Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Poszukuję serialu w stylu "The Walking Dead"

  1. #1
    Avatar Tomi
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    696
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Poszukuję serialu w stylu "The Walking Dead"

    J.w. szukam coś w podobnym stylu czyli apokalipsa, walka o przetrwanie, zombiaki/obcy/potwory przejmują planete.

  2. #2
    Avatar idong
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    79
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    the strain

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Obcy to "Gwiezdne Wrota" i masa odmian :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  5. #4
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    17


  6. #5
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Polecam tak:
    The Strain < Musisz zobaczyć.
    Under the dome - może niekoniecznie jak Walking dead ale też ludzie próbują przetrwać pod kopułą, nawet ciekawy i wciągający.
    Z-nation - nowy serial o zombiee, mimo, że dopiero wyszło bodajże 2 odcinki to serial zapowiada się ciekawie.
    Falling skies - najazd kosmitów na ziemie, ludzie próbują tworzyć jakieś tam ruchy oporu, też bardzo wciągający.
    Defiance - serial SF jakaś tam była kiedyś wojna pomiędzy ludzmi a ufo i teraz różne rasy z innych planet mieszkają razem z ludzmi na ziemi, akcja w większosci toczy się w mieście zwanym Defiance. Też polecam i wlasnie sobie o tym serialu przypomniałem.
    Ogólnie jako fan SF mogę ci polecić wszystkie serie Stargate, jest to jak dla mnie epicki serial, ale gdybyś chciał sobie zacząć je oglądać, polecam zacząć począwszy od filmu z lat 90, bo jest to coś jak dłuższy prolog.


    @down ! Także polecam The 100, jakiś czas temu skończyłem oglądać pierwszy sezon i o tym serialu całkiem zapomniałem ale jest bardzo mocny.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 23-09-2014, 01:24

  7. #6

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecam tak:
    The Strain < Musisz zobaczyć.
    Under the dome - może niekoniecznie jak Walking dead ale też ludzie próbują przetrwać pod kopułą, nawet ciekawy i wciągający.
    Z-nation - nowy serial o zombiee, mimo, że dopiero wyszło bodajże 2 odcinki to serial zapowiada się ciekawie.
    Falling skies - najazd kosmitów na ziemie, ludzie próbują tworzyć jakieś tam ruchy oporu, też bardzo wciągający.
    polecam wszystkie seriale procz Z-nation. A to daltego, ze znation jeszcze nie ogladalem ale dzieki wielkie za podanie :P obejrze napewno :)
    tera nova - dosyc ciekawe, ale dupy nie urywa. I przerwany po pierwszym sezonie
    Aaa i the 100, nawet chyba temat zalozylem o tym na torgu :P to przedewszystkim sobie zobacz!
    Do tego "Na powierzchni" - ogladalem to z 5lat temu, bardzo mi sie podobalo no ale niestety tylko 1sezon i zakonczono ten serial;/
    Revolution w sumie tez polece - ciekawa fabuła, gorzej troche z wykonaniem ale mozesz sobie sprawdzic:)

    jak sobie przypomne to dodam kolejne z tego gatunku :)
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  8. #7
    Avatar Close Eye
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    998
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Swietnym serialem jest 'Persons Unknown' do tego ma takie znakomite zakonczenie, ze mozna ten serial moglby sie ciagnac w nieskonczonosc.

  9. #8
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Z-nation bardzo polecam, twd tyle że zrobione dobrze, oczywiście są głupoty ale nie aż takie jak w twd oraz część zrealizowane w sposób taniego kina co może nawet rozbawić. Jak ktoś lubi apokaliptyczne klimaty to powinno mu się spodobać.

    Under the dome - tego to nie polecam, początek niby niezły jak nic nie wiadomo a potem masa typowo magicznych bzdur, dotrwałem do początku 2 sezonu jedynie ;s

    Jericho - chyba najlepszy jaki obejrzałem postapokaliptyczny, najmniej bzdur miał. Chyba :D Obejrzałem go dawno temu, jako pierwszy tego typu serial może dla tego mi się podobał. Ale i tak do teraz nie wiem jakim cudem nie dostał kolejnych sezonów. (Ok, powodem mógł być [/spoiler]setting - w nieskończoność po jedynie tych paru atomówkach apokalipsy być nie mogło[spoiler]).

    The Strain - dość ciekawy, szybko jak na tego typu serie się wszystko rozwija (fabuła sezonu helixa w 1 odcinku xd)

    Helix - Jak ci się spodobają wszystkie pomysły z 1 odcinka The Strain to możesz śmiało oglądać, jak nie to pół sezonu to jest niezły horror/suspense, potem kosmiczny derail

    Falling Skies - nawet fajny ale ma wzloty i upadki, na + że w każdym sezonie się zmienia dość mocno to co robią (nie jak w twd), trochę kiczowaty wizualnie, i spadki jakości momentami imo straszne.

    Defiance - możesz ogarnąć pierwszy odcinek, ja przetrwałem jeden sezon ale jak dla mnie zbyt nudne, ale ma fajny klimat i trzyma (swoisty) poziom.
    Ostatnio zmieniony przez Earn antropow : 28-09-2014, 23:19


  10. #9
    Kors

    Domyślny Odświeżenie tematu

    Witam, odświeżę temat, ponieważ obecnie sam jestem na etapie poszukiwania ciekawych seriali w akcencie postapokaliptycznym, sf, itd. a poleciś mogę, oprócz większości wyżej wymienionych dodatkowo jeszcze:

    Fear The Walking Dead - obecnie w połowie jest drugi sezon. Jak sam tytuł wskazuje, film jest bliźniaczo podobny do TWD, choć jak dla mnie jest łagodniejszą wersją i nie gra tak bardzo na emocjach. Co ciekawe, obecnie większa cześć akcji dzieje się na oceanie.

    Miasteczko Wayward Pines - oczekiwanie na drugi sezon. Facet budzi się w szpitalu w pewnym miasteczku, niewiele pamięta i niewiele się dowiaduje a z miasteczka nie da uciec...

    22.11.63 - obecnie trwa pierwszy sezon - podróż w czasie, jeden cel. Znany schemat ale przedstawiony w nowy i ciekawy sposób.

    Outcast - premiera na początku czerwca. Tego serialu jeszcze nie polecę, czekam na premierę :)

    Może macie coś jeszcze do polecenia ?

  11. #10
    Avatar Snazol
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Zabrze
    Wiek
    30
    Posty
    308
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dodalbym "dead set". Krotki, ale imo dobry. W Wielkiej Brytanii rozprzestrzenia sie wirus, ludzie staja sie zombie (szybkie zombie, nie jestem fanem szybkich, ale tutaj jakos mi to nie przeszkadzalo). Zamknieci uczestnicy programu Big Brother maja wkrotce sie dowiedziec o zarazie na wlasnej skorze...

  12. #11
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    the 100

  13. #12
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Supernatural. Czasem trochę bajkowy, czasem jakieś elementy horroru, komedia też jest, ale czasem mam wrażenie, że powinien skończyć się na 5 sezonie, ale niedługo finał 11 i nadal mam mega ochotę oglądać. Gdzieś tak w połowie serialu kisiłem się z nudów, ale potem się polepszyły. Co też nie zmienia faktu, że sezony 1-4 są najlepsze, no i jakoś 7-9, a teraz 11 też całkiem spoko.

    SF jest, fantasy jest, realizm jest, jakiś tam zalążek świata apokaliptycznego też.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 13-05-2016, 07:50

  14. #13
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Na pierwszej stronie bylo polecone Jericho, nie polecam, jest powod, dla którego ten serial nie był kontynuowany, a powodem jest to ze po 3-4 pierwszych odcinkach gdzie jest w sumie jakaś tam intryga, nagle po prostu robi się nudno i praktycznie nic się ciekawego nie dzieje. Główny bohater ma rangę emocjonalną skały, niezależnie od sytuacji zawsze ten sam widok na twarzy, reszta aktorów też nie robi dobrego wrażenia poza Lennie Jamesem.

  15. #14

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    252
    Siła reputacji
    14

  16. #15
    Kors

    Domyślny

    Dzięki za Kwarantannę, po trailerze wygląda ciekawie, z pewnością sprawdzę pozycję.

    The 100, serial nie jest o złych kosmitach czy zombiakach, można powiedzieć że to pisana na nowo historia po apokalipsie. Stawia przede wszystkim na dylematy i zachowania. Oglądając ten serial trzeba brać olbrzymią poprawkę na ciągi nielogicznych zdarzeń, decyzji bohaterów itd. Przez pierwsze kilka odcinków pierwszego sezonu trzeba jakoś przebrnąć, później aż do końca drugiego sezonu jest naprawdę ciekawie, trzeci sezon po kilku odcinkach obejrzałem już na siłę. Ale to tylko moja opinia :) W każdym razie uprzejmie dziękuję za polecenie tego serialu, większa cześć historii była wciągająca i dobrze się oglądało.

    Jeśli ktoś pamięta Martwe Zło lub Armię Ciemności, klasyka lat 80'tych, to ostatnio znalazłem nowy serial Ash vs. Evil Dead (Ash kontra martwe zło), jeszcze nie sprawdzałem ale wygląda zacnie :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. The Walking Dead.
    Przez dr0pson w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 2210
    Ostatni post: 12-10-2020, 22:23
  2. The Walking Dead: A Telltale Games Series
    Przez M4teu$z w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 15-04-2019, 16:53
  3. Fear the Walking Dead
    Przez Urlak w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 04-05-2016, 02:22
  4. The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 01-01-2014, 18:00
  5. Serial podoby do The Walking Dead
    Przez Adziorroo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 25-07-2012, 12:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •