Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 43

Temat: Tibia is going down?

  1. #16
    Avatar Snejkus
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    140
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ja aktualnie gram na aurorze z racji tego ze to pvp server i ogolnie nie chce mi sie sleczec nad lvl kilka godzin, lecz nie powiem ze jak gralem na refugi pare lat temu to bylo to znacznie ciekawsze mimo ze nie wbilem jakiegos znacznego poziomu :D Fakt, dobra ekipa to podstawa gry, lecz teraz rzadko gracze sa nastawieni np na jakas ciekawa rozmowe czy tez gre bo wiekszosc i tak glownie dochodzi do teamow zeby sie bic a jak nic sie nie dzieje to ida na afk mimo ze sa przy kompie badz calkowicie wychodza z vt/tsa. Chociaz nie powiem spotkalem sie z paroma osobami z ktorymi naprawde mozna bylo pogadac i do tej pory utrzymuje z nimi kontakt mimo ze juz nie graja ze mna. A co do populacji aurory to naprawde cos jest na rzeczy z tymi ludzmi. 100+ lvle pkuja 30 sorkow na minotaurach, albo pamietam jak wbilem rsa na swoim noob ms (20 lvl) to zabil mnie chyba 305 rp i w sumie to bylo zrozumiale bo moglem cos miec na sobie (ale nie mialem). Lecz potem ten rp doslownie czekal na mnie przed temple i za kazdym razem jak wychodzilem to tylko prism bolt we mnie lecial haha nie wiem o co chodzilo temu kolesiowi ale chyba podobaly mu sie bagi ktore ze mnie loocil. Na aurorze gra nie ma sensu, jezeli nie ma sie chociaz 1-2 kolegow ktorzy pograja z toba, gdyz nie tylko chodzi o nude lecz czasem przyda sie pomoc jak wlasnie wpadnie ci taki leb na random PK.

    To ze tibia upada mozna wnioskowac bo liczbach online. Wiele ludzi odchodzi calkowicie z gry, lecz wiekszosc z nich idzie wlasnie na otsy gdyz tam jest o wiele latwiej. czyt. shadowcores (shitcores). A pomyslcie co by sie stalo gdybyb tak wszystkie otsy upadly i wiekszosc z tych szaraczkow wbilo na rl :D Tylko ze na otsach iloraz iq jest jeszcze mniejszy niz na aurorze (nie mowie ze wszyscy) ale np rozwala mnie jak koles sobi robi nick np (krzychu come back albo jaro jara jaranie karajac zydow) a prawda jest taka ze o wiekszosci nikt nie slyszal.

    Ale dobra wracajac do tematu, w.g. mnie w Cipsofcie powinni zrobic jakies spotkanie i przedyskutowac co jest dla nich wazne. Ja rozumiem ze kazdy chce zarobic bo taka jest kolej rzeczy ale co im z tego przyjdzie jak bd skupiac sie na jakis dzikich opcjach typu zmiana nicku czy account number, jak i tak wiekszosc graczy odchodzi i z czasem naprawde juz bedzie to na tyle krytyczne ze poprostu zamkna Tibie bo bedzie malo oplacalna. Powinni sobie przemyslec, badz nawet porozmawiac z graczami (na forum) w jakims zamknietym temacie zeby tylko gracze ktorzy naprawde maja jako takie pojecie o tej grze sie wypowiadali, bo znajac zycie temat zostalby zalany przez bande idiotow spamujacych jakies syfy i nic by z tego nie wyszlo.

  2. #17
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zdanie od strony bottera :
    Na tibii da się jeszcze zarobić, więc bocimy. Nie ma sensu grać już w tą grę, bo co update coś zmieniają na gorsze. PVP praktycznie nie istnieje. Jeśli chodzi o upadek, to to jest pewne, jestem tego świadom, że tibia długo nie pociągnie - a przynajmniej jeśli chodzi o bocenie i zarabianie, bo albo padnie całkiem, ale wezmą się za botterów na serio (craban coś tam pierdzielił, że jakąś firmę mają zatrudniać do banowania xD) Myślę, że tibia poiągnie jeszcze może z rok, może w najlepszym wypadku dwa.
    Kontakt ze mną:
    pw

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj PanMarcel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokladnie,sami zniszczyli tą gre,dostosywując ja wprost idealnie pod boty. Jedyne dobre ograniczenie na boty to stamina.

    a co do tego ze cipsoft zarabia kase na pacc,to bd wygladalo to tak

    1. Cena GP zmaleje parokrotnie na skutek malej ilosci graczy i malego popytu na GP
    2. Farmy botów przestaną bocic hajs,a jednoczenie kupywac PACC,bo stanie sie to nie opłacalne
    3. W koncu opłaty serwerów dedykowanych beda wieksze niz zyski z Pacca ktorych bedzie coraz mniej
    4. Ograniczenie Tibii do paru serwerów zamiast parudziesięciu
    5. ????? KONIEC

    tak to widze ja
    jestesmy przy kroku 4 bo widzialem ze planuja w bliskiej przyszlosci laczenie serwerow xD
    to juz prawie koniec, jeszcze z 2-3 lata i nawet botow nie bedzie, bo popyt na gp zerowy

  5. #19

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    20
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    najwiekszym bledem bylo wprowadzenie przechodzenia przez ludzi i mwalle, reasumujac - gildia Recon zniszczyla tibie xD

  6. #20
    Avatar Snejkus
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    140
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    A co ma Recon do wprowadzenia przechodzenia przez ludzi l0l nie tylko oni trapowali ludzi i nie tylko na candi/ neranie / refugi dzialy sie takie rzeczy ;]
    Ostatnio zmieniony przez Snejkus : 21-03-2014, 12:44

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zdanie od strony bottera :
    Teraz również od bottera mniejszego kalibru.

    Próbowałem wrócić do Tibii jako zwykły, non-bot gracz. Ale to jest po prostu bez sensu. Spotykasz gracza na rooku, macie +/- ten sam lvl, grasz sobie grasz, a tu nagle widzisz jak się znajomy knighcik wylvlował przez 3 dni 0-50 podczas kiedy ty masz 20lvl...
    Tak więc darowałem sobie manualne expienie, a z czasem okazało się że na tibii naprawdę da się zarobić i to niewielkim wkładem własnym. Zdaję sobie sprawę z ryzyka, że jak mi wybanują konta to zostanę z niczym - ale do teraz zarobiłem więcej niż się spodziewałem zarobić i w sumie mnie to nie rusza.
    Reasumując: pie*dol rpg, rób knighty i idź się upij, a w tym czasie zarobisz na kolejne chlanie.

  8. #22
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zdanie od strony bottera :
    Na tibii da się jeszcze zarobić, więc bocimy. Nie ma sensu grać już w tą grę, bo co update coś zmieniają na gorsze. PVP praktycznie nie istnieje. Jeśli chodzi o upadek, to to jest pewne, jestem tego świadom, że tibia długo nie pociągnie - a przynajmniej jeśli chodzi o bocenie i zarabianie, bo albo padnie całkiem, ale wezmą się za botterów na serio (craban coś tam pierdzielił, że jakąś firmę mają zatrudniać do banowania xD) Myślę, że tibia poiągnie jeszcze może z rok, może w najlepszym wypadku dwa.
    Nie zgodzę się, że tibia upada, a wręcz przeciwnie. Pamiętam jak powstały serwery Aurora i Aurera i zacząłem sobie na nich grać to w godzinach szczytowych było po 17/20 tyś ludzi online, teraz patrze to dochodzi nawet do 28 tysięcy. Nie które serwery pvp zaczęły tętnić życiem, pamiętam jak dziś, że na większości światach pvp grało po 150 osób, teraz w godzinach szczytowych np: Antcia 700/800 osób , Aldora 400 osób czy Elysia też czasami dochodzi do 400~~ i jeszcze kilka serwerów w szczególności amerykańskich. Boty były jak i są nadal, lecz jest ich coraz mniej, pamietam kilka lat temu farmy botterów po 5/7 graczy na jednym expowisku, teraz to chyba tylko na aurorze/aurerze można spotkać się z takim czymś o ile jeszcze się można spotkać czego nie jestem do końca pewien ( nie mówie o Corymach, bo tam to na każdym serwie jest więcej niz 5 botów ). Jeśli chodzi o pvp to jak dla mnie to nowe pvp nie jest wcale takie złe i na pewno nie jest gorsze od tego starego, wymaga kilka poprawek, chociaż nie dawno i tak już ładnie je poprawili, myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę. Powiem od siebie tak, że tibię zniszczyły cave boty, gdyby nie te bociska takie jak ty, którzy chcą sobie zarobić na tej grze nie byłoby tak wysokich lvli, gracze nie mieli by tyle CCKów i każdy gp miałby jakąś wartość byłoby czuć RPG w tej grze, a nie jak jest teraz, że każdy gracz ma milion CC i nawet nie patrzą na waste czy nie zbierają gp byleby bić jak najszybciej lvl, boty strasznie niszczą gospodarkę tej gry. Ostatnie updaty w tibii były bardzo dobre, ci którzy inaczej uważają to chyba albo są umysłowo chorzy, albo są z pokolenia głupich gimbów z czasów ( najgorszej jak dla mnie tibii 8.6, gdzie spamowało się czarami bez cooldowna i wyciągało się po XXXXXXXXXxp/h., gdzie każdy patrzył tylko jak najszybciej wbić lvl. Tibia idzie w dobrym kierunku gra coraz więcej graczy i jeśli cipsoft usunie boterów, połączy serwery jak to jest planowane i w przyszłości doda jeszcze jakieś dobre updaty, to tylko będziemy się mogli cieszyć coraz większą ilością graczy. Pozdrawiam

  9. #23
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zgodzę się, że tibia upada, a wręcz przeciwnie. Pamiętam jak powstały serwery Aurora i Aurera i zacząłem sobie na nich grać to w godzinach szczytowych było po 17/20 tyś ludzi online, teraz patrze to dochodzi nawet do 28 tysięcy. Nie które serwery pvp zaczęły tętnić życiem, pamiętam jak dziś, że na większości światach pvp grało po 150 osób, teraz w godzinach szczytowych np: Antcia 700/800 osób , Aldora 400 osób czy Elysia też czasami dochodzi do 400~~ i jeszcze kilka serwerów w szczególności amerykańskich. Boty były jak i są nadal, lecz jest ich coraz mniej, pamietam kilka lat temu farmy botterów po 5/7 graczy na jednym expowisku, teraz to chyba tylko na aurorze/aurerze można spotkać się z takim czymś o ile jeszcze się można spotkać czego nie jestem do końca pewien ( nie mówie o Corymach, bo tam to na każdym serwie jest więcej niz 5 botów ). Jeśli chodzi o pvp to jak dla mnie to nowe pvp nie jest wcale takie złe i na pewno nie jest gorsze od tego starego, wymaga kilka poprawek, chociaż nie dawno i tak już ładnie je poprawili, myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę. Powiem od siebie tak, że tibię zniszczyły cave boty, gdyby nie te bociska takie jak ty, którzy chcą sobie zarobić na tej grze nie byłoby tak wysokich lvli, gracze nie mieli by tyle CCKów i każdy gp miałby jakąś wartość byłoby czuć RPG w tej grze, a nie jak jest teraz, że każdy gracz ma milion CC i nawet nie patrzą na waste czy nie zbierają gp byleby bić jak najszybciej lvl, boty strasznie niszczą gospodarkę tej gry. Ostatnie updaty w tibii były bardzo dobre, ci którzy inaczej uważają to chyba albo są umysłowo chorzy, albo są z pokolenia głupich gimbów z czasów ( najgorszej jak dla mnie tibii 8.6, gdzie spamowało się czarami bez cooldowna i wyciągało się po XXXXXXXXXxp/h., gdzie każdy patrzył tylko jak najszybciej wbić lvl. Tibia idzie w dobrym kierunku gra coraz więcej graczy i jeśli cipsoft usunie boterów, połączy serwery jak to jest planowane i w przyszłości doda jeszcze jakieś dobre updaty, to tylko będziemy się mogli cieszyć coraz większą ilością graczy. Pozdrawiam
    czasy kiedy lurowalo sie milion mobow na banucie i walilo 3x ue w ciagu 6 sekund byly najlepsze imo
    powergaming jak skurwysyn, nie bylo ograniczen i ms, ed serio mieli moc xD
    teraz ta namiastka systemu pvp to kpina, jakies tryby, wbijanie rsow botom bo uzywaja exori
    cyrk xD gdyby cofneli system pvp, cooldowny do tych z 8.6 to gralbym nadal

  10. #24
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Myslę, że dla graczy starej daty Tibia umarła na długo przed 8.6 i teraz przewraca się w grobie.
    Sam osobiscie od czasu do czasu pogram ze względu na sentyment do tej gierki

  11. #25

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zgodzę się, że tibia upada, a wręcz przeciwnie. Pamiętam jak powstały serwery Aurora i Aurera i zacząłem sobie na nich grać to w godzinach szczytowych było po 17/20 tyś ludzi online, teraz patrze to dochodzi nawet do 28 tysięcy. Nie które serwery pvp zaczęły tętnić życiem, pamiętam jak dziś, że na większości światach pvp grało po 150 osób, teraz w godzinach szczytowych np: Antcia 700/800 osób , Aldora 400 osób czy Elysia też czasami dochodzi do 400~~ i jeszcze kilka serwerów w szczególności amerykańskich. Boty były jak i są nadal, lecz jest ich coraz mniej, pamietam kilka lat temu farmy botterów po 5/7 graczy na jednym expowisku, teraz to chyba tylko na aurorze/aurerze można spotkać się z takim czymś o ile jeszcze się można spotkać czego nie jestem do końca pewien ( nie mówie o Corymach, bo tam to na każdym serwie jest więcej niz 5 botów ). Jeśli chodzi o pvp to jak dla mnie to nowe pvp nie jest wcale takie złe i na pewno nie jest gorsze od tego starego, wymaga kilka poprawek, chociaż nie dawno i tak już ładnie je poprawili, myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę. Powiem od siebie tak, że tibię zniszczyły cave boty, gdyby nie te bociska takie jak ty, którzy chcą sobie zarobić na tej grze nie byłoby tak wysokich lvli, gracze nie mieli by tyle CCKów i każdy gp miałby jakąś wartość byłoby czuć RPG w tej grze, a nie jak jest teraz, że każdy gracz ma milion CC i nawet nie patrzą na waste czy nie zbierają gp byleby bić jak najszybciej lvl, boty strasznie niszczą gospodarkę tej gry. Ostatnie updaty w tibii były bardzo dobre, ci którzy inaczej uważają to chyba albo są umysłowo chorzy, albo są z pokolenia głupich gimbów z czasów ( najgorszej jak dla mnie tibii 8.6, gdzie spamowało się czarami bez cooldowna i wyciągało się po XXXXXXXXXxp/h., gdzie każdy patrzył tylko jak najszybciej wbić lvl. Tibia idzie w dobrym kierunku gra coraz więcej graczy i jeśli cipsoft usunie boterów, połączy serwery jak to jest planowane i w przyszłości doda jeszcze jakieś dobre updaty, to tylko będziemy się mogli cieszyć coraz większą ilością graczy. Pozdrawiam

    Piszesz o tym , że coraz więcej ludzi gra i że tibia zmierza w dobrym kierunku.....bullshit.. tibia padnie to jest pewne...I każda osoba, która w tą gre troche przegrała zdaje sobie z tego sprawe.. jak można mowić ze idzie coś w dobrym kierunku skoro liczba ludzi online w porównaniu do 'Overall Maximum: 64028 players (on Nov 28 2007, 19:26:00 CET)' 3 krotnie mniejsza..Gdyby tibia zmierzała w dobrym kierunku to zaczeli by przybywać nowi gracze i starzy wracali a prawda jest taka ze zostali tylko ci gracze którzy albo mają z tego zarobek albo poprostu grają bo grają...jeszcze wszystko było do uratowania przed update'em z tymi modami wystarczyło zrobić łatke i zlikidować swamp'a.. i wszystko wróciło by do normy może nie takiej jak wiele ludzi wspomina tutaj '7.6' tylko można powiedzieć ze do stablizacji gdzie grałoby 30-40 tyś. i może znależli by się nowi gracze..Moje zdanie jest takie ,że nie powinno się zmieniać rzeczy które poprostu są dobre ulepsza się niedoskonałości a takie update jak te ostatnie poprostu zabiły całą zabawę...Prawda jest też taka ,że cipsoft już nie cofnie tego co zrobił bo wie że jeżeli coś zmieni to będzie tzw.porażka dla nich bo przyznają się w jakiś sposób do błędu.

  12. #26

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czasy kiedy lurowalo sie milion mobow na banucie i walilo 3x ue w ciagu 6 sekund byly najlepsze imo
    powergaming jak skurwysyn, nie bylo ograniczen i ms, ed serio mieli moc xD
    teraz ta namiastka systemu pvp to kpina, jakies tryby, wbijanie rsow botom bo uzywaja exori
    cyrk xD gdyby cofneli system pvp, cooldowny do tych z 8.6 to gralbym nadal
    A teraz nie mają niby?
    Nadal ruchają na exp KAŻDĄ inną profesję.
    I piszecie "no wtedy to była moc pg w cholere level leciał jak pojebon i było super" a post niżej "no bo kiedyś to nikt nie expił tak dużo i ludzie grali ze sobą a teraz tylko pg i pg i exp całe życie". Otrząśnijcie się, raz pg dobre, a później złe? Nie kminie. xD

    I Zero hades ma w cholerę racji, propsuję jego post całym sercem.
    Wszystko właśnie przez takich boterów "a bo da się zarobić to se poboce hehe" a później "no tibia popsuta już nie opyla się grać".
    Ktoś tam pisał, że bot szybciej expi - tak expi, ale raz: prędzej czy później nie będzie miał tego chara bo będzie delete, dwa: grasz dla zabawy chyba, jak chcesz PG robić i wiesz gdzie expić to i tak wyprzedzisz tego bota, nie rozumiem.

    @Up
    Bullshit. Cały post.
    WSZYSTKIE ostatnie updaty nie licząc pvp są na OGROMNY plus.
    Ludzie odeszli bo:
    a) botterzy
    b) popsute pvp (najmniej osób dam sobie za to jaja uciąć)
    c) dominujące gildie po prostu nie dają nikomu grać na 95% serwerów pvp, przez co 3/4 ludzi odeszło bo nie mogli grać a nie chciało im się robić czegoś od nowa.
    Kiedyś na serverach pvp 1k ludzi to było nic, w kolejkach się stało z paccem po 2godziny, żeby wbić, coś jak teraz na aurorze, tyle, że serwery pvp były GRYWALNE, aktualnie nie są.
    Wina jest jak zwykle po stronie graczy, ale tego nikt nie widzi, lepiej powiedzieć, że dodanie marketu, roshamuul czy off treningu to gówno bo przecież cipsoft tym psuje gierkę.
    I serio chcesz porównywać czasy z 2007 do aktualnych? Pokazać Ci coś? Ale uważaj bo możesz zdechnąć na zawał z takich nowości.
    2006-2007 KAŻDY zna słowo "Tibia" jako gra internetowa, nawet Ci, którzy w to nie grają, znają, bo wyśmiewają.
    Mijają lata, rynek gier mmo się rozwija. Ludzie dojrzewają, nie mają czasu na grę bo nie są już w podstawówce/gimnazjum, tracą czas na grę - kończą grać albo idą grać w coś innego.
    Nastaje 2013/2014 rok. Zostaje 2x mniej graczy, którzy nadal lubią sobie pograć i o tym pamiętają.
    Nie ma nowych ludzi, którzy by w tą grę grali bo: zerowa reklama, "gówniana" grafika - to nie przyciąga nowych graczy.
    Dlatego grają tu ludzie jak to napisałeś "bo grają".

    Pozdrawiam serdecznie. :)))

    Ciekawostka:
    Taka sama rzecz, aktualnie jest z lolem, pełno gimbusów przeszło na tę grę, kiedy jeszcze 2 lata temu praktycznie nikt w to nie grał w porównaniu do tego, co się dzieje teraz.
    Za 3 lata powstaną kolejne gry i w lola też będzie grało 2x mniej ludzi.
    KAŻDA gra tak skończy.
    Ostatnio zmieniony przez Funciek : 21-03-2014, 14:16

  13. #27
    Avatar Snejkus
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    140
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Up
    Dokladnie takie same zdanie mam o lolu, ja pamietam jak gralem z 3 lata temu jakos gdzie na rankedach wbijalo sie Elo a nie dywizje. Wtedy jeszcze malo ludzi mialo pojecie o tej grze i kazdy gral po swojemu. A teraz caly ich marketing sie oplacil tyle ze przybylo wiecej zjebow niz normalnych graczy.

    Tak jak juz ktos mowil. Na tibi ich marketing jest gowniany. Juz nie ma nowy graczy ale to troche wina technologi bo ludzie zaczeli kupowac lepsze kompy za mniej kash co skutkuje tym ze wola sobie pograc w cos o wiele lepszego co ma znacznie lepsza grafe niz tibia 2d

  14. #28
    Avatar cwaniaczekszpadyzor
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    32
    Posty
    73
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    [/QUOTE]
    Cytuj PanMarcel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (co sprawi ze zaniedlugo 10k bedziemy kupywac po 50groszy
    10k już teraz kosztuje,max 40gr ;)

  15. #29
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Uśmiechnięta Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    10,345
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Moze miał na mysli 10cc, choc to i tak prawdopodobne :/

  16. #30
    Avatar Lavoks
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    698
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Narzekacie na brak klimatu, moze jest to spowodowane tym, ze na 8 lvlu ganiacie w full assassinie i 2 parami softow?Wtedy wszystko przestaje miec znaczenie. Wbrew pozorom, questy sa bardzo ciekawe i jesli sie nie podaza w 100% wg poradnikow to mozna sie naprawde dobrze pobawic. No i serwer tez jest wazny, jak gra sie na aurorze/aurerze to nie ma co liczyc na rpg, ludzie tam graja ze wzgledu na exp x2 zeby szybciej sie napierdalac. Polecam stare servery (antica,nova,furora), tam sie roi od tibijskich wyjadaczy. No i najwazniejsze, radze omijac yalahar ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [Yanara] Guild Visual - All going to perfect in server.
    Przez Kolecho ZWM w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post: 23-12-2014, 13:55
  2. Enemy Spotted - Antica ! Tango Down !
    Przez Szymciak w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 469
    Ostatni post: 10-05-2013, 23:21
  3. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  4. Tibia Down
    Przez thin w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 13-06-2012, 13:27
  5. SOPA - Kolejny nudny projekt? Wikipedia, Mincraft is going down.
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 146
    Ostatni post: 23-01-2012, 23:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •