Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Telefon do ok 900cbl, używany.

  1. #1
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Telefon do ok 900cbl, używany.

    Siema. Przymierzam sie do zakupu telefonu, cena to ok 900zł +/- 50-100zł, ale wiaodmo, wolałbym się zmieścić w 900zł.
    Telefon jak najbardziej może być używany, w idealnym lub zbliżonym do idealnego stanie, delikatne ślady użytkowania może nosić. Mile widziana gwarancja.

    Rozważam SGS4 i HTC One. Myślałbym o LG G2 ale 8gb pamięci do zagospodarowania dla użytkownika to trochę mało.

    Możecie polecić któryś z nich? a może coś innego?
    Ostatnio zmieniony przez eRbe : 19-10-2014, 16:27

  2. #2
    Avatar Maroo17
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,286
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @eRbe ;
    Chodziło Ci o LG G2? On ma 16 GB pamięci, czyli tak jak reszta. Według mnie powinieneś wybrać G2, bo w tej cenie to w sumie najlepszy, ale zależy czego oczekujesz. Ma Snapdragona 800, w porównaniu do Snapdragon 600 w S4 i HTC One M7, podobno S4 potrafi lagować, przez Touchwiza, a HTC ma trochę słaby aparat, ale za to jest najlepiej wykonany. LG ma niby ten ekran 5,2", ale ramki bardzo wąskie, więc nie przeszkadza to tak bardzo.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Maroo17 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @eRbe ;
    Chodziło Ci o LG G2? On ma 16 GB pamięci, czyli tak jak reszta. Według mnie powinieneś wybrać G2, bo w tej cenie to w sumie najlepszy, ale zależy czego oczekujesz. Ma Snapdragona 800, w porównaniu do Snapdragon 600 w S4 i HTC One M7, podobno S4 potrafi lagować, przez Touchwiza, a HTC ma trochę słaby aparat, ale za to jest najlepiej wykonany. LG ma niby ten ekran 5,2", ale ramki bardzo wąskie, więc nie przeszkadza to tak bardzo.
    tak, LG G2, ale w przypadku lg g2 nie ma możliwości rozszerzenia pamięci kartą, a użytkowej pozostaje dla użytkownika ~8gb a to dość mało. Natomiast HTC One ma na naszym rynku 32gb i to mi w zupelności wystarczy. Z kolei S4 ma 16gb ale można pamięć rozszerzyć kartą microsd.

    Więc gdyby nie wada w postaci zaldedwie 8gb do zagospodarowania w LG G2 to bym się nie zastanawiał i go brał.

    A oczekuję niezawodności, względnie dobrych zdjęć (myślę, że te z htc one mi wystarczą od biedy), w miarę solidnego wykonania, szybkiego internetu.
    Ostatnio zmieniony przez eRbe : 19-10-2014, 16:28

  5. #4
    Avatar WawrzynJK
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    35
    Posty
    239
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W Lg g2 masz 10 gb dla uzytkownika:) co nie zmienia faktu ze to malo hehe
    Podobno zdjecia z htc one sa nieciekawe 7
    Ostatnio zmieniony przez WawrzynJK : 20-10-2014, 06:57
    Ghost reporting

  6. #5
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @eRbe ;

    mogę sprzedać ci hdc galaxy s5 spark
    8 rdzeni po 1,7ghz każdy
    2gb ram
    16gb pamięci
    1 slot sim
    5,1 cala full hd
    android
    16mpx tył 3 albo 5 mpx przód
    rok gwarancji
    skaner odcisków palców
    skaner bicia serca
    sterowanie gestami

    cena 800
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 20-10-2014, 11:04

  7. #6
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up a co to za chińczyk?:P

    W tej cenie eRbe poszukaj sobie Nexusa 5. To Googlowa wersja LG G2. Ma wszystko co najlepsze z G2 + czysty android (Android L na pokładzie), bardzo przyjemny aparat.

  8. #7
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up a co to za chińczyk?:P

    W tej cenie eRbe poszukaj sobie Nexusa 5. To Googlowa wersja LG G2. Ma wszystko co najlepsze z G2 + czysty android (Android L na pokładzie), bardzo przyjemny aparat.
    tez o nim myslalem, ale nie wiem czy taka sucha wersja androida to dla mnie dobre wyjscie

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @eRbe ;

    mogę sprzedać ci hdc galaxy s5 spark
    8 rdzeni po 1,7ghz każdy
    2gb ram
    16gb pamięci
    1 slot sim
    5,1 cala full hd
    android
    16mpx tył 3 albo 5 mpx przód
    rok gwarancji
    skaner odcisków palców
    skaner bicia serca
    sterowanie gestami

    cena 800
    dzieki, nie chce zadnego chinczyka :P









    wiecie coś może na temat tych wersji LG G2 w wersjach 32gb? bo pojawiają się na allegro, ale to pewnie jakieś wersje na azjatycki rynek czy coś. coś ktoś wie?

  9. #8
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Czy dobre wyjdzie? Najlepsze wyjście. Android ma to do tego, że jeśli na prawdę brakować będzie Ci jakiś ficzerów to bierzesz i ściągasz sobie odpowiednie aplikacje. Wersje androida które daje LG Sony czy Samsung nic dobrego Ci nie dodają a nawet przeszkadzają. W samsungu wejście do kontaktów potrafi trwać kilkanaście sekund... :P Na co komu takie bajery.

  10. #9
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy dobre wyjdzie? Najlepsze wyjście. Android ma to do tego, że jeśli na prawdę brakować będzie Ci jakiś ficzerów to bierzesz i ściągasz sobie odpowiednie aplikacje. Wersje androida które daje LG Sony czy Samsung nic dobrego Ci nie dodają a nawet przeszkadzają. W samsungu wejście do kontaktów potrafi trwać kilkanaście sekund... :P Na co komu takie bajery.
    Przecież android jest jeden i ten sam dla wszystkich telefonów, producenci instalują jedynie nakladki graficzne. Dziwne że w samsungu trwa to kilkanaście sekund, skoro mi nigdy tyle nie trwało, a na chińczyku jest nawet jeszcze szybciej mimo tego samego touchwiza co galaxy s5

  11. #10

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie, to nie są często same nakładki graficzne. To jak z laptopami - masa zbędnego softu, triali i innych śmieci. Jeśli korzystać z androida to albo z czystego albo z CM.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  12. #11
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja mam samsunga, co prawda starego, z androidem 2.x, i potwierdzam - czasami wejscie do kontaktow sie zawiesza, zamiast wejsc w smsy wchodzi w liste kontaktow, albo jak chce wejsc w kontakty to musze czekac czasami dobre 10-15s. To przeszkadza. A miejsce w pamieci telefonu mam, nie zapchalem go. Nie wiem czy to wina samsunga czy po prostu telefon slaby, czy android tak dziala.

    Ale mi na samsungu tak sie dzieje jak opisalem, wiec to moze byc prawda co pisal @Justakas ;
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  13. #12
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak jak przemo powiedział. To nie tylko nakładki graficzne. To masa śmieci, aplikacji. No same kontakty samsungowskie potrafią się tak długo otwierać i to nie na SGS1 czy innym budżetowcu tylko na SGS3 a nawet SGS4. To nie wina androida, to nie wina sprzętu samsunga to wina tylko ich softwareu. TouchWizz dla mnie jest brzydki a pewnie po odpaleniu innego lauchera telefon jeszcze bardziej w tyłek dostanie i nie uraczymy płynności.

    Ja właśnie za to lubię czysty android albo CM. Prostota, płynność, zero fajerwerków i wodotrysków, a jeśli już chcemy coś sobie dodać to mamy duże pole do popisu. Na swoim Nexusie mam tylko 1 ekran, żadnych widgetów, wszystko do minimum.

  14. #13
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Kto broni wgrać czystego andka bądź cfw? galaxy s5 ma nawet opcję turbo czy jak ona tam się nazywa (nie chodzi o oszczędzanie energii). Coś jak tweak systemu i przyśpiesza masakrycznie ;D

    A co do andka 2.2 to proszę was. To tak jakbym mówił że nokie to gówno, bo w mojej n8 opera się odpala długo i nie zawsze strony się ładują tak jak trzeba.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Magnes w etui na telefon... MAGNES I TELEFON?!
    Przez KokoDzambo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 06-11-2014, 22:44
  2. Używany iPod Touch, czy coś innego?
    Przez cama of blocker w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-11-2012, 15:36
  3. IBM t30- chciałbym kupić używany.
    Przez Bubuch w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2012, 20:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •