Reklama
Strona 43 z 51 PierwszaPierwsza ... 334142434445 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 631 do 645 z 759

Temat: Co sie dzieje na Ukrainie?

  1. #631
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aulerius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty czytać nie umiesz? Już Ci zadeklarowałem, że nie będę z Tobą dyskutował x stron temu, to czego nie rozumiesz?
    Zadeklarowales, niemniej sam fakt ze nadal tu jestes pokazuje jak slabe jest twoje postanowienie. I znow udowadniasz ze jestes malutkim czlowieczkiem ktory nie umie nawet uzasadnic swojego zdania. Rodzice musza byc z ciebie dumni.
    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Vegeta vegeta... kupienie kałacha nie jest ogromnym problemem jesli takowego chcesz to kupisz.... i skoncz pieprzyc o tym czy widziałem ludzi chodzących po ulicach z kałachami.... a ty w stanach widziałes?? Pewnie widziałes bo oglądasz tvn films czak noris i inne stiweny sigale ....
    Skoncz pierdolic Ximax. Porownujesz rzeczy z dupy, biorac pod uwage tylko jeden aspekt tematu. Wstanach niema kalachow w rekach cywilow, ale sa inne rodzaje broni palnej. Bron to bron, idiotyzmem jest by kazdy kmiot mial bron, stany i ich zasrana poprawnosc polityczna sa tego dowodem.
    Tak marihuanina jest szprycowana jakims szitem zeby była mocniejsza i uzależniała bo w tym interes ma mafia (wieksze prawdopodobienstwo ze klient wróci po wiecej) znam polaków którzy palą zielsko i maja poryte banie strasznie a inni znajomi ktorzy juz pare lat zyja w holandii nawet bys nie zczail ze jaraja normalni ludzie.
    Watpie by gimnazjalista mial wystarczajaca wiedze na ten temat by mu wierzyc. Taka sama logika mozna obciazyc kofeine czy nikotyne. Jakos nie pierdolisz o roli mafii a twoj argument opiera sie glownie na tym ze to substancje powodujace uzaleznienie.

    @down
    Na tym forum aien wstawia warny bo masz inne zdanie niz ogol, wiec bana dostaniesz tak czy srak z taka zacna moderacja ;)
    Ostatnio zmieniony przez Vegeta : 21-08-2014, 22:31

  2. #632
    Avatar Weekendowiec100
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    KK
    Posty
    1,304
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dobra bo wy tu macie swoje wojny a ja dalej nie wiem "Co się dzieje na Ukrainie"
    Btw. Vegeta nie chcę się mieszać ale z ludzkiej życzliwości Ci radzę - nie ma co wojować bo offtop srogi i jak wpadnie warn to "przeczuwam banuwe"

  3. Reklama
  4. #633
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zadeklarowales, niemniej sam fakt ze nadal tu jestes pokazuje jak slabe jest twoje postanowienie. I znow udowadniasz ze jestes malutkim czlowieczkiem ktory nie umie nawet uzasadnic swojego zdania. Rodzice musza byc z ciebie dumni.
    Nie zadeklarowałem opuszczenia tematu, mój Ty drapieżny tryhardzie ; * Łapa 39, jestem większym człowieczkiem od Ciebie xD

    @Topic
    Ponoć jest duże prawdopodobieństwo, że w niedzielę Poroszenko rozwiąże parlament. Widać, że zdają sobie sprawę z beznadziejnej sytuacji.

  5. #634
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Vegeta a ty jak zwykle wszystko wiesz lepiej... znasz ludzi którzy jaraja trawe, jaraleś sam? pewnie nigdy na oczy nie widziałes poczytaj na forum popytaj kolegów o ile masz ktore lepsze i wracaj na torga z nowinami....

    Szczerze wole zeby kazdy miał bron a nie tylko wybrani ktorzy sobie kupili na lewo i moga zrobic z nia co chca. poczytaj o nielegalnym handlu bronią troszke, Poczytaj sobie co się działo w magdalence ba, poczytaj sobie co znalezli u ludzi z wrocławia na brochowie i na krzykach. Ale po uj czytac jak mozna ogladac tvn i jedyna rzecza ktora czytasz jest gazeta wyborcza....

    Na ukrainie kij wi co sie dzieje ciagle sprzeczne informacje przedwczoraj naliczylem 4 wjazdy konwoju i 4x dementowali te info.... to co sie dzieje tam to jeden wielki syf moja kolezanka z matka i bratem przyjechali wlasnie z ukrainy (mieszkali cale zycie w polsce i ich deportowali jak skonczyli 18 lat) ten cały zielony syf wbil im do sklepu pozabierał co tylko sie dało i sie zmyli. Szambo straszne.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  6. #635
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aulerius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zadeklarowałem opuszczenia tematu, mój Ty drapieżny tryhardzie ; * Łapa 39, jestem większym człowieczkiem od Ciebie xD
    Wow, nawet nie zanegowales ze nie umiesz uzasadnic wlasnego zdania. Podziwiam, to dobrze byc swiadomym wlasnej ulomnosci.
    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Vegeta a ty jak zwykle wszystko wiesz lepiej... znasz ludzi którzy jaraja trawe, jaraleś sam? pewnie nigdy na oczy nie widziałes poczytaj na forum popytaj kolegów o ile masz ktore lepsze i wracaj na torga z nowinami....
    Ciezko nie wiedziec lepiej od kogoś kto twierdzi ze zna zasady dzialania mafii podczas gdy sie okazuje ze o kant dupy rozbic te zasady.
    Szczerze wole zeby kazdy miał bron a nie tylko wybrani ktorzy sobie kupili na lewo i moga zrobic z nia co chca. poczytaj o nielegalnym handlu bronią troszke, Poczytaj sobie co się działo w magdalence ba, poczytaj sobie co znalezli u ludzi z wrocławia na brochowie i na krzykach. Ale po uj czytac jak mozna ogladac tvn i jedyna rzecza ktora czytasz jest gazeta wyborcza....
    Skoncz pierdolic o tvnie i gazecie wyborczej bo nie czytam ani nie ogladam zadnego z tych zrodel. Powiedz mi ilu tych wybranych jesg. Dalej, ilu tych wybranych cos z ta bronia robi? Dyskusja z toba jest jalowa, bo jezeli nie widzisz po ostatnich wydarzeniachw ameryce do czego prowadzi trwoj pomysl to jestes serio pozbawiony wyobraźni i rozumu.
    Na ukrainie kij wi co sie dzieje ciagle sprzeczne informacje przedwczoraj naliczylem 4 wjazdy konwoju i 4x dementowali te info.... to co sie dzieje tam to jeden wielki syf moja kolezanka z matka i bratem przyjechali wlasnie z ukrainy (mieszkali cale zycie w polsce i ich deportowali jak skonczyli 18 lat) ten cały zielony syf wbil im do sklepu pozabierał co tylko sie dało i sie zmyli. Szambo straszne.
    Kazdy mialby bron, bylby spokoj c'nie?

  7. #636
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja nie mowie ze znam działania mafii ale wiem co nie co o zielonym scierwie sam nie pale ale opinie na temat tego sa powszechne np w internetach.

    Nie kazdy powinien miec bron osoby chore/karane nie powinny takowej posiadac ale ty dalej uwazasz ze kazdy by miał dostęp, a żeby zminimalizowac ryzyko handlu bronia nielegalnie trzeba dowalic takie kary co by sie odechciało ryzykowac bo zaraz pewnie powiesz mi tu o tym ze i tak sobie kupili by nielegalnie.
    Zrozum wreszcie ze rozmowa z tobą jest jałowa bo ty masz jakiś dziwny pogląd na świat. No powiedz co sie dzieje w UeSA? Bo mnie temat ominął chyba ze ty masz jakąs alternatywną rzeczywistość i nie mam mozliwosci przejrzec twoich omamów.

    Podobno ciezarówki z Rosji (tak tak te białe) mają zamiar wjechac na ukraine wie ktos cos?? A wogóle jak wygląda sytuacja na wschodzie Polski? Nie widać jakichkolwiek oznak mobilizacji etc?

    @edit
    Co to ma byc jakies wytłumaczenie chodzi o video i zdjecie ;p
    Ostatnio zmieniony przez Ximax1243 : 22-08-2014, 15:01
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  8. #637

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to ma byc jakies wytłumaczenie chodzi o video i zdjecie ;p
    No typeczek sobie mówi, że jest przestępcą bo pali marihuanen a pod spodem amerykańccy gangsterzy z bronią automatyczną.
    Kumasz?

    Chyba każdy kto palił zielone w Polsce i np takie z/w Czechach czy Holandii widział różnicę.

  9. #638
    Avatar Aulerius
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    4,463
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Co to ma byc jakies wytłumaczenie chodzi o video i zdjecie ;p
    Liroy mówi m in. o jakości zielska jaka jest w Polsce z powodu prohibicji. A Chief keef bo I hate bein sober xD

  10. #639

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Keski-Suomi
    Posty
    943
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to temat o Ukrainie czy o marihuanie?
    przecietny post na torgu w 2014:
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie widzę problemu? Skoro idę na dziwki to tylko po to, żeby spuścić wszystko z jajec. Zakładając, że dojdę szybko to chciałbym jeszcze postukać przez chwilę.

  11. #640
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie mowie ze znam działania mafii ale wiem co nie co o zielonym scierwie sam nie pale ale opinie na temat tego sa powszechne np w internetach.
    powiedz mi co nie jest powszechne w internecie? :D. Niemniej zwracxam honor, masz racje dodawanie np.herbaty to normalna praktyka, by wazyl towar wiecej. Niemniej z tymi srodkami uzalezniajacymi to dojebales rowno. Watpie by ktorykolwiek diler sprzedawal zielsko za 3 dychy a kupowal kokaine za 10k i dodawal do swojego towaru by klienci do niego wracali.

    Nie kazdy powinien miec bron osoby chore/karane
    Co to znacxzy chore i karane?
    nie powinny takowej posiadac ale ty dalej uwazasz ze kazdy by miał dostęp, a żeby zminimalizowac ryzyko handlu bronia nielegalnie trzeba dowalic takie kary co by sie odechciało ryzykowac bo zaraz pewnie powiesz mi tu o tym ze i tak sobie kupili by nielegalnie.
    No super, czyli jakie? Daj jakis konkret na realny dzialanie twojego pomyslu.
    Zrozum wreszcie ze rozmowa z tobą jest jałowa bo ty masz jakiś dziwny pogląd na świat. No powiedz co sie dzieje w UeSA? Bo mnie temat ominął chyba ze ty masz jakąs alternatywną rzeczywistość i nie mam mozliwosci przejrzec twoich omamów.
    Ty nie masz alternatywnej rzeczywistości tylko widzisz prawde ktora ci mpasuje. Pisalem ci nieraz o zamieszkach ktore musialy tlumic czolgi w stanach ale ty nie chxesz widziec ze twoj pomysl jest do dupy, jak typowy czlowiek, co mnie smuci bo przez takie pokraki ten kraj wyglada jak wyglada.

  12. #641
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No temat niby o ukrainie ale sie vegeta nawinął.
    Ty jestes naprawde chory nie mowie tu o dodawaniu kokainy... różne rzeczy dolewaja zeby marycha miała "kopa" poczytaj naprawde bo brak Ci wiedzy fundamentalnej.

    Chore/karane - wejdz w google wpisz choroby psychiczne oraz co oznacza słowo karane.....

    Nie jestem prawnikiem nie wiem na co moge sobie pozwolic ale ja bym dowalil 5 lat + 200 tys zł kary za sprzedaż broni ludziom nie uprawnionym do jej posiadania oraz trefnej.

    zamieszki w Hameryce które tłumili czołgami huhuhu które bo nie wiem naprawde chyba jestem nie na czasie. Mówisz o tych ostatnich?? tam nawet jeden strzał nie padł z broni palnej mimo ze podobno wzyscy ja mają i obnosza sie z nia wg Ciebie.


    No Ciezarówki wjechaly na ukrainu bez zezwolenia Kijowa ciekawe jak zareagują władze Ukrainskie.
    Ma ktos jakies info bierzące i wiarygodne tzn jakas strone moze byc ang żeby sobie poczytac bo nie zawiele czasu mam na szukanie.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  13. #642
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No temat niby o ukrainie ale sie vegeta nawinął.
    Ty jestes naprawde chory nie mowie tu o dodawaniu kokainy... różne rzeczy dolewaja zeby marycha miała "kopa" poczytaj naprawde bo brak Ci wiedzy fundamentalnej.
    W takim razie uswiadom mnie, wykaz sie wiedza :)

    Chore/karane - wejdz w google wpisz choroby psychiczne oraz co oznacza słowo karane.....
    To jest twoj pomysl, wiec pytam ciebie.
    Nie jestem prawnikiem nie wiem na co moge sobie pozwolic ale ja bym dowalil 5 lat + 200 tys zł kary za sprzedaż broni ludziom nie uprawnionym do jej posiadania oraz trefnej.
    I jakbys chcial to kontrolowac?
    zamieszki w Hameryce które tłumili czołgami huhuhu które bo nie wiem naprawde chyba jestem nie na czasie. Mówisz o tych ostatnich?? tam nawet jeden strzał nie padł z broni palnej mimo ze podobno wzyscy ja mają i obnosza sie z nia wg Ciebie.
    To jest serio zenada kurwa. Mowie o tych w ktorych policjant zabil murzyna a ludzie to odebrali jako atak na czarnych. Skoncz robic z siebie jeszcze wiekszego nieogara.
    No Ciezarówki wjechaly na ukrainu bez zezwolenia Kijowa ciekawe jak zareagują władze Ukrainskie.
    Ma ktos jakies info bierzące i wiarygodne tzn jakas strone moze byc ang żeby sobie poczytac bo nie zawiele czasu mam na szukanie.
    Nato i ue oraz ukraina, mowia ze rosjanie zrobili bardzo brzydko i na slowach sie jak zwykle skonczylo :)

  14. #643
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Vegeta pierwszy link z googli jak tak ciezko ci poszukac http://www.wiki.haszysz.com/index.ph...enia_marihuany

    nie wiem czego nie rozumiesz w zdaniu chore psychicznie/karane

    bardzo prosto dokładne sprawdzanie osob handlujacyh/donosy z nagrodami jest wiele sposobow

    Tak mudzina zabił policjant w polsce tez policja ma bron z tego co sie orientuje ale moge sie mylic....
    I własnie w tych zamieszkach nikt nie urzył broni poprostu mudziny chciały troche poszabrowac co w ich naturze jest.
    Jak nie wiesz nie wypowiadaj sie bo to wlasnie jest zenada.
    niby kazdy murzyn ma bron w hameryce a jednak nikt do nikogo nie strzelał i nikt nikogo nie zabił. Ale dziwne przeciez maja bron to powinni sie zabijac
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  15. #644
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Ximax1243 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Vegeta pierwszy link z googli jak tak ciezko ci poszukac http://www.wiki.haszysz.com/index.ph...enia_marihuany
    No ok, bazowane na wikipedii lol, ale ok, nie czepiam sie. Tylko po co legalizowac maryhe poza tym ze jakby byla legalna to sprzedawcy mieliby kontrole sanepid u?
    nie wiem czego nie rozumiesz w zdaniu chore psychicznie/karane
    I tak napisalbys w ustawie? Lol. Jesli nawet nie potrafisz wyjasnic jak rozumiesz jakiejs slowo to bedziesz krecil kebaby w przyszlosci. Pytam bo to kwestia ustawodawcy co uzna sie za chorobe plsychiczna badz czlowieka karanego.
    bardzo prosto dokładne sprawdzanie osob handlujacyh/donosy z nagrodami jest wiele sposobow
    Jak bys ich sprawdzal? I promowalbys ustawowo donoszenie na innych? O kurwa xD.
    Tak mudzina zabił policjant w polsce tez policja ma bron z tego co sie orientuje ale moge sie mylic....
    I własnie w tych zamieszkach nikt nie urzył broni poprostu mudziny chciały troche poszabrowac co w ich naturze jest.
    Jak nie wiesz nie wypowiadaj sie bo to wlasnie jest zenada.
    niby kazdy murzyn ma bron w hameryce a jednak nikt do nikogo nie strzelał i nikt nikogo nie zabił. Ale dziwne przeciez maja bron to powinni sie zabijac
    Zenada sa ludzie tacy jak ty ktorzy stawiaja gowno spoleczne na rowni z policjantem pod wzgledem zagrozenia jakie stanowi.

  16. #645
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,650
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Co to znacxzy chore i karane?
    Chore-nadpobudliwe, niepełnosprawne umysłowo, z innymi zaburzeniami umysłowymi??
    Karane - mordercy, gwałciciele, porywacze itp.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wplyw wydarzen na Ukrainie na rynki
    Przez Haan w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 05-03-2014, 19:40
  2. Wydarzenia na Ukrainie
    Przez bubcoz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post: 05-01-2014, 21:38
  3. Plotka dotycząca wybuchu elektrowni atomowej na Ukrainie.
    Przez Jachimek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 01-08-2013, 03:51
  4. Atak terrorystyczny na Ukrainie?
    Przez Bezdomny w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 01-05-2012, 10:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •