Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Cena samochodu

  1. #1

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Cena samochodu

    Witam, mam do was drodzy torgowicze pytanie, 1,5 roku temu kupiłem samochód Peugota 206, za bagatela 9,9 tysiąca. Po przemyśleniu swojego błędu będę chciał go sprzedać na wakacjach, wiem, że takiej ceny już nie osiągnę, aczkolwiek chciałbym przynajmniej zorientować się ile mógłbym za to wyciągnąć.

    Dane samochodu:

    Model, Typ:
    Peugeot 206, Hatchback
    Rocznik:
    2002
    Przebieg:
    118 000 km
    Rodzaj paliwa:
    benzyna
    Silnik:
    1400 cm³
    Kolor:
    zielony-metallic
    Liczba drzwi:
    4/5
    Układ kierowniczy:
    po lewej stronie
    Status pojazdu:
    przygotowany do rejestracji / opłacony

    Dodatkowe informacje
    Bezpieczeństwo:

    ABS, immobiliser
    Komfort:

    el. szyby, centralny zamek, wspomaganie kierownicy
    Opis pojazdu
    4 x airbag,reg.kierownicy,tylna kanapa dzielona

    Z góry dzięki za pomoc!

  2. #2
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ale co my Ci mamy powiedzieć? Wystaw za "tyle i tyle" i ani złotówki więcej ani mniej tak? Jest to Twój samochód sam dobrze wiesz jaki jest jego stan techniczny i wizualny jeśli uważasz, że samochód jest zadbany wystaw za troszkę więcej niż średnia cena. Jeśli chcesz go szybko sprzedać wystaw za troszeczkę mniej niż średnia cena. Na allegro ceny wahają się od 6,5 do 10,5tyś. Więc sam pomyśl sobie ile ten +/- ten samochód może być warty.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kupiłem ten samochód, bo opinie na temat Peugota 206 były wręcz nieskalane negatywnymi ocenami. Co się okazało? Do wymiany było tyle rzeczy, że dołożyłem do niego z 3-4 tysiaki... Nowa chłodnica, pasek rozrządu, wahacze, tarcze, klocki, bębny. Teraz chcę się go pozbyć póki jeszcze jest coś wart i myślałem, że mi doradzicie w tej kwestii. 6 tysięcy chciałbym osobiście wziąć za niego. Mam pytanie, czemu Peugoty w benzynie są droższe od tych w dieslu?

  5. #4
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pasek rozrządu, wahacze, tarcze, klocki, bębny.
    Nie obejrzałeś go dokładnie i tyle takie rzeczy jak klocki czy tarcze to rzecz "eksploatacyjna" musisz co jakiś czas wymienić i tyle. Ja bym zawołał z 7,5tyś :)

  6. #5

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tak, to był w sumie 1 zakupiony przeze mnie samochód, człowiek się napalił, a to doprowadza do zguby. Dzięki za pomoc i pozdrawiam!

  7. #6

    Notoryczny Miotacz Postów lolekk jest teraz offline
    Avatar lolekk
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    1,277
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kupiłem ten samochód, bo opinie na temat Peugota 206 były wręcz nieskalane negatywnymi ocenami. Co się okazało? Do wymiany było tyle rzeczy, że dołożyłem do niego z 3-4 tysiaki... Nowa chłodnica, pasek rozrządu, wahacze, tarcze, klocki, bębny. Teraz chcę się go pozbyć póki jeszcze jest coś wart i myślałem, że mi doradzicie w tej kwestii. 6 tysięcy chciałbym osobiście wziąć za niego. Mam pytanie, czemu Peugoty w benzynie są droższe od tych w dieslu?
    a co Ty w nich takiego nadzwyczajnego wymieniłeś?
    rozrzad to raczej Ci sie nie zerwal, wiec juz wczesniej musiales liczyc sie z wymianą
    jezeli auto Ci pasuje, a silnik itp jest w dobrym stanie - nie bierze oleju, to trzymaj ten samochod dla siebie, pieniadze zainwestowane nie pójdą na marne, bo jak kupisz nowa fure, to tez musisz liczyć się z podobnymi wymianami, a mozesz jeszcze trafic na lepsze 'rodzynki'
    http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=285856&type=sigpic&dateline=1315062585

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Rozrząd był wymieniany 2 razy, po zakupie, a potem po wymianie chłodnicy, więc koszta tego były ogromne. Teraz zauważyłem, że zaczęły wypadać dziury pod tłumikiem, a wymiana takiego czegoś to kolejne koszty, po prostu nie chcę ładować do studni bez dna, a teraz już wiem, że kupując auto najlepiej mieć przy sobie mechanika, który go oceni, sprawdzi itp... Tylko, że to było auto kupowane od znajomego, chciałem go wziąć na kanał, żeby ktoś to sprawdził, podłączył do komputera, ale typek zaczął tłumaczyć, że wszystko jest w porządku, a że był postacią szanowaną to wzięło się go na słowo.

  9. #8
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    moja 206 na wakacjach sprzedalem za 6.5k, rocznik 2004, przebiek 85k, wyposarzenie jaj twoje tylko bez el szyb i 3 drzwiowy. blacharka prawie idealna byla, jedno lekkie otarcie nadkola bylo, bezwypadkowy.
    tak wiec mysle ze mozesz w 7 -7.5k celowac

  10. #9

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    moj znajomy sprzedal chyba 05 albo 06 rok, silnik taki sam jak Twoj, za 7400. około 3 miechy temu. chciał go sprzedac poczatkowo jakos za 9 z hakiem ale nie bylo zadnych chetnych, dopiero jakis handlarz go wzial. jesli chcesz auto sprzedac a nie sprzedawac, to najszybsza opcja bedzie troche opuscic i do handlarza on sie bedzie meczyl ze sprzedaza.
    Ostatnio zmieniony przez dexxam : 20-04-2014, 10:44

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wybór samochodu.
    Przez Pyroflames w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 18672
    Ostatni post: 05-04-2024, 18:18
  2. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •