+ Nowy post
Strona 2 z 73 PierwszaPierwsza 1 2 3 4 12 52 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 723

Temat: The Flash (2014)

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    11
    bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

kto widział tuska w drugim odcinku ręka do góry :)

@down
    jak dla mnie bomba zapowiada się świetny serial
    Ostatnio zmieniony przez bogluto : 16-10-2014, 02:22

Data rejestracji
    Feb 2007
    Położenie
    Olsztyn
    Siła reputacji
    12
    Szafus klęka tylko przed Bogiem Szafus klęka tylko przed Bogiem Szafus klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Jeszcze nie oglądałem, problemy z netem i nie mogę ściągnąć ;d
    Trzyma poziom?

Data rejestracji
    Oct 2014
    Siła reputacji
    0
    spahrep nie jest już randomem

Domyślny

nie
    mega schematycznosc w postaciach, watki strasznie banalne, o przewidywalnosci nie wspomijac
    no chyba, ze ktos jest hehe fanem i musi obejrzec, ale nie chce przy okazji umrzec w srodku to polecam chociaz wylaczyc dzwiek na dialogach martina z doktorkiem

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    9
    billy wkroczył na salony billy wkroczył na salony billy wkroczył na salony

Domyślny

myślałem, że jakoś to będzie dorównywać arrow-owi aczkolwiek się myliłem

Data rejestracji
    Jan 2009
    Położenie
    Warszawa
    Siła reputacji
    14
    Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji Aureos wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Cytuj spahrep napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mega schematycznosc w postaciach, watki strasznie banalne, o przewidywalnosci nie wspomijac
    mam podobne odczucia po dwóch odcinkach

Postacie wydają się być płaskie i schematyczne. Czasami w niektórych scenach, wątkach i dialogach brak logiki. Ogólem nieprzekonująca historia. I do tego Cisco Ramon którego każdy tekst sprawia że czuję się jakbym oglądał Power Rangers.

Może potem będzie dużo lepiej, póki co trochę jestem zawiedziony ;/
    „a mind needs books as a sword needs a whetstone”

Notoryczny Miotacz Postów Zaro hades jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Sanok
    Siła reputacji
    10
    Zaro hades wkroczył na salony Zaro hades wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj billy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    myślałem, że jakoś to będzie dorównywać arrow-owi aczkolwiek się myliłem
    Pierwszy sezon Arrowa też bym imo średni. Trzeci odcinek bardzo średni ale pewnie się rozkręci.

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    11
    bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach bogluto ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

niesamowicie podoba mi się łączenie 2 seriali walka flasha z arrowem epicka :D

Notoryczny Miotacz Postów Zaro hades jest teraz offline
    Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Sanok
    Siła reputacji
    10
    Zaro hades wkroczył na salony Zaro hades wkroczył na salony

Domyślny

NIe długo ma wyjść następny serial od DC universe, bodajże Supergirl - czyli ta kuzynka supermana i pewnie też zostanie połączony z tymi dwoma. Jak tak dalej pójdzie to bd 10 seriali o bohaterach DC i wszystkie będą się ze sobą w jakiś tam sposób łączyć. Bardzo fajnie przemyślane. Co do Flasha, to serial się powoli rozkręca, jest bardzo ciekawa rozkmina jeśli chodzi o Doktorka Wallsa, może być Zoomem (odwieczny rywal Flesza w komiksie), albo Metronem, człowiekiem, który potrafi podróżować w czasie, jest kilka przypuszczeń na ten temat. Od siebie polecam serial z całego serca, jak na razie się tylko rozkręca. pozdro

Data rejestracji
    Sep 2011
    Położenie
    Poznań
    Siła reputacji
    8
    pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji pepeszka wykroczył poza granice reputacji

Domyślny

Wow, naprawdę świetny odcinek. Mogli trochę więcej wyjaśnić no ale cóż, została druga połowa.
    Trzeba czekać do 20 stycznia.

raczej spodziewałem się że Wells może być reverse flashem, ale nie wiadomo czy będzie to takie proste. Teoretycznie z tego co się dowiedziałem w komiksach nie było tylko jednego reverse flasha. Jest więcej pytań niż odpowiedzi. Czy obecny dr. Wells to Wells z teraźniejszości, czy z przyszłości itp itd, nie mogę się doczekać aż to się rozwinie. Przez chwilę nawet przeszło mi przez myśl że to Eddie może być reverse flashem lub drugim reverse flashem. A i jeszcze jedna rzecz, wygląda na to że dr. Wells obecny ma moce, włączcie sobie jeszcze raz odcinek i przewincie na moment jak mówi merry christmas (43:20~), zobaczcie jak jego blizny się zaczęły "leczyć"
    Ostatnio zmieniony przez pepeszka : 10-12-2014, 19:47

Data rejestracji
    May 2014
    Siła reputacji
    4
    Seraph poleca ten styl życia Seraph poleca ten styl życia Seraph poleca ten styl życia Seraph poleca ten styl życia

Domyślny

tl;dr
    chuja rozumiem ale podoba mi sie to xD

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Zakładki

Zasady postowania