Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Wspólna gra, coś co zaciekawi każdego.

  1. #1
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny Wspólna gra, coś co zaciekawi każdego.

    Witam bardzo serdecznie. Jestem użytkownikiem Torga od jakiegoś krótkiego czasu bo nie można nazwać go stażem. Zacząłem grać w Tibie od wersji 7.4 pamiętam całą historię kiedy używało się programów do oglądania innych graczy oraz czytało się historii produkcji Cipsoft'u. Od pewnego czasu od czasu grałem w Tibie i poświęcałem czas grze łącząc codziennie obowiązki. Grałem już z kilkoma graczami tworząc zgrane ekipy przy expowisku, szukaniu ludzi gdy zawinili nam kilka godzin gry. Poznałem w tym roku sympatycznego użytkownika torga o nazwie "BBSrv". Grałem z nim bardzo przyjemnie i sympatycznie tworząc wspólną grę na jednym z serwerów twórców gry. Pracowałem i grałem jednocześnie ponieważ mogłem Sobie na to pozwolić. Teraz chciałbym stworzyć wspólną grę na jakimś serwerze PVP wybranym przez większość użytkowników, którzy zgodzili by się na wspólne granie. Zacząłem pomagać użytkownikom ponieważ długo znam historię Cipsoftu na starym "Rooku" oraz dawne miejsca na FACC + Pacc kiedy chodziły gwiazdy takie jak Bubble, Tidifen, Mateusz Dragon Wielki, Oblivion i też mogę powiedzieć, że 20% graczy na całym Cipsoft omija pewne miejsca na expowiskach gdzie nie zostało odkryte kolejne zejścia jedynie jedna osoba na jednym serwerze podejrzewa gdzie znajduje się Imp (Fazy tworzenia impa oraz hellu, dawne czasy mało kto pamięta plotki) na Facc'u gdzie kiedyś na Tibii 7.6 niechcący gracz "Bubble" odkrył to i kiedy pisał nikt mu nie wierzył w to nawet pokazując zdjęcia były teksty typu "Oszust, Kłamstwo, Podrobione". Chciałbym stworzyć społeczność graczy, która dojdzie do perfekcji w expowiskach, PK, Pomaganie graczom. Nie mam nic przeciwko szybkiemu zarobkowi "Botting" podczas wspólnego grania jako "SIO", "Exp", "Dice" i inne lecz bardziej bym wolał by tworzyć postacie na faccu albo pacc jak kogoś stać by zarobić na główną postać lecz trzymać się czystego konta na głównej postaci. Społeczność taka jaką marzę stworzyć jest zrozumiała nawzajem oraz pomagać w potrzebie czy to grupa czy gracz poznany przez Clienta. Od tego jest support wiem, ale czy też serce nie robi się cieplejsze gdy pomagasz drugiemu człowiekowi bez znaczenia jaka to płeć?

    Oferuję :

    Wspólne granie na serwerze PVP, wspólne chodzenie na hunty, wspólne rozwiązywanie potrzeby pieniężnej by nie kupować niczego na allegro, wspólne rozwiązywanie problemów w grze (PK, PK Def), Wspólne zbieranie pieniędzy na premium scrolle dla każdego z Gildii, rozmowy na Teamspeak3, Nie nawidzę robienia zarządu Gildii lecz każdy powinien mieć coś do powiedzenia i głosowania co zmienić i co dodać, miłe spędzanie czasu przy grze. Pisząc temat na pewno lekko zboczyłem z toru pisząc o co tak naprawdę chodzi. Niektórych może zaciekawić co naprawdę wiem, lecz obiecuję iż w najbliższym czasie grupa stworzona z kilku graczy będzie wytykana palcami, że coś odkryli ważnego w życiu podczas grania w Tibie przez innych graczy.

    Dodatki :

    Oferuję nagrywanie na Tibiacast, YouTube.

    Coś ode mnie :

    Więcej informacji dotyczącej założenia grupy możliwość rozmowy poprzez program "TeamSpeak3". Każdy ma prawo do wyboru serwera. Na pewno będzie napisane w temacie kiedy będzie zgrupowanie użytkowników na TeamSpeak3 jaki serwer wybrać.

    Pozdrawiam Kastiego oraz wszystkich użytkowników Torga.
    Ostatnio zmieniony przez Asanacarek : 06-11-2014, 15:30
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  2. #2
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zapraszam na Danubie

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Abovner napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napisałeś to takim językiem, że ciężko było mi cokolwiek poza pojedynczymi zdaniami zrozumieć. Spróbuj przeczytać jeszcze raz całość i przeredagować ją trochę, ja czytam każdego posta kilka razy przed wysłaniem i Tobie polecam to samo, zwłaszcza przy tak długim tekście :d
    Cele masz na pewno szlachetne i warte uwagi ale ostatnimi czasy tutaj na torgu wiele ekip powstało do grania z powodu nowych serwerów, także niestety może być Ci ciężko znaleźć chętnych graczy, mimo wszystko powodzenia.
    Dziekuję za uwagę poprawię tekst.

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zapraszam na Danubie
    Co tam masz na Danubii? :)
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  5. #4

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Kędzierzyn-Koźle ;)
    Wiek
    31
    Posty
    110
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Asanacarek ciesze sie ze masz aspiracje zeby rozwijac sympatyczna i otwarta grupke ludzi, rozumiem twoje podejscie. Osobisce obecnie malo czasu jestem w stanie poswiecic na gre ale chetnie porozmawial bym na temat "wspolnego grania" Podaj mi swoj kontakt :)

  6. #5
    Avatar Kredsson
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Turek
    Wiek
    30
    Posty
    67
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak chcesz to wbijaj na Antice. Po wypłacie (10.11) odpalam PACC i wracam do gry. Nick: Sir Michuu
    Piszę poprawnie po polsku.

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w domu
    Posty
    172
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Kredsson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak chcesz to wbijaj na Antice. Po wypłacie (10.11) odpalam PACC i wracam do gry. Nick: Sir Michuu
    Rowniez zapraszam na antice ;]
    Jak bedzie wieksza ekipa, to kupie pacc, nie ma problemu ;]
    .................................................. .................................................. .........

  8. #7
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na danubii mam 60 albo 70 kine

  9. #8
    Avatar Batutoks
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zachodniopomorskie
    Wiek
    31
    Posty
    627
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecam Świat Elysia, jest nas tam gromadka, (Elysia Thread) ale aktualnie dołączyliśmy do gildii rządzącej (BR) i własnej gildii nie mamy jak na razie. Gramy najczęsciej, popołudniami i wieczorami.

    Gramy głównie jesień, zima, troche wiosny, na ciepłe dni mamy ciekawsze zajęcia na świeżym powietrzu :P
    19:58 Locrice [82]: 19:54 Kochany Macius [30]: 19:54 Tonisufilus [66]: asshole 19:54 Asteragar Dayornosan [23]: dupek 19:54 Tonisufilus [66]: tupek?

  10. #9
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zastrzezenie jakie mam, to to, ze mam andzieje, ze miales na mysli taifuna devilry a nie tidifena :p

    pozdro

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    60
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Proponuję Titanię. Gra nas tutaj już parę osób, jestem wstanie pomóc na początku z eq, questami itd. Mamy ts, grupę na fb, więc mozna by razem pograc.

  12. #11
    Avatar Satan
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Grchw
    Posty
    165
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jako, że jesteś starym graczem zapraszam na serwer Retro PVP "morta" można by było zrobić jakąś gilldie. ja obecnie mam 55 rp.


  13. #12

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    365
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A ja z racji kolejek na morcie zapraszam na Quilie ;)

  14. #13
    Avatar Astiliapl
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    950
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    A ja od 3 dni znów pytam na antice nick : Puchata Beata zapraszam.

  15. #14
    Avatar Wyymiatacz^^
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    106
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Morgana, zapraszam. Aczkolwiek jesli zebrala by sie wieksza grupka ludzi, z checia przeniose postac : )

  16. #15

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja też proponuje Quilie, jest to najnowszy Europejski serwer Open PvP. Nie ma gildii dominującej, serwer jest w miarę spokojny, po otwarciu Morty i Mortery rozluźniły się miejsca do polowań, dzięki czemu można fajne poexpić. Jednocześnie serwer nie jest "wyludniony", dlatego nie trzeba się obawiać pustek w dp i problemów z brakiem osób na hunta czy z małą ilością itemów w markecie.

    Dlatego jak znajdziesz już ludzi, ewentualnie już teraz będziesz chciał zacząć grać to zapraszam na Quilie, sporo osób z forum tam też gra, tak więc będzie spoko. ;)
    Mój nick na serwerze to Estarius.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends LoLMate.net - czyli coś dla każdego Przywoływacza.
    Przez masteusz34 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 17-04-2014, 10:52
  2. Battlefield 3 - wspólna gra
    Przez Rafał85 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 17-12-2012, 21:46
  3. Wspólna gra [Non-pvp]
    Przez Dziki Bizon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 27-06-2012, 07:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •