Wam ciagle podaje jakies argumenty, a Wy nie jestescie w stanie mi nic udowodnić niestety...
    Co ty gadasz? Przecież ja ci podaje argumenty, że ludzie dostali 0 głosów, że karty z głosami leżą w pkw w worach na śmieci rzucone sobie, mogłoby zaginąć 1000 głosów nikt by nie zauważył, w wielu okręgach nie było niektórych kandydatów na listach lub całych list różnych partii, a same karty do głosowania to mógł sobie Waldek wydrukować, bo Gosia go poprosiła i ten sam Waldek prywatnym samochodem woził karty już po głosowaniu, bo prosiła Gosia. Abstrahując od tego czy były sfałszowane czy nie jest masa nieprawidłowości co jest kpiną z tej demokracji, bo jak to inaczej nazwać? Wybory powszechne to najważniejsze co może być, bo to przecież my mamy władzę nad państwem a nie posłowie czy ministrowie.
    Zastanowić powinien również fakt, że wszyscy rządzący gadają to samo, pani minister mówi, że nie ma możliwości, że wybory były sfałszowane, jacyś eksperci mówią to samo, pani wicemarszałek mówi, że jeżeli ktoś(konkretnie poseł Wipler) wątpi w działanie PKW to nie ma dla niego miejsca w polityce(przecież to jego praca, żeby patrzyć instytucjom rządowym na ręce!), pan prezydent, który powinien być obiektywny i niezależny mówi, że nie ma możliwości, że wybory zostały sfałszowane... Dlaczego on nie powiedział "dobrze, są różne niejasności, sądy się tym zajmą, zobaczymy co będzie, proszę nie panikować". Za to on mówi coś w stylu 'jak ktoś mówi, że coś nie tak z wyborami to sieje ferment i jak on w ogóle może wprowadzać takie gadanie do debaty publicznej'. No sorry, to chyba nie powinno tak wyglądać. Jacyś eksperci i super sędziowie z góry mówią, że niemożliwe, że coś było nie tak, tym samym w pewnym stopniu narzucając swoje zdanie sądom niższej instancji. To jest jakaś farsa i o to chodzi, nieważne czy sfałszowane były czy nie, a z tym, że zostały przeprowadzone w sposób godny pożałowania to nie można się nie zgodzić.
    #edit
    Twój jedyny argument to taki, że w stanach było gorzej i nikt nie płakał. Dla mnie dzisiejsze USA nie są żadnym wyznacznikiem, bo to co tam się dzieje to też są jaja. Niech sobie obalają kolejne rządy w kolejnych krajach.
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 27-11-2014, 21:12

  14. #163
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ten typ jest pusty czy ma jakies dysfunkcje.... ty podajesz dowody? zacytuj swój jeden dowód lub argument....
    cos ci powiem twoje argumenty wygladaja tak przychodzisz w bidronce do kasjera i mowisz ze koles ukradł batonika pytaja sie jak ukradł gdzie kiedy skad pan wie a ty mowisz ze ukradł i juz bo tak mówie
    dałem do demota linka bo nie miałem czasu na szukanie po necie widziałem to na jakiejs innej stronie. Dowodem jest kolega mojego szefa który startował w rodzinnej miejscowosci miał pewne 60 głosów (sama rodzina praktycznie) dostał 20 a dodatkowo jak poszedł zagłosować to babka w komisji mu mówi jak to przeciez Pan juz głosował 2 razy nie mozna.... oczywiscie sprawe skierował do prokuratury.... tak tak w cywilizowanym kraju dopuszczac do takich nieprawidłowości jest prawidłowe jesli tak uważasz to albo jestes idiotą albo jesteś idiota bo innego wytłumaczenia nie ma
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  15. #164

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    niech baran sobie przejzy strony wstecz to zobaczy dowody, jest tam nawet chyba jeden post gdzie wszystko jest w pigulce.
    Poki co-ignorowac.
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  16. #165
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Biedroń prezydentem Słupska

    jak człowiek, którego jedyną kompetencją jest wkładanie penisa w odbyt moze piastować tak wysokie stanowisko

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pilnuj wyborów
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-02-2020, 19:32
  2. Typer Wyborów 2019
    Przez Exori222 w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 20-10-2019, 01:36
  3. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 09-11-2014, 19:37
  4. Konkurs na Moderatorów - wyniki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post: 16-08-2005, 12:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •