Reklama
Strona 3 z 9 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 129

Temat: Torgowi Raperzy 2014 - temat organizacyjny (zapisy)

  1. #31
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Aulerius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byłoby najżałośniejsze co mogłoby się odjebać xD
    dlaczego niby?
    Ostatnio zmieniony przez Hibo : 01-08-2014, 23:37

  2. #32
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Stawiam ba-ba-bańkę #2sty, ze nikt z tutaj obecnych nie reprezentowałby chociaż przyzwoitego poziomu. A jeśli nawet, to jedna osoba nic nie zmienia ;d

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam pytanie czy można na jedną walke wrzucić 1-2 panczlajny na matkę oponenta?
    czy bedzie płacz?

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bedzie placz i zgrzytanie zebow

    mysle ze nawet nie bedzie takiego wielkiego bolu dupy, ale tego typu wersy to zenada w najczystszej postaci
    ja tak nie uwazam, jeśli smiechowy pancz to why not
    chuj bede rzucał najwyzej czeka mnie dyskwalifikacja
    Ostatnio zmieniony przez Hibo : 02-08-2014, 05:15

  5. #34
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hibo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie czy można na jedną walke wrzucić 1-2 panczlajny na matkę oponenta?
    czy bedzie płacz?
    bedzie placz i zgrzytanie zebow

    mysle ze nawet nie bedzie takiego wielkiego bolu dupy, ale tego typu wersy to zenada w najczystszej postaci
    makao, po makale

  6. #35

    Notoryczny Miotacz Postów VeryL jest teraz offline
    Avatar VeryL
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Otvvock
    Wiek
    27
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hibo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie czy można na jedną walke wrzucić 1-2 panczlajny na matkę oponenta?
    czy bedzie płacz?


    ja tak nie uwazam, jeśli smiechowy pancz to why not
    chuj bede rzucał najwyzej czeka mnie dyskwalifikacja
    jak chcsz to wrzucaj
    łatwa wygrana przeciez to zajebiste pancze ;]]

  7. #36
    Avatar Oryks
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    31
    Posty
    2,672
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    co do walki na ts itp. jeszcze się to nie sprawdziło na forum, ale pomysł dobry, możeby zrobić tak, że jeśli dwóch zawodników się na to zgadza to robimy walkę na tsie i zapis wrzucamy na torga? :P


    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i znowu o wyniku walki beda decydowac goscie dla ktorych krzyzowe to podwojne albo mowiacy "nie znam sie na rapie ale bardziej mi sie podoba tekst numer dwa"
    no to nie jest to najsprawiedliwsze, ale głosowania podtrzymują tematy przy życiu, w poprzedniej edycji sam wchodziłem tylko po to żeby zagłosować, zresztą jakby zwycięzcę wybierała komisja, która na pewno nie miałaby wśród forumowiczów autorytetu to byłoby oburzenie, że 'chuja się znasz' itp
    no, ale jak masz kandydatów do takiej porządnej komisji to możesz ich załatwić jeśli masz czas
    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poza tym dla mnie publikowanie prac przez posrednika mija sie z celem - nie lepiej byloby otworzyc temat, powiedziec kto ma zaczac i pod jaki temat, i umozliwic uczestnikom publikowanie tekstow wlasnorecznie, a jednoczesnie dodac mozliwosc komentowania (nie glosowania) walki przez caly czas jej trwania? moim zdaniem skloniloby to uczestnikow do bardziej rzetelnego podejscia do obowiazku jakim jest publikacja tekstu, a na pewno usprawnilo caly konkurs, bo chyba pamietacie obsuwy jakie pojawialy sie w poprzednich edycjach
    ja myślę, że ludzie wolą wejść i ocenić niż wchodzić 10 razy i patrzeć jak dalej przeciwnik nie napisał odpowiedzi, więc to byłoby uciążliwe dla głosujących, a przypominaniem o napisaniu tekstu się zajmę poza tym są warny za nieprzesłanie tekstu i każdy zgłaszając się o tym wie, no ale jak zgadzacie się z simonem to piszcie żebym zdążył to zmienić

    ale można np. wrzucić 2 walki naraz i przedłużyć czas ankiety i tak chyba zrobimy, powinno być więcej głosów

  8. #37
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Oryks napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poza tym są warny za nieprzesłanie tekstu i każdy zgłaszając się o tym wie
    no no

    te warny sa tak skutecznie odstraszajace, ze bodajze dwie edycje temu aravons olal organizowany przez siebie konkurs i nie napisal tekstu, po czym nie otrzymal zadnej kary

    a w temacie organizacyjnym poprzedniej edycji specjalnie pytalem exploodexa czy tym razem doprowadzi konkurs do konca, po czym dostalem odpowiedz "na sto procent, jesli tak nie bedzie to sam poprosze o bana", a w jaki sposob tamten konkurs sie skonczyl wie chyba kazdy ;]]]]

    oczywiscie mozna w pewnym stopniu uniknac takiego podejscia uczestnikow, chocby dzieki jakiemus wczesniejszemu castingowi (tak jak bylo chyba w pierwszej edycji, a byl to swietny pomysl) no i oczywiscie selekcjonujac sposrod grona zainteresowanych uzytkownikow nowych albo brudasow ktorzy mysla sobie A CHUJ NAPISZE SE TEN TEKST DLA BEKI po czym stwierdzaja ze jednak nabazgranie kulawej zwrotki przekracza ich mozliwosci i olewaja ten konkurs

    Cytuj Oryks napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to nie jest to najsprawiedliwsze, ale głosowania podtrzymują tematy przy życiu, w poprzedniej edycji sam wchodziłem tylko po to żeby zagłosować, zresztą jakby zwycięzcę wybierała komisja, która na pewno nie miałaby wśród forumowiczów autorytetu to byłoby oburzenie, że 'chuja się znasz' itp
    no, ale jak masz kandydatów do takiej porządnej komisji to możesz ich załatwić jeśli masz czas
    ale jedno nie wyklucza drugiego

    mozna zrobic normalne glosowanie, a jednoczesnie wybrac kogos do jury, kto przyznawalby swojemu faworytowi na przyklad trzy punkty zamiast jednego, co w znacznym stopniu zwiekszaloby jego szanse na zwyciestwo

    juz nie mowiac o tym ze glupie lemingi widzac w temacie opinie eksperta moga pojsc w jego slady i zaglosowac na tekst lepszy zamiast losowo wybranego xD
    makao, po makale

  9. #38
    Avatar Hibo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,684
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jeśli chodzi o ocene projektów, IMO dobrym pomysyłem jest dwóch jurorów jeśli w ogóle chcecie się zdecydować na to, a trzecim bedzie publiczność
    Ale tak na prawdę wyjebka czy wygram czy przegram w rundzie, to tylko konkurs na teorgie, więc bez spin, że ludzie oceniają nie obiektywnie trudno

    EDIT:
    Mam nadzieje, że tematy będą w miarę normalne, a nie jakieś zamknij zimno bo mi okno...
    Ostatnio zmieniony przez Hibo : 02-08-2014, 15:38

  10. #39
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no no

    te warny sa tak skutecznie odstraszajace, ze bodajze dwie edycje temu aravons olal organizowany przez siebie konkurs i nie napisal tekstu, po czym nie otrzymal zadnej kary
    spoko ja lubię rzucać pięćdziesiątkami

    przy minimum 16 uczestnikach do pierwszego miejsca dorzucam unikalnego awarda, będziecie mogli pluć w twarz reszcie lamusów ;];];]

    no i jakby była potrzeba jakiejkolwiek pomocy organizacyjnej czy coś to PW, powodzenia

  11. #40
    Avatar Exploodeex
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Suwałki
    Wiek
    29
    Posty
    688
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    zglaszam sie by Was rozjebac :D
    Ostatnio zmieniony przez Exploodeex : 02-08-2014, 17:12

  12. #41
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Exploodeex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zglaszam sie by Was rozjebac :D
    no i o tym mowilem

    przeciez znudzi ci sie po dwoch dniach, po co zajmujesz miejsce?
    makao, po makale

  13. #42
    Avatar Exploodeex
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Suwałki
    Wiek
    29
    Posty
    688
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dobra dobra, zobaczymy ; )

    A tamten konkurs nie został doprowadzony do końca, bo w pewnym momencie doszło do sytuacji, gdzie na wszystkie rozpisane walki dostałem JEDEN tekst.

  14. #43
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Exploodeex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra dobra, zobaczymy ; )

    A tamten konkurs nie został doprowadzony do końca, bo w pewnym momencie doszło do sytuacji, gdzie na wszystkie rozpisane walki dostałem JEDEN tekst.
    i zamiast napisac chociaz slowo tlumaczenia olales wszystko i wszystkich ktorzy byli konkursem zainteresowani

    az mnie kusilo przez moment zeby sie zglosic, moze po mocnym wpierdolu wywiazalbys sie z obietnicy ktora mi zlozyles przed startem tamtej edycji
    makao, po makale

  15. #44
    Avatar Exploodeex
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Suwałki
    Wiek
    29
    Posty
    688
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i zamiast napisac chociaz slowo tlumaczenia olales wszystko i wszystkich ktorzy byli konkursem zainteresowani

    az mnie kusilo przez moment zeby sie zglosic, moze po mocnym wpierdolu wywiazalbys sie z obietnicy ktora mi zlozyles przed startem tamtej edycji
    Jeśli nic nie napisałem to zwracam honor, moja wina, ale jednak samo niedoprowadzenie konkursu do końca nie wynikało z mojego znudzenia czy złych intencji, tylko z tego, że nie miałem jak tego zrobić ;p

    Anyway, zgłoś się, zobaczymy, kto by tu komu wpierdolil :D
    Ostatnio zmieniony przez Exploodeex : 02-08-2014, 17:30

  16. #45
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Simon widze, że masz Tymin mode on. Jesteś z Sosnowca? xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 26-07-2013, 03:22
  2. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 26-12-2012, 10:14

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •