Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Interstellar

  1. #31
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Heh jak to było 10/10 majstersztyk, to po czymś z naprawdę najwyższej półki chyba byście się posikali :p

  2. #32
    Avatar PmK
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Na krześle
    Posty
    2,134
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Heh jak to było 10/10 majstersztyk, to po czymś z naprawdę najwyższej półki chyba byście się posikali :p
    Tylko mi tu nie wyjedź z Shawshank i Forrestem xD

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Heh chodzi mi tylko o to, że nie rozumiem ubóstwiania tego filmu :p Byłem w kinie, podobał mi się, ale nigdy bym nie powiedział, że to najlepszy film, jaki w życiu widziałem, nawet nie byłby w pierwszej dziesiątce. Jeżeli chodzi o filmy 'rozkminkowe' to dużo lepsza nawet Incepcja czy Memento, chociaż aż tak mi się nie podobało, ale dawało do myślenia. Z tym Interstellar to tak obejrzałem, wyszedłem i jakoś przeszedłem z tym do codzienności :p Na pewno lepsze niż Grawitacja :P ale gorsze niż Moon.

  5. #34
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jakie 10/10 wtf chyba już nie zajrzę do tego działu ;P

    Film ma na początku sztampową fabułę a momentami nawet śmieszną. Pełno typowo holiłódzkich zwrotów akcji i tekstów typu "synu bier kierownice" "jestem z ciebie dumny synu" "ledwo co tu trafiłeś w chuj przypadkiem ale musisz ty lecieć bo jesteś naszym najlepszym pilotem mimo że jesteś farmerem" "nienawidzę mojego ojca bo mnie zostawił(a tak na prawdę kocham)". Nie wspomnę już że reżyser kilkukrotnie na silę próbuje wycisnąć z nas łzy co jest dla mnie dość irytujące. No i dwie najlepsze postacie w filmie to... roboty. Jeszcze dodam że fabuła na początku swoją chujowością przypominała mi tą z igrzysk śmierci ;P

    Z tymi prawami fizyki to też rotflłem bo mimo że matury z fizyki nie zdawałem to podstawowa widza na temat astronomii pozwala mi wychwycić co najmniej kilka kardynalnych błędów. Ale spoko nie rażą one w oczy przecież to nie film naukowy luzuuuujemy.

    Film oczywiście polecam bo trzeba go zobaczyć na dużym ekranie, ale ja jestem fanem filmów "w kosmosie" więc moja ocena i tak jest zawyżona. Lubie też tego mcconaugheya bardzo
    na + jeszcze motywy z różnicą upływu lat(czasu), już kilkukrotnie pojawiały się podobne akcje w innych filmach ale tutaj przedstawiono to bardzo dynamicznie że momentami aż wgniatało w fotel

    7/10 ode mnie
    mimo wszystko polecam iść bo oprócz gone girl i wolnego strzelca najlepszy film ost.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Interstellar
    Przez Vyvin w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-07-2017, 23:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •