Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Tibia is going down?

  1. #31
    Avatar Krychu196
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Cieszyn
    Posty
    390
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    niech mi jakis boter powie ile on zarabia miesięcznie na tym boceniu xD Bo ludzie maja po 5 noob knajtów na faccu i ja sie pytam po chuj.Bociłem moim knajtem tydzień i mi sie odechciało stawiać bota xD Wolałem sam pograć niż patrzeć jak chłop lata


    @lavoks

    Zgadzam sie z toba w 1000% :D denerwują mnie typy co zamiast grać normalnie to na 15 lvl biegaja z softami i full eq.Dla mnie to żal jak chuj.Ale jak to woli.
    Ostatnio zmieniony przez Krychu196 : 21-03-2014, 17:37

  2. #32
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Krychu196 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niech mi jakis boter powie ile on zarabia miesięcznie na tym boceniu xD
    sprawdź temat @BBsrv ; - obczaj ile pacc scrolli sprzedaje miesięcznie. A najlepiej niech on sam powie ile :P

    Ja mam 4 chary 60-90lv i nie jestem w stanie bocić 24/7 więc wychodzi ~200zł/mies, wliczając sprzedaną kasę/scrolle/przechodzenie rooka/chary zrobione od 0 przeznaczone na sprzedaż.

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    najnizsza krajowa mysle ze bedzie spokojnie
    Kontakt ze mną:
    pw

  5. #34
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ta gra to jest jedna wielka legalna wylęgarnia botów. Po długiej przerwie na celeście postanowiłem sprawdzić co się dzieje na PoH'u, efekt - 4 boty. 1 EK ~~300lvl, 2 EK ~~200lvl, 3 RP ~~200 lvl GG i jeszcze cjakis kina

  6. #35
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    tez tak myslalem , mam recznie wbitego 108 rp na julerze i to bitego w wielkich odstepach czasowych w zasadzie od tibi 8.0 chyba. No i na tej Julerze nie ma co robić kompletnie , wojna wyboconych charow (przy czym zero community, bo w obu gildiach są transferowane chary, tylko w jednej wiecej w drugiej mniej), i tak sporo jak na open pvp bo 300~ graczy online

    więc zrobilem chara na antice , 700-800 osob online, lata troche botów, no ale report + zajebanie go to tez jakas zabawa. Jedyne nieprzyjemne to jak 120 MS boci na tombie -3 i takie sytuacje. Ale myśle, że na kilku serwerach da sie grać.

    Jak zrobią fuzję serwerów i coś w miare mądrego z pvp (bo wojny bo fuzji beda hardkorowe) to może być fajnie. I myśle, że więcej niż rok czy dwa ta gra pociągnie , z 5 jak dla mnie jeszcze + -


    nie wiem jakie CIP ma koszta, ale w 2012 mieli revenue = prawie 9 mln Euro. Więc mysle, ze nadal profitują przyzwoicie
    Ostatnio zmieniony przez Andaryel : 22-03-2014, 14:24

  7. #36

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj PanMarcel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Coraz mniejszy popyt na GP a coraz wiecej wlasnie GP(co sprawi ze zaniedlugo 10k bedziemy kupywac po 50groszy)
    Na większości n-pvp 10k kosztuje przecież 20groszy xd
    Ogólnie ze wszystkim z 1 posta mogę się zgodzić o ile sama gra staje się coraz lepsza z updatu na update, o tyle system pvp czy integracja między graczami psuje się


    Tak jak juz ktos mowil. Na tibi ich marketing jest gowniany. Juz nie ma nowy graczy ale to troche wina technologi bo ludzie zaczeli kupowac lepsze kompy za mniej kash co skutkuje tym ze wola sobie pograc w cos o wiele lepszego co ma znacznie lepsza grafe niz tibia 2d
    tylko, że gdyby teraz tibia była jak za czasów 8.1 to i tak wciągnęłaby dupą lola dzięki klimatowi.


    #up
    profitują jak nigdy dotąd, bo piorą na tej grze pieniądze
    Moja teoria spiskowa:
    wchodzą do gry charem z uprawnieniami (coś jak gm na otsie), tworzą sobie w chuj gp, ustawiają na markecie coraz większą cenę skupu premium scrolli i wykupują wszystkie wystawione, wchodzi sobie noobas patrzy, a tam ktoś skupuje scrolle po takiej cenie, że jak kupi pacca na 180dni i sprzeda wszystkie to będzie miał stówkę profitu -> robi to, cip zarabia xx euro za te pacce :DDDDDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 22-03-2014, 14:49

  8. #37
    Avatar XanticVero
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubin
    Wiek
    29
    Posty
    90
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A pomyślał ktoś może, że nie jest to 100% wina botów, tylko dorośliście, i to co kiedyś Was jarało w tej grze, teraz, wskutek wieku, innych, dynamiczniejszych mmo straciło zajebistość, niepowtarzalny klimat? Napewno jest to jeden z czynników, przez które teraz tak postrzegacie tipie.

  9. #38

    Notoryczny Miotacz Postów x-st jest teraz offline
    Avatar x-st
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    33
    Posty
    1,334
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dla mnie to boty i ch*jowość/zachłanność ludzi psuje tą grę a nie moje oczekiwania z dawnych lat. Mimo wielu ułatwień, rozwiązań, w tą gre przyjemnie się pyka (gram od 8 lat z kilkoma b długimi przerwami). Kiedyś każdy mógł się dogadać co do zajmowania respa/expienia itp. Jak był problem to trapowanie/blokowanie i lurowanie na wyższe poziomy i był fun. A teraz przybiegnie Ci na magiciany 200ek, wpierdoli się na resp i będzie botował bo on chce zloocic itemek do mounta. Pomijając fakt, że na wszystkim innym zarobiłby na niego dużo szybciej niż sam go zloocił.

  10. #39
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,437
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zapłaczę kiedys nad tą wspaniała grą.

    "Nietzche is dead. - God", pamiętacie?

  11. #40
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    239
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Od czasu jak dostałem deleta po 7 latach gry nie mam zamiaru wracać do tej gry z wybitnym pvp jednym z najlepszych.

  12. #41
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj XanticVero napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A pomyślał ktoś może, że nie jest to 100% wina botów, tylko dorośliście, i to co kiedyś Was jarało w tej grze, teraz, wskutek wieku, innych, dynamiczniejszych mmo straciło zajebistość, niepowtarzalny klimat? Napewno jest to jeden z czynników, przez które teraz tak postrzegacie tipie.
    nie, bo jak tibie jeszcze byla dobra giera, to wracalem do niej co jakis czas. Jak wyjdzie czasem jakis dobry 8.0 to tez gram i wciagam sie jak kiedys wiec niestety to jest bardzo maly czynnik

  13. #42
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,437
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @2xup
    Tak, stare PVP w Tibii miażdżyło. Grałem w kilka Mmorpegów, i jedynie pvp w Tibii dawało satysfakcje

  14. #43
    Avatar bojo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    thais
    Posty
    770
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No jak zjebali pvp to nie ma co się dziwić gram od 7.4 po dzień dzisiejszy ale od 2 lat to bot gra za mnie zero jakieś przyjemności z gry porostu sprzedaje gpki na allegro.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Yanara] Guild Visual - All going to perfect in server.
    Przez Kolecho ZWM w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post: 23-12-2014, 13:55
  2. Enemy Spotted - Antica ! Tango Down !
    Przez Szymciak w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 469
    Ostatni post: 10-05-2013, 23:21
  3. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  4. Tibia Down
    Przez thin w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 13-06-2012, 13:27
  5. SOPA - Kolejny nudny projekt? Wikipedia, Mincraft is going down.
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post: 23-01-2012, 23:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •