Reklama
Strona 3 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 21 do 30 z 34

Temat: Interstellar

  1. #21

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wlasnie wrocilem z kina... mistrzostwo swiata, zaden film nie wywarl na mnie takiego wrazenia, nie potrafie tego porownac do niczego innego. muzyka MAJSTERSZTYK!
    kto jeszcze nie widzial, niech zapierdala do kina

  2. #22
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zdecydowanie najlepszy film jaki kiedykolwiek widzialem. Polecam.

  3. Reklama
  4. #23
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Byłem na premierze.. film po prostu genialny. Miałem wątpliwości kupując bilet a dosyć szybko się rozwiały :)

  5. #24
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    patrzylem tu http://www.kino.krakow.pl/film/9975.html i niby w calym krakowie graja tylko do piatku kurrrr caly tydzien pracuje a w weekend mam zajecia moze w jakims gunowkinie bedzie ehhh
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  6. #25
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ehh, zazdroszczę Wam tego zachwytu, na mnie film nie wywarł aż takiego wrażenia. Szczerze mówiąc, to nie wiem, dlaczego. Spodziewałem się chyba po prostu więcej akcji i cały czas czekałem, aż zacznie się dziać coś niesamowitego, a tu koniec filmu ;/ Do tego mój skromny umysł nie kupuje tej teorii z czasem, w każdym filmie, w którym pojawia się paradoks dziadka zapala mi się w głowie czerwona lampka stopu i szlag trafia całą historię xD
    A szkoda, bo chciałbym znów przeżyć takie podniecenie filmem i miałem szczere nadzieję, że Interstellar dostarczy mi takich emocji.

  7. #26
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Filmem byłem zachwycony, ale brakowało mi pokazania w jakim dokładnie czasie zaczynała się akcja i co ostatecznie stało się z Ziemią.

  8. #27
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja spodziewałem się czegoś lepszego. Ogólnie film bardzo fajny, ciekawy i w ogóle, ale myślałem, że skończy się na tej scenie "z półkami". Z jednej strony fajnie, że wszystko zostało wyjaśnione, ale ostatecznie zostało nam wszystko podane na tacy. Nie było chociażby tego wirującego bączka w incepcji, a jedynie happy end na farmie :d No i niby taki naukowy film, a facet wpadł do czarnej dziury, żył, wyszedł. Bardzo dobry film, ale nie był w moim odczuciu zachwycający, nie dawał za bardzo nic do 'rozkminki'.

  9. #28
    Avatar Motocross
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    115
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wie ktos gdzie i czy znajde napisy pl do tego filmu ?
    http://www.kinomaniak.tv/pp/careira najlepsze strona do oglądania seriali i filmów online nawet nie trzeba mieć konta premium żeby bez limitu oglądać wystarczy się zarejestrować .Kliknij w mój link polecający ja W WASZE KLIKAM !!! dzięki

  10. #29

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. Szczególnie, że rok 2014 jest bardzo owocny jeżeli chodzi o bardzo dobrą kinematografie. Może dlatego, że nie lubie tej tematyki.

  11. #30

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Piekło
    Posty
    254
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Byłem parę dni temu w imaxie w katowicach ogólnie nie czytałem za dużo o tym filmie tylko poszedłem i oto tak zaniemówiłem po seansie.... jak dla mnie bomba 10/10 mimo iż trwał 3h praktycznie to chciałem więcej....

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Interstellar
    Przez Vyvin w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-07-2017, 23:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •