Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Czekamy na poważny RPG - Czekam na wasze sugestie

  1. #1

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Czekamy na poważny RPG - Czekam na wasze sugestie

    Witam,
    czy nie brakuję wam na polskim rynku typowego serwera RPG? Kierując się coś na styl starego Elotha, nowszej SinteriiWorld czy starych
    otsów z mapą typu Devland czy Karmia, bo mi bardzo brakuję. Za czasów Tibii 7.7+ jak był wielki Bum na Otsy, gdzie grało pare razy więcej ludzi niż
    obecnie na Serwerach prywatnych nie było żadnego Sms shopa, a OTsy prosperowały. Jedyne co mi się podobało i jest to logiczne patrzac od stroy administratora serwera
    był pacc za sms. Kosz premium kosztował bodajże 3.66 z vat - dawało to tydzień pacca w grze. Kwota na dzień dziejszy nie jest duża, więc i każdego byłoby stać.
    Z czegoś serwer by się utrzymywał i każda ze stron byłaby zadowolona. Oczywiście jak ja kiedyś grałem takiego pacca od innych graczy kupowało się
    też za GP, więc nie przekreśla to innych graczy, którzy nie chcieliby tracić pieniędzy na gry. Były serwery Typu "Brak Sms shopa", z doświadczenia wiem, że
    takie serwery padają bo nikt nie będzie wykładał Bóg wie ile kasy z własnej kieszeni.


    Pare czynników jakie chciałbym spotkać na owym serwerze:
    • Klient 7.7-8.0 włącznie,
    • Exp w granicach 2-3x,
    • Runy max 3 ładunki (tak jak to Cipsoft wprowadził w którymś kliencie, mowa o SD) - kwestia do dogadnia,
    • Kończący się cap, żeby szło się na expa i po godzinie wracało z braku supli,
    • dobrze zbalansowany lot, typu x 1-2 jak to było w wyżej wymienionych klientach Tibii,
    • Trudność gry - żaden StageExp, Od początku powinno być trudno ze zdobywaniem przedmiotów, dopiero przy
      wyższych lvlach w granicach 80-100 wszystki się normuje.
    • Pacc za Sms (j.w) - kierowanie bardziej w strone utrzymania serwera,
    • Addony oczywiście robione jak na zwyklej Tibii,
    • żadnych rzeczy typu teleporty, exprommy itp (głupie to i chyba logiczne, ale musiałem to napisać)


    Ostatni dobry serwer na którym grałem, była to SinteriaWorld, profesje były dobrze zbalansowane, Loot, trudność gry też. Było pare poprawek
    przez co odeszli gracze. Na dzień dzisiejszy wiem, że SinteriiWorld nie bedzie, mam możliwość kupienia Data paku za 200zł.
    Mam doświacznie w programowaniu, ale nie mam aż tyle czasu żeby dopracowywać rzeczy i postawić swój serwer . Pozdrawiam i czekam na wasze Sugestie,
    może ktoś pokieruje się moimi argumentami i będzie chciał zrobić Ots z moimi wymaganiami. :)

  2. #2
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    punkt pierwszy: beznadzieja, aktualny OTC i najwyżej pewne systemy i mechanizmy downgradować
    exp: przerobić wszystkie moby aby faktycznie lvl się wbijało ze 2-3x szybciej na hi levelach, ale na niskich nie trzeba przyspieszać, po prostu mniejsza kara za wysoki lvl
    runy spokojnie mogą się stackować, nie ma sensu sztucznie utrudniać ludziom życia, i tak jest cap
    loot oczywiście do dopracowania wraz z mobami, najlepiej jakby leciało tylko to, co ma sens z danego potwora. Gold z ras inteligentnych i półinteligentnych oraz z tego, co je może zeżreć, ekwipunek z tego co go używa, i może zeżreć itp
    pacc i wszelkie vanity pierdółki, których sprzedać nie można w shopie, mogą być outfity i addony (ale tylko jako możliwość zdobycia, w grze dostajesz outfit, expa powiedzmy, oczywiście achievement i co tam jeszcze do danego pasuje)

    tyle ode mnie
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @up
    Nie neguje tego co mówisz, ale nie myślimy tymi samymi kategoriami. Poza tym, strasznie chaotycznie napisane, aż się czytać nie chce. A moja wizja jest taka, żeby uciec od tego paskudnego 8.6. :) Pozdrawiam i czekam na inne sugestie :)
    Ostatnio zmieniony przez Ran tu : 28-07-2014, 13:23

  5. #4
    Avatar Bubsztron
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    884
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Pomysł jak zwykle jest bardzo ciekawy, tylko, że w czasach wszechobecnego dostępu do ludzi, którzy w godzinę zrobią mc/cavebota do Twojego clienta, nie wiem czy jest sens dążyć za takimi "marzeniami" stworzenia idealnego serwera. Musiałbyś chyba od ludzi wyciągać adres mac przy rejestracji XD

  6. #5

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie ma mowy nawet o własnym kliencie, jak by ktoś chciał to owszem. Boty będą zawsze. Trochę przypilnować i było by git :)

  7. #6
    orjannilsen1

    Domyślny

    Ja powiem krótko- oddam dusze za 7.6 rpg

  8. #7

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    zrob cos wyjatkowego
    wez najnowsza mape jaka znajdziesz, a przerob mechanike gry: brak cooldownow, usun niektore nowe czary, runy i czary od mlvla, stare pvp itp.
    wtedy to ma sens

    no i cos przeciw botom

  9. #8

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    479
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Boty idzie przypilnować, założyć ze 100lvl to już będzie coś. Przyłapać paru na botowaniu (mowa o cavebocie), zrobić pare deletów i na pewno liczba botujących by spadła. A zrobienie czegoś w stylu Anti-bot to chyba za duża inwestycja umysłowa :>

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skladam nowy komputer - prosze o ocene i sugestie
    Przez Haan w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 01-11-2015, 19:32
  2. [Minecraft] Projekt serwera FreeBuild - czekam na rady
    Przez Dziki Pallek :) w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-06-2013, 01:10
  3. Ip Conflict - jakieś sugestie?
    Przez Koczek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-11-2011, 23:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •