Reklama
Strona 5 z 6 PierwszaPierwsza ... 3456 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 90

Temat: Samochód do 20-23 tys. ~

  1. #61
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Co do 407, większość jest poflotowa więc przebieg będzie oscylował w granicach 250-300 tyś o ile Cie to nie odstrasza. Do tego wszystkie ogłoszenia mają typowy handlarski przebieg oscylujący w okolicach 200 tyś, śmiać mi się chce jak to widzę...
    5!
    Z całgego serca nie polecam 407. Kumpel ma 407 i cos mu sie porobiło z filtrem cząsteczek stałych, i ładnie płacił, ja bym sie nie ładował w samochód z tymi filtrami.

  2. #62

  3. Reklama
  4. #63
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://allegro.pl/bmw-530d-m-pakiet-...444933439.html
    Dobra specem odnośnie bmw nie jestem, ale coś mi nie gra. Kiera od mpakietu, gałka też. Przypadkiem podsufitka nie powinna być czarna?

  5. #64
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Rozkoduj sobie VIN to się dowiesz z czym wyjechała z fabryki. Mógł ktoś wziąć kierownice i gałke jako opcje, lub po prostu dokupić i wymienić później przecież to prościzna ;)

  6. #65
    Avatar Don Corleone
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    34
    Posty
    1,438
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    http://otomoto.pl/opel-vectra-vectra...C33801197.html
    niezawodny silnik, tani w utrzymaniu. Ładnie wygląda. Ja sam się przymierzam do kupna takiego samego.

  7. #66
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj t0bby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra specem odnośnie bmw nie jestem, ale coś mi nie gra. Kiera od mpakietu, gałka też. Przypadkiem podsufitka nie powinna być czarna?
    czarna podsufitka w beżowym wnętrzu? takie jaja stylistyczne to może łada robi, ale na bank nie bmw xD

  8. #67
    Avatar Visioon
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    znienacka
    Wiek
    30
    Posty
    1,435
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://otomoto.pl/mazda-rx-8-C33941092.html

    Chyba nie wygląda zbyt ekonomicznie, musisz sprawdzić bo ja nie mam zbyt komfortowego widoku w telefonie. Wnetrze ma calkiem bogate chyba ( widzę polowe tekstu, zdjecie i cene, nic wiecej, zeby hejtów nie bylo...)

  9. #68
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Samochod na rok, pozniej generalny remont silnika lub wymiana. Fajne autko, drogie w utrzymaniu i niskie ceny sa mocno zludne.
    Na pewno jeden z najgorszych pomyslow polecenia tego do codziennej jazdy. Dobre autko "na niedziele".

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No kurwa! Piekna Bunia.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 24-07-2014, 13:55
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #69
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Don Corleone napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://otomoto.pl/opel-vectra-vectra...C33801197.html
    niezawodny silnik, tani w utrzymaniu. Ładnie wygląda. Ja sam się przymierzam do kupna takiego samego.
    Silnik jest niezawodny, bo fiatowski. Cała reszta to gówno i nie polecaj tego chłamu ludziom, bo potem będzie im smutno, że ich mode zrobił w konia.
    Cytuj Visioon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://otomoto.pl/mazda-rx-8-C33941092.html

    Chyba nie wygląda zbyt ekonomicznie, musisz sprawdzić bo ja nie mam zbyt komfortowego widoku w telefonie. Wnetrze ma calkiem bogate chyba ( widzę polowe tekstu, zdjecie i cene, nic wiecej, zeby hejtów nie bylo...)
    Wankiel zabił to piękne auto. Rzekomo można bez problemów włożyć tam wiele silników, które mają sens, ale to trzeba liczyć sporo kasy.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No kurwa! Piekna Bunia.
    Kupiłbym, ale boję się, że go nie utrzymam.

    Z ciekawości - ile mniej więcej na rok trzeba w taką włożyć? Nie mówię o paliwie.
    @Justakas ; @Master ; @twardy ;

  11. #70
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja w moją przez ostatni rok włożyłem tylko filtry, olej, klocki tylne z czujnikiem no i wiadomo OC/ przegląd. A jedyną usterkę jaką miałem to przerdzewiały mi przewody hamulcowe tylne i schodził mi płyn. Rozkreciłem, kupiłem cięte na metry miedziane przewody, płyn i cała naprawa kosztowała jakieś 50zł.

    Mniej więcej powiedział bym, że tyle co w każde inne auto ;) Dopiero jakieś poważne usterki mogą być faktycznie drogie. Zresztą tych aut jest od groma i części nowych/używanych/zamiennych jest jeszcze więcej.

  12. #71
    Avatar Kilasmus II
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Krakow
    Posty
    374
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa mac, gdybym mial teraz do rozwalenia z 30kafli to bralbym bez namyslu :33333333333

  13. #72
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kolorowo to może wszystko wyglądać, trzeba byłoby się przyjrzeć z bliska temu, bo kupić gruza, to łatwo, a poźniej będą narzekania, że oprócz podstawowych spraw, filtry, oleje, klocki itd trzeba robić, nie ma reguły ile rocznie się wsadzi. Można wpakować 5k albo 25, wszystko zależy od egzemplarza i właściciela.

  14. #73
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Pierwsze to ją trzeba dobrze oglądnąć bo widzę już się paru napaliło jak na milion dolarów. Jeszcze się okaże, że taką igiełką jak na foto nie jest. Chociaż na zdjęciach stan na prawdę ładny ;)

    http://allegro.pl/e39-530d-244hp-561...448286148.html
    )_
    To też ładnie wygląda ale wiadomo jak to samochody po różnych tuningach nie wiadomo gdzie robionych ;)
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 24-07-2014, 16:54

  15. #74
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolorowo to może wszystko wyglądać, trzeba byłoby się przyjrzeć z bliska temu, bo kupić gruza, to łatwo, a poźniej będą narzekania, że oprócz podstawowych spraw, filtry, oleje, klocki itd trzeba robić, nie ma reguły ile rocznie się wsadzi. Można wpakować 5k albo 25, wszystko zależy od egzemplarza i właściciela.
    Powiedział bym jeszcze, że wszystko zależy od szczęścia. Możesz dostać auto od pasjonata i za kilka tysięcy pójdzie ci turbina albo skrzynia, u mnie wszystko w aucie śmiga może za rok będzie remont przez te nieszczęsne klapki. Nowe auta nawet się pierdolą prosto z salonu także co poradzić :P

  16. #75
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ale jakichs typowych wielkich wad nie ma. Jak to diesel pewnie ma miliard przebiegu, ale jesli byl eksploatowany wlasciwie to nic sie nie powinno psuc. Narzekaja ponoc troche na zawieszenie, ale jakie sa koszta wymiany i co z tym mozna zrobic ja nie wiem. Diesel czyli turbo moze byc zajechane, koszt regeneracji to masz ok 1200-1500 pln zapewne, nowe to koszt ponad 3k. Wiadomo jak to jest jak cos jebnie typu turbo, wtryski, dwumasa, sprzeglo to musisz sie liczyc z kosztami na kilka tysiecy, ale po za tym auto godne polecenia. Jesli bedziesz jechal obejrzec to lepiej zabierz ze soba kogos kto sie naprawde na tym zna bo wiekszosc problemow (tych powaznych) mozna dosc latwo wylapac tylko trzeba wiedziec jak. Ludzie tez troche narzekaja na drobne problemy z elektronika, rdzewiejaca klape. Generalnie raczej bezawaryjne, ale nie okreslisz rocznych kosztow utrzymania.

    Tak czy owak ja gdybym nie mial "luznych" dwoch tysiecy miesiecznie do rozdysponowania na wydatki biezace to nie porywalbym sie na takie auto bo jesli cos powaznego padnie to bylbym uwalony.

    Reasumujac - tak jak twardy i justakas mowia duzo zalezy od szczescia, ale samochod jest raczej godny polecenia i uwazany za stosunkowo bezawaryjny. Posprawdzaj sobie ceny oryginalnych czesci i sie zastanow czy jak przyjdzie Ci np. wymienic przednie zawieszenie, hamulce itp czesci eksploatacyjne to czy temu podolasz.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Lapek do 2-2.5 tys 10mc+
    Przez Gwk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 11-01-2014, 17:12
  2. 30 tys. za 4 dni...
    Przez Master_Tv w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 05-09-2012, 15:28
  3. Nose ring za 5 tys minotaurow, pomocy .
    Przez Wuma w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 04-08-2009, 13:31
  4. Odpowiedzi: 151
    Ostatni post: 27-07-2007, 18:30
  5. Coraz bliżej 100 tyś. PACCów!
    Przez paweł w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 24-07-2007, 01:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •