Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Tani abonament bez telefonu

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Tani abonament bez telefonu

    siema, sprawa ma sie tak
    kończy mi się umowa w t-mobile, płacę 49zł za 200minut i 250mb neta
    nie potrzeba mi nowego telefonu, więc pomyślałem, że mogę sobie wziąć tańszy abonament z korzystniejszymi warunkami. jedynym ograniczeniem jest budżet. nie chciałbym przekraczać 40zł/miesiąc. w jakiej sieci jest jakaś fajna oferta?

  2. #2
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ostatnio dzwoniła do mnie babka z playa i proponowała 40zł za nielimitowane rozmowy i sms i 1 gb neta, albo za 50 zl 2gb neta

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Nju Mobile z rachunkiem. W zależności od tego ile korzystasz, płacisz od 9 do 57zł (nielimitowane wszystko + 3,1 GB internetu). Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Polecam!

  5. #4
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja dziś dostałem smsa od playa z możliwością zmiany karty na abonament z nielimitowanymi do wszystkich sieci za 30zł miesięcznie

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Asc ;

    Ja mam w nju mobile, nielimitowane rozmowy 10zł mies, + pakiet internetu do wykupienia itp

    Jest też full pakiet za 39zł, 2gb internetu + nielitmiowane rozmowy i sms.

    Działą to na zasadzie, jesli uzyjesz tego dużo to placisz 39, jesli uzyjesz mniej to faktura przychodzi pomniejszona.

  7. #6
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja dziś dostałem smsa od playa z możliwością zmiany karty na abonament z nielimitowanymi do wszystkich sieci za 30zł miesięcznie
    to chyba bez neta, tak? @Pelikan ;

  8. #7
    Avatar macintosh
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    692
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bju sms no limit 9 zł minuty 19 i UWAGA 10 słownie Dziesięć, gigabajtow internetu za jedyne 29 zlotych 5x wiecej neta za 10 zł więcej
    Więc Dzzej cos ci sie pokićkało
    Cytuj piorunek098 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem jak Travolta w Gorączce sobotniej nocy.
    Cytuj Burian napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Piszcie Plutonowi priva, to sobie chlopak potancuje z reka ;d
    prawdopodobnie najlepszy blog o androidzie i programach na niego

  9. #8
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to chyba bez neta, tak? @Pelikan ;
    Na to wychodzi, nie wiem jak wygląda sprawa za abonamentem bo nigdy nie miałem, ale jeżeli się da to można kupić 1gb neta za 10zł ;d ale to chyba tylko jak się ma kartę

  10. #9
    Avatar ICE MEN
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    191
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Njumobile: nie limitowane rozmowy(19) + nielimitowane smsy (9zl) + nielimitowany internet z pakietem 2GB (19zl) = 47zł

    Można internet 2GB powiększyć do 10GB i kosztuje to 10zł czyli w sumie ten internet wtedy kosztuje 29zl.
    Można dodać nielimitowane rozmowy na stacjonarne za 9 lub 10zł.

    Wszystkie te dodatki można łączyć jak puzzle, jak nie użyjesz to za nie nie płacisz, tzn. jak nie wyslesz smsa ani jednego w miesiacu to wtedy ten pakiet nie doliczany jest do rachunku.
    edit: Tylko żeby korzystać z tego większego internetu to przy zamawianiu karty trzeba zaznaczyć, tak samo jak te nielimitowane bez stacjonarnych :)
    Ostatnio zmieniony przez ICE MEN : 24-10-2014, 08:33
    Kocham to co robię...

  11. #10
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj macintosh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bju sms no limit 9 zł minuty 19 i UWAGA 10 słownie Dziesięć, gigabajtow internetu za jedyne 29 zlotych 5x wiecej neta za 10 zł więcej
    Więc Dzzej cos ci sie pokićkało
    Nic mi się nie "pokićkało". Mam umowę na rachunek i doskonale wiem jakiego rzędu kwoty płacę co miesiąc.

    W Nju Mobile MAKSYMALNIE można zapłacić.
    9zł za smsy
    19zł za połączenia do komórkowych
    10zł za połączeni do stacjonarnych (tutaj to jest razem 29zł, ale włączamy pewną, darmową usługę i to się tak rozdziela, polecam)
    19zł za internet 100 MB (po wykorzystaniu 19zł czyli 100 MB internetu, dostajemy 3 GB)

    Razem: 57zł

    Oczywiście po wykorzystaniu danego limitu, na przykład jeżeli wyesemesujemy 9zł to dalej smsy są nielimitowane i nic więcej nie płacimy, to samo z połączeniami. Jeżeli chodzi o internet to za pierwsze 100 MB płacimy 19zł i dalej mamy do wykorzystania 3 GB z maksymalną prędkością, potem mocno zwalnia, jak w każdej sieci.

    Moje dotychczasowe faktury (w ogóle się nie pilnuję i wykorzystuję na maksa):

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Njumobile: nie limitowane rozmowy(19) + nielimitowane smsy (9zl) + nielimitowany internet z pakietem 2GB (19zl) = 47zł)
    Możecie nie wciskać ludziom nieprawdziwych informacji? Rozmowy kosztują 29zł i można je podzielić na 19zł do komórkowych i 10zł do stacjonarnych. Internetu natomiast jest DOKŁADNIE 3,1 GB za 19zł.

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można dodać nielimitowane rozmowy na stacjonarne za 9 lub 10zł.
    Znowu bullshit. Masz do wyboru:
    1. 29zł za połączenia do wszystkich
    2. 19zł za połączenia do komórkowych i 10zł za połączenia do stacjonarnych
    Oczywiście druga opcja jest lepsza, bo za połączenia do komórkowych płacę 19zł, a do stacjonarnych jakieś 50 groszy. Przy pierwszej opcji sami komórkowi zżeraliby mi te 29zł.

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkie te dodatki można łączyć jak puzzle, jak nie użyjesz to za nie nie płacisz, tzn. jak nie wyslesz smsa ani jednego w miesiacu to wtedy ten pakiet nie doliczany jest do rachunku.
    Znowu głupota. Jak nie będziesz korzystać w ogóle to zapłacisz 9zł tak czy siak.

    Reasumując: w Nju Mobile z rachunkiem można zapłacić minimalnie 9zł natomiast maksymalnie 57zł (smsy premium, telefony do wróżek etc. to już inna bajka).

    A żeby potwierdzić, że Panowie wyżej przedstawiają fakty z dupy, wklejam aktualny stan konta z dokładnymi opisami co i za co:


    P.S. Chyba, że mówiliście o nju na kartę to zwracam honor i przepraszam, ale nie doczytałem. Kolega Ice Man mówił o rachunkach, więc zakładam, że jednak mowa o Nju Mobile z rachunkiem.

    P.S.2. Jeżeli nadal ktoś twierdzi, że nie mam racji to zapraszam na oficjalna stronę: http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem#kotw4

    @Asc ; @macintosh ; @ICE MEN ;
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 24-10-2014, 08:49

  12. #11
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Te wszystkie oferty są podobne, zazwyczaj w granicach 50 pln. Dziś zadzwoniła do mnie babka z orange proponując nielimitowane rozmowy w kraju + nielimitowane sms, 400 darmowych minut w krajach UE, 2 GB internetu w kwocie 40 zł. W wypadku wykorzystaniu limitu internetu za 10 zł można dokupić 3 GB. (chyba się zgodze ;d)

    edit: no i oczywiście darmowe mms
    Ghost reporting

  13. #12
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj WawrzynJK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te wszystkie oferty są podobne, zazwyczaj w granicach 50 pln
    Zgadzam się. I Nju Mobile wyróżnia się tym, że nie masz stałego abonamentu, że nawet jak wyjedziesz do Kambodży to płacisz. Jeżeli nie korzystasz w ogóle to zapłacisz 9 pln. No i to, co najbardziej mnie do nich przekonało - brak cyrografu na rok czy dwa. Umowa na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, coś pięknego.

  14. #13
    Avatar ICE MEN
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    191
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Dzzej, czytanie ze zrozumieniem, widze ze masz 7k postów ale jak widać inteligencji to nie dodaje.
    Autor tematu pisze
    Cytuj Asc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siema, sprawa ma sie tak
    kończy mi się umowa w t-mobile, płacę 49zł za 200minut i 250mb neta
    nie potrzeba mi nowego telefonu, więc pomyślałem, że mogę sobie wziąć tańszy abonament z korzystniejszymi warunkami. jedynym ograniczeniem jest budżet. nie chciałbym przekraczać 40zł/miesiąc. w jakiej sieci jest jakaś fajna oferta?
    Kolejny fakt, cytat
    Nowa usługa "jeden na wszystko" w nju z rachunkiem łącząca wszystko w jednym i dająca gwarancję, ze nie zapłacisz więcej niż 39 zł:
    za nielimitowane połączenia krajowe z komórkowymi i stacjonarnymi do wszystkich sieci,
    za krajowe nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci,
    za nielimitowany transfer danych do 2 GB.

    Jeżeli nie korzystasz to zapłacisz 9 zł.
    Tego nie przewidziales co? Twoje z dupy wyssane wyliczenia i tak możesz wsadzić w ... bo autor napisał że nie chce przekraczać 40zł
    WYLICZENIA NASZEGO DZZEJ'A
    W Nju Mobile MAKSYMALNIE można zapłacić.
    9zł za smsy
    19zł za połączenia do komórkowych
    10zł za połączeni do stacjonarnych (tutaj to jest razem 29zł, ale włączamy pewną, darmową usługę i to się tak rozdziela, polecam)
    19zł za internet 100 MB (po wykorzystaniu 19zł czyli 100 MB internetu, dostajemy 3 GB)

    Razem: 57zł
    Tylko nie wiem po co autorowi na stacjonarne, ciekawe kto jeszcze wgl. dzwoni teraz na stacjonarne. Opcja jest ale w tym wypadku zbędna......
    Po następne to nowa oferta, ja nadal jestem na starej gdzie za 19zl bylo 2GB.
    Nawet jeśli "wyrzucisz" z wyliczenia stacjonarne 47zł. Więc swoje pouczenia możesz pisać kolegom z tematu typu "jak poderwać dziewczyne".
    Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez ICE MEN : 25-10-2014, 15:05
    Kocham to co robię...

  15. #14
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Dlaczego od razu tak agresywnie?
    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Dzzej, czytanie ze zrozumieniem, widze ze masz 7k postów ale jak widać inteligencji to nie dodaje.
    Jaki jest związek między 7 tysiącami postów, inteligencją a czytaniem ze zrozumieniem? Żaden.

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Autor tematu pisze
    Cytuj Asc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie chciałbym przekraczać 40zł/miesiąc.
    "Nie chciałbym" nie oznacza "nie chcę" bądź "nie mogę". Oznacza to, że wolałbym nie przekroczyć 40zł, ale jeżeli będzie jakaś zajebista oferta to się namyślę. Jednak to nie ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem.


    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejny fakt, cytat
    Tego nie przewidziales co? Twoje z dupy wyssane wyliczenia i tak możesz wsadzić w ... bo autor napisał że nie chce przekraczać 40zł
    O nowej usłudze nie słyszałem.
    Z dupy wyssane wyliczenia? Przede wszystkim ogarnij swoją agresywność, bo zachowujesz się jakbym krzywdził Ci matkę. Obliczenia nie są wyssane z niczyjej dupy, a są faktyczną usługą oferowaną przez Nju Mobile.

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko nie wiem po co autorowi na stacjonarne, ciekawe kto jeszcze wgl. dzwoni teraz na stacjonarne. Opcja jest ale w tym wypadku zbędna......
    Po następne to nowa oferta, ja nadal jestem na starej gdzie za 19zl bylo 2GB.
    Nawet jeśli "wyrzucisz" z wyliczenia stacjonarne 47zł. Więc swoje pouczenia możesz pisać kolegom z tematu typu "jak poderwać dziewczyne".
    Pozdrawiam
    I kolejny przykład na to, że to nie ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem tylko Ty. Nie napisałem poprzedniego posta, żeby zaoferować koledze zajebistą ofertę dzwonienia na telefony stacjonarne. Gdybyś potrafił czytać to byś zrozumiał, co miałem na myśli tutaj:
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Masz do wyboru:
    1. 29zł za połączenia do wszystkich
    2. 19zł za połączenia do komórkowych i 10zł za połączenia do stacjonarnych
    Oczywiście druga opcja jest lepsza, bo za połączenia do komórkowych płacę 19zł, a do stacjonarnych jakieś 50 groszy. Przy pierwszej opcji sami komórkowi zżeraliby mi te 29zł
    Napisałem, że druga opcja jest lepsza właśnie dlatego, że na stacjonarne się NIE dzwoni, dlatego lepiej płacić 19zł do komórkowych i ~50gr (tak jak ja) do stacjonarnych niż 29zł za wszystko, bo do komórkowych dużo się dzwoni.

    Nawet nie trzeba umieć czytać, wystarczy umieć logicznie myśleć, żeby wiedzieć, że jak się rozdzieli na 19 i 10 to zapłaci się mniej.

    Cytuj ICE MEN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Więc swoje pouczenia możesz pisać kolegom z tematu typu "jak poderwać dziewczyne".
    A tej, bardzo mądrej wypowiedzi, nawet nie będę komentował.

    Reasumując - masz problemy z normalną dyskusją, kiedy nikt Cię nie atakuje. I zanim wypomnisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, najpierw sprawdź czy sam wszystko dobrze zrozumiałeś.

    #edit
    Zapoznałem się z nową usługą Nju Mobile z rachunkiem "jeden na wszystko". Działa ona na zasadzie jednego rachunku i nie ważne ile i z czego korzystasz - po naliczeniu 39zł na koncie, wszystko dalej jest nielimitowane + masz 2GB danych do wykorzystania. Różni się to tym, że bez włączonej tej usługi smsmy, internet i połączenia (rozdzielone na komórkowe i stacjonarne lub nierozdzielone, ale lepiej jest to zrobić) naliczane są na różne "rachunki".

    Przykładowo: wysyłam ciągle smsy i tak nalicza się rachunek za smsy, ale dochodzę do kwoty 9zł i dalej mogę wysyłać smsy, już za darmo. Natomiast teraz zaczynam wykonywać połączenia i tak się nalicza, nalicza aż do 29zł i po tym licznik się zatrzymuje i dalej dzwonię za darmo. Włączenie tej usługi sprawia, że smsy, połączenia i internet łączą się w jeden "rachunek" i naliczają równomiernie aż do 39zł.

    Chyba sobie aktywuję tę usługę.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 28-10-2014, 12:08

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Neostrada bez telefonu stacjonarnego/inne opcje
    Przez Katalonczyk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 10-09-2015, 21:28
  2. Karta -> Abonament
    Przez Hail Galana w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 31-07-2012, 13:34
  3. Abonament
    Przez Master_Tv w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-03-2012, 17:48
  4. Telefon do neta, abonament help.
    Przez x4i w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-02-2012, 13:17
  5. Abonament za 100 zł w jakiej sieci najkorzystniej
    Przez uszolek w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 18-10-2011, 20:00

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •