Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Słuchawki philips w media expert, ale... made in China. Podróbka ?

  1. #1

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Słuchawki philips w media expert, ale... made in China. Podróbka ?

    Kupiłem ostatnio słuchawki philips shp1900 w media expert, niestety sa troche inne niż te który zamawiałem na allegro z 3 lata temu. Tzn. takie same, ale pudełko inne (np. aby zobaczyc słuchawki trzeba je otworzyc) oraz są ciasne na głowie. Pasują gdy rozwine pałąki, ale za bardzo je wyczuwam na głowie, ich ciężar jakby..


    dodam, że na yt widziałem filmiki nagrane w 2013 lub później i pudełko na wielu identyczne. Na jednym polskim nagraniu koleś miał to samo i mówił, że kupił je w biedronce (na filmiku tak mowił).


    Jak myślicie, kupiłem oryginał czy podróbe ?czy da sie cos zrobić z tymi 'pałąkami',żeby tak nie uwierały? Wcześniej po prostu leżały na głowie, a teraz leża tak jakby były przyklejone i odstaja może na pół centymetra.





    poza tym, nie wiem czy to autosugestia ale próbujac je wąchać i słuchac muzyki,czułem bol głowy , mdłości. Teraz spróbuje założyć tylko te nauszniki a to co plastikowe normalnie na czubku głowy to dam na kark, może to coś da .. ?

  2. #2
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moim zdaniem strasznie wybrzydzasz. Musisz wiedzieć, że teraz nawet markowe rzeczy są made in china i nie powinno to nikogo dziwić. A jeśli kupiłeś rzecz w media expert, to taka sieć nie pozwoliłaby sobie na sprzedaż podróbek. Tyle, nie ma sensu dopatrywać się w tym głębszej filozofii.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj TayrOOni napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem strasznie wybrzydzasz. Musisz wiedzieć, że teraz nawet markowe rzeczy są made in china i nie powinno to nikogo dziwić. A jeśli kupiłeś rzecz w media expert, to taka sieć nie pozwoliłaby sobie na sprzedaż podróbek. Tyle, nie ma sensu dopatrywać się w tym głębszej filozofii.
    Mam router z Chin, ale w tym przypadku jest z góry wiadome, że to oryginał bo firma ma fabryke tylko w Chinach. ale w to, że philips i made in china...

    kurwa jak ja nie lubie tych chinoli, kiedyś 150 zł straciłem bo trafiłem na podróbke na allegro a co najlepsze .. zdjecia wskazywały na podróbke ale wtedy nie wiedziałem o tym (nie chodzi o słuchawki, coś innego).



    Poza tym co do słuchawek na pudełku jest made in china/fabrique en Chine . i jeszcze coś o singapurze (?)

    ciekawe jak sam byś zareagował widzac taki napis i nie majac pewności. Bo to mnie irytuje, ta niewiedza. Słuchawki też źle przylegaja, po prostu za blisko głowy... pewnie przez debili z mała głowa, zgłaszali pewnie, że za duże słuchawki i przez nich zmniejszyli, wcześniej słuchawki odstawały bardziej i w ogole ich nie czułem a teraz te nauszniki za bardzo do środka sie schodza i wolna przestrzen to moze 0,5 cm. czuć ich ciężar itp :(
    Ostatnio zmieniony przez grosicki12 : 25-10-2014, 18:06

  5. #4
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawe jak sam byś zareagował widzac taki napis i nie majac pewności.
    Normalnie, bo wszystko jest produkowane tam - taniej, sprawniej, szybciej.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  6. #5
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Normalnie, bo wszystko jest produkowane tam - taniej, sprawniej, szybciej.
    Dodam jeszcze tylko tyle, że jeszcze niekoniecznie gorzej. Czyżby grosicki12 zatrzymał się na latach ~2003? :P

    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa jak ja nie lubie tych chinoli, kiedyś 150 zł straciłem bo trafiłem na podróbke na allegro a co najlepsze .. zdjecia wskazywały na podróbke ale wtedy nie wiedziałem o tym (nie chodzi o słuchawki, coś innego).
    W tym przypadku dałeś się wydymać jakiemuś cwaniaczkowi na allegro. Poważna sieć sobie na takie rzeczy jak wciskanie podróbek nie pozwoli.

    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawe jak sam byś zareagował widzac taki napis i nie majac pewności. Bo to mnie irytuje, ta niewiedza. Słuchawki też źle przylegaja, po prostu za blisko głowy... pewnie przez debili z mała głowa, zgłaszali pewnie, że za duże słuchawki i przez nich zmniejszyli, wcześniej słuchawki odstawały bardziej i w ogole ich nie czułem a teraz te nauszniki za bardzo do środka sie schodza i wolna przestrzen to moze 0,5 cm. czuć ich ciężar itp :(
    Przed zakupem trzeba było przymierzyć. Jak brałeś jak leci, to tylko twoja wina. Nie produkują modeli specjalnie na wymiary jednej osoby. To ma się sprzedać w setkach tysięcy sztuk.
    Ostatnio zmieniony przez TayrOOni : 25-10-2014, 18:41

  7. #6
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawe jak sam byś zareagował widzac taki napis i nie majac pewności.
    Kupując w sieciówkach nie ma możliwości kupić podróbkę bo oni wiedzą co się z tym wiąże. Co innego jakbyś kupował przez allegro. Z rzeczy które mam pod ręką na wszystkim jest prawie napis made in china czy coś w ten deseń.

  8. #7
    Avatar _mario_b
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    257
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Kiedyś kupiłem w media markcie kartę pamięci do psp, podróby nie wspierały magic gate. Zgadnijcie czy moja wspierała ? Nie...
    GG:7050585

  9. #8
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    karmicie trolla...

    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale próbujac je wąchać i słuchac muzyki,czułem bol głowy
    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale w to, że philips i made in china...
    Cytuj grosicki12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pewnie przez debili z mała głowa, zgłaszali pewnie, że za duże słuchawki i przez nich zmniejszyli
    no kurwa proszę was

  10. #9
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    jak chcesz mieć pewność zapytaj philipsa czy przez 3 lata coś zmieniali i czy produkują obecnie ten model w chinach + od media expert wyciagnij dystybutora od którego wzięli tą konkretną partię i go zbadaj

    przez lata mniej istotne szczegóły modelu mogą się zmieniać, a i bardziej istotne jak typ kości pamięci w ssd czy sensor w myszce się zdarzają, ale to dalej ten sam oryginalny model
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  11. #10

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ludki czytajcie ;P


    Witamy na czacie Philips. Dziękujemy za zadanie pytania, obecnie rozmawiasz z Łukasz.
    Łukasz: Witam, w czym mogę pomóc?
    pawel: ostatnio w jednej z wiekszych sieci kupilem sluchawki shp1900, jednak na pudelku z tylu widnial napis made in china/fabrique en Chine. Czy to nadal moze byc original?
    pawel: poza tym takie pudełko: http://images.hepsiburada.net/assets...ar_1919873.jpg . Czy to wasze ?
    Łukasz: Są to nasze słuchawki.
    pawel: jak to?ale made in china...czy mozna prosic o troche wiecej szczegolow
    pawel: poza tym
    pawel: po nalozeniu tak jakby sa ciasne,tzn.nauszniki schodza sie bardziej do srodka niz w starszych modelach gdzie byly bardziej 'luzne'
    pawel: a czy pudełko także od was? Dawniej pamietam było inne, w połowie przezroczyste tu zas nie.
    Łukasz: Tego typu produkty jak i wiele innych jest produkowanych w Chinach i nie jest to nowość. opakowania często się zmieniają.
    pawel: hm rozumiem..ale troche jednak martwi mnie, że w Chinach no ale w porzadku :/
    pawel: wiadomo jakie jest wyobrazenie..że ludzie dosłownie 'sklejają' takie słuchawki np. a nie np. jakieś roboty z fabryki
    pawel: czy specjalistyczny sprzet
    pawel: ale jesli to rzeczywiscie oryginalny Philips to dziekuje za odpowiedz :)
    Łukasz: Szczerze mówiąc to w Chinach obecnie są najbardziej wykwalifikowane fabryki. A jeśli chodzi o ręczną produkcję to bardziej tyczy się to ubrań a nie sprzętu.
    Łukasz: Nie ma obaw, Biedronka często ma nasze produkty.
    pawel: w porzadku :) dziekuje za odpowiedz..martwilem sie caly weekend,poza tym nawet to ze zamowilem w media expert czyli gdzi raczej nie ma mozliwosci wprowadzania podrobek i tak mnie nie uspokoilo

  12. #11
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    wszystko jasne więc zamykam
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pakt - sześcioodcinkowy thriller sensacyjny made in polska
    Przez matius w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 18-07-2017, 03:33
  2. Dysk twardy do tv philips 5008h
    Przez Emailo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 24-09-2013, 17:30
  3. Porownanie 2 monitorow 22" LED FULL HD philips Vs Benq
    Przez Pogoria1908 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-06-2013, 14:29
  4. Hand made obudowa pc
    Przez Smu'gler w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-11-2012, 12:18
  5. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 26-11-2011, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •