Reklama
Strona 38 z 59 PierwszaPierwsza ... 28363738394048 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 556 do 570 z 879

Temat: The Flash (2014)

  1. #556
    Avatar tom914
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Posty
    1,024
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @up
    Iris w friendzone już drugi raz :D

    No strasznie zagmatwane, teraz nie wiadomo w ogóle jak będzie wyglądał następny odcinek. Co się stanie, jakie konsekwencje to będzie miało, jak będzie wyglądał jego powrót no nie wiadomo co się tu wydarzy. Ale naprawdę strasznie mi się spodobał jego wybór. Umysł w końcu siada, jest jakiś limit ile można na siebie przyjąć. Przez to nie zrobili z Barrego wyidealizowanego bohatera

    @hipotermia
    Tak, dopiero w połowie października.
    Ostatnio zmieniony przez tom914 : 25-05-2016, 13:28

  2. #557
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    kojarzycie scenę z pierwszego sezonu, gdy jeszcze flash walczył z reverse flashem i cofnął się w czasie by uratować mamę i "inny flash" kiwał głową by tego nie robił? Wydaje mi się że to był flash z przyszłości który widział skutki tej sytuacji, trochę zagmatwałem, no ale..xD

  3. Reklama
  4. #558
    Avatar tom914
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Posty
    1,024
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kojarzę ale co ma na celu przytoczenie tej sytuacji? Już w sumie sam się gubie, czy on kiwnął głową żeby tego nie robił czy kiwnął głową że on to zrobi/ł
    Nie łapie się w tym powoli.

  5. #559
    Avatar Mariosso
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Abertawe
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kojarzycie scenę z pierwszego sezonu, gdy jeszcze flash walczył z reverse flashem i cofnął się w czasie by uratować mamę i "inny flash" kiwał głową by tego nie robił? Wydaje mi się że to był flash z przyszłości który widział skutki tej sytuacji, trochę zagmatwałem, no ale..xD
    https://www.youtube.com/watch?v=GOEqtcQkHsg

  6. #560
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://www.youtube.com/watch?v=r3ru6U__bYk#t=2m0s
    Chodzi mi o to że ten flash który kiwał żeby berry tego nie robił prawdopodobnie wiedział jakie będą konsekwencje uratowania mamy bo już sam to kiedyś zrobił, pewnie wokół tego będzie kolejny sezon i potencjał jest naprawdę ogromny, na pewno rozegrają to trochę inaczej niż w filmie, ale może być kolejny mocny sezon

    http://www.filmweb.pl/film/Liga+Spra...um-2013-683912

  7. #561
    Avatar Mariosso
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Abertawe
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No ten Barry co kiwal to pewnie future Barry tego co teraz uratowal matke
    I musze obejrzec w koncu flash paradox


    I tak sobie mysle czy cos zmienia w Arrow czy po prostu to zignoruja
    Ostatnio zmieniony przez Mariosso : 25-05-2016, 14:05

  8. #562
    Avatar tom914
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Posty
    1,024
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zastanawia mnie jedno, czemu skoro Barry cofnął się w czasie do sytuacji z Reverse Flashem i jego mamą za pierwszym razem było ich dwóch, to czemu w tej sytuacji z ostatniego odcinka nie było ich tam trzech?
    A flash paradox polecam bardzo.

  9. #563
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja to sobie rozkminiam tak, że ten dzisiejszy berry ratujący mamę i tamten z pierwszego sezonu który wcześniej kiwał berremu żeby tego nie robił są z tego samego kontinuum czasowego, więc tamten berry który już znał skutki dzisiejszego zdarzenia jakim było uratowanie mamy jeszcze zwyczajnie nie istnieje

    @down
    Załącznik 349991
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 25-05-2016, 14:57

  10. #564
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj tom914 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawia mnie jedno, czemu skoro Barry cofnął się w czasie do sytuacji z Reverse Flashem i jego mamą za pierwszym razem było ich dwóch, to czemu w tej sytuacji z ostatniego odcinka nie było ich tam trzech?
    A flash paradox polecam bardzo.
    czytałem, że barry z przyszły mógł się złączyć z barrym, który próbuje uratować matkę i wtedy to właśnie ten barry połączony z barrym pokazuje barremu, żeby nie ratował matki

  11. #565
    Avatar tom914
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Posty
    1,024
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czytałem, że barry z przyszły mógł się złączyć z barrym, który próbuje uratować matkę i wtedy to właśnie ten barry połączony z barrym pokazuje barremu, żeby nie ratował matki
    O jaaacie Już nie wiem co się dzieje, poczytałby człowiek ale zaraz natknie się na jakieś spoilery. Mam nadzieję, że tylko nie pominą tych wszystkich faktów i naprawdę wiele rzeczy się pomiesza. Samo to, że chyba jak uratował matkę i jego ojciec też będzie żył no to w sumie może nie zostać flashem, skoro nakopał Revers'owi to i ten nie stworzy akceleratora cząsteczek.

  12. #566
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj tom914 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O jaaacie Już nie wiem co się dzieje, poczytałby człowiek ale zaraz natknie się na jakieś spoilery. Mam nadzieję, że tylko nie pominą tych wszystkich faktów i naprawdę wiele rzeczy się pomiesza. Samo to, że chyba jak uratował matkę i jego ojciec też będzie żył no to w sumie może nie zostać flashem, skoro nakopał Revers'owi to i ten nie stworzy akceleratora cząsteczek.
    dokładnie dlatego flash schowany w pokoju obok zniknął, bo nigdy nie powstał.
    muszą teraz mega uważać na kroki, bo wszystko może się łatwo spierdolić xD

  13. #567
    Avatar kuba_k31
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    2,322
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Te podróże w czasie dają mi flashbacki z Lostów. Od tamtego czasu mam wrażenie że podróże w czasie == gówno.
    No ale jako że to dość ważna umiejętność Flash'a to trzeba to znosić ;'d

    Jak się ścigali w tym kole to miałem nadzieje że wypierdoli jakiś superman czy ktoś z innego multiversu i im obu wpierdoli za odjebywanie głupot =D
    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    domknąłem

  14. #568
    Avatar Towdi
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    518
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czyli dobry predict, że to jego ojciec, tylko jako ktos inny XD
    Wychodzi na to, ze Barry mogl miec wyyebongo na ten race i z buta mogl przeniesc sie wstecz i uratowac rodzine .. Liczylem na wieksze pierd**iecie

  15. #569
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    podoba mi sie ze iris dostaje 2 raz kosza poprzez powrót berrego do przeszlosci xD dzieki temu nie bedzie relacji rakowej jak felicity i oliver w arrowie, also jak zobaczylem te akcje na koncu to od razu pomyslalem o tej akcji z 1 sezonu, gdzie flash z przyszlosci kiwal, zeby tego nie robil.wiec 3 sezon moze byc o tym jak uratowal matke, a 4 o przyszlosci :D

  16. #570
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Może mi ktoś wytłumaczyć, bo nie wyczaiłem w raw, jak powstaje dokładnie ten "klon", np. u Zooma, którego sam siebie zabił, a potem Flash, gdzie ten nowy uratował ich.
    Ci strażnicy Speed Forca i podróżowania w czasie, czemu jak Zoom stworzył drugiego siebie, ich nie było, a potem pod koniec go zabrali, czemu? Czemu ich było ogólnie 2?
    No i taki mind fuck, w domu Allenów w jednym momencie było 3 Barry Allenów, a że po wybiegnięciu Future Flasha, wbiegł ten z ostatniego odcinka ratować matkę, to ogólnie wokół domu było ich 4, z czego 3 Flashy - czemu wtedy strażnicy cyz jak zwać te duchy (czym one w ogóle są?) nie przybyły?

    W razie czego za solidne wytłumaczenie rzucam greenbagami. Dzięki z góry ;]

    Ogólnie kurwa odcinek petarda, a jeśli pójdą za ciosem i dalej będą zaskakiwać w 3 sezonie.. to by była bomba!

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obejrzałem sobie drugi raz dla przypomnienia.. takiej akcji w życiu bym się nie spodziewał, nie przy tym budżecie na ten serial (animacja walącego się E-2 chociażby), ale również chciałbym jakiegoś rozpierdolu, który wysadzi z krzeseł. Oni tym zagraniem dali sobie takie pole do popisu, że sezon 3 może zmieść 2 poprzednie, co raczej w serialach rzadkie, gdy to te pierwsze są zawsze najlepsze. Mam nadzieję, że im się uda i będzie co oglądać w zimowe popołudnia.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2017, 14:30
  2. [PROBLEM][FLASH PLAYER] Zacinający się sie flash player.
    Przez Przemo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 16-09-2012, 21:19
  3. Niedługo Flash Klient
    Przez Master karolekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 07-11-2010, 02:09
  4. Wywiad z Ishua Beris na temat Flash klienta
    Przez Inny_15 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 28-08-2010, 01:04
  5. Tibia flash
    Przez Elor Tulot w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-08-2010, 18:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •