Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Powrót po latach

  1. #1
    Fantazmic

    Domyślny Powrót po latach

    Witam.

    Na wstępie powiem, że ostatni raz grałem w tibie około dwóch - trzech lat temu. Domyślam się, że od tego czasu sporo się zmieniło.
    Grałem na Guardii, jednak nie pamiętam passów, dlatego planuję założenie nowego konta i rozpoczęcie gry na Aurorze.

    Zastanawiam się - kim grać? Lubiłem grać każdą profesją (chociaż najmniej grałem RP).
    Zamierzam kupić pacca i nie bocić.

    Jeszcze jedno pytanie - jak na Aurorze jest z pk? Zabijają bardzo, czy raczej sporadycznie?
    Czy jest dużo botów, zajętych expowisk itd.?
    Oraz w ile mniej/ więcej można wbić 100lvl grając średnio ~~2h dziennie?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.


    Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2
    Avatar konar
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    zielona gora
    Wiek
    29
    Posty
    125
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    jesli masz zamiar grać rp to 100 wbijesz w miesiac. Pkuja glownie boterow i bardzo bardzo często, a na kazdym dosłownie każdym expie lata od 3 do (nie przesadzając) 10 boterow. Na innych znanych expach, sam raz kiedys biegalem i liczylem nawet do 15, pociągi ludzi na tych samych wpt. Odechciewa sie grac, potwierdzam. Jeśli nie masz zamiaru bocic to radze ci grac na nonpvp bo tam jedynie sa wolne respy, a ten system pvp nie jest taki jak kiedys i bardzo utrudnia to zycie bo po prostu jest trudny do ogarniecia. Tyle, myśle, że wyjaśniłem jak wygląda aurora xD

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Fantazmic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    założenie nowego konta i rozpoczęcie gry na Aurorze.
    Odpuść sobie. Lepszy exp zrobisz na świecie x1 bez tony botów na exp place


    Cytuj Fantazmic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam się - kim grać? Lubiłem grać każdą profesją (chociaż najmniej grałem RP).
    Teraz gra każdą profką zaczyna się na 150+

    RP jest nudny bo musisz bić po 1 mobie.

  5. #4

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nawet ludzi ktorzy nie uzywaja bota bija czesto...pamietam jakis miesiac temu wrocilem se pograc na aurorze moim 40 pallkiem i przez godzine 4 random pk probowaly mnie ujebac w tym 8 pallek ze skillami po 100 chyba... co lepsze, wszyscy padli bo odrazu pisalem na world czacie to lecieli po nich, jeden to mial chyba 100+lvl, druga ekipa po 50 lvle probowali mnie ujebac, pozniej ten 8 pallek dwa razy, haha beka.. nie wiem czy warto zaczynac tam gre teraz.. ale jak wolisz :)

  6. #5
    Avatar konar
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    zielona gora
    Wiek
    29
    Posty
    125
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    jeśli juz chcesz normalny serwer to antica. Duzo polakow 2x mniej boterow ceny podobne tylko ze 1x exp.

  7. #6
    Fantazmic

    Domyślny

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

    W takim razie mam inne pytanie - czy jest jakiś sprawdzony World Trade gp? Kupiłem na Aurorze 3kk po okazyjnej cenie, ale skoro mówicie, ze szybciej lvl się wbije na innych serwach, to bym chciał ten hajs przetrade'ować. Czy może lepiej sprzedać na allegro i kupić gp'ki na innym świecie?

    I jeszcze jedno pytanie - Guardia czy Antica? Na Guardii być może grałby ze mną jeden kolega. Na Antice nigdy nie grałem - ubijają bardzo, czy tylko botterów?

  8. #7
    Avatar dawcio12223
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Thais
    Posty
    140
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Antica To raczej spokojny serwer. Grałem tam sam ale to rok moze dwa temu. Jak zaczniesz tam pykać to mozemy sobie razem polatac. z Chęcią odpocząłbym od Aurory gdzie masa botów itd. Jak cos pisz pw :)

  9. #8
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    na antice jest faktycznie fajnie. Sam zrobilem tu msa, gram spokojnie, tak jak Ty, mam 2 rli ale z torga tez parę osób chyba gra. Moim zdaniem najlepszy serwer na którym można teraz robić chara. Bo przynajmniej w przeciwienstwie do guardi mozesz zajebać bottera.

  10. #9
    Avatar Kredsson
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Turek
    Wiek
    30
    Posty
    67
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Siemanko, też nie grałem długo, z jakiś rok temu stworzyłem sobie ostatniego chara dlatego wybrałem serw pvp Antica i teraz zaczynam znowu grać. Ja 111 rp aktualnie, ziomek ma 80ms. Antica dobry serwer, random pk nigdy nie miałem, biją tylko boty. Dużo polaków, normalne ceny i przede wszystkim sporo ludzi na serwie (między innymi z tego powodu zacząłem znowu grać). Jak masz ochotę pograć i zdecydujesz się na Antice to pisz w grze: Sir Michuu

    aa i zapomniałem dodać, obczaj sobie flash klienta, dla mnie rewelacja. Nie dość, że bardzo dużo możesz skonfigurować to jeszcze chodzisz ''wsad'' i hoty możesz robić na całej klawiaturze, nie tylko pod f1-f12
    Ostatnio zmieniony przez Kredsson : 31-03-2014, 19:42
    Piszę poprawnie po polsku.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. powrót po latach i postać do gry solo
    Przez Chiba w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 30-07-2012, 11:39
  2. Knight - powrót po latach
    Przez mskmucha w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 15-07-2012, 20:23
  3. [8.6] Frahs.pl - Wielki powrót po 2 latach [ Real Map ]
    Przez Voler w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 10-01-2012, 22:10
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-12-2010, 09:06
  5. powrot po dwoch latach
    Przez radoL w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 08-08-2010, 10:49

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •