Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 69

Temat: The originals

  1. #16
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Maciek_1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I wg mnie sugerowanie ze spin off czegokolwiek nie może być dobry bez znajomości ' produktu nadrzędnego' pokazuje po prostu ograniczony sposób myślenia
    Nie może być tak dobry, jakby mógłby być.

    Nie znasz historii i relacji przede wszystkim Klausa, Elijah i Rebeki, a także w drugiej kolejności Finna, Esther, Mikaela i Kola. I nie możesz w pełni zrozumieć czemu dana postać zachowuje się tak, a nie inaczej. (chyba oczywiście, że czytasz spoilery, ale to nie to samo)

    Nawet przywrócenie do życia prawdziwego ojca Klausa w ostatnim odcinku jest wynikiem tego co się dzieje w TVD.
    Inaczej ktoś by sobie pomyślał WTF z dupy go przywróciła do życia, to wiedźmy mają moc wskrzeszania zmarłych?!?

    Cytuj Maciek1993 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po drugie co czytam Twoje posty to zawsze mam wrażenie że nie rozumiesz że każdy może mieć swój gust i to co Ty uważasz nie jest jedynym dobrym wyborem
    Mocne xD
    To właśnie powiedziałeś o sobie.
    Ja dałem tylko swoją opinię, bez naskakiwania na nikogo, że wolę to i to, a nie podoba mi się to i tamto, na co ty zareagowałeś jakimś bulwersem, więc to ty nie rozumiesz, że mogę mieć swój gust.

    Cytuj Maciek1993 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i wreszcie po trzecie jeżeli TVD jest takie mega zajebiste a TO takie strasznie chujowe to oglądaj tylko ten pierwszy serial, nie będziesz tracił czasu i pisał głupich postów ;-)
    Ponownie czytanie ze zrozumieniem się kłania.
    Nigdzie nie pisałem, że TO jest chujowe, bo przecież sam oglądam i mi się podoba. Myślę jednak, że jest przereklamowane, bo ludzie porównują to z obecnymi sezonami TVD, na tle których rzeczywiście wypadają lepiej, zamiast z pierwszymi trzema.

  2. #17
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Mandarke ma rację, w sumie powinno się obejrzeć TVD od początku, by zaczynać TO, ewentualnie obejrzeć chociaż ostatnie 2 sezony TVD, by wiedzieć dlaczego w ogóle ponownie akcja wróciła do Nowego Orleanu, dlaczego są takie a nie inne powiązania między postaciami, skąd konflikty rodzinne Mikaelsonów. Pomagają w tym co prawda retrospekcje, które pojawiają się dość często, ale jednak historia zaczęła się jeszcze w TVD, a że powoli wykluczano stamtąd Pierwotną rodzinę i aktorka grająca Rebekę wpadła na pomysł stworzenia spin offu, to jednak wszystko zaczęło się w TVD i niejako w Mystic Falls.

    Co do TO > TVD. Owszem, chodzi mi o nowe sezony, końcówka 4 i oczywiście 5 oraz 6. Na początku serial był prześwietny mimo swojego klimatu, który bardziej powinien przyciągać kobiety, ale teraz to jest wałkowanie tego samego, wskrzeszanie każdego, no i TVD ma teraz dużo mniejszy poziom, gdy nie ma tu Pierwotnych, którzy potrafili swoim charakterem zrobić odcinek. Jak chociażby Rebeka czy Klaus, bo akurat Elijah w TVD był dość nudnawy i ciągle wszystko kręciło się wokół tego, że chce uratować rodzinę, dodatkowo stare wspomnienia z jego kochankami, które ostatecznie ktoś i tak zabijał, taki biedny, smutny wampirek xd

    Czekam na jakiś wątek, który będzie miał pierdolnięcie - raz a dobrze. Może nie od razu uśmiercenie Klausa, ale niech już skończą z tym ciągłym wałkowaniem w TO Esther i nawrócenia rodziny + uratowania swojej twarzy po stworzeniu potworów, zaś w TVD ciągłego kurwa pierdolenia o Bonnie jak to wszystkim smutno i ciągle trzeba ją przywrócić do życia. No i ci łowcy z dupy. Z odcinka na odcinek dowiadujemy się, że rodziny założycieli są tak kurewsko obszerne i ciągle żyją, mają się dobrze, wiedzą kto jest kim i potrafią zgładzić wampira ot tak, litości. Rozumiem nowonarodzonego pizdusia, ale wpadają sobie na takich Salvatore czy Enzo i żaden problem, wytłuczemy was swoją armią łowców z werbeną i bełtami.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W sumie ma pytanko, bo nie pamiętam dokładnie tego.

    Jak Hayley została hybrydą, skoro w serialu nie ma Eleny i nie dostała jej krwi?

  5. #19
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie ma pytanko, bo nie pamiętam dokładnie tego.

    Jak Hayley została hybrydą, skoro w serialu nie ma Eleny i nie dostała jej krwi?
    Umarła przecież rodząc swoje dziecko, które jest hybrydą, bo jest też dzieciakiem Klausa. Stała się hybrydą dzięki krwi swojego dziecka.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  6. #20
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Podczas rodzenia Hope, pierwszej naturalnie zrodzonej hybrydy, została zabita przez wiedźmy, a że miała w sobie krew córki została przywrócona do życia jako hybryda. Wcześniej była o tym mowa, że krew Hope może tworzyć hybrydy.

  7. #21
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Orientuje się ktoś o której z reguły wychodzą pierwsze napisy pl?

    @thx Berry, no wlasnie zauwazylam ze do tvd wychodza szyyyyyybciej
    Ostatnio zmieniony przez ProEda : 18-11-2014, 20:14
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  8. #22
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Orientuje się ktoś o której z reguły wychodzą pierwsze napisy pl?
    Zazwyczaj albo wieczorem we wtorek, albo w środę z rana, aczkolwiek nigdy mi się nie chce czekać ;d Zdecydowanie napisy pl do TVD wychodzą dużo szybciej, bo stała ekipa je robi od dawna.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  9. #23
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    znow naprawde dobry odcinek, roznica miedzy the originals, a TVD w tym momencie jest ogromna ;d niestety jeszcze jeszcze chyba tylko 1-2 odcinki i jakos do polowy stycznia przerwa w emisji
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 18-11-2014, 20:34

  10. #24
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ostatnie odcinki mają pojawić się 8 i 11 grudnia, a powrócą na antenę 19 i 22 stycznia odpowiednio TO i TVD.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  11. #25
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ech, szkoda, ale w sumie do przeżycia ten miesiac z hakiem
    Są seriale w których trzeba czekać po pół roku :V żaal
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  12. #26
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ech, szkoda, ale w sumie do przeżycia ten miesiac z hakiem
    Są seriale w których trzeba czekać po pół roku :V żaal
    ja się cieszyłem że w przerwie od suitsów chociaż originalsy na bieżąco będą a tu taki chuj :C

  13. #27
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Rzygnąłem na widok romansu i delikatnego pocałunku dwóch gejów - wampira i wilkołaka. Z zajebistego serialu robią jakąś telenowelę.

  14. #28
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rzygnąłem na widok romansu i delikatnego pocałunku dwóch gejów - wampira i wilkołaka. Z zajebistego serialu robią jakąś telenowelę.
    Bez jaj ta scena mogła być wycięta i serial by nie ucierpiał.
    Z odcinka na odcinek coraz bardziej wkurwia mnie Davina, w 1 sezonie miałem tak z hayley że miałem nadzieję że zdechnie, teraz mam tak z Daviną.
    No i ten motyw z Rebeką w barze, nie spodziewałem się że Elijah będzie aż taki słaby, nie po tym co widziałem w 1 sezonie

  15. #29
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Akurat motyw z Elijahą mi się spodobał. Na początku myślałem, że to ktoś inny się pod niego podszywa np. ta siostra Esther, która mogła wrócić po pierworodną Klausa. A tutaj takie zdziwko małe, że jednak Esther mocno namieszała mu w głowie.

    No i w końcu wróciła moja Rebekah <3.

  16. #30
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rzygnąłem na widok romansu i delikatnego pocałunku dwóch gejów - wampira i wilkołaka. Z zajebistego serialu robią jakąś telenowelę.
    jakis tworca chyba chce na sile moralizowac widzow bo w tvd tez wzmianki o gejostwach sie pojawialy, vide ojciec karo czy brat tej blond wiedzmy
    meh

    a z Elim tez myslalam ze matka weszla w cialo, a tu taka rozpierducha w barze
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. youtube originals
    Przez idioTa w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 23-11-2019, 22:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •