Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Dla osób które nie chcą żeby vouchery były dostępne na nowych serwerach.

  1. #16
    Avatar Shilen
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Łuków
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Morlok12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skąd takie info ,że gracz z voucherem będzie tracił 100% ???
    Nie będzie zasad fair play i dlatego będzie się traciło expa jak kiedyś, a nie śmiesznych kilka %, voucher nic do tego nie ma.
    I odnośnie voucherów, bo tu pieprzyliście głupoty. To nie jest żaden scroll, to jest tylko na koncie na tcom i odpalasz to na stronie na całe konto.
    Załącznik 318536
    Ostatnio zmieniony przez Shilen : 17-08-2014, 00:10

  2. #17
    Avatar zbajgii
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    776
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Shilen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie będzie zasad fair play i dlatego będzie się traciło expa jak kiedyś, a nie śmiesznych kilka %, voucher nic do tego nie ma.
    I odnośnie voucherów, bo tu pieprzyliście głupoty. To nie jest żaden scroll, to jest tylko na koncie na tcom i odpalasz to na stronie na całe konto.
    Tutaj sie glownie rozchodzi o to, ze robienie nowego serwera bez mozliwosci transferow, ale z mozliwoscia uzycia voucherow bedzie bez sensu.
    Bo niby dlaczego jedni maja miec latwiej od drugich majac expa x2 lub x3?

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Shilen
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Łuków
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Oczywiście, że będzie bez sensu. Od kiedy Cipy robią coś z sensem..?
    Ja tam mam skromne 3 dni, a niektórzy mają po 100 xD
    Nie ma o czym dyskutować, bo i tak zrobią jak chcą. Czasem niektórzy dostają po dupie od losu i tyle niektórym się przypadkiem przyfarci, nie ma co płakać. Raczej pokazać, że bez vouchera też można :)
    Expić też nie będzie fajnie. Jak już ktoś tam up pisał, będzie PA ogromne. 1000 osób na każdym respie dla low lvl, do tego 2 fragi = napierdalanko. Przynajmniej przy takiej frekwencji jak sobie wyobrażam.
    A co do autora tematu, że "jakby się nie napisało, to ważny jest sens" ( odnośnie tematu na tcom ). No nie wiem. Mimo wszystko mam inne uczucia jak widzę jakąś poprawną "petycję", a nie "Kali jeść Kali pić".

    Jak wam to tak bardzo przeszkadza, to kupcie sobie konta z voucherami i tyle.
    http://torg.pl/showthread.php?452722...ucherem-bez-rk
    Ostatnio zmieniony przez Shilen : 17-08-2014, 00:29

  5. #19

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @Shilen
    Dzięki za link do temaciku z sprzedaża kont, lecz nawet jeżeli ktoś będzie miał 5 dni vouchera to i tak ma lipe z porównaniu z osobami które będą mieć 90 dni vouchera -.-
    Dlatego powinni je w ogóle zablokować, zresztą w real tibi powinno wbijać się wolno lvl a nie 100 w tydzień :<

  6. #20

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Morlok12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zresztą w real tibi powinno wbijać się wolno lvl a nie 100 w tydzień :<
    łał, ale masz problemy na czasie :) w momencie, gdy na party z 4osobami kazdy ma bonus 100% expa, jest dwugodzinna premium stamina, expowiska sa tak przerąbane ze zaden tworca ots by tak nie potrafil ulatwic sprawy, a do tego respawn gdy jest ponizej 500ludzi online to i tak jest tak szybki jakby bylo conajmiej 500osob zalogowanych. Noi ta bezwartosciowa kasa - za 20groszy mozna miec 10k, za smieszne 2zł 100k a to juz są niezle pieniadze. No a jak ktos pojdzie skosic trawe sasiadce to moze sobie potem pozwolic na milion gpkow, co pozwala odpalic god mode i expic like a boss.
    Takze te vouchery juz wiele nawet nie zmienią, chociaz fakt faktem są niesprawiedliwe. No ale co Wy, ze cipsoft to obchodzi;d? oni dobrze wiedza, ze to bedzie ciezki serwer i jakos dzieciakow beda musieli zatrzymywac:) pozatym tibia juz jest na skraju - zaczelo sie dziac to, o czym mowilo sie od lat. Łączenie serwerów, powstawanie nowych specyficznych zeby tylko przyciagac graczy z innymi wymaganiami itp. Ale to i tak juz jest koniec, max 2-3lata jeszcze daje:)
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 17-08-2014, 10:57
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  7. #21

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    864
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja wbije raczej na nowy świat gdzie będą te dwa fragi. Nie wiadomo czy nastąpi to na tych dwóch serverach czy trzeba będzie poczekać do kolejnych. Wiadomo, że Tibia nie będzie już nigdy wymagająca ale wbije z 100~ żeby powalczyć w początkowych wojnach. Co wy mówicie o jakiś 45 magach co wpadną po 100~ i go zabiją, uderzy szybko w dwa hotkeye i im ucieknie najzwyczajniej w świecie. A nawet jak typek by padł to straci 100% czyli pewnie z 1h expa, i nikomu nie będzie się chciało ciągle po niego wpadać więc i tak wypeguje chara i tak. Tym bardziej, że ma tysiąc miejscówek. Dla mnie Tibia jest spalona pod względem mapy. Zalogowałem się raz na otsa shadowcores~ gdzie podążają oni za updatami cipsów, powstały jakieś miejscówy z tysiącami robaków gdzie bijesz to jak popadnie, nie możliwym jest ścigać ludzi ciągle po tak wielkiej mapie. Zeby skutecznie uprawiać PA i zablokować takiego 100maga z expem musiałby on tracić z 3+lvle co deske bo w innym przypadku zaraz to odbije zanim ludzie go znajdą po raz kolejny. Populacja na servie powinna wynosić 1k graczy online, żeby była rywalizacja mapa powinna być okrojona do lizardów Zao maksymalnie bez tych gównianych robaczanych respow.
    Cipsoft chyba nie rozumie, że mając na wszystkich servach po 200 osób nie można rozbudowywać mapy. No chyba, ze zrobią max online do 2k graczy i połączą 10 servów. Tak samo z nowymi serverami, będzie po 1k graczy pewnie cały czas podczas gdy mapa będzie za wielka.. Graczy co raz mniej a mapy co raz to większe
    Ostatnio zmieniony przez Silverdwa : 17-08-2014, 11:35

  8. #22
    Avatar Shilen
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Łuków
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Noi ta bezwartosciowa kasa - za 20groszy mozna miec 10k, za smieszne 2zł 100k a to juz są niezle pieniadze. No a jak ktos pojdzie skosic trawe sasiadce to moze sobie potem pozwolic na milion gpkow, co pozwala odpalic god mode i expic like a boss.
    Ten argument traci wartość, kiedy mowa o nowych światach. Tam nie będzie skąd kupić gpków :D Także taki MS nie wyexpi się tak prędko jak mówicie, bo zwyczajnie nie będzie miał kwitu na PG.

  9. #23

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    864
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    A czymże jest trudność na aktualnej Tibii? Nawet jak zaczynasz na nowym świecie... Koleś odpali vouczer wyexpi się z exori frigo czy czegoś takiego potem zaczną się banalne questy pokroju bk i kasa poleci. Wiadomo, ze znacznie trudniej niż na starych servach ale mimo wszystko "trudność" nie jest domeną nowych wersji Tibii.
    Mam pytanie jaki level potrzeba do pisania na forum tibiacom?

  10. #24
    Avatar Shilen
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Łuków
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zdaj sobie sprawę z tego, że koniec końców to jest GRA. Z definicji ma umilać czas, a nie sprawiać, że Ci się żyć nie chce bo musisz dobić 10%.
    Widzę jednak, że zdarzają się przypadki swoistego masochizmu - niech będzie exp x0.5, połowę mniej expowisk żeby się nie dało expić, żeby nie było mountów bo się szybciej biega, żeby nie było... może wszystkiego, bo wtedy jest za łatwo?
    Czyli co, wolicie żeby grało się chuj*owo? Miło powspominać dawne czasy, 7.4 i tak dalej, ale Panowie, świat poszedł do przodu a wy stoicie w miejscu.
    Ostatnio zmieniony przez Shilen : 17-08-2014, 14:16

  11. #25
    Avatar Shilen
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Łuków
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    // Coś tu się spieprzyło, nie chciałem 2x tego postu xd



    Zdaj sobie sprawę z tego, że koniec końców to jest GRA. Z definicji ma umilać czas, a nie sprawiać, że Ci się żyć nie chce bo musisz dobić 10%.
    Widzę jednak, że zdarzają się przypadki swoistego masochizmu - niech będzie exp x0.5, połowę mniej expowisk żeby się nie dało expić, żeby nie było mountów bo się szybciej biega, żeby nie było... może wszystkiego, bo wtedy jest za łatwo?
    Czyli co, wolicie żeby grało się chuj*owo? Miło powspominać dawne czasy, 7.4 i tak dalej, ale Panowie, świat poszedł do przodu a wy stoicie w miejscu.
    Ostatnio zmieniony przez Shilen : 17-08-2014, 14:16

  12. #26

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    864
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To nie jest tak, że jestem masochistą. Exp raczej nigdy nie sprawiał mi przyjemnosci i raczej kiedyś jak byłem młodszy koncentrowałem się na wojowaniu, paowaniu etc. Po prostu jeśli zaczynałbym grę na nowym świecie nie chce żeby 300lvl na servie był wbity po roku.. Bo potem znowu nie będzie przyjemności. Skoro mamy takie expowiska których kiedyś nie było to zmniejszmy expa a i tak dalej będzie szybko szło. Generalnie niby jestem fanem 7.4, ale chyba wolałbym aby Tibia cofnęła się do wersji ok.8.4 wtedy już można było łatwiej wyexpić postać, jednak nie było to tak banalne jak teraz..

    Mogę grać na takim czymś jak ma wyjść aby zmieniono te pvp, cooldowny, offline training, vouchery. Jednak wszyscy wiemy, że to jest krótkotrwałe rozwiązanie i wzbudzi rywalizacje raptem na pare miesięcy. Potem i tak zaczną spamować super czary na super respach wbijając szybko kolejne bezsensowne trzysetne levele
    Ostatnio zmieniony przez Silverdwa : 17-08-2014, 14:37

  13. #27

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ehh, dzisiaj cipsoft skasował wszystkie 3 tematy dotyczące zablokowania voucherów na nowych światach.
    Jak widać byli tępi, są tępi i będą tępi ,a niedługo nikt w tibie nie będzie grał.

  14. #28
    Avatar billy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    964
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    czyli vouchery to już pewna sprawa na tych światach raczej

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-04-2018, 23:45
  2. Sieć domowa jak zrobić, żeby zasoby były widoczne w całej sieci?
    Przez Hardware w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 28-06-2015, 21:59
  3. Odpowiedzi: 122
    Ostatni post: 21-01-2013, 19:13
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 17-06-2011, 21:17
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 22-08-2009, 18:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •