Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Przywłaszczenie terenu budowlanego na firmę.

  1. #1
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny Przywłaszczenie terenu budowlanego na firmę.

    Witam bardzo serdecznie.

    Wczoraj dowiedziałem się, że na mojej działce znajomy moich rodziców zarejestrował firmę bez mojej zgody ani rodziców i tam przywłaszczył Sobie teren bez niczyjej zgody. Torgu proszę o pomoc co mam robić i jaka grzywna jest dla tego chama?

    @Edit

    Teren budowlany, możliwość zarejestrowania, na Wsi.
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  2. #2
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    idziesz do uirzedu gminy i tam sie dowiadujesz co my torgowcy mozemy ci powiedziec ;p kara pewnie jakas smieszna grzywna. Wiem jedno jak zrobił to wiecej jak 25 lat temu to to juz nie jest twoja ziemia ;p
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    idziesz do uirzedu gminy i tam sie dowiadujesz co my torgowcy mozemy ci powiedziec ;p kara pewnie jakas smieszna grzywna. Wiem jedno jak zrobił to wiecej jak 25 lat temu to to juz nie jest twoja ziemia ;p
    Zrobił to kilka dni temu dowiedziałem się o tym wczoraj dopiero, może ktoś wie jaka grzywna dla niego będzie oraz czy ja dostane jakiś profit z tego?

    @Edit

    Po prostu tam siedzi na działce od kilku dni i nie można go wygonić z autami, sprzętami itd. Na policje jeszcze nie dzwoniłem i nigdzie nie chodziłem proszę o pomoc.
    Ostatnio zmieniony przez Asanacarek : 30-10-2014, 09:48
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  5. #4
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ale jak mamy Ci pomóc? Przyjechać i mu wpierdolić? Idziesz do odpowiednich ludzi (bodajże notariusz), bierzesz papier, że ta ziemia jest Twoja, dzwonisz na policję i gościa na butach za bramę.

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niezla akcja, ciekaw jestem jakie są wyjasnienia wlasciciela tej firmy i jednoczesnie znajomego Twoich rodziców xd pewnie albo Twoi rodzice bez Twojej wiedzy mu to dali, albo w jakis sposób on uwaza, ze to jest jego.. bo chyba nie jest na tyle ograniczony, zeby sobie wydrukowac jakies pismo ze to jego ziemia i sobie tam koczować :d
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  7. #6
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kuuurwa, akt notarialny w łapę, jedziesz tam i wzywasz policje i gościa nie ma.
    :)

  8. #7
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kuuurwa, akt notarialny w łapę, jedziesz tam i wzywasz policje i gościa nie ma.
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niezla akcja, ciekaw jestem jakie są wyjasnienia wlasciciela tej firmy i jednoczesnie znajomego Twoich rodziców xd pewnie albo Twoi rodzice bez Twojej wiedzy mu to dali, albo w jakis sposób on uwaza, ze to jest jego.. bo chyba nie jest na tyle ograniczony, zeby sobie wydrukowac jakies pismo ze to jego ziemia i sobie tam koczować :d
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale jak mamy Ci pomóc? Przyjechać i mu wpierdolić? Idziesz do odpowiednich ludzi (bodajże notariusz), bierzesz papier, że ta ziemia jest Twoja, dzwonisz na policję i gościa na butach za bramę.
    Wczoraj rodzina się dopiero dowiedziała od obcej osoby, że taka sytuacja wynikła. Mój Ojciec ma prawo do działki oraz Ja. Dowiadujemy się, że jest taka sytuacja. Postawił Swoje samochody oraz sprzęt do budownictwa i nie zamierza się wynosić. Zarejestrował firmę bez naszej zgody by użytkował nawet działkę i zrobił nawet już pieczątki czaicie. Wybiore się wpierw do gminy i powiem potem zgłoszę do pipu o to, że to jest karane i musze się dowiedzieć gdzie zrobił pieczątki bo nie wiem gdzie to sie robi to też im kota pogonie i wszystko zgłoszę na policje przy okazji pracuje w ochronie to wezmę Swoich kamratów z pracy by ochraniali wszystko podczas wyprowadzki tego Pana by nic nie zginęło z działki tak jak było wcześniej i prawdopodobnie zarejestruje obiekt do pilnowania przez moją firmę. 1. Zrobił pieczątki. 2. Użytkuje ziemie bez Naszej zgody i to jest pewne. 3. Nic nie wiedzieliśmy na ten temat. Proszę nie zamykać tematu jak wszystkiego się dowiem to napiszę a jak będą problemy prawne to napiszę bo może naprawdę będzie trzeba kogoś poprosić z torga kto zna się na prawie i ma dużo z tym do czynienia jak jakiś prawnik albo coś.

    @SedaN*

    Właściciel firmy to ten sam Nasz były znajomy co właśnie zrobił firmę bez naszej zgody nawet na użytkowanie ziemi.
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  9. #8
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Przy takich sprawach to jednak nie polegałbym na licealistach czy studenciakach z TORGa.

  10. #9
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przy takich sprawach to jednak nie polegałbym na licealistach czy studenciakach z TORGa.
    Rozumiem, prosił bym o nie zamykanie tematu jak Sobie poradzę to napiszę rozwiązanie jakby na przyszłość ktoś miał taką sytuację to Sobie znajdzie temat.
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  11. #10
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Asanacarek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wczoraj rodzina się dopiero dowiedziała od obcej osoby, że taka sytuacja wynikła. Mój Ojciec ma prawo do działki oraz Ja. Dowiadujemy się, że jest taka sytuacja. Postawił Swoje samochody oraz sprzęt do budownictwa i nie zamierza się wynosić. Zarejestrował firmę bez naszej zgody by użytkował nawet działkę i zrobił nawet już pieczątki czaicie. Wybiore się wpierw do gminy i powiem potem zgłoszę do pipu o to, że to jest karane i musze się dowiedzieć gdzie zrobił pieczątki bo nie wiem gdzie to sie robi to też im kota pogonie i wszystko zgłoszę na policje przy okazji pracuje w ochronie to wezmę Swoich kamratów z pracy by ochraniali wszystko podczas wyprowadzki tego Pana by nic nie zginęło z działki tak jak było wcześniej i prawdopodobnie zarejestruje obiekt do pilnowania przez moją firmę. 1. Zrobił pieczątki. 2. Użytkuje ziemie bez Naszej zgody i to jest pewne. 3. Nic nie wiedzieliśmy na ten temat. Proszę nie zamykać tematu jak wszystkiego się dowiem to napiszę a jak będą problemy prawne to napiszę bo może naprawdę będzie trzeba kogoś poprosić z torga kto zna się na prawie i ma dużo z tym do czynienia jak jakiś prawnik albo coś.
    Po co tyle zachodu? Już wyżej napisali akt notarialny i policja = do widzenia. A pieczątkę to może zrobić pierwszy lepszy sklep papierniczy przecież :P

  12. #11
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    1. Notariusz w moim mieście sprawdził czy na pewno zarejestrował firmę.
    2. Policja + Ochrona.
    3. Wyjazd z działki + rzeczy.
    4. Sąd.
    5. Dostał grzywnę w wysokości 1000 zł.
    6. Mina dawnego znajomego była bez cenna.

    Niech Pan/Pani pamięta wpierw do sądu i wyrzucenie. Działa w 100% temat do zamknięcia, dziekuje za pomoc.
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

  13. #12

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czy zamieniles jakiekolwiek słowo z tym znajomym? jestem niesamowicie ciekawe jaka byla jego linia obrony XD "panie, myslalem ze to moje ziemie"???? :D:D
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  14. #13
    Avatar Pyroflames
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,023
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    że tak już dodam poza tematem.. szkoda, że to nie Stany Zjednoczone ;D mógłbyś ich wszystkich wystrzelać bez konsekwencji w momencie wejścia na Twoją ziemie ^^

  15. #14
    Avatar Asanacarek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Siedlce
    Wiek
    30
    Posty
    238
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy zamieniles jakiekolwiek słowo z tym znajomym? jestem niesamowicie ciekawe jaka byla jego linia obrony XD "panie, myslalem ze to moje ziemie"???? :D:D
    "Przepraszam" - Takie słowo usłyszałem zanim dostał ode mnie lepa.

    Cytuj Pyroflames napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    że tak już dodam poza tematem.. szkoda, że to nie Stany Zjednoczone ;D mógłbyś ich wszystkich wystrzelać bez konsekwencji w momencie wejścia na Twoją ziemie ^^
    Gdyby tak było nie brał bym ochrony. :)
    Staram się pomagać ludziom ponieważ mam dobre "Serce", nie każdy je ma! Więc je doceń dając reputację.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. blokada kół przez firmę prywatną
    Przez Tazz w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 21-12-2014, 00:55
  2. Sprzedam League of Legends Elo Boosting przez firme SPRAWDŹ
    Przez dziobek19 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 24-07-2014, 15:46
  3. [BBot] Płatność smsem z terenu Anglii.
    Przez xkghmx w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 27-03-2012, 21:39
  4. [8.00] Wykonanie terenu.
    Przez Kambel w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 24-07-2011, 23:23
  5. Kup nowy recovery key przez firme Drom!
    Przez Dr. Omader w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 02-05-2007, 18:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •