Reklama
Strona 5 z 6 PierwszaPierwsza ... 3456 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 79

Temat: Tak się bawią muzułmanie

  1. #61
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega Wemster ma rację, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, są islamiści, którzy przesadzają ze swoimi poglądami, ale są i tacy którzy są w miarę normalni jak my chrześcijanie. Mój ojciec pracuje w arabii saudyjskiej i ma pojęcie o tym:) Jedno jest pewne, nie możemy pozwolić na to by zagorzali muzułmanie wędrowali do europy, ale i także musimy pomóc w zaprzestaniu konfliktu, który z czasem może przybrać jeszcze większe znaczenie i wtedy może być za późno...
    Tych którzy nie "przesadzają" można określić stwierdzeniem "wyjątek potwierdza regułę"

  2. #62
    Avatar Zeimer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina Konserwatywnych Liberałów
    Posty
    398
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Szantymen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Prawda jest taka, że lekarstwem na fanatyzm i zacofanie jest tylko postęp, rozwój, edukacja. W Bogatym nowoczesnym kraju ludzie sami się ateizują i deradykalizują. Arabowie potrzebują trwałego pokoju, nowych granic które go zapewnią (np. podzielenie Iraku na 3 kraje) i czasu. Wywołując u nich kolejne wojny tylko nakręcamy spiralę fanatyzmu.
    W bogatym i "nowoczesnym" kraju ludzie sami się ateizują i deradykalizują? Ha! Już wiem, dlaczego we Francji co jakiś czas araby robią zamieszki i wiem dlaczego araby z UK jeżdżą do Syrii na "dżihad". Fuck logic.

    @up
    To przysłowie jest wyjątkowo głupie. Jeżeli coś jest wyjątkiem, to przeczy regule, a nie ją potwierdza.

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    To przysłowie jest wyjątkowo głupie. Jeżeli coś jest wyjątkiem, to przeczy regule, a nie ją potwierdza.
    W tym wypadku idealnie się sprawdza bo nieradykalnych muzułmanów jest może niecały 1% a reszta patrzy na ciebie jak na szatana i tylko marzy o tym żeby odciąć ci głowę.

  5. #64
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tych którzy nie "przesadzają" można określić stwierdzeniem "wyjątek potwierdza regułę"
    Wiekszosc jest wyjatkiem?

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tym wypadku idealnie się sprawdza bo nieradykalnych muzułmanów jest może niecały 1% a reszta patrzy na ciebie jak na szatana i tylko marzy o tym żeby odciąć ci głowę.
    Jakies dane na potwierdzenie tych idiotycznych, wyciagnietych z odbytu statystyk?
    due to unfortunate circumstances, I am alive

  6. #65
    Avatar Niewidomy
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Korea
    Posty
    568
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nie od dzis wiadomo, ze muzulmanie sa nietolerancyjni, czytalem artykul opisujacy jakoby wplyw na to ze muzulmanie to terrorysci, obcinacze glow itd itp ma poligamia

  7. #66

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tak? To dziwna sytuacja, tata pracuje z samymi arabami, jedyny polak na kilkunastu arabów i jakoś nikt nic mu nie zrobił, a sam doprowadził do zwolnienia kilku z nich... Czasami śmiejemy z niego, żeby nam tu drugiego world trade center nie zrobił, ale na ogół mówi, że najgorzej jest w czasie ramadamu, wtedy nie chcą pracować i wtedy się z nimi kłóci często.

  8. #67
    Avatar Dine
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    28
    Posty
    1,102
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bardzo dobrze, im mniej chrzescijan na swiecie tym lepiej.

  9. #68
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wemster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiekszosc jest wyjatkiem?
    Dla ciebie europejski odsetek muzułman to wiekszosc? Z reszta nie od dzis wiadomo jak oni działają w małej grupie pod przykrywką miłości i tolerancji w wiekszej grupie zastraszają i wymuszają prawo szariatu. Broniąc muzułman zatracasz polskośc i człowieczenstwo chylisz sie ku zacofaniu i zniewoleniu pod plaszczykiem tolerancji i milosci która w tym wypadku jest jednostronna bo od muzułamn jej nigdy nie uswiadczysz.

  10. #69

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja jestem osobiście zdania takiego ażeby nie pozwalać islamistom na wchodzenie do europy, żeby zablokować im taką możliwość, niech sobie wprowadzają to swoje chore prawo u siebie, aczkolwiek to też powinno zostać w jakiś sposób skontrolowane, bo oni są za bardzo zapatrzeni w ten cały nakaz zabijania w imię allaha....

  11. #70
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Broniąc muzułman zatracasz polskośc i człowieczenstwo chylisz sie ku zacofaniu i zniewoleniu pod plaszczykiem tolerancji i milosci która w tym wypadku jest jednostronna bo od muzułamn jej nigdy nie uswiadczysz.
    Przeciez ja nikogo nie bronie, juz to mowilem.
    due to unfortunate circumstances, I am alive

  12. #71
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wemster napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przeciez ja nikogo nie bronie, juz to mowilem.
    http://www.pch24.pl/anglicy-ignorowa...m,25058,i.html

    co tam słychać w UK @Wemster ; ??

    o tym samym mówili dzisiaj w wydarzeniach w polsacie
    Ostatnio zmieniony przez bubcoz : 27-08-2014, 19:21

  13. #72
    Avatar Zeimer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraina Konserwatywnych Liberałów
    Posty
    398
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tym wypadku idealnie się sprawdza bo nieradykalnych muzułmanów jest może niecały 1% a reszta patrzy na ciebie jak na szatana i tylko marzy o tym żeby odciąć ci głowę.
    Znowu bzdury. Powtarzam: rzadko który muzułmanin jest terrorystą, ale prawie każdy terrorysta jest muzułmaninem.

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem osobiście zdania takiego ażeby nie pozwalać islamistom na wchodzenie do europy, żeby zablokować im taką możliwość, niech sobie wprowadzają to swoje chore prawo u siebie, aczkolwiek to też powinno zostać w jakiś sposób skontrolowane, bo oni są za bardzo zapatrzeni w ten cały nakaz zabijania w imię allaha....
    Ja też jest za nałożeniem embarga na import arabów, ale nie przesadzajmy z "kontrolowaniem ich" kiedy są u siebie. Niech zrobią sobie kalifat i wprowadzą szariat — skończy się na tym, że sami tego nie wytrzymają i wszystko się rozpadnie.

  14. #73
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mamy XXI wiek i dalej dzieją się takie potworności.
    Odnośnie postu moderatora na temat tego że chrześcijanie rozpoczeli terroryzm dodam tak jak mnie uczyli żeby nie oceniać zachowań ludzi z innych epok naszą miarą.
    Ale to co k*rwa zobaczyłem, te obcinanie głów na żywca i strzelanie w wieśniaków bo WIERZĄ w innego Boga, przechodzi moje pojęcie.

    Nie wiem czy zauważyliście, ale na niektórych fotografiach są obecne dzieci

    Znowu bzdury. Powtarzam: rzadko który muzułmanin jest terrorystą, ale prawie każdy terrorysta jest muzułmaninem.
    Zgodzę się z tobą.


    EDIT:
    Przypomniał mi się wers z praw człowieka o Wolności Wyznania :/
    Ostatnio zmieniony przez Lord : 27-08-2014, 22:36

  15. #74

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @LordCompi ;
    Studiując historię miałem kiedyś wykład na temat islamu, prowadzący stwierdził, że muzułmanie przeżywają teraz to co chrześcijanie w średniowieczu z tym, że obecnie broń "troszeczkę" się zmieniła. Musimy mieć na względzie to co było kiedyś, bo to co dzieje się teraz jest następstwem tego... Zważ na krucjaty kiedy to chrześcijanie idąc bronić wiary potrafili wyrżnąć wioski chrześcijańskie, bo nie mieli co jeść, albo na to co stało się z Konstantynopolem, kiedy to za to, że władca Konstantynopolu nie spełnił swojej obietnicy wojska "naszych" wkroczyły do miasta i pozabijały wszystko co się rusza tworząc Królestwo Łacińskie. W tych czasach mordy i egzekucje były bardziej powszechne aniżeli teraz, z tym że zwróć uwagę na to że wtedy nie było mediów i nie było to tak nagłaśniane. Każda wiara ma swoje zalety i minusy, według mnie powinniśmy zmniejszyć zależność państwa od kościoła, wiary i wtedy wszystko byłoby w najlepszym możliwym stanie:)

  16. #75
    Avatar Wemster
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    w sekcji kickboxingu u jurasa
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://english.alarabiya.net/en/News...militants.html

    ale i tak przeciez powiecie ze wszyscy muzulmanie to zwierzeta, terrorysci i chca podbic europe!
    due to unfortunate circumstances, I am alive

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 26-10-2013, 20:41
  2. Prywatny gównokierunek -da sie tak?
    Przez Halunek w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 02-08-2013, 21:46
  3. Czas zmiany tak tak Telewizora
    Przez Milk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 15-06-2013, 08:34
  4. [inne] Tak więc cipsoft bierze się za botów!
    Przez Zielarz88 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post: 08-03-2011, 17:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •