Reklama
Strona 75 z 1245 PierwszaPierwsza ... 25657374757677851251755751075 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,111 do 1,125 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1111
    Avatar Krist00
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    65
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wlasnie u mnie tez drzwi od strony kierowcy opadaja. Da rade cos z tym zrobic? Bo wyglada jakby ktos zle dopasowal po kolizji drzwi a na bank sa oryginalne.
    I przy sprzedazy moge miec problem bo mi powie janusz jeden z drugim panie to klepane bylo xD.
    Zależy ile opadają , jeśli tylko trochę nie trzymają linii to wystarczy samemu od dołu chwycić mocniej łapami i przegiąć do góry trochę , jeśli sam nie dajesz rady to weź kogoś znajomego. Sprawdzona metoda ;)

  2. #1112

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    http://olx.pl/oferta/okazja-piekne-b...tml#0b1183df7b

    co myslicie o bmw 1.8 + gaz?jesli szukam niezawodnego i oszczednego samochodu to dobry wybor?

  3. Reklama
  4. #1113
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bite jak nic. Przód polift tył przedlift.

  5. #1114
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Niektórzy sobie odmładzają auto, wstawiając poliftowe elementy, ale za taką cenę, to na pewno nie jest tam kolorowo..

  6. #1115
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    pewnie, że tak. Przód bity to odnowimy sobie przy okazji ;) Zwłaszcza za tą cenę.

  7. #1116
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To nie jest dobry wybor, za ta cene raczej nie wyrwiesz solidnego e46, po za tym ten silnik na to auto to jest jakis zart. Znajomy ma coupe 2.3 170km i to i tak jest moim zdaniem nieco za malo. Nie mowie tutaj o jakichs specjalnych szalenstwach, ale z tym 1.8 to bedziesz 6 razy pod gorke redukowal. Rozwaz wiekszy silnik i powiedz ile masz kasy na ten samochod. 9k max?
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #1117
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coupe 2.3 170km
    a to nie jest przypadkiem 2.2?

    No i znowu pytanie do obeznanych - czy nie zdechnę z głodu próbując taką kupetę utrzymać? Myślę raczej o 2.0 150KM, bo bez przesady. Pytanie tylko czy tam części stoją na senownym poziomie cenowym, bo o usterkowości niestety wolę nie słuchać, bo wiem jak jest tragicznie. Kupiłbym serduchem, bo to auto jest po prostu piękne.
    @twardy ; @Justakas ; @Master ;

  9. #1118
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak coupe to tylko z jakimś r6 :)

  10. #1119
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak coupe to tylko z jakimś r6 :)
    nie no, przeca to jest r6. Kwestia tylko tego, czy to znośnie jest utrzymać, bo jeśli tak, to mając 20 kafli w kieszeni mogę szukać.

  11. #1120
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to nie jest przypadkiem 2.2?

    No i znowu pytanie do obeznanych - czy nie zdechnę z głodu próbując taką kupetę utrzymać? Myślę raczej o 2.0 150KM, bo bez przesady. Pytanie tylko czy tam części stoją na senownym poziomie cenowym, bo o usterkowości niestety wolę nie słuchać, bo wiem jak jest tragicznie. Kupiłbym serduchem, bo to auto jest po prostu piękne.
    @twardy ; @Justakas ; @Master ;
    Nie, to sa silniki 2.3 R6 zreszta chyba podobne do tych z e36 (tj. r6 2.3 170km). Do normalnej jazdy bardzo spoko, bez szalenstwa.

    Co do czesci to cos powiem wieczor jak wroce z pracy bo tutaj slabo sie pisze, po robocie widze sie z ziomeczkiem od m kupety e46 to napisze Ci cos wiecej jak jest choc o ile wiem to u niego obchodzi sie narazie bezawaryjnie (jakis stabilizator chyba wymienil czy inna pierdole i raz pamietam pojebalo mu kierunek i zbyt szybko migal). Jeszcze na pewno wymienial uszczelki wewnetrzne drzwi kierowcy bo one sie czesto w kupetach e46 obrywaja i niszcza (ori sa bardzo drogie z tego co wiem).
    Swoja droga piekne ma to auto, a za miesiac bedzie jaja urywalo. Wrzuce moze jakas fotke bo zazdro mocno... mimo, ze za e46 nie przepadam.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #1121
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Myślałem, że mówisz o 318Ci z 2 litrowym r4. Z tego co wiem Master nie ma silników o pojemności 2.3. Jest 323 która ma pojemność 2.5l i 170KM. Ja gdybym szukał coupe do 20 tysięcy to w jakimś większym silniku niż ten 320 bo spalanie podobne a osiągi sporo lepsze. 325i po 2000r albo przed 2000 328i. Mają opinie bardziej niezawodnych.

    I tylko TOPASBLAU :P
    http://allegro.pl/piekne-bmw-e46-325...452639248.html
    Ostatnio zmieniony przez Justakas : 28-07-2014, 19:24

  13. #1122
    Mexeminor

    Domyślny

    Ale ten jeszcze nie ma 2.5 z 2001 roku.

    Te wcześniejsze brały olej czy coś jeszcze? Ogólnie na pewno nie wszedłbym w 2.8, ale 2.5 wydaje się być stosunkowo rozsądne.
    Co się takiego dzieje w 2.0 co się nie dzieje w tamtych? Ja jeżdżę raczej dziadkowo i przesiadka z 1.2 82KM na 2.0 150KM będzie i tak kosmiczna i poczuję każdego kuca.
    @Justakas ;

  14. #1123
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    328 sa do 2000 a 325 są od 2000 (a nie po 2000 jak mi się napisało, wiec wszystko jest git). Mexe wszystkie silniki z r6 BMW są dobre, te 2 litrowe są po prostu słabsze i mniej elastyczne a nie palą dużo mniej. Jedyne co ja pamiętam to, że silniki m54 brały olej, ale ile... jedni piszą, że nic, drudzy, że co kilka tysięcy dolewają kapke. Poczytaj na forach tematycznych, wszyscy zachwalają te silniki. Przygotuj się tylko, że w mieście jak zejdziesz do 10 litrów to będzie dobrze :)

  15. #1124
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przygotuj się tylko, że w mieście jak zejdziesz do 10 litrów to będzie dobrze :)
    A to mi akurat w ogóle nie przeszkadza ;)

    Wiadomo, przenoszę się na fora tematyczne i zobaczę czy da się jeszcze wyszperać coś ciekawego.

  16. #1125
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Silnik sam w sobie to nie jest problem Mexe. Problem to znaleźć odpowiedni egzemplarz. Auta są mocne, mają tylni napęd i zachęcają do igraszek, przez co wiele ich po dzwonie i innych przygodach. Bez czujnika lakieru nie ma się co rzuszać a jak w środku fotele, kierownica czy gałka zmiany biegów są powycierane to na pewno auto nie ma mniej niż 200k.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •