Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 67 z 67

Temat: Piteq & Epic Inferna

  1. #61

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Świdnica
    Wiek
    29
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie widzę żadnej zależności w lvlu a blessach jeżeli kosztują 5k na 20 lvlu to czemu ich nie kupić, poza tym to inferna tu każdy ma blessy.
    Ludzie którzy nie mają blessów przestają grać po 3 dniach... widzisz tak samo moge sobie rzucać liczbami jak ty.

  2. #62
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie zrozumieliśmy się.

    Wcześniej na blessy mógł pozwolić sobie ktoś kto ma kasę, sam tam grałem i wiem, że padając czasem dziennie 3-4x traciłem na twista ok 70k, na tamte czasy na infernie to całkiem niezła sumka.
    W tym momencie 70k to grosze, ludzie padając po 15x dziennie i nic sobie z tego nie robią, nie da sie po prostu zgnoić człowieka zabijając go.

    "to inferna tu każdy ma blessy"

    No właśnie to "dzisiejsza inferna" tu każdy ma blessy :)

  3. Reklama
  4. #63

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jezu clauf, jakim Ty jestes okropnym głąbem :O
    Cytuj clouf napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kto powiedział że ceny allegro są rzeczywistymi cenami golda, do dziś ludzie tak robią że sprzedają 10k za cene 100k żeby ludzie się pomylili.
    to ja bede sprzedawal moze myszke do komputera z tesco za 1500zl i gdy jakis dzieciak z zespolem downa da sie oszukac to bedzie potwierdzalo, ze te myszki są warte 1500złotych?

    Ja sam gralem na infernie sporo lat, sprzedawalem kase notorycznie od 3lat do jednego roku temu, gdy skonczylem juz gre. W wojnie bylem przez caly czas mojej gry i dokladnie widzialem jak kazda zmiana wprowadzana przez cipsoft oddzialywala na wartosc pieniedzy, na to ile ludzie mają pieniedzy, na zapał graczy do grania. A w momencie otworzenia calvy i calvery to juz w ogole byl koniec inferny i dolery dla mnie, to byl poprostu niemozliwy błąd. Zasady hardcore pvp calkowicie przestaly miec znaczenie, KAZDY moze sobie teraz pozwolic na robienie czego sie chce, NIKT nie ma tam wladzy. Bo jak mozna miec wladze, jak Tobie zebranie teamu na zabicie kogos zajmie wieksza ilosc czasu niz osobie zabitej na odrobienie lvlu i kasy? W sumie o kasie nie ma co mowic, bo jest ona tam teraz BEZWARTOSCIOWA :) Kazdy przyglup nieumiejący grac moze wejsc na allegro/ebaya/kupic paccscrole i posprzedawac na markecie i miec ponownie hajsu na miesiace grania i kozaczenia.
    Przeciez juz na infernie nie gra kompletnie nikt ze starych graczy, ktorzy byli naprawde przezajebisci w tej gierce i super przyjemnie sie z nimi gralo bez zadnych nerwów. Został tam tylko Zior, ktory logowal sie raz na dwa dni na zasadzie pozabijania baranów nieumiejących grać. Czyli tak jakby sobie gral na pierwszym lepszym war otsie :) chociaz ponoć teraz i on juz zrezygnowal z inferny, bo te dzieciaki, które pozostaly w uzaleznieniu od tej gry, nie mogac sobie z nim poradzić to mass reportowali go ;p no wiadome, ze bocil ale wiesz kto tam gra bez bota? Moze Twoim 80lvlem grasz bez bota i spoko Ci to idzie, to samo Twoi znajomi. Ale gdy sie wybijesz to zobaczysz, ze procz Bubixila, to nie ma ANI JEDNEJ osoby juz na infernie nie mającej przynajmiej healingu z bota. A 80% ma 5cashmakerow na boku ;)
    Dawniej wszystko obracało sie w okol obawy przed straceniem calego lvla po dedzie i 100k, ktore byly zajebistymi pieniedzmi. Ja jeszcze przed powstaniem calvy i calvery spokojnie hajs sprzedawalem po 120zl/1kk, to bylo sporo pieniedzy i ludzie takie 50k sobie szanowali. A zanim wprowadzili pacc scrolle to dostawalem ~60euro za 1kk i wtedy to juz w ogole jak kogos zabilem dwa razy to skruszony pisał, co ma zrobic. Teraz juz nie ma czegos takiego, jest tam wysyp dzieciaków i napinaczy. Nie da sie poprostu przyjemnie grac bez nerwów, przeciez jak konczylem gre i ktos mi wbijal na expa to juz przestalem nawet probowac pisac zeby wyszedl bo to nie mialo sensu ;p zaczelo to wygladac jak na non pvp - chcesz komus dowalić? Postaw 5 charow na jego expowisku, bo inaczej nic nie zrobisz :]

    Takze przestań się łudzić, ze inferna i te nic nie warte zasady hardcore pvp są cos warte - bo nie są. Nigdy nie bedziesz mial satysfakcji z gry takiej, jaką moga dostac ludzie na retro serwerze. Wkoncu to zalosne zabijanie 60lvli Ci sie znudzi i wtedy sobie uswiadomisz, ze nigdy nie bedziesz mial tej przyjemnosci jaka bedzie na retro. Chociaz tam tez nigdy nie zostanie osiagniete to co bylo na starym pvp w tibii to przynajmiej bedzie duzo zajebisciej niz na takiej infernie z pvp blessem i nikim inteligentnym do grania.
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  5. #64
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    otóż to

  6. #65

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Świdnica
    Wiek
    29
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny


    Ostatnio zmieniony przez clouf : 17-08-2014, 09:47

  7. #66
    Avatar Piteq666
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    537
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No i zaczelo sie. Voucher na 3 dni aktywowany, pacc kupiony wczoraj po poludniu.





































    frag na aurorze, 54ed loot :demonka spellbook+2, 60 sd, 150 smp



    Cytuj koki154 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    My expimy wiec wygralismy [wara] ...

  8. #67
    Avatar Krychu196
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Cieszyn
    Posty
    390
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    dsm raz na 5000 frostow i na awans spadl xDDDDDD graty

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Blanteq & Psiapsiolki- Inferna
    Przez Blanteq w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 3355
    Ostatni post: 10-04-2018, 17:10
  2. Wymienię 70zl steam na 1000v-dolców epic games
    Przez Helluxzi w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 04-04-2018, 17:44
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 10-01-2013, 19:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •