Reklama
Strona 178 z 1245 PierwszaPierwsza ... 781281681761771781791801882282786781178 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,656 do 2,670 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2656
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co możecie powiedzieć na temat mazdy 626? Nie zgnita, praktycznie zero rdzy. Silnik 1.8 w gazie rocznik 94, spory niekręcony przebieg, warto brać?
    Bierz jak stoi, jak jest bez rdzy to jeszcze drugie tyle co na blacie pojedzie.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niedawno kupiłem Audi 80 1.9tdi 90km 1993r za 2kzł. Auto sprawdza się świetnie, pomimo dużego silnika spala około 6 litrów ropy na 100km
    Jakie kurwa duży silnik? XD

    No i jeśli za 2k kupiłeś coś zadbanego, to miałeś zajebiste szczęście albo od znajomka, bo za tyle to można sobie na części 80tkę kupić co najwyżej.

  2. #2657
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Alex Hope ;
    Audi 80 piękny wóz, sam na niego swojego czasu chorowałem. Jedni mówią, że to przeżytek, a moim zdaniem jest to jedno z tych aut, które warto kupić, gdy ktoś ma mały budżet, a szuka czegoś, co jeszcze pojeździ. Najtrudniej znaleźć odpowiedni egzemplarz.
    Dokładnie tak, też chętnie sprawiłbym sobie ładną 80 w dobrej benzynce, ale po drodze jeszcze tyle aut do wypróbowania... ;D

  3. Reklama
  4. #2658
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niedawno kupiłem Audi 80 1.9tdi 90km
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pomimo dużego silnika
    [

    co, powtorz bo chyba literowke zrobiles w cyferkach silnika jesli sens tego zdania ma byc zachowany
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  5. #2659
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie ponawiam pytanie. Możecie doradzić mi jakieś autko do 10k, 2002+, spalanie max 6l-6,5l. Im mniej tym lepiej. Pod lupę brałem Volkswagena Polo 2002+, golfiki z silnikiem 1,4 ale nie wiem czy opłacalne auto. Seaty Ibizki. Cos mozecie zaproponowac?

  6. #2660
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To tanio kupiles 80stke. Okolo rok temu 'znajomy' sprzedal za 6.7k ;D. Ludzie dzwonili i pytali sie czy ma zlote klamki hehe. Po prostu byla w dobrym stanie zero rdzy, siliniczek zadbany.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  7. #2661
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [

    co, powtorz bo chyba literowke zrobiles w cyferkach silnika jesli sens tego zdania ma byc zachowany
    pozostalosci po komunie gdzie silnik wiekszy niz 1.5 byl uwazany za duzy, moj ojciec sam miauczał jak mial peugeota 309 z silnikiem 1.6 bo mu palil 15l jak nie byl wyregulowany gaznik xD

  8. #2662
    Avatar Kilasmus II
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Krakow
    Posty
    374
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niedawno kupiłem Audi 80 1.9tdi 90km 1993r za 2kzł. Auto sprawdza się świetnie, pomimo dużego silnika spala około 6 litrów ropy na 100km. Nawet tankując Vervę na Orlenie płacę mniej niż za 95. Na autostradzie 180km/h. Daje radę, jak na ten rocznik.

    Co do Corsy, ojciec ma 1.2i 1995r, auto bezawaryjne.
    Wlasnie wszyscy mi mowia, ze opel corsa to samochod perfekcyjny do przemieszczania sie z punktu A do B, a w sumie tylko do tego bedzie mi on potrzebny, zwlaszcza ze mam staly dostep do bmw e39 i gdy bede chcial cos przycisnac to moge zawsze przesiasc sie do bawarii.

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dlaczego seata nie bierzesz pod uwage? rozumiem, ze automatycznie golf/polo tez odpada, bo w zasadzie te seaty to wv w innej budzie, a co za tym idzie proste konstrukcje, eksploatacja smiesznie tania, wiekszosc rzeczy przy minimalnej znajomosci mechaniki jestes w stanie wymienic pod blokiem.

    co do corsy b rowniez swietny wybor, sam sie zastanawialem ale niestety troche odstraszal mnie wyglad
    no co mam powiedziec, golf i seat kojarza mi sie z bieda umyslowa i przez to jestem zle nastawiony do tych samochodow ;)

    Na co zwracac uwage szukajac corsy? Jakie silniki tam byly najlepsze i co bylo najwiekszym bledem tego samochodu? I jak wyglada przelozenie - jezeli kupie z instalacja LPG to duzo mniejsze jest spalanie?
    Ostatnio zmieniony przez Kilasmus II : 04-08-2015, 13:22

  9. #2663
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,367
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie kurwa duży silnik? XD
    Normalnie. Nie wiedziałem, że przeciętni użytkownicy torga celują w 3.0+, wybacz najmocniej.

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co, powtorz bo chyba literowke zrobiles w cyferkach silnika jesli sens tego zdania ma byc zachowany
    Powtarzam.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 04-08-2015, 14:03

  10. #2664
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja bym mimo wszystko silnika 1.9 dużym nie nazywał, co nie zmienia faktu, że i tak mało Ci pali. Koledze w pasku b5 wciąga 7-7.5 po Łodzi, chociaż on na dobrą sprawę po samym centrum się nie przemieszcza, więc w korkach nie stoi...

  11. #2665
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ktos z obecnych ma zafire I?

  12. #2666
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj trix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktos z obecnych ma zafire I?
    Ja mam, Zafira A, 2.0DTI, jak masz pytania- śmiało
    :)

  13. #2667
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie Polówki z '03 w SDI, co sądzicie? Zależy mi na małym spalaniu. Te silniki są w miarę ok? czy psują się? Szukam jakiegoś auta do 10k z oszczędnym silniku max 5-6l ale minimum '02r. Ciężko coś znaleźć ciekawego.

  14. #2668

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie Polówki z '03 w SDI, co sądzicie? Zależy mi na małym spalaniu. Te silniki są w miarę ok? czy psują się? Szukam jakiegoś auta do 10k z oszczędnym silniku max 5-6l ale minimum '02r. Ciężko coś znaleźć ciekawego.
    Może troszeczkę odejdę od polówki, ale śmigam czasem caddym '98 w SDI i to jest nie do zajechania silnik imo. Prosta budowa - nie masz turbo, więc i koszta utrzymania niższe. Silnik głośny w skrócie i długo się nagrzewa,a do tego mułowaty. Jeśli Ci to nie przeszkadza to moim zdaniem warto. Bez zapitalania zmieścisz się w tym spalaniu.
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 05-08-2015, 11:37
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  15. #2669
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może troszeczkę odejdę od polówki, ale śmigam czasem caddym '98 w SDI i to jest nie do zajechania silnik imo. Prosta budowa - nie masz turbo, więc i koszta utrzymania niższe. Silnik głośny w skrócie i długo się nagrzewa,a do tego mułowaty. Jeśli Ci to nie przeszkadza to moim zdaniem warto. Bez zapitalania zmieścisz się w tym spalaniu.

    No właśnie nie potrzebuje auta do zapierdzielania. Małe trasy robię PRACA-DOM-PRACA ewentualnie 3x w tygodniu na basen gdzie mam 20km w jedno stronę. No i od października co drugi tydzień studia 40km. Więc auto z małym spalaniem się przyda. A jak wygląda sytuacja z odpalaniem auta w zimę? Bo słyszałem ze diesle mają to do siebie że często jest problem z odpaleniem. Green leci

  16. #2670

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie nie potrzebuje auta do zapierdzielania. Małe trasy robię PRACA-DOM-PRACA ewentualnie 3x w tygodniu na basen gdzie mam 20km w jedno stronę. No i od października co drugi tydzień studia 40km. Więc auto z małym spalaniem się przyda. A jak wygląda sytuacja z odpalaniem auta w zimę? Bo słyszałem ze diesle mają to do siebie że często jest problem z odpaleniem. Green leci
    W zimę rzadko jeździłem, jakieś 2-3 tygodnie temu odpalając rozrusznik kręcił i był kłopot z zapłonem, ale odpalił. To zależy szczególnie od stanu kostki stacyjki lub pompy paliwa, a w tym egzemplarzu, którym śmigałem jest zajechana przez lipną wachę.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •