Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Nowe rzeczy do kupienia za $ i nowe animacje

  1. #1
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Nowe rzeczy do kupienia za $ i nowe animacje

    Zgodnie z newsem na tibia.com wraz z dzisiejszym server save'm wprowadzone zostaną zapowiedziane zmiany grafiki (animacje ognia, wody etc)

    Poza tym, wprowadzają nowe rzeczy do kupienia za prawdziwe pieniądze, miedzy innymi 'express' transfer ktory pozwala przeniesc postac ponownie bez czekania 6 miesięcy (ale jest drozszy) oraz nowe mounty do zdobycia tylko za pieniadze

    w komentarzu Mirade pisze rowniez ze nie planuja wprowadzac zadnego ekwipunku ani voucherów za $ ale mogą wprowadzic inne outfity, mounty itp
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 22-07-2014, 10:33

  2. #2
    Avatar Mexy
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    187
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Wszystko spoko, ale mogliby już serwery uruchomić. :P

    Btw. Zastanawiam się nad EWENTUALNYM kupnem któregoś ze skorpionów. ^^ ( no-life)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja też, ceny wyglądaja jednak na masakrycznie duze wiec pewnie sobie odpuszcze. Sam news wyglada spoko i nie przeszkadza mi zupelnie ale post Mirade jest bardzo niepokojący.
    Kilkakrotnie podkreśla, że nie planują wprowadzać niczego dającego 'significant' 'competitive' czy 'noticeable' advantage (podkresla ze nie wprowadza nic dajacego istotna, zauwazalna przewage)
    Do tego mówi ze w przyszlosci moga pojawic sie inne mounty, outfity ale takze nie obiecuja ze nie bedzie to cos wiecej, boje sie ze moga sprowadzic gre lekko w kierunku p2w....

  5. #4
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cipsoft sie sprzedal xDD poty mozna kupic i blessy za $ do tego maja dodac addony i mounty jeszcze... pewnie dadza mage addon full z feru hatem bo to przeciez nic nie daje tylko achievmenta!!! xDD gg wp ludzie co maja feru haty niedlugo bedzie second promotion

    @edit
    Najlepsza rzecza jest to ze nawet jak beda mieli 500 stron sprzeciwu na forum od graczy 100% anty to i tak zrobia to ;x powinni wrocic do starej tibi a nie isc do przodu bo niszcza cala zabawe ;/ to jest smiechawa za rok-dwa bedzie 9 tysiecy graczy gralo?
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 22-07-2014, 10:54

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Toxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też, ceny wyglądaja jednak na masakrycznie duze wiec pewnie sobie odpuszcze. Sam news wyglada spoko i nie przeszkadza mi zupelnie ale post Mirade jest bardzo niepokojący.
    Kilkakrotnie podkreśla, że nie planują wprowadzać niczego dającego 'significant' 'competitive' czy 'noticeable' advantage (podkresla ze nie wprowadza nic dajacego istotna, zauwazalna przewage)
    Do tego mówi ze w przyszlosci moga pojawic sie inne mounty, outfity ale takze nie obiecuja ze nie bedzie to cos wiecej, boje sie ze moga sprowadzic gre lekko w kierunku p2w....
    Imo wprowadzą vouchery na exp x2 prędzej czy później, to dla nich byłby OGROMNY przypływ gotówki, porównajcie sobie ile aktualnie gra ludzi, gdy jest double exp, a ile kiedy go nie ma.
    Mówili tak samo, że pewnie nigdy nie wprowadzą czegoś takiego jak "sklep" za rl money, a tu dodali mounty (które swoją drogą dają większą przewagę, bo chyba napisane, że większy speed boost lekko jest za te płatne), mogą dodać outfity itp.
    Wiadomo mi to nie przeszkadza, w większości gier mmo za wygląd się płaci, tak samo za wierzchowce więc pomyśleli spoko.

    Ale serio jak dla mnie vouchery jakieś to tylko kwestia czasu.
    Ogólnie powinni zmienić trochę tibię, dodać maksymalny level (tak koło 200 czy 300) i wtedy takie vouchery mogłyby spokojnie funkcjonować. Wiadomo każdy 200 czy 300+ byłby pokrzywdzony ale cóż... Tej grze przydałby się reset postaci i zaczęcie jej "od nowa" z lekko trudniejszą wersją rozgrywki.
    Zobaczymy co planują nam dodać w przyszłości.


    @Up
    Dam sobie jaja uciąć, że będą to inne outfity, a nie te, które możesz zrobić w grze.
    Druga sprawa, dam sobie jaja uciąć, że nie będzie za nie żadnych achievmentów tak samo jak nie było za outfit, który był dodawany do pacc. :)
    PS. gdzie widzisz potiony za kase czy coś hehe.



    Mounty, grafika zajebana z tibiopedia.
    Ostatnio zmieniony przez Funciek : 22-07-2014, 10:53

  7. #6
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cipsoft sie sprzedal xDD poty mozna kupic i blessy za $ do tego maja dodac addony i mounty jeszcze... pewnie dadza mage addon full z feru hatem bo to przeciez nic nie daje tylko achievmenta!!! xDD gg wp ludzie co maja feru haty niedlugo bedzie second promotion
    Eh człowieku widzę, że angielski jest dla ciebie za trudny. Jeśli będą wprowadzać więcej outfitów/mountów to tylko takie których nie da się zdobyć w grze. Co do blessów i potionów to napisali tylko ze coś takiego mogłoby pojawić się w przyszłości.

    Co nie zmienia faktu ze nadal jest to bardzo niepokojące i mam nadzieje ze to nie nastanie.

    Cytuj Funciek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mówili tak samo, że pewnie nigdy nie wprowadzą czegoś takiego jak "sklep" za rl money, a tu dodali mounty (które swoją drogą dają większą przewagę, bo chyba napisane, że większy speed boost lekko jest za te płatne), mogą dodać outfity itp.
    ehhh.. nic takiego nie ma napisane, jest napisane jest wlasnie ze wszystkie mounty daja taki sam speed
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 22-07-2014, 10:57

  8. #7
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Widze ze slabo z biznesem, jesli musza wprowadzac jakies zalosne platne mounty, a te niemozliwe do wylaczenia reklamy prema w grze to juz sa komiczne, widze coraz gorzej i sie nie ucza no ale coz dalej bede gral ;d

  9. #8
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Birdman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a te niemozliwe do wylaczenia reklamy prema w grze to juz sa komiczne
    wszyscy o tym trabia a ja tego nie mam? mozecie mi zrobic screena?
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

  10. #9
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszyscy o tym trabia a ja tego nie mam? mozecie mi zrobic screena?
    Jak masz/miałeś pacca to nie będziesz tego widział, więc nie widzę problemu. Mogliby się zająć naprawą debugów zamiast robić super mounty po 30 ojro.

  11. #10

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Żółw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszyscy o tym trabia a ja tego nie mam? mozecie mi zrobic screena?
    Prawdopodobnie dlatego, że masz pacc, zrób sobie konto, które nigdy nie miało i zaloguj się do gry.
    Widać to również, jak masz mało dni pacc, ale na szczęście da się ukryć.

  12. #11
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Toxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Eh człowieku widzę, że angielski jest dla ciebie za trudny. Jeśli będą wprowadzać więcej outfitów/mountów to tylko takie których nie da się zdobyć w grze. Co do blessów i potionów to napisali tylko ze coś takiego mogłoby pojawić się w przyszłości.

    Co nie zmienia faktu ze nadal jest to bardzo niepokojące i mam nadzieje ze to nie nastanie.



    ehhh.. nic takiego nie ma napisane, jest napisane jest wlasnie ze wszystkie mounty daja taki sam speed

    No tak bo slowo PEWNIE to tam dodalem zeby ladnie wygladalo nie? A skoro planuja dodac poty i blessy za $ to dodadza zakladajac ze nie planowali dodawania rzeczy ktore mozna uzywac w grze za $

  13. #12
    Avatar edek2_1932
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,559
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Interes sie słabo kręci to dodają jakieś mounty.

    I tak dzięki boterom coś jeszcze im się to kręci, bo bez nich to lipa by była.

  14. #13
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    swoją drogą co do ferumbras hata to nawet by mnie zmiana ucieszyla
    obecny system jest strasznie idiotyczny, hata zawsze dostają ciągle te same osoby, większość z nich po prostu wybotowane high level, co widać np. na olympi

  15. #14

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak bo slowo PEWNIE to tam dodalem zeby ladnie wygladalo nie? A skoro planuja dodac poty i blessy za $ to dodadza zakladajac ze nie planowali dodawania rzeczy ktore mozna uzywac w grze za $
    Hehe no tak przecież lepiej kupić kasę na poty i blessy na allegro.
    :P;p;p:P:p;xD

  16. #15
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Toxik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    swoją drogą co do ferumbras hata to nawet by mnie zmiana ucieszyla
    obecny system jest strasznie idiotyczny, hata zawsze dostają ciągle te same osoby, większość z nich po prostu wybotowane high level, co widać np. na olympi
    Tylko, że tak było od zawsze. Jak ktoś go nie zwałował, co na starym systemie bez przechodzenia było trudne, to dostawała go główna gildia. Taki urok.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. CorelDRAW x3 animacje (obrotomierz)
    Przez Motocross w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 23-10-2014, 17:26
  2. Animacje dla dorosłych
    Przez Hardware w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 27-09-2014, 10:07
  3. Różne animacje - spis
    Przez Skazaniec w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 02-09-2012, 23:37
  4. League of Legends Animacje Irelia
    Przez -=]Kropek[=- w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-05-2012, 14:01
  5. Heart bp był do kupienia wczoraj :>
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 16-02-2010, 15:42

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •