Reklama
Strona 3 z 7 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 98

Temat: Szwecja + multi-kulti = kraj trzeciego świata?

  1. #31

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    861
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Vietnamce dla mnie to żaden problem, oni tam są straszliwie pracowici i porządni. W sumie nie widać błąkających się pijanych arabów, ale z tego co mi wiadomo nigdzie takich nie ma. Byłem w USA trochę i tam też nie piją na ulicach a jest ich mnóstwo. Chodzi bardziej o to, że te arabesy które teraz pokornie kroją kebaby zaraz ściągną swoje żony, ojców i zaczną się buntować tak jak w UK, Francji. Oczywiście zanim się tak stanie musi minąć jeszcze kilkanaście lat, ale skoro to jest wiadome to po co być takim otwartym na nich?

  2. #32
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bardzo krótkowzroczny sposób myślenia. Wyboraź sobie, że przyjeżdża do Polski 100 mln Chińczyków. Ale byśmy mieli koniunkturę!
    Jaki krótkowzroczny ? daj mi jakiś merytoryczny argument, który by zaprzeczył temu, że pracujący imigranci nie nakręcają gospodarki, bo przykład ze 100mln chińczyków jest śmieszny i nijak się ma do tego co napisałem. Nie sprecyzowałem tylko liczby takich imigrantów, bo jest to trudne i zależy od gospodarki danego kraju, ale raczej to nie będzie ponad trzykrotność mieszkańców, nie?

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ok, nie zamierzam wchodzic w szczegoly bo za bardzo odbiegniemy do tematu.
    Dla mnie kazdy ruch w strone minarchizmu jest krokiem dobrym, wiec jesli mialbym wybierac miedyz obecnym systemem a 'ograniczonym' socjalizmem to sila rzeczy wybiore ten drugi.
    Dzieki.




    Dokladnie tak - ja zyje w innej rzeczywistosci niz Ty.
    Ja z innymi kulturami mam do czynienia na codzien, mam wiadomosci z pierwszej reki, mam wlasne doswiadczenia i przemyslenia. Ty zyjesz z dala od tego, cos tam przeczytales na kwejku lub innym niekwestionowanym zrodle prawdy objawionej, uslyszales od kolegi albo ogladnales maxa kolonko i ciapaka z nozem w reku i bedziesz mi wmawial ze to co widze dookola nie istnieje, ze Ty slyszales ze jest inaczej wiec tak musi byc, ze muzulmanie beda strzelac do katolikow itd. Wybacz, ale taka dyskusja to strata czasy i nie zamierzam sie w niej udzielac.
    no tak, zamieszki we Francji i Londynie to huj, inna rzeczywistość.

  5. #34
    Avatar WlochatyOdkurzacz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    896
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się ostatnio przeprowadziłem do Wrocławia studiować i tu jest strasznie. Ostatnio idąc na zakupy widziałem w sklepie ze trzech murzynów na raz, dodatkowo dość często zdarza mi się teraz widzieć jakiegoś murzyna czy coś takiego na ulicy w porównaniu z poprzednimi miejscami zamieszkania, gdzie taki widok miałem może raz na pół roku. Tak nie powinno być.
    To naprawdę musi być straszne zobaczyć 3 murzynów na raz... boże....

  6. #35
    Avatar Sumbate
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraina marzeń
    Posty
    542
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się ostatnio przeprowadziłem do Wrocławia studiować i tu jest strasznie. Ostatnio idąc na zakupy widziałem w sklepie ze trzech murzynów na raz, dodatkowo dość często zdarza mi się teraz widzieć jakiegoś murzyna czy coś takiego na ulicy w porównaniu z poprzednimi miejscami zamieszkania, gdzie taki widok miałem może raz na pół roku. Tak nie powinno być.
    Straszny to jesteś niestety ty ze swoim debilizmem w wypowiedziach i podejściem do ludzi. Polska traci, gdy rodzą się tutaj tacy jak ty.
    Mam nadzieje, że jak kiedyś będziesz w jakimś miejscu za granicą, ktoś napisze na forum w taki sam sposób o Tobie jak ty teraz o tych murzynach.

    Z takim podejściem w ogóle nie różnisz się od radykalnego muzułmanina. Oboje szerzycie nienawiść. Oboje tak samo stanowicie zagrożenie dla społeczeństwa swoimi urojonymi teoriami. Albo naucz się żyć wśród ludzi albo do izolatki.
    Ostatnio zmieniony przez Sumbate : 24-10-2014, 13:09

  7. #36
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,648
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Sumbate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    SAlbo naucz się żyć wśród ludzi albo do izolatki.
    Wszystkie miejsca pozajmowane przez kozojebców

  8. #37
    Avatar Dre'ez
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    374
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja się ostatnio przeprowadziłem do Wrocławia studiować i tu jest strasznie. Ostatnio idąc na zakupy widziałem w sklepie ze trzech murzynów na raz, dodatkowo dość często zdarza mi się teraz widzieć jakiegoś murzyna czy coś takiego na ulicy w porównaniu z poprzednimi miejscami zamieszkania, gdzie taki widok miałem może raz na pół roku. Tak nie powinno być.
    Bez przesady, aż tak strasznie nie jest. Można czasem dostrzec murzynów czy arabów (głównie pracują w orientalnych restauracjach typu Sevi Kebab), ale najwięcej to widziałem tutaj Hiszpanów z Erazmusa, a z nich to jest często większa beka niż z murzynów. Polecam klub "Melanż" na Niepolda XDD

  9. #38
    Avatar Zeimer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina Konserwatywnych Liberałów
    Posty
    398
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Madduro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki krótkowzroczny ? daj mi jakiś merytoryczny argument, który by zaprzeczył temu, że pracujący imigranci nie nakręcają gospodarki, bo przykład ze 100mln chińczyków jest śmieszny i nijak się ma do tego co napisałem. Nie sprecyzowałem tylko liczby takich imigrantów, bo jest to trudne i zależy od gospodarki danego kraju, ale raczej to nie będzie ponad trzykrotność mieszkańców, nie?
    Oczywiście, że imigranci nakręcają gospodarkę. Zabierają też część pracy miejscowym (ale wyoknują głównie gówno-prace, których lokalsi i tak by nie wzięli). Płaszczyzna ekonomiczna nie jest jednak jedyną, co udowadania teoretyczny argument o stu milionach Chińczyków. Jest też płaszczyzna kulturowa, a kultury trzeba bronić, bo jak się ją zatraci, to szybko skończy się to degenracją i gospodarka nie będzie już mieć znaczenia. Zobacz sobie na Australię: przyjechali imigranci i gospodarka się kręci, tylko co z tego mają Aborygeni? Niewiele.

    Poza tym, może i nie przyjedzie do nas trzy razy więcej imigrantów niż jest Polaków, ale jak zaczną się mnożyć to za sto lat nie ma problemu, żeby ich było trzy razy więcej.

    Cytuj Sumbate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Straszny to jesteś niestety ty ze swoim debilizmem w wypowiedziach i podejściem do ludzi.
    Gdzie twoja tolerancja?

    Polska traci, gdy rodzą się tutaj tacy jak ty.
    Bo ty tak mówisz? Nie.

    Mam nadzieje, że jak kiedyś będziesz w jakimś miejscu za granicą, ktoś napisze na forum w taki sam sposób o Tobie jak ty teraz o tych murzynach.
    Na szczęście za granicą bywałem i bywam bardzo rzadko, mimo że przez szesnaście lat mieszkałem pięć minut z buta od granicy z Niemcami : ).

    Z takim podejściem w ogóle nie różnisz się od radykalnego muzułmanina.
    Jasne. Chodzę i robię zamachy samobójcze... nie gwałć logiki.

    Oboje szerzycie nienawiść.
    Przykład? Argumenty? Uzasadnienie?

    Oboje tak samo stanowicie zagrożenie dla społeczeństwa swoimi urojonymi teoriami.
    Jedyną osobą, która tworzy urojone teorie, jesteś ty, bo ja żadnej teorii nie przytoczyłem. Stwierdziłem po prostu, że nie podoba mi się, jak widzę w sklepie trzech murzynów na raz — mam takie prawo, prawda?

    Albo naucz się żyć wśród ludzi albo do izolatki.
    Przestań być lewakiem albo do izolatki.

    Cytuj Dre'ez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bez przesady, aż tak strasznie nie jest. Można czasem dostrzec murzynów czy arabów (głównie pracują w orientalnych restauracjach typu Sevi Kebab), ale najwięcej to widziałem tutaj Hiszpanów z Erazmusa, a z nich to jest często większa beka niż z murzynów. Polecam klub "Melanż" na Niepolda XDD
    Nie chodzi o bekę, chodzi o przyszłość. Hiszpanie z Erazmusa są niegroźni, bo sobie pojadą i tyle ich widział, natomiast osiadłe araby są bardzo groźne, bo się nie asymilują i szybko się mnożą.

  10. #39

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    861
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Zeimer ;
    Też jestem bardzo sceptycznie nastawiony do lawiny ciapatych migrujących do Polszy. Jednak stwierdzam, że przesadzasz i to grubo. Po pierwsze wrzucasz do jednego wora, po drugie to już nawet nie jest racjonalne myślenie tylko nienawiść. Oczywiście nie wystąpiłbym przeciwko takim poglądom ale ich na pewno bym nie poparł.
    Odnośnie ciapatych - powinna nad nimi być kontrola, większa niż jest. To na pewno.

  11. #40
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkie miejsca pozajmowane przez kozojebców
    upomnienie za nazwanie araba ...

    co 2 post gdy przychodzi do gadki o naszym kraju obrazliwy wobec jego mieszkancow
    nikt nigdy nie dostal upomnienia XD

    stalo sie weszlismy do prawdziwej (nad)tolerancyjnej europy gloryfikujacej innosc bo inna i chuj wystarczy

    boze, moze jestem 100 lat za murzynami, nietolerancyjny itd, ale mimo wszystko uwazam, ze jak ktos w 21 wieku lepi domy z gowna a jedyne w miare cywilizowane kraje to te, w ktorych bialy pokazal, ze diamenty i inne zloza sa cos warte to jednak lekko ujmujac troche mniej zdolna rasa

    tak samo arabowie i chrzescijanie, w obu swietych ksiegach sa nawolywania do zabijania innowiercow
    ktora nacja upierdala glowy a jej prawa = boskie prawa (podpowiem, ze prorokiem ich boga Mahomet wolaja)
    ??
    Niektore rasy nie sa zdolne do ewolucji, lub zdolne sa jedynie przy pomocy innych.Biali - sredniowiecze, najciemniejsza dupa, choroby, wojny i jednak udalo sie wyjsc, ze tak powiem na ludzi.
    Tutaj taka dygresja bo chyab glownym tematem jest problem imigrantow.Co do nich do chyba rzady krajow nie chca sie ich pozbyc bo sa im na reke?Czy dzialaja wbrew wlasnemu dobru, bo sa rasistami, ktorzy nie maja zamiaru nachapac sie, tylko oczyscic narod jak juz pewnie panowie za czasow 2 ws probowali.

    Juz pomijam ze mam szacunek do ludzi, ale szacunek do ludzi =/= szacunek do rasy/narodu itd bo statystyki nie klamia (co do np. osadzonych w wiezieniach USA)
    Ostatnio zmieniony przez M4teu$z : 29-10-2014, 13:55

  12. #41
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niektore rasy nie sa zdolne do ewolucji, lub zdolne sa jedynie przy pomocy innych.Biali - sredniowiecze, najciemniejsza dupa, choroby, wojny i jednak udalo sie wyjsc, ze tak powiem n
    Trochę offtop, ale czemu do cholery ludzie są tacy ułomni, że myślą tak o średniowieczu. W starożytności wszystko było na takim poziomie i nagle to zniknęło? Średniowiecze było naprawdę świetnie rozwinięte technologicznie jak i również kulturalnie. Wystarczy złapać pierwszą lepszą poważniejszą książkę o tamtych czasach i nagle okaże się, że to wtedy wynaleziono tak skomplikowane mechanizmy jak składające się z kilkuset części przekładnie i tryby. Wtedy budowano najwięcej kościołów i rozwój był ogromny. Dzisiejszych świadczeń nie było długo przed i długo po, ale nie świadczy to o ciemnocie średniowiecza ;)

  13. #42
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trochę offtop, ale czemu do cholery ludzie są tacy ułomni, że myślą tak o średniowieczu. W starożytności wszystko było na takim poziomie i nagle to zniknęło? Średniowiecze było naprawdę świetnie rozwinięte technologicznie jak i również kulturalnie. Wystarczy złapać pierwszą lepszą poważniejszą książkę o tamtych czasach i nagle okaże się, że to wtedy wynaleziono tak skomplikowane mechanizmy jak składające się z kilkuset części przekładnie i tryby. Wtedy budowano najwięcej kościołów i rozwój był ogromny. Dzisiejszych świadczeń nie było długo przed i długo po, ale nie świadczy to o ciemnocie średniowiecza ;)
    Akurat Arabowie w średniowieczu to zjadali Nas pod każdym naukowym względem. Ich średniowiecze było rozwijające, Nasze dopiero później.

  14. #43
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Merinksban napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trochę offtop, ale czemu do cholery ludzie są tacy ułomni, że myślą tak o średniowieczu. W starożytności wszystko było na takim poziomie i nagle to zniknęło? Średniowiecze było naprawdę świetnie rozwinięte technologicznie jak i również kulturalnie. Wystarczy złapać pierwszą lepszą poważniejszą książkę o tamtych czasach i nagle okaże się, że to wtedy wynaleziono tak skomplikowane mechanizmy jak składające się z kilkuset części przekładnie i tryby. Wtedy budowano najwięcej kościołów i rozwój był ogromny. Dzisiejszych świadczeń nie było długo przed i długo po, ale nie świadczy to o ciemnocie średniowiecza ;)
    nie rozumiem czemu ludzie sa tak ulomni, ze nie widza kontekstu tego zdania
    pomoge ci troche w procesie myslowym (przy okazji, widzisz tam jakies zaprzeczenie co do dokonan inzynieryjnych ?):
    Czarna śmierć blablabla przyczyniła się do śmierci (w zależności od szacunków) 30–60% ówczesnej populacji Europyblabla bla Czarna śmierć wstrząsnęła XIV-wiecznym życiem religijnym, społecznym i kulturalnym, doprowadzając do serii wydarzeń o sporym znaczeniu dla dalszej historii Europy, której to populacja potrzebowała 150 lat, by wrócić do stanu liczebnego sprzed pandemii


    mimo to bialy czlowiek, europejczyk byl w stanie kolonizowac inne kontynenty, czego np. czarny nie bylby w stanie zrobic nawet dzis (gdyby sprowadzic europe do stanu sredniowiecza a czarni rozwijaliby sie bez naszej ingerencji)
    nie chce wyjsc na rasiste, nacjonaliste etc, ale jakby nie patrzec to akurat bialy czlowiek (nie zapominajac o wschodzniej azji) byl motorkiem napedowym szeroko pojetej ewolucji

  15. #44
    Avatar Haan
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Irlandia
    Wiek
    34
    Posty
    2,081
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Czyli generalnie nie jestes rasista, po prostu uwazasz, ze czarni sa gorsi od bialych, zgadza sie?

  16. #45
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Haan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli generalnie nie jestes rasista, po prostu uwazasz, ze czarni sa gorsi od bialych, zgadza sie?
    Od razu mówię, że nie czytałem tych wszystkich wywodów, bo mi się nie chce. Generalnie, to czarni może nie są obiektywnie gorsi, bo jak niby dokonać takiej oceny, ale są na pewno inni. Zresztą, to logiczne, że ludzie w obrębie różnych ras nie są identyczni, bo to musi być uwarunkowane innymi wpływami. Sama różnica w kolorze skóry tego dowodzi. Zapewne pisząc "gorsi" miałeś na myśli "głupsi", więc faktycznie, istnieje spore prawdopodobieństwo, że mogą być mniej inteligentni. Czy w Afryce powstawały jakieś większe, rozwinięte cywilizacje? Pomijając Afrykę północną, bo to też nie Murzyni, chodzi o typowo "czarne" cywilizacje. Wiadomo, że mają też znaczenie inne czynniki, ale to chyba nie przypadek, że kolebką cywilizacji była przede wszystkim Europa i Azja. Ale jak to bywa w przyrodzie, coś za coś, więc na przykład kiedy biali się rozwijali intelektualnie, to z drugiej strony czarni polowali dłużej, na terenach pełnych dzikich bestii i dlatego za sprawą ewolucji są ogólnie sprawniejsi fizycznie? I wygrywają wszystkie medale w biegach na igrzyskach. Przecież skoro różnice w fizjonomii poszczególnych ras są ewidentne, to czemu mamy zakładać, że nie występują żadne pod względem potencjału intelektualnego?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaki jest twój wymarzony kraj?
    Przez Tygrrysek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 28-03-2016, 20:48
  2. ABW o multi-kulti.
    Przez Scyther w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 26-10-2013, 23:44
  3. thepiratebay - werdykt sadu najwyzszego [szwecja]
    Przez spleen w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 02-02-2012, 18:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •