Reklama
Strona 329 z 1069 PierwszaPierwsza ... 229279319327328329330331339379429829 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,921 do 4,935 z 16031

Temat: Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!

  1. #4921
    Avatar Zary
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -
    Wiek
    30
    Posty
    674
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Aktualnie Ek'a skilluje to można Magiem poszaleć ;D




  2. #4922
    Avatar TanieWino
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    96
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    TanieWino napisał
    Tibianic miał przez ostatnie pół roku (wcześniej nie wiem bo nie obserwowałem) sporą ilość aktywnych graczy jak na tego typu serwer (brak botów/płatny premium). Dzięki braku resetów gracze zaczęli się tutaj mocno schodzić. Ale czy to nie była ich recepta na sukces?:) Czy aby ich kolejny pomysł nie jest trochę strzałem w kolano?
    Ale przecież nie ma i nie będzie żadnego reseta. Tylko drugi, osobny serwer, z niższymi rate'ami.
    No tak, ale mamy sytuacje taka, że gracze odchodzą z pierwszego serwera który mógł by być wieczny. A jak tak dalej zacznie spadac ilość graczy to za chwile nikt tam nie bedzie grał a nowy serwer nie koniecznie musi być taki świetny. Może się okazać, że niewypali i czy wszyscy wrócą grać na pierwszym?

  3. Reklama
  4. #4923
    Avatar Achilles'
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    327
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Powiem wam jaka będzie historia. Teraz na Tibianicu będzie pkowanie, rewolucje cenowe, ludzie będą sobie robić lipę charami, p-rose pójdą bardzo dużo w górę, na allegro pojawi się wiele ofert ze sprzedażą itemów. Cały rynek będzie kompletnie zdestabilizowany. W sumie już się to zaczęło. Wystarczy zobaczyć róże. Ilość graczy spadnie może nawet do 100 online. Wszyscy się napalą na nowy server, więc będą używać starego do bogacenia się po to żeby kupować na nim premium rose, które będą używać na nowym serverze oraz na jakiś czas stary Tibianic przejmie funkcje fun servera. Jak ten nowy wystartuje (o ile wystartuje) to w pierwszych dniach będzie 500 online. Każdy będzie chciał się wbić do topki. Minie trochę czasu i zaczną się pierwsze wary, pierwsze hunty, paymenty, random pk, uh trapy, deady na 50+, bany. Wtedy ludzie zrozumieją, że nie mają czasu grać miesiąc żeby odrabiać straty i wrócą na starego Tibianica. Tibia 7.4 w wydaniu klasycznym jest super ale jak jest x2. Pamiętam, że serio nie było tak kolorowo w tamtych czasach. Każdy zazdrościł 50lvl knightowi, który jakimś cudem domęczył do 80/80, bo inne profesje były wiecznie bez kasy. Na level nie szło jak na Tibianicu 2k boltów, tylko 4k. Nie 20plecaków GFB, tylko 40. Nie 50 plecaków UH, tylko 100. Robienie ich niestety nie zajmowało 2 tygodni, tylko 4. No ale to tak tylko piszę. Pożyjemy, zobaczymy. Nie mam bólu dupy o nowy server, jeżeli ktoś chce grać na nowym to niech sobie gra. Wkurza mnie tylko fakt, że zrobił się taki burdel. Ludzie rzucają hejty na stary serv, ceny są kompletnie z kosmosu, liczba online spadła. Jak na razie same "korzyści" z informacji, która tak naprawdę jest zwykłym proporsalem. Iryont może się jeszcze milion razy rozmyślić i namyślić na kolejny milion przeróżnych rozwiązań. No ale ok.

    W końcu 80 dist:
    Załącznik 324442

  5. #4924
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj TanieWino napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak, ale mamy sytuacje taka, że gracze odchodzą z pierwszego serwera który mógł by być wieczny. A jak tak dalej zacznie spadac ilość graczy to za chwile nikt tam nie bedzie grał a nowy serwer nie koniecznie musi być taki świetny. Może się okazać, że niewypali i czy wszyscy wrócą grać na pierwszym?
    Ale pierwszy serwer będzie wieczny tak czy siak.
    Jak się chce rozwijać, to trzeba zrobić jakiś krok naprzód. Nie widzę powodów, dla których nowy serwer miałby nie wypalić. Tibianic ma już wyrobioną taką markę, że zainteresowanie będzie duże. Jedynie te płatne klucze na pierwsze 2 tygodnie mnie zastanawiają, czy to dobry pomysł, bo może trochę ludzi zrazić na starcie.
    No i wg mnie to był błąd, żeby już teraz o tym mówić. Trzeba było poczekać, aż wszystko będzie gotowe i wtedy ogłosić z dokładnym info i datą. A nie "może ze miesiąc, może za dwa", ludzi zniechęca ta niepewność i panikują. Do tego teraz, co najmniej do momentu aż serwer wystartuje, będzie chaos na starym, jak kolega wyżej napisał.
    Spadek liczby graczy na starym serwie jest nieunikniony, bo w zasadzie to oba serwery są dla siebie nawzajem konkurencją i na wygranej pozycji zawsze jest ten startujący, bo świeży start, wyścig o bycie w top itd. Ale tibianic istnieje już tyle czasu, że można spokojnie myśleć, co będzie za rok, a nie tylko w tym momencie. Wg mnie powolutku, stopniowo populacja powinna się wyrównywać. Na starym będzie bardzo mało, ale potem będzie powolutku rosnąć, a na nowym odwrotnie - w pierwszych tygodniach/miesiącach dużo i powolny spadek. Aż dojdzie do momentu stabilizacji. A łączna populacja obu serwerów powinna być wtedy sporo wyższa niż tego jednego teraz, bo ten nowy start przyciągnie sporo nowych graczy. Podobnie było kiedyś z tibianikiem high rate, też ostatecznie przyciągnął trochę ludzi i między innymi dzięki temu low rate się później rozwinął z 30 online do 300+.
    Aha, no i trochę ludzi będzie grało i tu i tu, bo będzie można być online na dwóch serwerach, po jednym charze na serwer, nawet postaciami z tego samego konta. Więc nie ma co panikować, że liczba graczy spada teraz, tylko cierpliwie czekać.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 23-11-2014, 01:52

  6. #4925
    Avatar sp0x
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    160
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mi się wydaję, że to dzięki niemu ze 100 osób spadło do 30.

  7. #4926
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ktoś może w kilku zdaniach opisać o co chodzi z jakimś 'nowym serwerem' i mnie otagować?





  8. #4927
    Avatar Master DziKu
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    1,041
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś może w kilku zdaniach opisać o co chodzi z jakimś 'nowym serwerem' i mnie otagować?
    @Filia the Dragon ;

    http://tibianic.org/forum/topic/13833/1/

    If I had to open one it would have to meet following conditions (non negotiable):

    1) Multi world website supporting both worlds.
    2) Accounts shared between servers (same goes for premium time, so one purchased premium on any server = premium for both servers).
    3) Names shared between servers (you can't create the same name on new server as someone else on the old server).
    4) The server would be hosted in the same location (Europe).
    5) It would be super low-rate (0.5x compared to the current server).
    6) The new server would be locked with paid key for first two weeks to avoid massive depopulation of the current server.
    7) Both servers would be exactly the same in terms of map, scripts, and quests to avoid leaving one server behind of updates. Thanks to that, both servers would be updated with new contents at the same time.
    8) In case of failure both worlds be immediately merged thanks to multi-world support (no collisions).

    However, I have currently a lot of work with new website, patch, and the client itself. I'm not sure about the new server itself, but if it was about to happen I would have to implement keys (point 6) as soon as possible, and that is in matter of one week. Also, it would be pointless to start the new server after new year while having the whole Christmas free from work, so I would have to really speed things up.

  9. #4928
    Avatar Zary
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    -
    Wiek
    30
    Posty
    674
    Siła reputacji
    15

    Domyślny







    Ostatnio zmieniony przez Zary : 23-11-2014, 11:23

  10. #4929
    Avatar EliteSonGGo
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Tomaszów Maz
    Posty
    572
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak bym grał na dwa tibianic'i (na lapku + virtual box) to mogę wyłapać bana czy to legalne?
    Cytuj Grudzioh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ze 2-3 lata temu szedlem ulica i jakis cwel wylal na mnie chyba cala wanne przez okno(dodam, ze bylo chyba dosc podobnie pogodowo jak teraz[zima]). Nie powiem zeby mnie to specjalnie bawilo. Nie sadze tez by mu sie to oplacalo bo wybilem mu okno.

  11. #4930

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    404
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jak użyjesz na którymś VPN to szanse są, ale bardzo małe.

  12. #4931
    Avatar Dymek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Piła
    Wiek
    31
    Posty
    1,310
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Coś tam czytałem że będzie można grać jednocześnie ja jednym i drugim serwerze.

  13. #4932

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    201
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Nie trzeba używać żadnych VPN/MC, bo będzie możliwość grania jednocześnie na dwóch serwerach.

  14. #4933

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    404
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jemu nie chodzi o stary i nowy serwer tylko MC :D

  15. #4934
    Avatar Shuricanaa
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Raków
    Posty
    383
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Wildhells napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie trzeba używać żadnych VPN/MC, bo będzie możliwość grania jednocześnie na dwóch serwerach.
    Dokładnie, dlatego radzę uważać wszystkim na pkerów w pierwszych tygodniach, jeżeli myślicie, że będziecie robić runki. Pewnie sporo osób będzie próbowało przeszkadzać

  16. #4935
    Avatar Funfel1
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Nowa Sól
    Posty
    171
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ktoś chętny na crusader helmet quest? msg w grze Funfel

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Oldschool Tibia - Medivia Legacy
    Przez daarko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 26-03-2020, 12:33
  2. Medivia Medivia Legacy [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6745
    Ostatni post: 19-05-2018, 10:36
  3. Medivia Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą! [stary]
    Przez Master DziKu w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 15253
    Ostatni post: 16-07-2014, 12:28
  4. Tibianic [7.4]. Oldschool pełną gębą!
    Przez Thaz w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 1548
    Ostatni post: 24-07-2011, 11:00
  5. Tibianic 7.4 Oldschool pełną gębą
    Przez SlitasneZebro w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 656
    Ostatni post: 05-04-2011, 13:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •