Reklama
Strona 29 z 30 PierwszaPierwsza ... 1927282930 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 421 do 435 z 447

Temat: Heroes of the Storm

  1. #421
    Avatar Deep
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    2,267
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    tak w temacie solo qm - abathur miażdży... o ile ogarniasz postać :)
    Na solo qm mało kiedy ludzie są na tyle ogarnieci żeby uważać na abathura :P

    Jeszcze pytanko: zawsze, jak gram zeratulem, zbieram stosunkowo mało expa, najczęsciej jestem 4-5 w druzynie pod kątem expa. Mój styl gry to oczywiście roam gank. Mam wrażenie, że hero damage nei liczy się tak bardzo do expa jak siege damage (bo w nim najczęściej rządzę). Czy też tak macie?

    PS: ultimate kontra na zeratula to butcher. Ogólnie mega świetna postać, na rotacji sobie nim grałem, combo szarża + furnance explosion miażdży :P
    Ostatnio zmieniony przez Deep : 15-08-2015, 15:51

  2. #422
    Avatar Fifek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Suwałki
    Posty
    744
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Venom'ek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeratul nie jest op?
    jest silny, ale nie op

  3. Reklama
  4. #423
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to normalne ze zeratuleme bedziesz mniej expa zbierac niz innni jak gankujesz xd

    teraz od srody strasznie sie meta i styl gry zmieni, graliscie na ptr ? Kaelthas totalny rework- jak dla mnie bardzo ciekawy i zabawny teraz bedzie, to samo nazeebo , ok. 4 viable buildow bedzie na niego, spell shield trwajacy 3 sekundy, zmienione ulti na niesmiertelnosc tyrael, no i ultimate mnicha ktory wycastowany przed smiercia wylecza kogos ze smierci mega :d A ta nowa mapka z d3 swietna, te elity z afiksami z diablo rzadza, a sama mapa bardzo ladna :d

  5. #424
    Avatar Deep
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    2,267
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Cedrik Diggory-Celesta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to normalne ze zeratuleme bedziesz mniej expa zbierac niz innni jak gankujesz xd

    teraz od srody strasznie sie meta i styl gry zmieni, graliscie na ptr ? Kaelthas totalny rework- jak dla mnie bardzo ciekawy i zabawny teraz bedzie, to samo nazeebo , ok. 4 viable buildow bedzie na niego, spell shield trwajacy 3 sekundy, zmienione ulti na niesmiertelnosc tyrael, no i ultimate mnicha ktory wycastowany przed smiercia wylecza kogos ze smierci mega :d A ta nowa mapka z d3 swietna, te elity z afiksami z diablo rzadza, a sama mapa bardzo ladna :d
    nie mogę się doczekać buffa abathura :D
    Dla mnie, jako solo qm gracza, hivemind dostanie mega buffa, gracze druzynowi pewnie odbiorą to jako poważny debuff :)
    (hivemind po update co sekunde szuka drugiego celu dla symbiote, kosztem 50% kary mocy umiejętności dla drugiego celu)

  6. #425
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ++

    ta gra jest zajebista właśnie przez to że ma tak unikalne postacie jak abathur, wikingowie czy nawet murky gdzie gra się nimi mniej lub bardziej innym stylem niż klasycznymi "carry".
    ostatnio w rotacji był abathur to trochę nim pograłem po raz pierwszy i już wiem co za 10k kupuje ;d czasami tylko mam wrażenie, że jestem bezradny gdy trafi się team bezmózgów no ale to chyba taka specyfika tej postaci

  7. #426
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hammett napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ostatnio w rotacji był abathur to trochę nim pograłem po raz pierwszy i już wiem co za 10k kupuje ;d czasami tylko mam wrażenie, że jestem bezradny gdy trafi się team bezmózgów no ale to chyba taka specyfika tej postaci
    Tydzień ślimaka był męczący, ale na pewno uzmysłowił mechanikę gry tą postacią. Dla mnie na solo qm największym dylematem widząc illidana/butchera itp jest rozgryzienie czy koleś jest kompletnym debilem i czy jednak nie iść w builda na locusty :D Zauważyłem taką tendencję, że na początku tygodnia na randomach ludzie nie potrafili tym grać, potem zaczynają zauważać, że siedzenie na minnionie/monstrum cały czas to nie najlepszy pomysł, a niektórzy nawet builda porządnego potrafią złożyć, chociaż wczoraj miałem typa z hybrydą, który cisnął twardo locusty, ale na 16 nie wziął x3....

  8. #427

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    130
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Hero league tez reset jutro? Jak tak to czy forsowac wbicie 1szej rangii (obecnie prawie 2) z mysla o jakims fancie czy raczej olac bo to tylko reset i tyle?

  9. #428
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zresetowali, ale nadal bedzie to preseason, mam wrazenie ze blizzard po prostu testuje rozne systemy zanim wprowadzi 1 sezon :p tak samo jak w heartstonie dali te karczemne bojki zeby testowac nowe systemy :D
    PS: nazeebo teraz zajebisty jak pod zaby sie zrobi :d sylwana mi wbiegla w najwieksze zaby i padla na strzala na 25 lvl xD

  10. #429
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jakby ktoś był nie w temacie, to od wczoraj blizz wrzucił do rotacji leoryka, do tego petarda, a więc dwie trudne w graniu postacie, a także kerrigan po re-worku. Jaki preferujecie ult na leoryku i dlaczego? Ja póki co bawię się grobowcem i naprawdę świetnie się gra, jak wróg nie ma jak spieprzyć przez 4s

  11. #430
    Avatar _Michta_
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    145
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Hello everyone,

    We’re planning to make our newest Battleground, Infernal Shrines, available for play in all game modes starting on Wednesday, August 26. At that time, we’re also going to temporarily reduce the size of our normal Battleground pool for one week in order to increase the chances that you’ll be able to play on Infernal Shrines when you queue for matchmaking. The six Battlegrounds we’ve selected for this rotation are listed below.

    Battleground Rotation: August 26 – September 2
    Infernal Shrines
    Battlefield of Eternity
    Cursed Hollow
    Dragon Shire
    Sky Temple
    Tomb of the Spider Queen

    While Blackheart’s Bay, Haunted Mines, and Garden of Terror will not be available in matchmaking game modes during this time, you can still play on them using Custom Games. We’ll let you know once Infernal Shrines and the temporary Battleground Rotation have been enabled.

    Thank you!
    Czyli w tym tygodniu mamy nowa mapke Infernal Shrines i gramy bez Blackheart’s Bay, Haunted Mines, Garden of Terror.

  12. #431
    Avatar Fifek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Suwałki
    Posty
    744
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nowa mapka to dla mnie jedno wielkie gówno, wizualnie to klon poprzedniej, a te punishery są zbyt silne

  13. #432
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Potwierdzam. Wygraj pierwszego punishera = wygraj rozgrywkę

  14. #433

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Betowanie tej gierki takie proste...

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  15. #434
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    gdzie robsiz te bety :p ? a 1 punisher jedynie niszczy 2 wieze nawet jak razem pushujecie dalej nie przejdzie

  16. #435
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To raczej kwestia priorytetu na herosów i stuna, którego nie da się uniknąć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię Konto z Heroes of the Storm
    Przez Drazus w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 22-01-2015, 20:39
  2. Sprzedam Konto w Heroes of the Storm! 19lvl, 4 postacie + 2 mounty!
    Przez Czater609 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-01-2015, 21:21
  3. Lets play pokemon storm :d!
    Przez jull w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 29-12-2011, 13:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •