Reklama
Strona 87 z 1245 PierwszaPierwsza ... 37778586878889971371875871087 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,291 do 1,305 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1291
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A orientujesz się, jak wygląda spalanie w tym aucie? Raportom z autocentrum nie do końca ufam, bo wg nich mój Galant powinien spalać 12-13 litrów lpg, a nie 16 ;d A czytając opinie na temat Leganzy co chwila widać narzekanie ludzi na spalanie tego auta. Samochód fajny i na pewno godny zastanowienia, ale jeśli miałbym zaoszczędzić 2 litry gazu/100km, to przesiadka na to się nie opłaca ;d Serwis na pewno będzie tańszy, ubezpieczenie trochę też, no ale ja jeżdżę całkiem sporo, więc mógłbym dużo zaoszczędzić na spalaniu i głupio byłoby z tego rezygnować.

    @cholera, ten post wyżej mi się nie wyświetlał, więc pomyślałem, że go wcięło i napisałem drugiego ;d Gdyby któryś mod mógł usunąć, to byłbym wdzięczny.

    @down: Przeglądam teraz temat z okolic czerwca i natrafiłem na dyskusję o tej Leganzie. Napisałeś, że w 12l się zmieści, a to by było jeszcze do przyjęcia.
    Wiadomo, że na przyzwoite auto w ogóle, to trzeba wyłożyć trochę więcej pieniędzy, ale jak mówiłem - mam czas, więc mogę sobie poczekać na jakąś ciekawą okazję, a takie się przecież trafiają. No i nie oczekuję od takiego auta, że to będzie piękna igła, głupi nie jestem. Byleby nie było przeżarte rdzą na wskroś, to z tym problemem łatwo sobie poradzę.

    Jak się przywoływało kogoś do tematu? ;p kawał czasu nie wchodziłem na torga i, cholera, zapomniałem xD
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 15-09-2014, 13:34

  2. #1292
    Mexeminor

    Domyślny

    No nie spala mało, bo to stary konstrukcyjnie silnik, a do tego jeszcze z gazem. Jeśli chcesz oszczędzać, to poza 1.6 się nie wychylaj najlepiej. Problem jednak w tym, że za przyzwoite auto z takim silnikiem i gazem trzeba by z 6k wyłożyć, jak nie więcej.

  3. Reklama
  4. #1293
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak się zdecydujesz na Leganze to mam 2 litry benz w skórach z gazem założonym w zeszłym roku, bardzo dobre nagłośnienie, wygłuszony jak jestes zainteresowany to PW do obejrzenia w wawie

    Spalanie miasto ~11 litrów


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  5. #1294
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A z Mercedesem 190 miał ktoś z Was do czynienia? Warto by to brać z silnikiem 1.8 gdybym znalazł takiego bez rdzy?

  6. #1295
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Sorki, że tak się wbije do tematu, ale może ktoś tu jeździ peugeotem 206 najlepiej silnik 1.4 ?
    Kupiłem niedawno i jestem w szoku ile to pali, na autocentrum mówi, że niby 6.8 litra a na moje oko to z 9 lekko.
    Co prawda jeszcze nie tankowałem i sugeruję się tym co pokazuje wskaźnik paliwa ale kurde ja zrobiłem 200 km i zbliża się połowa zbiornika...

  7. #1296

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    453
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jezdze peugeotem 206 1.4 hdi sw, spalania w miescie nie znam, ale ojciec jak jedzie w jakas dluzsza trase to potrafi zejsc do 4-4.5l na 100 @Wyso52 ;

  8. #1297
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sorki, że tak się wbije do tematu, ale może ktoś tu jeździ peugeotem 206 najlepiej silnik 1.4 ?
    Kupiłem niedawno i jestem w szoku ile to pali, na autocentrum mówi, że niby 6.8 litra a na moje oko to z 9 lekko.
    Co prawda jeszcze nie tankowałem i sugeruję się tym co pokazuje wskaźnik paliwa ale kurde ja zrobiłem 200 km i zbliża się połowa zbiornika...
    Nie ma opcji, że wszystko jest okej, bo to auto rzeczywiście nie bierze więcej jak 7 litrów bryny.

  9. #1298
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Sorki bo nie napisalem, moj to benzyna 1.4 75km a ten hdi o ktorym mowisz Fral to diesel.

  10. #1299

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    453
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No diesel diesel, napisales tylko 1.4 to nie wiedzialem o ktory silnik dokladnie chodzi :d wydaje mi sie troche dziwne zeby samochod z takim silnikiem spalal ~ 9 litrow

  11. #1300
    Avatar FighterUcarn
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    WWA
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Fral
    to nie jest dziwne. Czasem jak siadam w pracy w passaty z 2014 roku to mają spalanie średnie nawet do 22 ;O co prawda 1.4 tsi 122KM ale jeden cztery ;d
    Cytuj kobra12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moj wujek najpierw zjada duzo sledzy a puzniej pije ze 3l wodki albo wiecej i nic PZDR

  12. #1301
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj FighterUcarn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Fral
    to nie jest dziwne. Czasem jak siadam w pracy w passaty z 2014 roku to mają spalanie średnie nawet do 22 ;O co prawda 1.4 tsi 122KM ale jeden cztery ;d
    Jak nie masz pojęcia o czymś, to po prostu nie pisz. 1.4 75KM od PSA spala średnio ~7 litrów (a nawet poniżej) i branie koło 9 nie jest normalne.
    1.4TSI i w ogóle te pokraczne silniczki od VAGa to porażka i nie zdziwiłbym się jakby po prostu już były rozjebane i brały tyle bryny ile im się podoba.

  13. #1302
    Avatar payrou
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    580
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Yo mam jakieś 6-8k do dyspozycji i jest opcja kupić corse c od ziomka za 5k warto? Czy szukać cos innego za troszkę większy hajs? Interesuje mnie jakieś ekonomiczne autko

  14. #1303
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj payrou napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Yo mam jakieś 6-8k do dyspozycji i jest opcja kupić corse c od ziomka za 5k warto? Czy szukać cos innego za troszkę większy hajs? Interesuje mnie jakieś ekonomiczne autko
    Corsa C to poważne gunwo, ja bym nawet nie spojrzał. W tej cenie jest multum aut jej podobnych, które są naprawdę porządne i nie będziesz miał z nimi problemów w przypadku kupna zadbanego egzemplarza.

    Min.:
    Civic V/VI
    Golf IV
    Ibiza II FL
    Pug 206
    A3 (tutaj dużo starsze trzeba brać, ale imo warto)
    Fiat ,hehe, Bravo, ale to już niemal elitarne auto i jest ich bardzo mało na sprzedaż, a więc nawet nie łudź się, że zostaniesz jego szczęśliwym posiadaczem. Możesz oczywiście napisać do mnie, to się dogadamy i za dużo mniej niż 6k dostaniesz auto warte tej ceny ;] PS 1.2, 82KM, 6,5l/100km, niecałe 12 sekund do sety, bajeranckie fele, bajerancki wygląd, lotka i w ogóle - sztos jednym słowem

    i wiele, wiele innych
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 18-09-2014, 02:53

  15. #1304

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    22
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja również szukam porady..
    Chcialbym kupić sobie autko w stanie nie wymagającym wkładu finansowego przez najbliższy rok od zakupu a miałbym przeznaczone na to max 16k.

    Co prawda jestem zakochany w BMW E46 (po 2002 roku) ale z wielu stron spotykam się z krytyką. Powiedzcie co myślicie o moim typie lub co sami byście proponowali...
    Cytuj Noctruna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to znaczy zamoczenie ??

  16. #1305
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Epicki_Gej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja również szukam porady..
    Chcialbym kupić sobie autko w stanie nie wymagającym wkładu finansowego przez najbliższy rok od zakupu a miałbym przeznaczone na to max 16k.

    Co prawda jestem zakochany w BMW E46 (po 2002 roku) ale z wielu stron spotykam się z krytyką. Powiedzcie co myślicie o moim typie lub co sami byście proponowali...
    kazde uzywanie auto wymaga wkladu jedne mniejszego drugie troche wiekszego. E46 nie jest zlym autem jednak16k na przyzwoity egzemplarz po lifcie to troche malo. Za to mondeo3 za tyle znajdziesz "igle" 2005+ z palcem w d... Jesli chcesz cos mniejszego to nie wiem focus2?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •