Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Skad ludzie biora sluchawki po cenie hurtowej?

  1. #1
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny Skad ludzie biora sluchawki po cenie hurtowej?

    Witam

    Więc zaczne od tego, ze odkad pamietam, pasjonuje sie słuchawkami. Ogólnie dobrym dźwiękiem, z głośnikami jako tako nie miałem nigdy styczności, ale słuchawki towarzyszyły mi zawsze od podstawówki, odkąd pamiętam, to używałem słuchawek do mp3, bo wszędzie, gdzie nie idę, to towarzyszy mi muzyka :D

    W głowie mam, żeby otworzyć swój sklep ze słuchawkami. Tylko właśnie nie wiem, skąd brać słuchawki po cenie hurtowej, żeby mi się to opłacało? Dodam, że słuchawki kolekcjonuję, niedawno dopiero zacząłem pracę, więc nie mam kolekcji jak na razie, moje jedyne słuchawki to Monster DNA Pro, które są dobre, ale jestem pewien, że są też inne słuchawki, które brzmienie daje równie dużo szczęścia, co Monstery.

    A druga sprawa, otworzenie własnej marki produkującej słuchawki. Jak to działa? Opłacam inżynierów, którzy produkują słuchawki i na podstawie tego co stworzyli, oceniam, które słuchawki są najlepsze i nadają się na sprzedaż? :D

    Wie ktoś coś w ogóle o tym, jak to działa?

    Pozdrawiam

    PS: W planach mam jeszcze otworzenie bloga w ktorym bede pisał recenzje słuchawek, i kanał na yt w którym będę je otwierał i opowiadał co i jak :D. Kokosów z tego nie ma, ale chciałbym to robić dla przyjemności. A nuż kiedyś mi się blog albo kanał rozwinie i bede dostawal za darmo słuchawki do recenzji xD

    Generalnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o słuchawki, to na ich temat można więcej powiedzieć niż na temat głośników...
    Ostatnio zmieniony przez filip : 24-10-2014, 14:52

  2. #2

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    tak dla sprostowania twojego zainterowania otworzenia firmy produkujacej sluchawki powiem ci ze nie ma szans na otworzenie malej czy sredniej firmy produkujacej cokolwiek zwiazanego z elektronika jesli nie masz powiazan z branza, pomyslal bym bardziej o sciaganiu z zaagranicy i dystrybucji jesli takie plany masz.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Dystrybucji jednej marki?

    Jak bym potrafił tworzyć słuchawki, to bym kombinował, ale nie potrafie.

  5. #4
    Avatar Mugenoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    29
    Posty
    558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jezeli nie potrafisz sobie zadac tyle trudu i napisac maila albo zadzwonic do producentow/dystrybutorow na kraj , albo zajrzec na pieprzone alibaba.com , to nie zalozysz firmy, nie sprzedasz sluchawek, nie bedziesz mial milionow. Wiem to przykre, ale takie jest zycie.

  6. #5
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ale po co mam na razie pisać do dystrybutorów skoro mam 19 lat, mam może 200 funtów odłożonych pieniędzy i na razie nie mam na nic szans xd?

    napisalem do jednej polskiej firmy ktora sprzedaje sluchawki skad je brac w cenie hurtowej i powiedzial, ze od dystrybutorow

  7. #6
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    napisalem do jednej polskiej firmy ktora sprzedaje sluchawki skad je brac w cenie hurtowej i powiedzial, ze od dystrybutorow
    A co ty myslisz, ze podadza ci swojego sprzedawce tak po prostu 'a bo chce' ?

    Zapomnij. You do it wrong.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  8. #7
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Oki xD

  9. #8
    Avatar Tazz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Dąbrowa Górnicza
    Wiek
    31
    Posty
    2,822
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co mam na razie pisać do dystrybutorów skoro mam 19 lat, mam może 200 funtów odłożonych pieniędzy i na razie nie mam na nic szans xd?

    napisalem do jednej polskiej firmy ktora sprzedaje sluchawki skad je brac w cenie hurtowej i powiedzial, ze od dystrybutorow
    To skoro narazie masz 19 lat i 200 funtów to możesz sobie kupić rower a nie myśleć o rozkręceniu firmy.. Każda firma ma swoich przedstawicieli którzy sprzedają/reklamują produkt i u nich już jest taniej im więcej sztuk bierzesz tym lepsza cena. Wiadomo jeśli jest firma, w której się wszystko dobrze kręci firmy produkujące często same się odzywają. Ale żeby otworzyć coś z elektroniką to nie można się nastawiać na tylko słuchawki czy tylko monitory bo to nie wypali.

  10. #9
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    No wiem, bylby tez sprzet audio, glosniki, karty dzwiekowe itp. Ale poki co sie na tym nie znam.

  11. #10
    Avatar 2cztery7
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    628
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Tazz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale żeby otworzyć coś z elektroniką to nie można się nastawiać na tylko słuchawki czy tylko monitory bo to nie wypali.
    zawsze może założyć sklep internetowy. nie potrzebuje takiego budżetu na start, ale i konkurencja jest większa.

  12. #11
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Przez internet nie warto kupowac sluchawek xD.

  13. #12
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Dlaczego niby nie warto? W ogóle najlepszy tekst moja kolekcja słuchawek, na razie mam tylko jedne xd

  14. #13
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Dla mnie najlepiej odsłuchać jak brzmią słuchawki, niż kupować je w ciemno lub sugerując się czyjąś recenzją. Ja za swoje zapłaciłem 3 tygodnie temu czy miesiąc temu 250 funtów, a już mam chrapke na jakies nastepne xD. Ogólnie to w styczniu sie przeprowadzam, będe miał większy pokój i odkładam kase na nowy komputer i instrumenty, bo chce muzyke tworzyc sobie dla jaj :D.

  15. #14
    Avatar kuba_k31
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    2,322
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie najlepiej odsłuchać jak brzmią słuchawki, niż kupować je w ciemno lub sugerując się czyjąś recenzją. Ja za swoje zapłaciłem 3 tygodnie temu czy miesiąc temu 250 funtów, a już mam chrapke na jakies nastepne xD. Ogólnie to w styczniu sie przeprowadzam, będe miał większy pokój i odkładam kase na nowy komputer i instrumenty, bo chce muzyke tworzyc sobie dla jaj :D.
    A kiedy odłożysz na własny sklep ze słuchawkami, swoją kolekcje słuchawek i produkcje własnych słuchawek?
    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    domknąłem

  16. #15
    Avatar filip
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    58
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Chuj wie :D. Mam słabą pracę. Najpierw by sie przydalo prace zmienic

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Komputer pc w dobrej cenie!
    Przez Sierras w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-09-2013, 18:45
  2. League of Legends Dwie strony run, w cenie jednej - promocja do 20.09
    Przez Klamer w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 20-09-2012, 20:46
  3. Odtwarzacz w rozsądnej cenie.
    Przez avec w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-09-2012, 18:10
  4. Win7 w jakiej cenie? I czy sie oplaca?
    Przez higomenm22 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 28-11-2011, 17:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •