Reklama
Strona 10 z 12 PierwszaPierwsza ... 89101112 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 136 do 150 z 177

Temat: Wyniki wyborów samorządowych

  1. #136
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dre'ez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak, wstawianie zdjęcia grobu ojca/męża/wujka jest idiotyczne - już tylko bardziej jest robienie samojebek na jego tle. Samo popieranie PO również o czymś świadczy. A historii tego zegarka i tak nie zrozumiesz.
    Jest co raz zabawniej ;DD

    Wstawianie sobie zegarków w avatar, JEST IDIOTYCZNE BO TAK.

    Daje sobie oba jaja uciąć, że historia tego grobu i tego co on reprezentuje jest stukrotnie bogatsza od historii tego zegarka, i znaczy on dla tej babci 100 razy tyle, co ten zegarek dla ciebie.

    Dodaje zdjęcie grobu - idiota.
    Dodaje zdjęcia zegarka - nie idiota.

    Aha.
    Tak naprawdę tylko wygłaszanie i bronienie takich tez jest idiotyczne, zatem idiotą jesteś ty i nie zgadzam się na twoje prawo wyborcze.

    PS. Nie widzę tam żadnych "samojebek" na tle grobu czy cmentarzu, więc następny który próbuje zaklinać rzeczywistość, byle tylko wyszło na jego.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 24-11-2014, 22:30

  2. #137
    Avatar Bongo_Wongo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdynia/Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    413
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wszystko sprowadza sie do tego, czy mozna oceniac ludzi po wygladzie/fotach jakie wstawiaja

    Ja uwazam, ze nawet wypada tak robic. Bo w wiekszosci przypadkow sie to sprawdza. Oczywiscie nie chodzi mi tu o jakies wyciaganie konsekwencji prawnych wobec takich ludzi xD

    Nie jest niczym glupim uwazac, ze jak ktos wstawia do sieci swoje foto z wywalonym brzuchem, upierdolonym ubraniem itp. to jest wiesniakiem.

    Co mam pomyslec o kims takim ?
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater Bez watpienia stoi za tym mega historia, ktorej nie pojme xd
    Ostatnio zmieniony przez Bongo_Wongo : 24-11-2014, 22:33

  3. Reklama
  4. #138
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest co raz zabawniej ;DD

    Daje sobie oba jaja uciąć, że historia tego grobu i tego co on reprezentuje jest stukrotnie bogatsza od historii tego zegarka, i znaczy on dla tej babci 100 razy tyle, co ten zegarek dla ciebie.

    Dodaje zdjęcie grobu - idiota.
    Dodaje zdjęcia zegarka - nie idiota.

    Aha.
    Tak naprawdę tylko wygłaszanie i bronienie takich tez jest idiotyczne, zatem idiotą jesteś ty i nie zgadzam się na twoje prawo wyborcze.
    Ale szczerze gówno mnie obchodzi historia grobu tatusia tej Pani XD Są duże przesłanki, że ta Pani jest idiotką i wnioskuję to po sprawdzeniu jej profilu. I nie zgadzam się, żeby osoba, która nic nie wie o polityce (no tyle co z telewizji) miała głos tej samej wagi, co osoba oczytana.
    A teraz napisz mi, że jestem idiotą, bo wnioskujesz to moich postach. Wystarczy, że Ty się wielokrotnie popisałeś wiedzą o polityce na tym forum.

    edit
    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS. Nie widzę tam żadnych "samojebek" na tle grobu czy cmentarzu, więc następny który próbuje zaklinać rzeczywistość, byle tylko wyszło na jego.
    Naucz się czytać ze zrozumieniem.
    Ostatnio zmieniony przez Dre'ez : 24-11-2014, 22:39

  5. #139
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Coś czuję, że wdepnąłem w trolla, ale to nawet dobrze się składa, bo w takim razie czy jesteś trollem czy idiotą - tak czy siak oba te powody są dobre, bym JA się nie zgadzał by ktoś taki jak ty miał takie same prawa jak ja i decydował o mnie w wyborach.
    Chyba nie zrozumiałeś tego, co on chciał przekazać. Przecież mówiąc, że on jest idiotą i nie powinien mieć praw wyborczych to stajesz po jego stronie :p Demokracja jest chora eot

  6. #140
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dre'ez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale szczerze gówno mnie obchodzi historia grobu tatusia tej Pani XD Są duże przesłanki, że ta Pani jest idiotką i wnioskuję to po sprawdzeniu jej profilu. I nie zgadzam się, żeby osoba, która nic nie wie o polityce (no tyle co z telewizji) miała głos tej samej wagi, co osoba oczytana.
    A teraz napisz mi, że jestem idiotą, bo wnioskujesz to moich postach. Wystarczy, że Ty się wielokrotnie popisałeś wiedzą o polityce na tym forum.
    Owszem, napiszę, bo to co piszesz w tym temacie to są po prostu brednie idioty i nie powinno być co do tego większych wątpliwości.
    Twoje zdolności wnioskowania stoją na żałośnie niskim poziomie - już drugi powód.
    No i trzeci, decydujący - tak bardzo idiotyczny zegarek w avatarze (xD).
    A jeszcze sobie na szybkości obczaiłem posty i zauważyłem, że jarasz się Warshaw Shore OMFG CO ZA GUPEK!!1!ONE!!@!11! ZABRAĆ MU PRAWA WYBORCZE!!1!

    Natomiast w tamtyn profilu z fb nie dopatrzyłem się niczego złego na dobrą sprawę, włącznie z dodaniem zdjęcia grobu z okazji rocznicy śmierci ojca.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 24-11-2014, 22:40

  7. #141
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Owszem, napiszę, bo to co piszesz w tym temacie to są po prostu brednie idioty i nie powinno być co do tego większych wątpliwości.
    Twoje zdolności wnioskowania stoją na żałośnie niskim poziomie - już drugi powód.
    No i trzeci, decydujący - tak bardzo idiotyczny zegarek w avatarze (xD).
    A jeszcze sobie na szybkości obczaiłem posty i zauważyłem, że jarasz się Warshaw Shore OMFG CO ZA GUPEK!!1!ONE!!@!11! ZABRAĆ MU PRAWA WYBORCZE!!1!

    Natomiast w tamtyn profilu z fb nie dopatrzyłem się niczego złego na dobrą sprawę, włącznie z dodaniem zdjęcia grobu z okazji rocznicy śmierci ojca.
    Przynajmniej nie wrzucam grobu dziadka na fb.
    Granica między byciem idiotą, a trollem jest dość spora, ale z obu przypadków trzeba wyciągać poprawne wnioski. Nawet przyznałeś mi rację, że demokracja jest głupia, bo mam prawa wyborcze. Ocenianie kto jest idiotą jest bardzo subiektywne, co nie?
    A jak się już uczepiłeś tego zegarka, to jest nawiązanie do testovirona - najlepszego trolla Polaków w historii ever. Pooglądaj sobie, oceń, wyciągnij wnioski. Chociaż wiem, że tylko by mi dojebać napiszesz, że to chory psychicznie człowiek i ja, idiota lubię oglądać jego filmiki.
    A teraz odpocznij, tłuściochu.

  8. #142

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny



    co za kraj...
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  9. #143
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Lemingi moje drogie w jaki sposób według was te wybory mogły zostać sfałszowane skoro w pierwszych dniach od kiedy program PKW tylko zaczął szwankować wszystkie głosy były już przeliczane tylko i wyłącznie ręcznie?????? Co może ludzie w komisjach to też podstawieni agenci? xD

    Jak ja widzę te Wasze max kolonki, podziemne i jakieś apele księży, którzy Wami tak wybitnie manipulują to aż warga drga ze śmiechu, ale nie martwcie się z tego się wyrasta...
    Ostatnio zmieniony przez Yomar Carod : 26-11-2014, 15:20

  10. #144
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lemingi moje drogie w jaki sposób według was te wybory mogły zostać sfałszowane skoro w pierwszych dniach od kiedy program PKW tylko zaczął szwankować wszystkie głosy były już przeliczane tylko i wyłącznie ręcznie?????? Co może ludzie w komisjach to też podstawieni agenci? xD

    Jak ja widzę te Wasze max kolonki, podziemne i jakieś apele księży, którzy Wami tak wybitnie manipulują to aż warga drga ze śmiechu, ale nie martwcie się z tego się wyrasta...
    1000% wzrostu poparcia psl w gdyni w porównaniu z poprzednimi wyborami, legitne w huj

    idź lepiej trollowac w hp pionku

  11. #145
    Avatar Bongo_Wongo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdynia/Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    413
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lemingi moje drogie w jaki sposób według was te wybory mogły zostać sfałszowane skoro w pierwszych dniach od kiedy program PKW tylko zaczął szwankować wszystkie głosy były już przeliczane tylko i wyłącznie ręcznie?????? Co może ludzie w komisjach to też podstawieni agenci? xD

    Jak ja widzę te Wasze max kolonki, podziemne i jakieś apele księży, którzy Wami tak wybitnie manipulują to aż warga drga ze śmiechu, ale nie martwcie się z tego się wyrasta...
    Wiesz w ogole skad sie biora czlonkowie obwodowych komisji wyborczych?

  12. #146
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lemingi moje drogie w jaki sposób według was te wybory mogły zostać sfałszowane skoro w pierwszych dniach od kiedy program PKW tylko zaczął szwankować wszystkie głosy były już przeliczane tylko i wyłącznie ręcznie?????? Co może ludzie w komisjach to też podstawieni agenci? xD

    Jak ja widzę te Wasze max kolonki, podziemne i jakieś apele księży, którzy Wami tak wybitnie manipulują to aż warga drga ze śmiechu, ale nie martwcie się z tego się wyrasta...
    A ludzie, którzy głosowali na siebie z rodziną i mają zero głosów??? Dzisiaj czytałem, że jakaś babka dostała 0 głosów, powiedziała, że sama na siebie głosowała to dali jej jednak 40 głosów. Kpina. A nawet gdyby nie były sfałszowane to są takie nieprawidłowości, taka farsa, że nie można tego tak zostawić. Gdyby taki przebieg miały wybory gdzieś na wschodzie typu Ukraina czy Białoruś to Bronek pierwszy by rozrywał szaty.
    Cytuj Bongo_Wongo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiesz w ogole skad sie biora czlonkowie obwodowych komisji wyborczych?
    On nie wie, więc ja odpowiem, że są zgłaszani przez przedstawicieli komitetów wyborczych :)

  13. #147
    Avatar Yomar Carod
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wro/Wawa
    Wiek
    31
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1000% wzrostu poparcia psl w gdyni w porównaniu z poprzednimi wyborami, legitne w huj

    idź lepiej trollowac w hp pionku
    nie wiem czy wiesz jak wygladala w ogole karta do glosowania, otoz w tym roku psl znajdowalo sie na pierwszej stronie wraz ze swoimi kandydatami, a uwierz mi ze WIELE ludzi (najczesciej starsi, lub slabo wyksztalceni, choc to nie regula) nie zdaje sobie sprawy, ze na innych stronach znajduja sie kandydaci innych partii i stąd może brać się ich sukces wyborczy, tak niestety wyglada demokracja...

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ludzie, którzy głosowali na siebie z rodziną i mają zero głosów??? Dzisiaj czytałem, że jakaś babka dostała 0 głosów, powiedziała, że sama na siebie głosowała to dali jej jednak 40 głosów. Kpina. A nawet gdyby nie były sfałszowane to są takie nieprawidłowości, taka farsa, że nie można tego tak zostawić. Gdyby taki przebieg miały wybory gdzieś na wschodzie typu Ukraina czy Białoruś to Bronek pierwszy by rozrywał szaty.
    A mozna zrodlo?

    Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe z sytuacji jaka miala miejsce w Ameryce, która oczywiście jest prekursorem całej demokracji w wyborach na prezydenta w 2000 roku - Bush vs Gore i tam takich niescislosci bylo o wieeeeeeeeeeele wiecej! Polecam Wam wszytkim film - Recount, a po Polsku Decydujacy Glos, a nastepnie udzielanie sie.

    W ogole co to za paranoja, żeby partia która wygrala wybory kwestionowala ich waznosc?! To jest kopanie dolkow pod samym soba i zwykla chciwosc.
    Ostatnio zmieniony przez Yomar Carod : 26-11-2014, 21:33

  14. #148
    Avatar Bongo_Wongo
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdynia/Kraków
    Wiek
    29
    Posty
    413
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bo tak naprawde PiS przegralo te wybory. PO ma marszalka w 10 woj, PSL 5, a PiS... 1

  15. #149
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiem czy wiesz jak wygladala w ogole karta do glosowania, otoz w tym roku psl znajdowalo sie na pierwszej stronie wraz ze swoimi kandydatami, a uwierz mi ze WIELE ludzi (najczesciej starsi, lub slabo wyksztalceni, choc to nie regula) nie zdaje sobie sprawy, ze na innych stronach znajduja sie kandydaci innych partii i stąd może brać się ich sukces wyborczy, tak niestety wyglada demokracja...
    co ty gadasz? byli na 1 stronie/?? wooow nie pierwszy raz juz bodaj z 4 razy wcześniej byli na 1 stronie. Jak czytasz arty na wp to czytaj uważnie a nie wybiórczo....

    Nie chodzi tu o samo słowo fałszowanie bo fałszować można umyślnie i nie umyślnie
    wkleje Ci tutaj takie jedno zdjęcie przyglądaj sie aż coś wywnioskujesz....
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  16. #150
    Avatar Deagle
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,846
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Yomar Carod napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem czy wiesz jak wygladala w ogole karta do glosowania, otoz w tym roku psl znajdowalo sie na pierwszej stronie wraz ze swoimi kandydatami, a uwierz mi ze WIELE ludzi (najczesciej starsi, lub slabo wyksztalceni, choc to nie regula) nie zdaje sobie sprawy, ze na innych stronach znajduja sie kandydaci innych partii i stąd może brać się ich sukces wyborczy, tak niestety wyglada demokracja...



    A mozna zrodlo?

    Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe z sytuacji jaka miala miejsce w Ameryce, która oczywiście jest prekursorem całej demokracji w wyborach na prezydenta w 2000 roku - Bush vs Gore i tam takich niescislosci bylo o wieeeeeeeeeeele wiecej! Polecam Wam wszytkim film - Recount, a po Polsku Decydujacy Glos, a nastepnie udzielanie sie.

    W ogole co to za paranoja, żeby partia która wygrala wybory kwestionowala ich waznosc?! To jest kopanie dolkow pod samym soba i zwykla chciwosc.
    Jakby przepuścić to przez #durczoklektor to nawet nie byłoby różnicy :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pilnuj wyborów
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-02-2020, 19:32
  2. Typer Wyborów 2019
    Przez Exori222 w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 20-10-2019, 01:36
  3. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 09-11-2014, 19:37
  4. Konkurs na Moderatorów - wyniki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post: 16-08-2005, 12:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •