Reklama
Strona 9 z 12 PierwszaPierwsza ... 7891011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 121 do 135 z 177

Temat: Wyniki wyborów samorządowych

  1. #121
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    facjata typowego janusza, inteligencja wylewająca się kilogramami spod ujebanej żonobijki, bezcenny podpis zdjęcia: "na działce"

    no a sam komentarz żywcem wyjęty z ust jakiegoś giertycha, czy innego kuźniara. Chłop wie o polityce, tyle ile powiedzą mu wymienieni tu panowie i z tą wiedzą idzie potem głosować. Teraz pomnóż to razy parę milionów i mamy polską demokracje.

  2. #122

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    33
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja mam tylko 1 pytanie do wyborcow po:

    Co dobrego zrobilo PO odkad rzadzi

    tylko konkretnie, nie 'rozwijamy sie hehe unia pomaga ;];]'

  3. Reklama
  4. #123
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Ma kontakty międzynarodowe", wspaniale.

  5. #124
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    facjata typowego janusza, inteligencja wylewająca się kilogramami spod ujebanej żonobijki, bezcenny podpis zdjęcia: "na działce"

    no a sam komentarz żywcem wyjęty z ust jakiegoś giertycha, czy innego kuźniara. Chłop wie o polityce, tyle ile powiedzą mu wymienieni tu panowie i z tą wiedzą idzie potem głosować. Teraz pomnóż to razy parę milionów i mamy polską demokracje.
    Zgodnie z przypuszczeniami, wypowiedź tak idiotyczna, że nawet nie wiem gdzie kurwa zacząć D:

    "facjata typowego janusza"
    to znaczy jaka? i co w związku z tym? i dlaczego to źle?
    no i na koniec, podążając tą gimbo-logiką: pokaż swoją facjatę, to ocenimy na tej podstawie twoją wiedzę nt polityki i stan polskiej demokracji (prawda?)

    "inteligencja wylewająca się kilogramami spod ujebanej żonobijki"
    kurwa rzeczywiście, wypowiedź na poziomie. Ciekawi mnie jaki stosunek ma inteligencja do wylewających się kilogramów. Rozwiń? Albo nie, bo i tak już wiadomo, że twoja inteligencja wcale nie jest wyższa :d

    "bezcenny podpis zdjęcia: "na działce"
    no rzeczywiście bezcenny
    nie no, tutaj musisz rozwinąć. Co jest takiego bezcennego (złego?) w podpisie "na działce", skoro to jest na działce ?

    "no a sam komentarz żywcem wyjęty z ust jakiegoś giertycha, czy innego kuźniara."

    Bardzo rozsądna, normalna opinia, w tym komentarzu nie ma nic głupiego, w przeciwieństwie do twojego, ale proszę bardzo, też możesz rozwinąć. bo ja nie wiem co jest takiego głupiego w twierdzeniu, że wypowiedzi Sasina w debacie były populistyczne, albo że HGW była spokojna i merytoryczna.

    "Chłop wie o polityce, tyle ile powiedzą mu wymienieni tu panowie i z tą wiedzą idzie potem głosować."
    A na jakiej podstawie tak wywnioskowałeś? Dlaczego uważasz, że ma wiedzę nt polityki mniejszą od ciebie? Bo z tamtego komentarza tak nie wynika.
    Ciekawy mnie skąd ty bierzesz swoją wiedzę nt polityki, możesz się z nami podzielić.
    Dla przypomnienia: to był komentarz nt debaty HGW - Sasin, więc przepraszam, ale nie rozumiem tak głupiej wypowiedzi: mamy nie słuchać tego, co kandydaci na publiczne stanowiska sami mają nam do powiedzenia?
    Przecież słuchająć wypowiedzi samych kandydatów, co mówią, jak się wysławiają itd. najłatwiej jest sobie wyrobić opinie o człowieku.

    "Teraz pomnóż to razy parę milionów i mamy polską demokracje."

    niestety wszystko wskazuje na to, że jego opinia jest całkiem rozsądna i legita, i nie widzę powodów czemu nie miałby oddać głosu na taką kandydatkę, która jego zdaniem jest spokojna, merytoryczna i z doświadczeniem; w przeciwieństwie do twojego bezmyślnego posta, w którym zaprezentowałeś poziom gimbusa.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 23-11-2014, 23:25

  6. #125
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    tym postem wyraziłem swoją niechęć do dużej części polskiego społeczeństwa, którego horyzonty kończą się na działce, faktach i "ten pan ładnie mówi i się uśmiecha, na niego zagłosuje".

    I nie, nie jest to rozsądna opinia, nikt normalny nie wybiera sobie prezydenta na podstawie tego jak wypadł w debacie. W zasadzie ten komentarz, to rozwinięta forma mantry, wtłaczanej tym baranom przez media głównego ścieku brzmiąca "jebać pis, głosujemy na po". Jestem pewien, że gdyby spytać tego janka co złego robił pis to nie byłby w stanie powiedzieć nic sensownego

  7. #126
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tym postem wyraziłem swoją niechęć do dużej części polskiego społeczeństwa, którego horyzonty kończą się na działce, faktach i "ten pan ładnie mówi i się uśmiecha, na niego zagłosuje".

    I nie, nie jest to rozsądna opinia, nikt normalny nie wybiera sobie prezydenta na podstawie tego jak wypadł w debacie. W zasadzie ten komentarz, to rozwinięta forma mantry, wtłaczanej tym baranom przez media głównego ścieku brzmiąca "jebać pis, głosujemy na po". Jestem pewien, że gdyby spytać tego janka co złego robił pis to nie byłby w stanie powiedzieć nic sensownego
    "ten pan ładnie mówi i się uśmiecha, na niego zagłosuje" -> "ten pan jest gruby i ma zdjęcie na działce, to nie zna się na polityce"

    true story.
    Przecież prezentujesz swoją osobą dokładnie to samo, czemu się ponoć sprzeciwiasz.
    Polskie społeczeństwo TAKIE GUPIE, bo popierają kogoś kto się ładnie uśmiecha (chociaż, powtarzam, z tego zdjęcia wcale tak nie wynikało), a jeden post wcześniej oceniasz kogoś na podstawie brzydkiego zdjęcia.

    Dalej nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że jego horyzonty kończą się akurat na działce (a może twoje kończą się na forum?), no i nikt nie mówił, że zagłosował, bo ktoś ładnie mówi i się uśmiecha. Przecież przesłanki były inne (merytoryczność, doświadczenie), więc twój post jest z dupy.

    Cytuj Bubcoz napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I nie, nie jest to rozsądna opinia, nikt normalny nie wybiera sobie prezydenta na podstawie tego jak wypadł w debacie.
    Po pierwsze, to była tylko opinia nt samej debaty (tj w skrócie: Sasin gadał populizmy, a HGW była spokojna i merytoryczna), a nie głos, napisał dokładnie takiego samego posta, jakie my tutaj piszemy komentując różne filmiki i wydarzenia (dlatego się zapytałem co w tym komentarzu jest takiego śmiesznego, albo czemu akurat ten Janusz nie może skomentować jakiegoś wydarzenia w Polsce, a możesz to zrobić np Ty).
    Skomentował debatę jaką zobaczył w telewizji, tak samo jak ty skomentowałeś np pobicie Wiplera.

    Po drugie, nikt nie twierdzi, że głos powinno oddawać się wyłącznie na podstawie takiej jak kto wypadł w debacie. Ale na pewno z debaty można wyciągnąć kilka przydatnych w podjęciu decyzji wniosków.

    Anyway, nie wyszło ci, proponuję zakończyć temat.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 24-11-2014, 00:42

  8. #127
    Avatar Trickhor
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    2,037
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    POLSKA XDD
    Osoba na zdjęciu to wiejski "celebryta" na youtubie. Kłócicie się o fejkowe zdjęcie.


    Kiedyś to było, nie to co teraz...

  9. #128
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze, to była tylko opinia nt samej debaty (tj w skrócie: Sasin gadał populizmy, a HGW była spokojna i merytoryczna), a nie głos, napisał dokładnie takiego samego posta, jakie my tutaj piszemy komentując różne filmiki i wydarzenia (dlatego się zapytałem co w tym komentarzu jest takiego śmiesznego, albo czemu akurat ten Janusz nie może skomentować jakiegoś wydarzenia w Polsce, a możesz to zrobić np Ty).
    Skomentował debatę jaką zobaczył w telewizji, tak samo jak ty skomentowałeś np pobicie Wiplera.
    "bardzo dużo populizmu u pana sasina, co je zresztą w zgodzie z linią jego partii", "ponadto na smyczy sami-wiecie-kogo"- na jakiej podstawie uważasz, że ktoś kto pisze takie rzeczy ma jakiekolwiek pojęcie o polityce? To standardowy bełkot o tym, że pis to partia populistyczna (tak jakby inne partie sejmowe nimi nie były), a kaczyński to nieomylny wódz i on o wszystkim decyduje (co jest bzdurą)

    PS. nigdzie nie oceniłem tego faceta na podstawie jego wyglądu

  10. #129
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale bubcoz ma rację. Opinię o polityce (w dodatku jaką to widać) wygłasza zwykły dziad w upieprzonej koszulce i piwnym brzuchem na wierzchu. Na profilu PO pełno takich kwiatków, tutaj proszę, pierwszy lepszy: https://www.facebook.com/profile.php...51276&fref=ufi Kobieta, która wstawia zdjęcie grobu swojego ojca do internetu i daje wyraz poparcia HGW "Czesława Sztrekier Powodzenia Pani Prezydent !!!" Nawet jeśli ten lump z działki to zwykły fejk, zostają inni.
    Tutaj nawet nie chodzi o to, że to wyborcy PO. Po prostu nie zgadzam się, żeby ludzie inteligentni mieli takie same prawa, co zwykli idioci - to obrazuje demokrację. Dziękuję.

  11. #130
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No to akurat słaby argument, mogę Ci z miejsca podesłać x profilów z facebooka osób które polubiły różne partie( po, knp, pis, psl) i mają jakieś zjebane zdjęcia na fejsbuku

  12. #131
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To bardzo ładnie brzmi, że demokracja to rządy wszystkich obywateli, ble ble ble, każdy może o sobie decydować bla, bla, bla. Problem w tym, że większość ludzi daje sobą manipulować, czyli zagłosują tak jak im nagadają w TVN, ale nawet gdyby nie to, to oni sami nie wiedzą co jest dla nich dobre, bo nie mają pojęcia. Powiesz Januszowi płaca minimalna, to on na to brawo, brawo i klaszcze, powiesz Halinie brak pozwolenia na broń to ona też klaszcze, powiesz Halinie i Januszowi zasiłki dla bezrobotnych to są w siódmym niebie, jeszcze dołóż do tego 'bezpłatną' państwową służbę zdrowia itp... Najgorsze jest to, że w takim kraju demokratycznym jesteśmy pozbawieni wolności i traktowani jak zwierzęta. To jest bardzo przykre, bo nie chcę przeżyć swojego życia postępując tak jak karzą mi gadające głowy.
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to akurat słaby argument, mogę Ci z miejsca podesłać x profilów z facebooka osób które polubiły różne partie( po, knp, pis, psl) i mają jakieś zjebane zdjęcia na fejsbuku
    I są idiotami, sam zauważyłem, że rzesza ludzi, która lubi profil Korwina i pisze, że zgadza się z nim, nie potrafi czytać ze zrozumieniem tego co on pisze. Takie uroki demokracji.
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 24-11-2014, 21:42

  13. #132
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I są idiotami, sam zauważyłem, że rzesza ludzi, która lubi profil Korwina i pisze, że zgadza się z nim, nie potrafi czytać ze zrozumieniem tego co on pisze. Takie uroki demokracji.
    No i taka jest prawda :D Napisałem w poprzednim poście, że nie chodzi tylko o PO. Za głowę się łapię, kiedy widzę, którzy z moich znajomych mają polubiony profil JKM na fb. Z Korwinem zgadzam się w poglądach, ale prawda jest taka, że w jakiejś części jego elektorat to również debile.

  14. #133
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jakiś czas temu napisał, że gospodarka Niemiecka jest pośmiewiskiem, bo na początku roku prognozują wzrost o 10%, potem 5% potem 2%, a w końcu wychodzi 0 lub na minusie, a polska gospodarka (powoli) się rozwija.
    Komentarze pod postem:
    Korwin zgadzałem się z tobą, ale teraz takie brednie piszesz, że Niemcy mają chujowa gospodarkę!!!!
    Janusz, jak taki cwany jesteś to pracuj sobie w Polsce za najniższą krajową, a w Niemczech zarabiają 5000 ojro, a ty mówisz, że w Niemczech gówno!

    Ręce opadają.

    Niesiołowski mówi, że to, że rodzina głosowała na kandydata i on dostał 0 głosów to nie jest żaden problem, bo jak on i tak dostał 0 czyli prawie nikt na niego nie głosował tylko ta rodzina to nie ma sensu nad tym płakać. Jak taka osoba może być się uważać za demokratę xD
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 24-11-2014, 22:06

  15. #134
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dre'ez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale bubcoz ma rację. Opinię o polityce (w dodatku jaką to widać) wygłasza zwykły dziad w upieprzonej koszulce i piwnym brzuchem na wierzchu. Na profilu PO pełno takich kwiatków, tutaj proszę, pierwszy lepszy: https://www.facebook.com/profile.php...51276&fref=ufi Kobieta, która wstawia zdjęcie grobu swojego ojca do internetu i daje wyraz poparcia HGW "Czesława Sztrekier Powodzenia Pani Prezydent !!!" Nawet jeśli ten lump z działki to zwykły fejk, zostają inni.
    Tutaj nawet nie chodzi o to, że to wyborcy PO. Po prostu nie zgadzam się, żeby ludzie inteligentni mieli takie same prawa, co zwykli idioci - to obrazuje demokrację. Dziękuję.
    Hahahaha, nie wierzę co czytam. To chyba musi być troll, bo nie wierzę by ktoś normalny mógł w ogóle coś tak idiotycznego napisać (chyba, że serio jakiś gimbus).

    Coś czuję, że wdepnąłem w trolla, ale to nawet dobrze się składa, bo w takim razie czy jesteś trollem czy idiotą - tak czy siak oba te powody są dobre, bym JA się nie zgadzał by ktoś taki jak ty miał takie same prawa jak ja i decydował o mnie w wyborach.

    Nawet sobie wszedłem w ten profil - i co widzę? Ot 65-letnia babcia sobie dała zdjęcie grobu do zdjęcia. Jeśli to jest takie idiotyczne (yep, troll, i know), to w takim razie moim zdaniem ustawianie sobie zegarka w avatar jest tak samo, albo jeszcze bardziej idiotyczne.

  16. #135
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hahahaha, nie wierzę co czytam. To chyba musi być troll, bo nie wierzę by ktoś normalny mógł w ogóle coś tak idiotycznego napisać (chyba, że serio jakiś gimbus).

    Coś czuję, że wdepnąłem w trolla, ale to nawet dobrze się składa, bo w takim razie czy jesteś trollem czy idiotą - tak czy siak oba te powody są dobre, bym JA nie zgadzał się by ktoś taki jak ty miał takie same prawa jak ja i decydował o mnie w wyborach.

    Nawet sobie wszedłem w ten profil - i co widzę? Ot 65-letnia babcia sobie dała zdjęcie grobu do zdjęcia. Jeśli to jest takie idiotyczne (yep, troll, i know), to w takim razie moim zdaniem ustawianie sobie zegarka w avatar jest tak samo, albo jeszcze bardziej idiotyczne.
    Tak, wstawianie zdjęcia grobu ojca/męża/wujka jest idiotyczne - już tylko bardziej jest robienie samojebek na jego tle. Samo popieranie PO również o czymś świadczy. A historii tego zegarka i tak nie zrozumiesz.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pilnuj wyborów
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-02-2020, 19:32
  2. Typer Wyborów 2019
    Przez Exori222 w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 20-10-2019, 01:36
  3. Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 09-11-2014, 19:37
  4. Konkurs na Moderatorów - wyniki
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post: 16-08-2005, 12:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •