Reklama

Pokaż wyniki sondy: Jaką profesję wybierzesz na nowym serverze?

Głosujący
144. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Druid

    29 20.14%
  • Sorcerer

    23 15.97%
  • Paladin

    57 39.58%
  • Knight

    35 24.31%
Strona 7 z 45 PierwszaPierwsza ... 5678917 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 670

Temat: Nowe światy PVP start 26 sierpień (Quilia i Hydera) - bez możliwości world transferu.

  1. #91

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To te nowe światy będą z aktualnym systemem PvP i nie będą się różniły niczym od innych oprócz tego, ze nie da się na nie stransferować postaci w pierwszych miesiącach?
    Śmieszne są te offline trainingi co za przyjeb to wymyślił xD
    Jak można rekompensować expa na serverze który nie istniał.
    Cipy nigdy logicznie nie postępowały

  2. #92

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj zbajgii napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co umozliwic skorzystanie z rekompensaty na serwerze, ktorego nie bylo w trakcie jakichkolwiek lagow?
    Mogliby po prostu zrobic, zeby nie dzialaly na nowych serwerach i poinformowac o tym wczesniej, zeby pozniej nikt sie zwrotu nie domagal, bo myslal ze bedzie dzialal.
    No tak jak mówisz mogli poinformować ale nie zrobili tego bo tego po prostu nie chcieli, widocznie uznali że przyznają vouchery na całe konto a kto z nim co zrobi czy od razu wykorzysta, czy tez sobie zostawi to już indywidualna sprawa

    Cytuj Morlok12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pewnie masz voucher :>
    Mam i się będę cieszył jak pozostaną przy swoim stanowisku że vouchery będą bo po prostu nie mam tyle czasu na grę co kiedyś
    Ostatnio zmieniony przez Adanoses : 14-08-2014, 21:01

  3. Reklama
  4. #93

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @up
    Na ile dni tak w ogóle masz ten voucher ?

  5. #94

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Morlok12 ;

    Ja mam na 85 dni + 3, czyli 3 dni expa 4x, a pozniej 3x, a pozniej 2x jak premium stamina zejdzie :)

  6. #95

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mentoll napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Morlok12 ;

    Ja mam na 85 dni + 3, czyli 3 dni expa 4x, a pozniej 3x, a pozniej 2x jak premium stamina zejdzie :)
    No i dlatego powinni zablokować vouchery na nowych serwerach ...

  7. #96

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Morlok12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Na ile dni tak w ogóle masz ten voucher ?
    70 dni ~


    Cytuj Mentoll napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Morlok12 ;

    Ja mam na 85 dni + 3, czyli 3 dni expa 4x, a pozniej 3x, a pozniej 2x jak premium stamina zejdzie :)
    Nieźle, nie wiedziałem że te 3 dni się mogą nałożyć z innym voucherem, sprawdzone to ? bo mi się wydaję że się to po prostu sumuje i masz 88 dni x2
    @Mentoll ;

    @edit
    Faktoza tak to właśnie działa znalazłem o tym info :d
    Ostatnio zmieniony przez Adanoses : 14-08-2014, 22:17

  8. #97

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Adanoses napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    70 dni ~




    Nieźle, nie wiedziałem że te 3 dni się mogą nałożyć z innym voucherem, sprawdzone to ? bo mi się wydaję że się to po prostu sumuje i masz 88 dni x2
    @Mentoll ;
    @Adanoses ;

    Tak nakładają się, jestem pewny na 100% na t.com o tym czytalem

  9. #98

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Adanoses napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam i się będę cieszył jak pozostaną przy swoim stanowisku że vouchery będą bo po prostu nie mam tyle czasu na grę co kiedyś
    Jak pozostaną to są idiotami (w to akurat nie wątpie). Co oni chcą wynagrodzić na serverze który nie istniał podczas problemów? Te vouchery to przegięcie!

    Nie rozumiem też takich ludzi co piszą, że nie mają tyle czasu na grę co kiedyś więc gra powinna być łatwa,szybka i przyjemna. Sam też nie mam czasu na grę bo po prostu się starzejemy wszyscy. Jednak to nie oznacza, że gra musi być łatwa. Po prostu wszyscy będą mieli proporcjonalnie niższe levele i tyle w temacie. Zamiast 100 będziesz miał 80, levele będą niższe a twoja postać równie tyle warta co teraz jakiś 300 lvl na gówno servie.

  10. #99

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dokładnie, jak można dawać szybszy exp na nowym serwerze na którym jeszcze nie było lagów.
    Zresztą Adonoses nie tylko ty teraz masz mniej czasu na grę, mimo to nie usprawiedliwia tego ,że inni powinni mieć 4x exp dlatego bo nie mają czasu żeby grać...

  11. #100

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Silverdwa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak pozostaną to są idiotami (w to akurat nie wątpie). Co oni chcą wynagrodzić na serverze który nie istniał podczas problemów? Te vouchery to przegięcie!

    Nie rozumiem też takich ludzi co piszą, że nie mają tyle czasu na grę co kiedyś więc gra powinna być łatwa,szybka i przyjemna. Sam też nie mam czasu na grę bo po prostu się starzejemy wszyscy. Jednak to nie oznacza, że gra musi być łatwa. Po prostu wszyscy będą mieli proporcjonalnie niższe levele i tyle w temacie. Zamiast 100 będziesz miał 80, levele będą niższe a twoja postać równie tyle warta co teraz jakiś 300 lvl na gówno servie.
    Po części masz rację ale przewiduję że serwer na początku będzie tak zapchany że przy normalnym expie x1 może to iść jak krew z nosa i pewnie zadziała trochę zniechęcająco a chce tam pograć dla zabawy a nie męczyć jakiś lvl w miarę żeby się fajnie grało miesiącami

  12. #101

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adanoses napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po części masz rację ale przewiduję że serwer na początku będzie tak zapchany że przy normalnym expie x1 może to iść jak krew z nosa i pewnie zadziała trochę zniechęcająco a chce tam pograć dla zabawy a nie męczyć jakiś lvl w miarę żeby się fajnie grało miesiącami
    Już bez przesady jak ktoś wie gdzie expic to lvl będzie szedł szybko, tylko największy problem będzie z wbiciem 8 lvla :>

  13. #102

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Morlok12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Już bez przesady jak ktoś wie gdzie expic to lvl będzie szedł szybko, tylko największy problem będzie z wbiciem 8 lvla :>
    A tam teraz to i 8 lvl wpadnie szybko ;)

  14. #103

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adanoses napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tam teraz to i 8 lvl wpadnie szybko ;)
    Jeżeli będą mieć niektórzy exp 4x na starcie to w to nie wątpie ,że wyjdziecie szybko z rooka mimo ,że bedzie masa ludzi osób na nim ...

  15. #104

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,254
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Adanoses ;

    Zapoznaj się z tym questem od 1 lv. Ponoć w 30 min można wbić 8 nie zabijając potworkow :D

  16. #105

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Właśnie przez takich płaczków w Tibii powstałą inflacja leveli. Wszyscy chcą aby łatwiej, a jak wiemy nie na tym ta gra polegała w czasach swojej świetności. Teraz macie łatwo a narzekacie i chcecie jeszcze łatwiej. 1x expa na Tibii 10.5~ to ma byc trudno? Wróciłbym teraz i mogłbym sie założyc ze 100 level wbiłbym w nie dłuzej niż miesiąc. Powstalo tyle nowych respów, że na dobrą sprawe to przy 700 graczach prawie każdy ma swój resp.
    Niższe levele, trudniejsza rozgrywka = większe emocje, większa rozrywka. A nie voucher 4x 100lvl w tydzień albo mniej...
    A potem narzekajcie, że Cipsoft zły jak co drugi chce tylko vouchera, 4x expa i takie tam.

    Gram na otsie 7.4, jest ok 300 osób. Żeby wbić jeden poziom na 110~rp potrzeba ok 6godzin przy 2x expie, w te wakacje wbilem na brata postać na realu którą ma na jakimś non pvp, miał właśnie powiększony exp. Poziom wbiłem z 97 na 99 w jakieś 40min? może mniej... Tylko co z tego? Większą przyjemnośc sprawia posiedzenie dłuzej niż te bezsensowne levelowanie gdzie po tygodniu ktoś odskakuje o 50 czy 60 poziomów.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Nowe swiaty - retro i non- pvp w środę za tydzień
    Przez Ninja Deruz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 02-02-2019, 11:29
  2. Hydera - szukam polaków !
    Przez teillman w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-02-2015, 04:26
  3. Kogoś do gry na Quilia lub Hydera
    Przez Ardici w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 18-08-2014, 15:58
  4. Odpowiedzi: 98
    Ostatni post: 08-10-2013, 05:03
  5. n-pvp, fieldy i nowe możliwości
    Przez 2Fast4You w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 28-07-2010, 18:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •