Reklama
Strona 6 z 9 PierwszaPierwsza ... 45678 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 76 do 90 z 122

Temat: Braydrolo solo style

  1. #76

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    66
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Czekamy na nowe screeny!

  2. #77
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To wracamy do gry! Tym razem na elderze obecny stan: 67 ms (rano byl 68 ale net zaszwankowal xD) i 55mlv czwarty dzien gry dzis stuka wiec nie jest tak zle ;-)
    Poczatki...

    Oczywiscie obudzil sie i w panice przebiegl 5k ratek na dole nie leczac sie niestety 13 kapciem go dogonic nie moglem XD

    Jakis brazol ~56 ed chcial mnie z respa wywalic wiec zaczal mnie ganiac 73knightem ktorego best combo to 50 z miecza i 30 z exori ico XD jeszcze idiota pobiegl za mna na crystal spidery too easy ;/

    Aa i zanim dobieglem do loota (co troche zajelo bo mialem 6 manas i 300 many XD to przylecial 110 edekiem i mnie zajebal (oczywiscie na waste no bo ue mu weszlo za 250 kapec mlv co sie dziwic) Potem wrocilem z potami i chcialem go na frost dragon tunnel zlurac tego jego 100 edeka ale sie bal podejsc (czyli nauka nie idzie w las jak to mowia ;d)

    Tu 76 ms niestety padl od 4 ice golemow jak dolurowywalem crystal spidera i nie mam screena jak pada :<

    Blessy/aol mial
    Ten sam ms pare minut pozniej myslalem ze cos spadnie ale widac aola kupil :) Wczoraj kozaczyl i nie chcial z respa wyjsc dzis 100k zwastowal mysle ze sie nauczyl


    Tu jeszcze z chrony (niestety transfernac chara nie moge a na chronie 200 online a eldera ~800)

    Nawet nie pamietam goscia...

    114 ED obudzil sie i zaczal uciekac no ale widac bot lepiej sie leczyl przy 4 cs w miejscu niz on w biegu XD



    Aa i ten 76 czy tam juz 74ms ktory padl 2x ma gildie 73 membersow srednia online 20 wiec napewno bedzie ciekawie XD Szkoda ze nie mam tibia casta bo nie moge przez to perfekcyjnie screena zrobic jak gosc z ue dostaje ;[

  3. Reklama
  4. #78

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    247
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ss spoko sie oglada trzymaj tak dalej ,a zabicie bota to nie jest jakies mega wyzwanie.

  5. #79
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To zalezy jakiego te typy z eldery patrza na ekran ciagle zeby go zabic musze trafic w moment jak pojdzie do kibla i zrobic to w 2minuty :D A juz wiekszosc ogarnia powoli anty-face i anti-lura ale dalej jak dzieci daja sie na rozne sposoby robic ;d

    @edit
    WIEDZIALEM XD dzisiaj o 18;20 punktualnie odwiedzili mnie na cultach yala te brazole od diego rushmax XD w 15 a ja 15 smp i pz spierdolilem do miasta obkupilem sie rzucil mi ziomek 160ms 100smp i soila zrashowalem na hellspawny stracilem pz i log out teraz patrze na ich death listy a tu 3:0 dla mnie haha nawet ich lider 102 ed padl ;dd
    brak tibia casta boli ;s
    dla przypomnienia ten ms po raz trzeci dzis padl:


    I mistrzowie rashowania przez hellspawny:




    @edit2
    o cie ale nie rowno wyszlo hah
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 30-06-2015, 19:15

  6. #80
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Eh przez te cholerne lagi 4lvle w dol XD ale co tam byla bitka nagrali na cascie to moglem porobic screeny z tego gdzie bylem chociaz ;d

    Najpierw sd chary od 60 do 130lvla z jednego boszki i terra hood zdobylem tak ze profit




    Teraz mainy niestety nie bylem w glownym osrodku walki jak przebijali im defa to nie bede wrzucal skrinow z ludzi ktorych nie zabilem :)
    160 rp juz nikt sd prawie nie mial i szla bula z exori visow XD

    160 ek do konca honorowy wyzywal swoich oprawcow

    180+ rp


    Ale ale! Nie bylo tak pieknie zeby mi ktos na respa nie wbil wiec musialem wyprosic ~90 msa

    To tyle na wczoraj przez lagi nie bylem wstanie nic wiecej zrobic ale dzis tez jest dzien i mam nadzieje ze nareszcie net sie 'ogarnie'


    @EDIT!
    Ogarnelem tibiacasta nie mam premium ale castuje w miare mozliwosci zobaczymy co z netem! wpisywac moj nick :D
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 02-07-2015, 12:01

  7. #81
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,329
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Widze ze znow powrot :) teraz dopiero przejzalem screnny z chrony i nawet nie przypuszczalem ze torg polowal na nas. Rl faraonka z tej strony ^^
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  8. #82
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    913
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    zdjecia kozak :D jeden z lepszych tematow o mordowaniu jaki widzialem :D
    Dawaj więcej!

  9. #83
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kur*a glupie brazuki z mojego teamu nie chcialy mi dac premmy na tibia cast a taka fajna akcje odjebalem na hellspawnach XD te brazuki na elderze to sa tak tepe ze 70 edekiem stoi z 2 hellspawnami i mnie sdkuje dostaje 3 kule juz na hp jest ueka i spi lol 1 uekiem dwoch brazukow zgasilem 72 rpka i 70 edeka beka przednia obiecuje ze jak ogarne znow premy casta to bede castowal na /password zeby te nuby nie widzialy

    Narazie tyle zrobilem lapta poki cieple jednego red skulla 87 eka nie udalo mi sie loota zrobic ss a szkoda bo 210k lacznie ;d
    TO JEST TYLKO 1/10 tego co zabijam bo nie zawsze w parze idzie mi screenshoot i ue za 400+
    108MS obecnie 106ms juz go z 6x zabilem od 5 dni probuje wybocic 110lvl ale mu nie idzie teraz wgle nie boci bo mu 2 fragi nabilem noob charem i sie gosc cyka strasznie

    Tu pada od 8lv sorka na revenge skullu (zemsta jest slodka co nie?)


    Jakis 105ms z sinners na penisula tomb rsik na szybko potem mnie ganiali bo mialem 15 ale co tam ucieklem na faraona na ancient ruins tomb ubilem wbilem do treasure roomu i odczekalem pz xD


    Tu nastepny sinners 62ms


    A dlaczego ich bije? A no bo wywalili mnie z gildi za wbicie neutralowi 60 edekowi rsa co full afk biegal po 15h na ice golemach no coz grzesznicy odpokutuja za to ^^

  10. #84

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dawaj te casty bo to najlepsza opcja xdd

  11. #85

    Notoryczny Miotacz Postów Kaplar jest teraz offline
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    sztosik w chuj, przypominaja mi sie najlepsze rzeczy z tej giereczki

  12. #86
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Kaplar
    To wbijajcie napewno sie dla was miejsce znajdzie hotel thais nie przejety jak narazie a to mnie tylko martwi ;d

  13. #87

    Notoryczny Miotacz Postów Kaplar jest teraz offline
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    fajnie myslec o tym co było ale to juz nie te czasy- kaida retired

  14. #88
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,071
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Rifresz! Zapomnialem skriny robic XD

    Na chronie juz sie ladnie ludzie nauczyli zeby nie bocic na svargrond :) ostatni zyjacy bot na nibelor:


    87 eczek steel helmet mial haha ale w bp 12k + loot na 30k


    Dopiero cwiczylem miejscowke do porabiania i nie bylem wstanie ustawic cultow tak zeby mnie nie bily (ten przelazil przez fire fieldy ;s)
    Ale padl loot ~50k nic z eq :o


    Tutaj rsik jakis na szybko 120lv? ed


    Tu 91ms ten sam resp ten sam skrypt co ^ obaj poszli do piachu w ciagu 40minut


    120 albo 130 ed eldera na dl darashia udalo mi sie zbugowac go na refillu na dragach i miekko zszedl (gosc byl z sinners padl wzielismy loota i zdarzylismy w ostatniej chwili na defa wbiec bo zydow juz 20 sie zlecialo)

    Tak ze zapraszam na http://atlantyda-world.pl nastepne screeny beda stamtad (oczywiscie bede robil bot checki na rl tibi) trzeba odpoczac kilka dni od rl :)

  15. #89
    Avatar biaggi12
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    643
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a ja bym z chęcią wbił. Znajdzie się miejsce ?

  16. #90
    Avatar Majestro
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Polska
    Wiek
    31
    Posty
    332
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Fajny temat =]

    /Fragen. <+> /Negarf.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 164 ed - solo style.
    Przez viionc w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 13-06-2014, 19:23
  2. [8.0] Real Map Old Style.
    Przez ignas1415 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 06-01-2014, 01:34
  3. MP4 Creative Zen X-Fi Style 8GB
    Przez Yonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-12-2011, 18:42
  4. 45 ed [solo sd style]
    Przez Rymlos w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 12-12-2010, 21:27
  5. [Celesta] Howanta Style _/
    Przez Howanta w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post: 06-11-2009, 20:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •