Reklama
Strona 23 z 30 PierwszaPierwsza ... 132122232425 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 331 do 345 z 447

Temat: Heroes of the Storm

  1. #331

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    lepsze to czy LoL teraz? bo nie wiem w co grac

  2. #332
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lepsze to czy LoL teraz? bo nie wiem w co grac
    to co ci sie bardziej podoba????

  3. Reklama
  4. #333
    Avatar Gwiezdny Pijak
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Z kuńca wsi...
    Wiek
    36
    Posty
    671
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lepsze to czy LoL teraz? bo nie wiem w co grac
    na chwile obecną lol lepszy. hots szybko się nudzi.

  5. #334
    Avatar Andela
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    2,962
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Gwiezdny Pijak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na chwile obecną lol lepszy. hots szybko się nudzi.
    mysle, ze to zdecydowanie kwestia gustu, ja lola nie potrafie odpalic na dluzej niz jedna gre xD

  6. #335
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pogralem kilka meczy i gra ma wg mnie wielki potencjal, by byc #1 moba.

  7. #336

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    c==3
    Wiek
    31
    Posty
    2,060
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    za szybko sie nudzi.

    do lola jak usiadlem piewszy raz w zyciu to po kilku gierkach mialem rumience na twarzy i ciagle chcialem wiecej, wiecej, wiecej, wiecej, a jak zlapalem kogos w klatke viegarem i zestrzelilem na combo, to jeszcze bardziej chcialem grac.

    tutaj wbilem 25 level i rzygac sie juz chcialo

  8. #337

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    946
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @up
    to

    Zagrałem gdzieś 250 gier w hotsa a po 150 już rzygać mi się chciało. Do tego system mm jest tak bardzo zjebany, że chyba w żadnej grze taki nie był. Wygrałem pierwsze 6 rankedów i matchowało mnie z rankami 10-5. Gdzie nie dostawałem jakiejś większej ilości pkt, żeby szybko wskoczyć do tej rangi 10. Do tego typowy mm blizzarda , czyli jak masz więcej niż 50% winów to dobiera ci słabszych graczy, żeby się wyrównało i wszyscy oscylowali w okolicach 50%.

    Nie wspominajmy o tym, że za dużo zależy od twojej drużyny. Zdecydowanie więcej niż w takiej docie czy lolu. No i farmienie golda też jest strasznie monotonne.

  9. #338
    Avatar Cedrik Diggory-Celesta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,011
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Gold w hotsie (IP w lolu) na bohaterow zdecydowanie szybciej sie farmi :p
    Matchmaking jest obecnei tragiczny, ale 2 czerwca wychodzi oficjalny release i blizzard obiecał go na ten patch ogarnąć.
    Takze jesli MM bedzei git po release, to gra cud miód i orzeszki

    Jak narzekacie na QM ze zjebów dobiera to po prostu grajcie premade w jakiejs grupce torgowej, z kims kogo znacie itp. Dodawajcie ludzi ktorzy dobrze grali po meczu do znajomych i z nimi grajcie, latwo znalezc ludzi.
    A jak gra sie premade to aspekt teamworku w tej grze wlasnie dodaje jej oryginalnosci i sie bardzo przyjemnie gra, zdecydowanie ciekawiej niz w lolu. takie moje zdanie

    Jeszcze pamietajcie, zeby analizowac kazda gre w ktorej przegraliscie, nie tylko pod katem waszych czlonkow druzyny, ale przede wszystkim patrzcie jak wy gracie.
    Jak sie przegrywa bardzo czesto to glownie przez to ze samemu sie zle gra. Zazwyczaj jak 1 osoba zle gra a reszta ogarnia to sie niestety przegrywa, a czasem tą osobą mozemy byc my sami.
    Ale jak matchmaking bedzie ogarniety, to nie ma problemu. Jeden nieogar u nas, jeden w przeciwnej, wiec szanse rowne
    Ostatnio zmieniony przez Cedrik Diggory-Celesta : 27-05-2015, 17:55

  10. #339

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    946
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No faktycznie szybciej ;DD W 2 tygodnie miałem w lolu kolejną postać, tutaj patrząc na monotonność gry i tego że dostaje się ~25 golda za grę plus ok. 300 golda dziennie to wbijanie 10k golda zajmuje zdecydowanie dłużej.
    Co do tego , że premade gra się przyjemnie to prawda - fajniej niż w lolu. Ale nie zawsze można znaleźć ludzi, którzy chcą grać. Jest niby to główne menu szukam gry ale nie ma żadnej pewności co do kolesia chyba że ma podobną rangę do ciebie , a żeby takiego znaleźć to potrzebujesz czasami 10 minut więc to mija się z celem, jak chcesz sobie zagrać szybką jedną grę.

    Do tego nie ma jakiegoś parcia na bycie lepszym jak w innych grach, nie wiem dlaczego.

  11. #340
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj pezem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    to

    Zagrałem gdzieś 250 gier w hotsa a po 150 już rzygać mi się chciało. Do tego system mm jest tak bardzo zjebany, że chyba w żadnej grze taki nie był. Wygrałem pierwsze 6 rankedów i matchowało mnie z rankami 10-5. Gdzie nie dostawałem jakiejś większej ilości pkt, żeby szybko wskoczyć do tej rangi 10. Do tego typowy mm blizzarda , czyli jak masz więcej niż 50% winów to dobiera ci słabszych graczy, żeby się wyrównało i wszyscy oscylowali w okolicach 50%.

    Nie wspominajmy o tym, że za dużo zależy od twojej drużyny. Zdecydowanie więcej niż w takiej docie czy lolu. No i farmienie golda też jest strasznie monotonne.
    To nie jest "typowy mm blizzarda" tylko tak jest wszedzie - cs, lol czy pewnie hots.Wszystkie online gry ściągają cię do 50% win ratio, jak masz więcej to dostajesz nieogarów, jak mniej to dostajesz ludzi, którzy cie carruje

  12. #341
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jako tank diablo czy arthas? i ogolnie w teamplayu? na rotacji arthasem fajnie mi sie grało, diablo też grałem ale dawno temu i nie za bardzo pamietam

  13. #342
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    arthas spoko, diablo nie gralem, ale widzialem jak ktos nim ora i podobaly mi sie jego umiejetnosci

  14. #343

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    muradin>diablo>arthas

  15. #344
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    mam muradina i etc ale kompletnie ich nie ogarniam dlatego zastanawiam sie kogo kupić

  16. #345
    Avatar gervix
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    241
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mi arthas niespecjalnie przypadł do gustu grając szybkie. Co innego diablo (ostatni raz grałem przed patchem), gdzie jego przerzut&push robią mega przewagę, gdy złapiesz jakiegoś squishy hero, typu jaina przed 13 poziomem. Muradin ze swoim stunem robi siekę, dorzucić redukcję cd na 7 poziomie, 3x dmg na 13 i nie ma mocnych :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię Konto z Heroes of the Storm
    Przez Drazus w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 22-01-2015, 20:39
  2. Sprzedam Konto w Heroes of the Storm! 19lvl, 4 postacie + 2 mounty!
    Przez Czater609 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 07-01-2015, 21:21
  3. Lets play pokemon storm :d!
    Przez jull w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 29-12-2011, 13:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •