Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Praca podczas studiów dziennych.

  1. #1
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Praca podczas studiów dziennych.

    Siemanko. Zastanawiam się czy jest możliwośc znalezienia jakiejś pracy podczas studiów dziennych. Interesuje mnie suma 3000pln które chciałem sobie zarobić na pc-ta ale czy to wykonalne przez 3 miechy i podczas studiów dziennych?

  2. #2
    Avatar piotr_biel
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    121
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zależy od tego czym możesz się zajmować
    jeśli chcesz pracowac w jakiś agencjach pracy tymczasowej jako (kasjer,pracownik lini produkcji,magazynier, itp.) przy dobrym planie i tym że wszystko będziesz odkładał to tak na spokojnie ci 3k wyjdzie.
    inna sprawa jeśli np możesz znaleźć coś jako informatyk, programista,grafik (kilku takich ludzi na forum jest co studiują i pracują w takich kierunkach) albo np jesteś jakimś instruktorem fitnes lub coś takiego.
    ogólnie najważniejsze to znalezienie pracodawcy sprzyjającego osobom uczącym się aby mieć możliwość dopasowania grafika pracy ale ogólnie jestem przekonany że jeśli poszukasz to coś znajdziesz i 1k miesięcznie odłozysz

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Que Mante
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wykonalne, kolega z roku pracuje w Decathlonie, wyciaga roznie 900-1100zł zależy ile godzin, czy moze jakaś dodatkowa nocka przy ustawianiu regałow czy coś w tym stylu

  5. #4
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ciezko znalezc prace na studiach dziennych. chyba ze bedziesz robil w sklepie itp, ale jak na 3 miechy chcesz tylko isc w celach zarobkowych to cos dorwiesz. ze studiami dziennymi wchodzi w gre w zasadzie tylko pol etatu, a za to dostaniesz jakies 7 stowek/miesiac

  6. #5
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,376
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj rycekrox21 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko. Zastanawiam się czy jest możliwośc znalezienia jakiejś pracy podczas studiów dziennych. Interesuje mnie suma 3000pln które chciałem sobie zarobić na pc-ta ale czy to wykonalne przez 3 miechy i podczas studiów dziennych?
    W czasie sezonu który nadal trwa i w miesiąc będąc kelnerem tyle zarobisz ;dd


    Mieszkasz z rodzicami? Mieszkasz poza domem? W jakiej branży szukasz pracy?



    Gówno prawda z tym pół etatu. Ilu mam znajomych którzy studiują i pracują na pełen etat. Wszystko da się pogodzić.



    Ja z własnego doświadczenia wiem, że praca po nocach i studia dzienne to trudne połączenie więc z miejsca odradzam branie się za nocki ;dd

  7. #6
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    w takim razie olewaja studia. a z dwojga zlego >gownopraca >studia, juz lepiej skupic sie na studiach. chyba, ze naprawde dorwie sie fajna prace

    zapomnialem o gastro - co prawda w wakacje napiwki sa najwieksze, ale po nich tez da sie cos dostac. jednakze jako ze to praca z klientem bezposrednio, trzeba miec pewne predyspozycje

  8. #7
    Avatar rycekrox21
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,146
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W czasie sezonu który nadal trwa i w miesiąc będąc kelnerem tyle zarobisz ;dd


    Mieszkasz z rodzicami? Mieszkasz poza domem? W jakiej branży szukasz pracy?



    Gówno prawda z tym pół etatu. Ilu mam znajomych którzy studiują i pracują na pełen etat. Wszystko da się pogodzić.



    Ja z własnego doświadczenia wiem, że praca po nocach i studia dzienne to trudne połączenie więc z miejsca odradzam branie się za nocki ;dd
    mieszkam z rodzicami, od października z kumplem dzielimy mieszkanie. I studia a mysalem że sobie własnie coś zarobie. Bo tak to mieszkam na wsi i robiłem u siebie i nigdy pieniędzy nie widziałem, ale też mi ich nie brakowało. Tylko ze nie było czegos takiego ze "moje pieniądze" nie miałem nigdy wiecej kasy niż 400 zł xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 2 kierunki studiów dziennych równolegle
    Przez Hernest w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-02-2017, 18:10
  2. Skreślenie ze studiów a praca
    Przez Smile_y w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 27-06-2015, 01:56
  3. Przejście ze studiów dziennych na zaoczne
    Przez kokaina w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 15-07-2014, 20:18
  4. Wolna praca lapka podczas odtwarzania muzyki
    Przez Puchałke w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 17-11-2012, 20:13
  5. Niezadowolenie z wybranego kierunku studiów
    Przez Draho1 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 28-12-2011, 19:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •